Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-22 Pokaź dziś

06:00

Buddy Valastro gotuje: Wybredni przy jedzeniu Godziny emisji

Kiedy dzieciaki nie chcą jeść, trzeba je zachęcić wykazując się kreatywnością. Buddy z trójką swoich dzieci przygotowują kilka ulubionych przysmaków.

06:25

Buddy Valastro gotuje: Noc filmowa Godziny emisji

Buddy poda przepisy na kilka swoich ulubionych potraw, a wśród nich znajdzie się makaron z ciecierzycą i nadziewane kotlety wieprzowe. Lisa przygotuje smaczny deser.

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: 100 odcinków z mocą! Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

07:40

Premiera Baseny z rozmachem: Fiesta nad laguną Godziny emisji

Lucas Congdon wraz z ekipą podejmują wyzwanie stworzenia repliki meksykańskiego kurortu w pewnym ogródku w miejscowości Venice na Florydzie. Czas rozpocząc fiestę!

08:30

Salon Sukien Ślubnych: Przedślubne emocje Godziny emisji

Hinduska Rashi chce wystąpić na ślubie w amerykańskiej kreacji. Shenelle przychodzi na przymiarkę i cała w nerwach czeka, aby zobaczyć swoją suknię.

09:00

Kot z piekła rodem: Mój kot niszczy mój związek Godziny emisji

Jon i Michelle nie przypuszczali, że ich wspólne życie zdominuje demoniczny kot o imieniu Zooey. Czy uda się zmienić nieznośne zachowanie ulubieńca?

10:00

Wyswatani przez rodziców: To już koniec Godziny emisji

Mężczyźni i kobiety, którzy nie znaleźli szczęścia w miłości, decydują się powierzyć swoje intymne życie i przyszłość dobrze znanym sobie ludziom - rodzicom.

11:00

Modny profil: Internetowy błazen ze złotym sercem Godziny emisji

Jenny nie potrafi przekonać mężczyzn, aby traktowali ją poważnie. Stylista Clinton i ekspertka od randek internetowych Devyn zrobią porządki w jej szafie pełnej dziecinnych ubrań.

11:30

Modny profil: Seksowna raperka Godziny emisji

Raperka Elaine musi zmienić swój wygląd. Pomogą jej w tym stylista Clinton i ekspert od randek internetowych Devyn.

12:00

Kod Biblii: Oblubienica Jezusa Godziny emisji

W Bibliotece Brytyjskiej spoczywa liczący 1500 lat rękopis napisany przez anonimowego zakonnika. Czy ten manuskrypt może być niezbitym dowodem, że Jezus był mężem Marii Magdaleny?

13:00

Dziedzictwo starożytnego Egiptu: Oko za oko Godziny emisji

Egiptolog Kara Cooney zastanawia się, dlaczego akty przemocy, takie jak ofiary z ludzi, przez tysiące lat odgrywały aż tak ważną rolę w religijnych wierzeniach.

14:00

Ziemia - planeta tajemnic, odc. 1 Godziny emisji

Naukowcy z pomocą grafiki komputerowej i wizualnych analogii próbują połączyć fascynujące, mało znane fakty, aby przedstawić dobrze znany nam świat z zupełnie innej perspektywy.

15:00

Sposób na suknię, odc. 1 Godziny emisji

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe z salonu.

15:30

Sposób na suknię, odc. 2 Godziny emisji

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe z salonu.

16:00

Baseny z rozmachem: Na dnie morza Godziny emisji

Lucas Congdon ma stworzyć wodny pokój, w którym mogłaby żyć syrena. Stali klienci zakochani w morskich klimatach proszą by odnowił ich niewielki basen.

17:00

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Pytanie odmieniające życie Godziny emisji

Brooke uczestniczy w pierwszej walce zapaśniczej od kiedy urodziła córeczkę, Jace. Krystal i Jarrel uczą się jak radzić sobie z byciem samotnymi rodzicami.

