Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-23 Pokaż dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Hill Place

Pora na wizytę w posiadłości Hill Place należącej do rodziny Dobsonów. Tym razem Ruth nie tylko uratuje dom przed ruiną, ale także poprowadzi mediacje między krewnymi.

Godziny emisji Drugie życie wiejskich posiadłości

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: Wielkie akwarium dla wielkiego sportowca

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:40

Kot z piekła rodem: Zwariowana Daisy

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

08:30

Łowcy promocji: Joyce i Aprille

Joyce z Południowej Karoliny jest uzależniona od promocji i przecen. Każde zakupy to dla niej prawdziwa bitwa. Aprille z Michigan swoimi łupami przekupuje współpracowników.

Godziny emisji Łowcy promocji

09:00

Włoskie zdrady, odc. 16

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

09:30

Włoskie zdrady, odc. 17

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

10:00

Masterchef: Australia, odc. 56

Tym razem sędziowie pozwalają uczestnikom wybrać rodzaj zadania. W tym starciu nie będzie żadnych zasad ani ograniczeń, poza limitem czasowym.

Godziny emisji Masterchef: Australia

11:00

Poród z zaskoczenia: Dziecko huraganu

Kobieta rodzi wcześniaka podczas huraganu Sandy. Żołnierz w Afganistanie pomaga żonie, która rodzi tysiące kilometrów dalej. Dziecko przychodzi na świat na parkingu.

Godziny emisji Poród z zaskoczenia

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Brandi, część 1

Trener Chris Powell pomaga otyłym ludziom w walce ze zbędnymi kilogramami. Spotyka się z wizażystką, która nie umiała przyjąć krytyki i swoje stresy odreagowywała jedzeniem.

Godziny emisji Ekstremalne odchudzanie

13:00

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Średniowieczny zamęt

Do szpitala trafia mężczyzna z mieczem wbitym w głowę. Dwójka pacjentów z tymi samymi, zagrażającymi życiu symptomami trafia do szpitala prosto z pokazu mody.

Godziny emisji Ostry dyżur: niezwykłe przypadki

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Przejęcie restauracji

Szóstka kucharzy amatorów przejmuje rządy w restauracji w Los Angeles. To jedno z najbardziej popularnych zadań konkursu kulinarnego.

Godziny emisji Masterchef

15:00

Premiera Kot z piekła rodem: Kot jak huragan

Jackson poznaje pewną bardzo rozmowną artystkę, która nie może poradzić sobie z przygarniętym kotem.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów: Carla kontra Faatima

Maniaczki promocji Faatima i Carla biorą udział w zakupowym pojedynku. W ciągu 30 minut mogą wydać jedynie 500 dolarów. Która z nich okaże się mistrzynią przecen?

Godziny emisji Łowcy promocji - pojedynek mistrzów

16:30

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów: Chris kontra Michelle

Michelle z Missouri staje do pojedynku z Chrisem z Pensylwanii. Swoje zakupowe łupy przekażą miejscowym bankom żywności a zwycięzca zdobędzie miejsce w finale.

Godziny emisji Łowcy promocji - pojedynek mistrzów

17:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Przygoda: kwatera główna

Pete i jego zespół budują domek marzeń dla pary lubiącej dreszczyk emocji: platforma łącząca trzy wielkie cedry zapewnia oszałamiający widok w każdym kierunku.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

18:00

Medyczne zagadki: Odtajnienie prawdy

Żona wojskowego cierpi na niedowład nogi. Lekarze nie mogą ustalić przyczyny. Podejrzewają jednak, że choroba może mieć związek z tajnymi badaniami prowadzonymi przez jej męża.

Godziny emisji Medyczne zagadki

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Singapur

Mistrz sztuki kulinarnej Anthony Bourdain podróżuje po świecie w poszukiwaniu niepowtarzalnych smaków i zapachów. W Singapurze próbuje potraw z ulicznych straganów.

Godziny emisji Anthony Bourdain

20:00

Sposób na suknię, odc. 1

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe z salonu.

Godziny emisji Sposób na suknię

20:30

Sposób na suknię, odc. 2

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe z salonu.

Godziny emisji Sposób na suknię

21:00

Seks-wypadki: Pacjent pełen motywacji

Tancerze salsy decydują się na kilka nierozważnych kroków, które prowadzą ich prosto do szpitala. Kobieta cierpi z powodu ciągłego orgazmu.

Godziny emisji Seks-wypadki

22:00

Goście z zaświatów: Horror w szafie

Kiedy rodzina zauważa w domu zjawę, prosi o pomoc parapsychologów, którzy odkrywają przerażające wydarzenia z przeszłości. Inni specjaliści próbują poradzić sobie ze złym duchem.

Godziny emisji Goście z zaświatów

23:00

Duchy: Duchy wojny

Duch nazistowskiego żołnierza szuka zemsty. Para, którą atakuje próbuje pomóc mu w odnalezieniu spokoju.

Godziny emisji Duchy

00:00

Elementary: Powrót do przeszłości

Holmes i Watson odkrywają zwłoki zabójcy. Odpowiedzi na nurtujące ich pytania szukają u członków mafii. Doktor Watson pomaga koleżance odnaleźć wymarzonego mężczyznę.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

Godziny emisji Elementary

01:00

Obcy wewnątrz nas: Pasożyty zjadają mi twarz

Lekarze próbują ratować twarz mężczyzny zniekształconą dziwaczną infekcją. Życie chłopca jest zagrożone, kiedy tajemnicze pasożyty atakują jego mózg.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Włoskie zdrady, odc. 39

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

02:24

Włoskie zdrady, odc. 40

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

02:48

Czysty zysk: Alison, Dusty, Helen i Janet

Linda Dykes uważa, że lubiące porządek osoby posiadają wyjątkowe zdolności, które mogą zmienić nawyki Brytyjczyków. Przemierza Wielką Brytanię w poszukiwaniu największych pedantów.

Godziny emisji Czysty zysk

03:36

LA Ink: Emocje górą

Kat rozpoczyna pisanie drugiej książki opartej na swoich pamiętnikach. Aubrey zastanawia się, czy zrobić sobie tatuaż.

Godziny emisji LA Ink

04:24

Mieszkanie na pniu: Ptasie gniazdo

Pete buduje domek na drzewie z gankiem do obserwacji ptaków oraz balustradą wykonaną ze splecionych gałęzi, sprawiających wrażenie naturalnego gniazda.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Wyścig z czasem

Amy kupiła już suknię ślubną w innym salonie, ale zmieniła zdanie i wciąż szuka wymarzonej kreacji. Michelle schudła 20 kilogramów i szuka sukni do nowej figury.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Dwie suknie, jedno marzenie

Jacqueline chce kupić dwie suknie na jeden ślub. Każda z kreacji musi być w zupełnie innym stylu. Christina przychodzi do salonu na drugą przymiarkę.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info