Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-12 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: powrót: Powrót do Abbey Dore Godziny emisji

Czy Charis Ward i jej wnuczka Clare rozkręciły firmę organizującą wczasy bez wyżywienia? Ruth Watson jedzie do posiadłości Abbey Dore Court, żeby to sprawdzić.

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: Stylowe akwarium dla Sherri Shepherd Godziny emisji

Sherri Shepherd prosi Wayde'a, aby zbudował w jej domu proste i eleganckie akwarium. Panowie jadą także do firmy Rugged Ridge, gdzie ma znaleźć się akwarium o szokującym wyglądzie.

07:40

Kot z piekła rodem: Bea nienawidzi Cece Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

08:30

Łowcy promocji: Chris i Joni Godziny emisji

Chris i Ashley planują przekazać produkty zdobyte na przecenach fundacji Feeding America. W Ohio Joni, z plikiem kuponów, wyrusza na kolejną rundę zakupów.

09:00

Włoskie zdrady: Wiejski łącznik Godziny emisji

Znany chirurg Paolo i jego żona Livia cierpią na syndrom opuszczonego gniazda. Gdy mężczyzna znajduje pocieszenie w ramionach innej, Livia planuje publiczną zemstę.

09:30

Włoskie zdrady: Mąż na zamówienie Godziny emisji

Serena i Marco są małżeństwem od 10 lat, ale bardziej dbają o swoje kariery niż o związek. Pewnego dnia Marco odkrywa, że po imprezie żona przespała się z ich przyjacielem.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 49 Godziny emisji

Dwie najgorsze drużyny muszą odtworzyć potrawę autorstwa Dave'a Verhuella z The Town Mouse. Mogą jedynie korzystać z porad Matta Prestona. Kto tym razem odpadnie z gry?

11:00

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Może czas na znieczulenie Godziny emisji

Młodzi rodzice dzielą się swoimi doświadczeniami, które zdobyli w pierwszym roku życia swoich dzieci.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Jeff i Juliana, część 2 Godziny emisji

Jeff ma 55 lat i 90 kilogramów nadwagi. Jego córka Juliana waży 120 kilogramów i jest w szkole obiektem żartów. Jak można pomóc ojcu i córce, aby odzyskali wiarę w siebie?

13:00

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Obezwładniony pacjent Godziny emisji

Lekarz z izby przyjęć upija pacjenta, aby ratować jego życie. Mężczyzna po upadku jest zupełnie sztywny. Dodatkowo policja obezwładniła pacjenta paralizatorem.

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Największe hity Gordona Godziny emisji

Uczestnicy konkursu kulinarnego mają okazję uczyć się od najlepszych. Muszą odtworzyć brytyjską potrawę Ramsaya - Beef Wellington i wiele innych tradycyjnych dań.

15:00

Premiera Kot z piekła rodem: Żyli długo i nieszczęśliwie Godziny emisji

Debbie musi wybrać między swoim chłopakiem a jej siusiającym kotem Blinkiem. Krisi i Jason chcą się pobrać, ale na ich drodze stoi Frankie - szalony kot kobiety.

16:00

Łowcy promocji: Erin i Dominique Godziny emisji

Erin z Missouri chce zrobić zakupy o wartości ponad 2000 dolarów... za darmo. Studentka Dominique z Kentucky zgromadziła zapasy galaretek, które wykorzysta podczas imprezy.

16:30

Łowcy promocji: Jeff i Kelly Godziny emisji

Jeff wywodzi się z dynastii zbieraczy kuponów. Teraz arkana tego fachu przekazuje 8-letniemu synowi. Trenerka koszykówki Kelly z Ohio organizuje imprezę dla swojej drużyny.

17:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Domek na miarę Teksasu Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

18:00

Premiera Powietrzna karetka, odc. 2 Godziny emisji

Zobacz pełne adrenaliny sceny nakręcone w trakcie misji ratunkowych powietrznej karetki sprawującej pieczę nad kamienistymi dolinami północnego hrabstwa Yorkshire.

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Los Angeles Godziny emisji

Anthony Bourdain zaprasza na spotkanie z Derby Dolls, ligowym zespołem wrotkarek. Potem odwiedza restaurację Philippe's, gdzie po raz pierwszy przygotowano francuski dip.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Święta z piekła rodem Godziny emisji

Mężczyzna z Wirginii odkrywa podczas świąt, że coś zjada mu serce. Czy będzie to jego ostatnie Boże Narodzenie z rodziną?

21:00

Seks-wypadki: Igraszki na sianie Godziny emisji

Igraszki na sianie w stodole kończą się dla kobiety śmiertelnie groźnymi obrażeniami i wielkim wstydem. Wyprawa do jaskini nie przebiega zgodnie z planem.

22:00

Goście z zaświatów: Zagubione dusze z zakładu dla obłąkanych Godziny emisji

Linda doznaje szoku, gdy jej sklep ze świecami wypełnia wrzask małp, a na ścianach widać ich cienie. Co się wydarzyło?

23:00

Duchy, odc. 14 Godziny emisji

Czasami prawdziwe zło czai się w niepozornych miejscach. W programie zobaczymy przerażające historie o zjawiskach paranormalnych, o których opowiedzą osoby, które ich doświadczyły.

00:00

Elementary: Wykrywacz raka Godziny emisji

Holmes i Watson badają sprawę śmierci poprzez zatrucie helem. Ofiarą jest naukowiec, który pracował nad urządzeniem do wykrywania komórek rakowych w wydychanym powietrzu.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Obcy wewnątrz nas: Żarłoczne bestie Godziny emisji

Wstrząsające historie trzech osób, które połączyła wspólna dolegliwość. Zaatakowały ich wygłodniałe pasożyty, które ludzki organizm uznały za smaczne pożywienie.

02:00

Włoskie zdrady, odc. 17 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 18 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk: Brudny basen Godziny emisji

Linda Dykes ze swoją ekipą pomaga nałogowej zbieraczce Julie Arkwright zaprowadzić porządek w jej domu. Potem wszyscy czyszczą basen w Derbyshire.

03:36

LA Ink: Jam session Hannah i Coreya Godziny emisji

W salonie pojawia się jeden z najsłynniejszych architektów z ważnym pytaniem do Hannah. Tymczasem Kat robi Naheed bardzo misterny tatuaż konia.

04:24

Mieszkanie na pniu: Irlandzka chata Godziny emisji

Pete projektuje chatkę na drzewie w stylu celtyckim dla pewnej irlandzkiej rodziny. Wymyśla urządzenie, które stworzy iluzję wilgotnego klimatu, panującego w ich rodzimym kraju.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Decyzja większości Godziny emisji

Marjorie szuka sukni na ślub, który odbędzie się za dwa miesiące. W salonie pojawia się z rodziną i przyjaciółmi. Lynette ma zupełnie odmienny gust niż jej najbliżsi i znajomi.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Jednotorowe myślenie Godziny emisji

Pielęgniarka Sarah przyszła kupić upatrzoną koronkową suknię. Erika pojawia się w salonie na trzecią przymiarkę. Kelly uparła się, że chce tylko jedną jedyną suknię.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info