18:00

Łowcy promocji: Chrystie i Treasure Godziny emisji

Chrystie jest jeszcze niedoświadczoną zbieraczką kuponów, ale powoli odkrywa uroki tej pasji. Wytrawny Treasure zgromadził już w domu przedmioty o wartości 35 tysięcy dolarów.

18:30

Łowcy promocji: Amber i Tammilee Godziny emisji

Ogarnięta manią kuponów Amber musi zabrać dzieci na zakupy, ponieważ opiekunka nie przyszła do pracy. Tammilee co roku zbiera różnego rodzaju oferty, aby wyjechać na wakacje.

19:00

Włoskie zdrady: Jak co środę Godziny emisji

Małżeństwo Francesco i Isabelli było szczęśliwe, aż do dnia, gdy mąż przyjął posadę nauczyciela akademickiego i zaczął się spoufalać z byłą partnerką. Czy kobieta planuje zemstę?

19:30

Włoskie zdrady: Wiejski łącznik Godziny emisji

Znany chirurg Paolo i jego żona Livia cierpią na syndrom opuszczonego gniazda. Gdy mężczyzna znajduje pocieszenie w ramionach innej, Livia planuje publiczną zemstę.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Moja córka jest szalona Godziny emisji

Trzy kobiety pochodzące z różnych stron świata cierpią na tę samą dolegliwość. W ich ciele zamieszkał nieznany lekarzom i śmiertelnie niebezpieczny pasożyt.

21:00

Premiera Elementary: O ile wiesz Godziny emisji

Sherlock zostaje oskarżony o popełnienie morderstwa. Gdy Watson poznaje przyjaciela Holmesa z czasów, gdy brał narkotyki, wydaje się, że dowody świadczą przeciwko niemu.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

22:00

Goście z zaświatów: Demoniczny atak Godziny emisji

Kiedy nastolatka opowiada, że miała wizję, w której ujrzała zakrwawioną dziewczynę i wypadek samochodowy, jej matka sądzi, że córka widziała duchy.

23:00

Sposób na suknię, odc. 1 Godziny emisji

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe z salonu.

23:30

Sposób na suknię, odc. 2 Godziny emisji

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe z salonu.

00:00

Elementary: Zatrute pióro Godziny emisji

Holmes i Watson badają sprawę zabójstwa mężczyzny, którego otruto nitrogliceryną. Podejrzenia padają na tajemniczą kobietę z przeszłości Holmesa.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Obcy wewnątrz nas: Kaszlę robakami! Godziny emisji

Kobieta z przerażeniem odkrywa, że jej płuca są pełne robaków. Gospodyni domowa w ciąży w wyniku choroby zapada w śpiączkę. Czy lekarzom uda się uratować ją i jej dziecko?

02:00

Włoskie zdrady, odc. 37 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 38 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Czysty zysk: Sara, Louise, Adam i Lara Godziny emisji

Linda Dykes uważa, że lubiące porządek osoby posiadają wyjątkowe zdolności, które mogą zmienić nawyki Brytyjczyków. Przemierza Wielką Brytanię w poszukiwaniu największych pedantów.

03:36

LA Ink: Po nieobecność Kat Godziny emisji

Kat jedzie do Nowego Jorku na promocję swoich perfum a z powrotem przywozi ze sobą Dana Smitha, aby pomógł jej w salonie. Adrienne ma dość wygłupów Aubrey.

04:24

Mieszkanie na pniu: Szkocki ogród w chmurach Godziny emisji

Ekipa buduje domek w szkockim stylu na wysokim dębie błotnym. Pete tworzy swój pierwszy w życiu „podniebny most", który połączy dom właścicieli z ich nową oazą na drzewie.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Siostrzane porady Godziny emisji

Katie próbuje przekonać swoją siostrę, że w dniu ślubu warto wyglądać kobieco. Courtney szuka efektownej kreacji balowej. Jennifer chce schudnąć i zamawia za małą suknię.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Wyścig z czasem Godziny emisji

Amy kupiła już suknię ślubną w innym salonie, ale zmieniła zdanie i wciąż szuka wymarzonej kreacji. Michelle schudła 20 kilogramów i szuka sukni do nowej figury.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info