Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-16 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Tapeley Park Godziny emisji

Ruth jedzie do rezydencji w hrabstwie Devon zamieszkałej przez aktywnego ekologa Hectora Christiego. Czy przekona go do działań przynoszących korzyści finansowe?

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: Akwarium dla rockmana Godziny emisji

DJ Ashba, były gitarzysta Guns N' Roses nominowany do nagrody Grammy, pojawia się w ATM i prosi Bretta i Wayde'a aby zbudowali dla niego akwarium z motywem czaszek.

07:40

Kot z piekła rodem: Mój kot niszczy mój związek Godziny emisji

Jon i Michelle nie przypuszczali, że ich wspólne życie zdominuje demoniczny kot o imieniu Zooey. Czy uda się zmienić nieznośne zachowanie ulubieńca?

08:30

Łowcy promocji: Perry i Melissa Godziny emisji

Maniaczka promocji Perry wychowała rodzinę na diecie wegańskiej. Melissa ma zamiar przekonać do przecen swojego brata a zdobyte produkty przekazać fundacji Ronald McDonald House.

09:00

Włoskie zdrady: Para par Godziny emisji

Anna i Antonio poznają Dorę i Davide'a na wakacjach. Atmosfera staje się napięta, gdy w grę wchodzi pożądanie i pojawia się obciążające zdjęcie.

09:30

Włoskie zdrady: Taras z widokiem Godziny emisji

Enrico i Antonella poznali się będąc nastolatkami. Teraz jako małżeństwo pracują w sklepie rybnym. Niestety skandaliczny romans mężczyzny niszczy ich szczęście.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 51 Godziny emisji

Uczestnicy konkursu gotują razem z Hestonem i odtwarzają jego risotto z burakami. Nie mają przepisu, więc muszą uważnie patrzeć i słuchać Hestona, aby nie popełnić błędów.

11:00

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Dziadkowie atakują! Godziny emisji

Młodzi rodzice dzielą się doświadczeniami, które zdobyli w pierwszym roku życia swoich dzieci.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Kathie i Josh, część 2 Godziny emisji

Trener Chris Powell pomaga matce i synowi, którzy szukali ukojenia w jedzeniu po stresującym rozwodzie. Czy będą w stanie zrezygnować z tanich zestawów w McDonaldzie?

13:00

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Niewiarygodne! Godziny emisji

Palec pianisty zaginął. Gdy na SOR-ze pojawia się żona muzyka z psem, wszystko się wyjaśnia. Jakim cudem rozrusznik serca utrzymuje pacjenta przy życiu i jednocześnie mu zagraża?

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Kowboje i piekarze Godziny emisji

Dziesiątka najlepszych kucharzy amatorów przygotowuje steki dla 101 kowbojów i ranczerów. Potem muszą upiec doskonałą tartę. Kto tym razem uniknie eliminacji?

15:00

Premiera Kot z piekła rodem: Woody zabójca Godziny emisji

Sandy i Phil byli szczęśliwym małżeństwem do momentu, gdy nie adoptowali kota Woody'ego. Para jest przekonana, że to właśnie on był zabójcą ich drugiego kociaka.

16:00

Łowcy promocji: Jane i Judy Godziny emisji

Jane z Pittsburgha zbiera pieniądze na remont domu. Wytrawna zbieraczka kuponów Judy z Connecticut dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z grupą nowicjuszy.

16:30

Łowcy promocji: Krista i Amanda Godziny emisji

Krista z Maryland w poszukiwaniu kuponów potrafi przeczesać nawet śmietniki. Zakupoholiczka Amanda z Georgii chce wydać 60 dolarów na jedzenie na baby shower swojej siostry.

17:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część IV Godziny emisji

Pete odkrywa wyjątkowe projekty domków na drzewach i osiągnięcia ich konstruktorów z całego świata. Opracowuje także własną technologię naprawy domków.

18:00

Medyczne zagadki: Przerażająca sztywność Godziny emisji

Samotna matka po przebudzeniu się ze snu stwierdza, że nie może chodzić. Skonsternowani lekarze podejrzewają u niej rzadką chorobę wywołującą zaburzenia układu nerwowego.

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Szanghaj Godziny emisji

W Szanghaju Tony wyrusza na poszukiwania doskonałych pierożków i próbuje przysmaków z lokalnych straganów. Potem nad jeziorem Yangcheng odkrywa kraby wełnistorękie.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Omal nie zabiłam własnego dziecka Godziny emisji

Matka myśli, że coś niedobrego dzieje się z oczami jej dziecka. Po zbadaniu chłopca lekarze odkrywają, że coś zjada jego oczy i mózg.

21:00

Seks-wypadki: Igraszki z manekinem Godziny emisji

Miłosne igraszki podczas przerwy kończą się dla pracowników z fabryki manekinów dość niefortunnie. Przygotowania do ślubu też mają feralny koniec.

22:00

Goście z zaświatów: Dama w bieli, Huk w nocy Godziny emisji

Początkowo tylko zwierzęta reagowały na coś, czego nikt nie dostrzegał. Wkrótce jednak ludzie zobaczyli to, co widziały zwierzęta: zjawę kobiety, która niegdyś mieszkała w okolicy.

23:00

Duchy: Horror w Heartland Godziny emisji

Nastolatek obdarzony zdolnościami paranormalnymi musi zmierzyć się z demonem, który chce go zniszczyć. Kto zwycięży w tej walce?

00:00

Elementary: Odcienie szarości Godziny emisji

Sherlock miesza sprawy zawodowe z prywatnymi. Zostaje bowiem zmuszony do współpracy z bratem Mycroftem przy sprawie, która może mieć tragiczne konsekwencje.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Obcy wewnątrz nas: Pasażerowie na gapę Godziny emisji

Co się dzieje, kiedy pasożyty postanowią wyruszyć w podróż w ciele swojego żywiciela? Historia byłego żołnierza, który wyciągnął z siebie robala o długości 30 centymetrów.

02:00

Włoskie zdrady, odc. 25 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 26 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk: Lesley, Tuesday, Sonia, Vinny i Robin Godziny emisji

Linda Dykes uważa, że porządnickie osoby posiadają wyjątkowe zdolności, które mogą zmienić nawyki Brytyjczyków. Przemierza Wielką Brytanię w poszukiwaniu największych pedantów.

03:36

LA Ink: Nikki Sixx Godziny emisji

Kat postanawia, podobnie jak jej chłopak Nikki Sixx, zaangażować się w działalność charytatywną. Mistrzyni olimpijska Natasha Kai przynosi swój medal do salonu.

04:24

Mieszkanie na pniu: Przystań dla motyli Godziny emisji

Pete tworzy kolejną nadrzewną oazę. Tym razem będzie to chata z motywem motyla, położona na terenie ośrodka terapeutycznego wśród koron 6 drzew, z siatką wspinaczkową i strychem.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Jednodniowa księżniczka Godziny emisji

Latoya marzy o balowej sukni. Kristin wygrała walkę z rakiem piersi i wychodzi za mąż za szkolną miłość. Na przymiarkę przychodzi panna młoda, która uciekła już sprzed ołtarza.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Jeden cel Godziny emisji

Panny młode szukają wymarzonej sukni. Ashley, była konsultantka konkursów piękności i modelka marzy o kreacji, którą kiedyś mierzyła w innym salonie.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info