Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-24 Pokaż dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Pen-y-Lan Hall

Ruth odwiedza XVII-wieczną walijską posiadłość Pen-y-Lan, której utrzymanie pochłania fortunę. Czy uda jej się wymyślić plan ratunkowy?

Godziny emisji Drugie życie wiejskich posiadłości

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: Johnny Damon spodziewa się niemożliwego

ATM buduje także dwa akwaria dla legendy baseballa Johnny'ego Damona. Aby zaimponować słynnemu sportowcowi, Wayde i Brett muszą podwoić wysiłki.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:40

Kot z piekła rodem: Dlaczego nie miauczą?

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

08:30

Łowcy promocji: Lisa i April

Lisa z Luizjany chce wydać tylko 15 dolarów na miesięczne zakupy spożywcze dla całej rodziny. April organizuje 15. urodziny swojej córki dla 300 gości za niecałe 100 dolarów.

Godziny emisji Łowcy promocji

09:00

Włoskie zdrady, odc. 18

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

09:30

Włoskie zdrady, odc. 19

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

10:00

Masterchef: Australia, odc. 57

Czwórka uczestników konkursu dostaje trzy kulinarne zadania. Podczas dwóch pierwszych gotują w parach. W trzecim starciu zwycięzcy walczą ze sobą.

Godziny emisji Masterchef: Australia

11:00

Poród z zaskoczenia: Weselny przerywnik

Niespodziewany poród przerywa ceremonię ślubną. Kobieta wjeżdża samochodem do kanału i po chwili zaczyna rodzić. Wcześniak przychodzi na świat we własnym domu.

Godziny emisji Poród z zaskoczenia

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Brandi, część 2

Trener Chris Powell wspiera Brandi podczas wyczerpującej walki z nadwagą. Dziewczyna bierze udział w zawodach Ironman i dostaje kilka kulinarnych porad od szefa Rocca Dispirito.

Godziny emisji Ekstremalne odchudzanie

13:00

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Kto strzelał?

Lekarz udziela pomocy ofiarom strzelaniny, które twierdzą, że były tylko naocznymi świadkami. Policja ma jednak odmienne zdanie. Nowy lekarz musi przeprowadzić operację mózgu.

Godziny emisji Ostry dyżur: niezwykłe przypadki

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Powrót mistrzów

Kucharze stają przed jednym z najtrudniejszych zadań konkursu. Kto tym razem nie wytrzyma napięcia? Kto będzie musiał zakończyć kulinarne zmagania?

Godziny emisji Masterchef

15:00

Premiera Kot z piekła rodem: Ellen i koty

Ellen od 20 lat karmi zdziczałe koty z sąsiedztwa, ale teraz nie daje sobie z nimi rady. Jackson stara się jej pomóc.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów: Jen i Joni

O tytuł Mistrza Promocji walczą dziś Joni i Jen. Joni jest matką i wykorzystuje wszelkie przeceny i promocje, aby utrzymać rodzinę, ale starcie z doświadczoną Jen będzie trudne.

Godziny emisji Łowcy promocji - pojedynek mistrzów

16:30

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów: Antoinette i Judy

Fanatyczka promocji z Connecticut, Judy, staje do walki z superoszczędną Antoinette z Chicago. Całe zakupy zostaną przekazane na cele charytatywne, ale tylko jedna z nich wygra.

Godziny emisji Łowcy promocji - pojedynek mistrzów

17:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Restauracja na drzewie

Pete i jego ekipa budują na drzewie salę jadalną dla pewnej francuskiej restauracji. Chodzi o to, aby goście w czasie posiłku mogli podziwiać piękny krajobraz Prowansji.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

18:00

Moda na przygodę: Wyścigi żaglówek

Modelka, Kate Peck, porzuca wybieg by wziąć udział w prestiżowym wyścigu żaglówek z Sydney do Mooloolaba. Czy da radę ukończyć wyścig?

