Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-24 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Pen-y-Lan Hall Godziny emisji

Ruth odwiedza XVII-wieczną walijską posiadłość Pen-y-Lan, której utrzymanie pochłania fortunę. Czy uda jej się wymyślić plan ratunkowy?

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: Johnny Damon spodziewa się niemożliwego Godziny emisji

ATM buduje także dwa akwaria dla legendy baseballa Johnny'ego Damona. Aby zaimponować słynnemu sportowcowi, Wayde i Brett muszą podwoić wysiłki.

07:40

Kot z piekła rodem: Dlaczego nie miauczą? Godziny emisji

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

08:30

Łowcy promocji: Lisa i April Godziny emisji

Lisa z Luizjany chce wydać tylko 15 dolarów na miesięczne zakupy spożywcze dla całej rodziny. April organizuje 15. urodziny swojej córki dla 300 gości za niecałe 100 dolarów.

09:00

Włoskie zdrady, odc. 18 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:30

Włoskie zdrady, odc. 19 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 57 Godziny emisji

Czwórka uczestników konkursu dostaje trzy kulinarne zadania. Podczas dwóch pierwszych gotują w parach. W trzecim starciu zwycięzcy walczą ze sobą.

11:00

Poród z zaskoczenia: Weselny przerywnik Godziny emisji

Niespodziewany poród przerywa ceremonię ślubną. Kobieta wjeżdża samochodem do kanału i po chwili zaczyna rodzić. Wcześniak przychodzi na świat we własnym domu.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Brandi, część 2 Godziny emisji

Trener Chris Powell wspiera Brandi podczas wyczerpującej walki z nadwagą. Dziewczyna bierze udział w zawodach Ironman i dostaje kilka kulinarnych porad od szefa Rocca Dispirito.

13:00

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Kto strzelał? Godziny emisji

Lekarz udziela pomocy ofiarom strzelaniny, które twierdzą, że były tylko naocznymi świadkami. Policja ma jednak odmienne zdanie. Nowy lekarz musi przeprowadzić operację mózgu.

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Powrót mistrzów Godziny emisji

Kucharze stają przed jednym z najtrudniejszych zadań konkursu. Kto tym razem nie wytrzyma napięcia? Kto będzie musiał zakończyć kulinarne zmagania?

15:00

Premiera Kot z piekła rodem: Ellen i koty Godziny emisji

Ellen od 20 lat karmi zdziczałe koty z sąsiedztwa, ale teraz nie daje sobie z nimi rady. Jackson stara się jej pomóc.

16:00

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów: Jen i Joni Godziny emisji

O tytuł Mistrza Promocji walczą dziś Joni i Jen. Joni jest matką i wykorzystuje wszelkie przeceny i promocje, aby utrzymać rodzinę, ale starcie z doświadczoną Jen będzie trudne.

16:30

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów: Antoinette i Judy Godziny emisji

Fanatyczka promocji z Connecticut, Judy, staje do walki z superoszczędną Antoinette z Chicago. Całe zakupy zostaną przekazane na cele charytatywne, ale tylko jedna z nich wygra.

17:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Restauracja na drzewie Godziny emisji

Pete i jego ekipa budują na drzewie salę jadalną dla pewnej francuskiej restauracji. Chodzi o to, aby goście w czasie posiłku mogli podziwiać piękny krajobraz Prowansji.

18:00

Moda na przygodę: Wyścigi żaglówek Godziny emisji

Modelka, Kate Peck, porzuca wybieg by wziąć udział w prestiżowym wyścigu żaglówek z Sydney do Mooloolaba. Czy da radę ukończyć wyścig?

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Południowa Karolina Godziny emisji

Anthony Bourdain bierze udział w rekonstrukcji walk z czasów wojny secesyjnej. Potem otrzymuje zaproszenie na pieczenie prosiaka i spotyka się z czarnoskórymi Amerykanami Gullah.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Wakacje z piekła rodem Godziny emisji

Życie trzech rodzin staje na głowie, kiedy zakażenie rozrywa mężczyźnie nogę. Rzadka infekcja mózgu popycha siedmioletnią dziewczynkę do samobójstwa.

21:00

Seks-wypadki: Szalona jazda Godziny emisji

Jazda na mechanicznym byku kończy się dla pary jeźdźców porażeniem prądem elektrycznym. Mężczyzna musi skrócić wyprawę snowboardową z powodu bólów brzucha.

22:00

Goście z zaświatów: Szatańska sztuka uwodzenia Godziny emisji

Historia badacza zjawisk paranormalnych, który zostaje uwiedziony i zaatakowany przez demona. Żona parapsychologa, walcząc ze zjawą, zwraca się o pomoc do demonologa.

23:00

Duchy: Okropna wizja Godziny emisji

Stacy słyszy w swoim domu upiorne dźwięki i dochodzi do wniosku, iż jest to dusza jej zmarłego męża. Jednakże jej córka jest zdania, iż w domu czai się zły duch.

00:00

Elementary: Nietypowy układ Godziny emisji

Ktoś włamał się do domu Gregsona. Holmes i Watson szukają zamaskowanego włamywacza. Zespół Gregsona pozna kilka szczegółów z jego prywatnego życia...

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Obcy wewnątrz nas: Coś zjada mojego syna od środka Godziny emisji

Chłopcu, który kąpał się w miejscowym jeziorze, zaczynają wypadać zęby. Czy to wina wody z kąpieliska? W programie także przypadek młodej mamy, której piersi zaczynają krwawić.

02:00

Podniebne pogotowie, odc. 1 Godziny emisji

Śmigłowiec ratuje mężczyznę, który uderzył samochodem w przydrożną latarnię. Tymczasem lekarze z pogotowia znajdują przyczynę bólu nóżki niemowlęcia.

02:24

Podniebne pogotowie, odc. 2 Godziny emisji

Przejażdżka tandemem kończy się katastrofą. Angela ma blizny na twarzy po pogryzieniu przez psa. Z kolei śmigłowiec leci na miejsce groźnego wypadku samochodowego.

02:48

Czysty zysk, odc. 1 Godziny emisji

Boże Narodzenie to czas prezentów, imprez, spotkań i dobroci. Chyba że jest się obsesysyjno-kompulsywnym sprzątaczem - wtedy to czas wyłącznie świątecznych porządków.

03:36

LA Ink: Tatuaż z nadzieją Godziny emisji

Kat uważa, że Aubrey nierozważnie podjęła decyzję o tatuażu. Sama Aubrey twierdzi, że zyska większy szacunek.

04:24

Mieszkanie na pniu: Herbaciarnia na drzewie Godziny emisji

Rodzina prosi Pete'a o pomoc w zbudowaniu na drzewie tradycyjnej japońskiej herbaciarni jako elementu ich urządzonego w stylu zen ogrodu. Czy da sobie radę z tym trudnym wyzwaniem?

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Dwie suknie, jedno marzenie Godziny emisji

Jacqueline chce kupić dwie suknie na jeden ślub. Każda z kreacji musi być w zupełnie innym stylu. Christina przychodzi do salonu na drugą przymiarkę.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Opinia faceta Godziny emisji

Panna młoda Tara pojawia się w salonie w towarzystwie łyżwiarza figurowego i fashionisty Johnny'ego Weira. Taylor szuka wymarzonej sukni razem ze swoim narzeczonym Austinem.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info