Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-20 Pokaż dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Garstone Manor

Sheila O'Neill wraz z córkami chcą, aby ich georgiański dom przynosił zyski. W tym celu planują otwarcie akademii UFO. Czy Ruth pomoże im się odpowiednio przygotować?

Godziny emisji Drugie życie wiejskich posiadłości

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: Oldskulowy boombox w Chicago

Jimmy Butler, gwiazdor drużyny Chicago Bulls, prosi Wayde'a i Bretta o zbudowanie akwarium w kształcie oldskulowego boomboxa, które ma odtwarzać muzykę i być podświetlone.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:40

Kot z piekła rodem: Diabelski kot

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

08:30

Łowcy promocji: Missy i Nicole

Na Florydzie maniaczka przecen Missy planuje przekazać swoje łupy ośrodkowi dla nastoletnich matek. Samotna matka Nicole opłaca lekcje tańca córki z oszczędności na zakupach.

Godziny emisji Łowcy promocji

09:00

Włoskie zdrady, odc. 14

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

09:30

Włoskie zdrady, odc. 15

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

10:00

Masterchef: Australia, odc. 55

W finałowym tygodniu sędziowie przygotowali dla uczestników konkursu zadania z tajemniczej skrzyni. Kto tym razem nie wytrzyma napięcia i pożegna się z marzeniami?

Godziny emisji Masterchef: Australia

11:30

Ciąża z zaskoczenia: Cud w łonie chorej matki

Claire cierpi na stwardnienie rozsiane i opieka nad synem sprawia jej duże trudności. Niespodziewanie zaczyna rodzić drugie dziecko, nie mając świadomości, że była w ciąży.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

12:00

Ekstremalne odchudzanie: David, część 2

Chris Powell pomaga Davidowi tracić zbędne kilogramy. Czy trening mieszanych sztuk walki z Michaelem Bispingiem sprawi, że mężczyzna straci 50 procent wagi swojego ciała?

Godziny emisji Ekstremalne odchudzanie

13:00

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Student z rogami

Do szpitala trafia student z rogami jelenia wbitymi w głowę. Kobieta ranna podczas wypadku samochodowego jest przekonana, że jej dziecko zostało na miejscu zdarzenia.

Godziny emisji Ostry dyżur: niezwykłe przypadki

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Burza w filiżance kawy

Uczestnicy konkursu kulinarnego przygotowują dania, których głównym składnikiem jest kawa. Potem, aby uniknąć eliminacji, odtwarzają wymyślny półmisek na przyjęcie.

Godziny emisji Masterchef

15:00

Premiera Kot z piekła rodem: Straszne opowieści

Czy kot może bać się swojego własnego ogona? Jackson sprawdzi to podczas swojej pracy. Później zajmuje się innym kotem, który nieustannie przewraca i zrzuca różne rzeczy na ziemię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Łowcy promocji: Amanda i Jess

Amanda z Georgii próbuje nauczyć swoich rodziców, jak podczas zakupów korzystać z kuponów i promocji. Jess uwielbia chodzić na zakupy i jest uzależniona od przecen i okazji.

Godziny emisji Łowcy promocji

16:30

Łowcy promocji: Zadia i Briana

Zadia zabiera na zakupy przyjaciół, aby im pokazać, jaka jest oszczędna. Briana i Jose zamierzają się zaręczyć, ale Briana nie zgadza się, aby zadłużyli się na zakup pierścionka.

Godziny emisji Łowcy promocji

17:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Magia i nowoczesność

W Georgii Pete buduje domek, którego konstrukcja łamie wszelkie reguły. Odwiedza także legendę wyścigów samochodowych, Dale'a Earnhardta Jr., który ma własny domek na drzewie.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

18:00

Megalopolis, odc. 1

Alexandra Leroux odwiedza niesamowite miasta na całym świecie, od San Francisco po Londyn, by odkryć rozmaite kultury, style życia i osobiste historie mieszkańców tych miast.

Godziny emisji Megalopolis

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Argentyna

Podróż po Argentynie Anthony Bourdain rozpoczyna w Buenos Aires. Odkrywa, że to miasto sztuki i lotniarzy oraz smacznego i taniego jedzenia. Potem jedzie do południowej Patagonii.

Godziny emisji Anthony Bourdain

20:00

Obcy wewnątrz nas: Robal w gardle

Nastolatka skarży się na zwykły ból gardła, który bardzo szybko wymyka się spod kontroli. Życiu dziewczyny zagraża rzadkie schorzenie.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

21:00

Seks-wypadki: Więzienne problemy

Szybki numerek podczas randki kończy się w szpitalu. Para decyduje się na obiad z szefem, choć ich erotyczna zabawka nadal wydaje głośne dźwięki.

Godziny emisji Seks-wypadki

22:00

Goście z zaświatów: Uciekaj albo zgiń, Miasto duchów

Małżeństwo słyszy w domu pomruki zwierząt i zauważa na ścianach wymalowane słowa. Gdy rodzina przenosi się do hotelu, odkrywa, że poprzedni lokatorzy nigdy nie opuścili budynku.

Godziny emisji Goście z zaświatów

23:00

Duchy: Zło nadchodzi

Jacinda zauważa tajemnicze poświaty na swoich zdjęciach i sądzi, że ma do czynienia z dobrymi duchami. Okazuje się jednak, iż nieproszony gość ma dużo mniej przyjazne zamiary.

Godziny emisji Duchy

00:00

Elementary: Znajdź niewiadomą

Holmes zajmie się sprawą zabójstwa cenionego matematyka. Genialny detektyw przypuszcza, że tragiczna śmierć ma związek z tajemniczym równaniem, które próbowała rozwiązać ofiara.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

Godziny emisji Elementary

01:00

Obcy wewnątrz nas: Moja córka traci zmysły!

Śmiertelnie groźny pasożyt atakuje małego chłopca, któremu nagle zaczyna puchnąć noga. Lekarze rozważają amputację. Parę nowożeńców dręczą przedziwne halucynacje.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Włoskie zdrady, odc. 33

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

02:24

Włoskie zdrady, odc. 34

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

02:48

Czysty zysk: Louise, Tim, Victoria i Lesley

Linda Dykes uważa, że lubiące porządek osoby posiadają wyjątkowe zdolności, które mogą zmienić nawyki Brytyjczyków. Przemierza Wielką Brytanię w poszukiwaniu największych pedantów.

Godziny emisji Czysty zysk

03:36

LA Ink: Aubrey chce tylko pomóc

Aubrey stąpa po kruchym lodzie. Wygłupami próbuje przypodobać się reszcie zespołu. Czara goryczy przelewa się, gdy wpada na pomysł przeprojektowania stanowiska Kat.

Godziny emisji LA Ink

04:24

Mieszkanie na pniu: Szałas na afrykańskie safari

Pete i jego ekipa przenosi ducha Kenii do stanu Waszyngton, budując nadrzewny domek inspirowany okrągłą afrykańską chatą krytą strzechą.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Niecodzienny orszak

Konsultantka Melissa szuka wymarzonej kreacji. Stella, która bierze ślub podczas greckiej ceremonii, pojawia się w salonie z wielkim orszakiem. Carli czeka na ostatnią przymiarkę.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Suknia dla matki

Panna młoda Krystle przychodzi do salonu ze swoją matką Kathy. Afrodite ma zupełnie inne zdanie na temat sukni niż jej matka. Z kolei Lindsey zabiera mamę na przymiarkę kreacji.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info