Godziny emisji Moda na przygodę

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Południowa Karolina

Anthony Bourdain bierze udział w rekonstrukcji walk z czasów wojny secesyjnej. Potem otrzymuje zaproszenie na pieczenie prosiaka i spotyka się z czarnoskórymi Amerykanami Gullah.

Godziny emisji Anthony Bourdain

20:00

Obcy wewnątrz nas: Wakacje z piekła rodem

Życie trzech rodzin staje na głowie, kiedy zakażenie rozrywa mężczyźnie nogę. Rzadka infekcja mózgu popycha siedmioletnią dziewczynkę do samobójstwa.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

21:00

Seks-wypadki: Szalona jazda

Jazda na mechanicznym byku kończy się dla pary jeźdźców porażeniem prądem elektrycznym. Mężczyzna musi skrócić wyprawę snowboardową z powodu bólów brzucha.

Godziny emisji Seks-wypadki

22:00

Goście z zaświatów: Szatańska sztuka uwodzenia

Historia badacza zjawisk paranormalnych, który zostaje uwiedziony i zaatakowany przez demona. Żona parapsychologa, walcząc ze zjawą, zwraca się o pomoc do demonologa.

Godziny emisji Goście z zaświatów

23:00

Duchy: Okropna wizja

Stacy słyszy w swoim domu upiorne dźwięki i dochodzi do wniosku, iż jest to dusza jej zmarłego męża. Jednakże jej córka jest zdania, iż w domu czai się zły duch.

Godziny emisji Duchy

00:00

Elementary: Nietypowy układ

Ktoś włamał się do domu Gregsona. Holmes i Watson szukają zamaskowanego włamywacza. Zespół Gregsona pozna kilka szczegółów z jego prywatnego życia...

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

Godziny emisji Elementary

01:00

Obcy wewnątrz nas: Coś zjada mojego syna od środka

Chłopcu, który kąpał się w miejscowym jeziorze, zaczynają wypadać zęby. Czy to wina wody z kąpieliska? W programie także przypadek młodej mamy, której piersi zaczynają krwawić.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Podniebne pogotowie, odc. 1

Śmigłowiec ratuje mężczyznę, który uderzył samochodem w przydrożną latarnię. Tymczasem lekarze z pogotowia znajdują przyczynę bólu nóżki niemowlęcia.

Godziny emisji Podniebne pogotowie

02:24

Podniebne pogotowie, odc. 2

Przejażdżka tandemem kończy się katastrofą. Angela ma blizny na twarzy po pogryzieniu przez psa. Z kolei śmigłowiec leci na miejsce groźnego wypadku samochodowego.

Godziny emisji Podniebne pogotowie

02:48

Czysty zysk: Claire i Charlie oraz Andy i Ian

Fryzjerka Claire, która spędza 22 godziny tygodniowo na sprzątaniu swojego mieszkania, pomaga byłemu śmieciarzowi Charliemu, któremu prawie skończyły się czyste łyżeczki.

Godziny emisji Czysty zysk

03:36

LA Ink: Tatuaż z nadzieją

Kat uważa, że Aubrey nierozważnie podjęła decyzję o tatuażu. Sama Aubrey twierdzi, że zyska większy szacunek.

Godziny emisji LA Ink

04:24

Mieszkanie na pniu: Herbaciarnia na drzewie

Rodzina prosi Pete'a o pomoc w zbudowaniu na drzewie tradycyjnej japońskiej herbaciarni jako elementu ich urządzonego w stylu zen ogrodu. Czy da sobie radę z tym trudnym wyzwaniem?

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Dwie suknie, jedno marzenie

Jacqueline chce kupić dwie suknie na jeden ślub. Każda z kreacji musi być w zupełnie innym stylu. Christina przychodzi do salonu na drugą przymiarkę.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Opinia faceta

Panna młoda Tara pojawia się w salonie w towarzystwie łyżwiarza figurowego i fashionisty Johnny'ego Weira. Taylor szuka wymarzonej sukni razem ze swoim narzeczonym Austinem.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info