Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-26 Pokaż dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Chapel Cleeve

Jeannie Wilkins mieszka sama w rezydencji Chapel Cleeve mieszczącej 15 sypialni i generującej ogromne koszty. Czy Simon pomoże rozwiązać problemy właścicielki?

Godziny emisji Drugie życie wiejskich posiadłości

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: 2 Chainz, 1 akwarium

2 Chainz, raper z Atlanty, marzy o naprawdę wyjątkowym akwarium. W trakcie pracy Wayde gubi istotne pomiary — sprawy mocno się komplikują.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:40

Kot z piekła rodem: Spragniony krwi

Jackson przychodzi z pomocą strażakowi z Los Angeles, który nie może poradzić sobie ze swoim szalonym kotem Coco. Pomaga też parze z Teksasu, nocami terroryzowanej przez kota.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

08:30

Łowcy promocji: Jeff i Kelly

Jeff wywodzi się z dynastii zbieraczy kuponów. Teraz arkana tego fachu przekazuje 8-letniemu synowi. Trenerka koszykówki Kelly z Ohio organizuje imprezę dla swojej drużyny.

Godziny emisji Łowcy promocji

09:00

Włoskie zdrady, odc. 22

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

09:30

Włoskie zdrady, odc. 23

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

10:00

Masterchef: Australia, odc. 59

Laura przechodzi do półfinałów. Pozostałą trójkę uczestników konkursu czeka runda eliminacji. Kto dołączy do Laury, a kto tym razem pożegna się z konkursem?

Godziny emisji Masterchef: Australia

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Ty i Charita, część 2

Trener Chris Powell pomaga schudnąć 32-letniej matce. Kuracji odchudzającej chce się poddać nastoletni baseballista o wadze 217 kilogramów. Czy tym razem Powell odniesie sukces?

Godziny emisji Ekstremalne odchudzanie

13:00

Izba przyjęć, odc. 1

Lekarze z St George's ratują życie 29-letniej Kerry -asystentce dentystycznej, którą przywieziono do szpitala helikopterem. Maszyna wylądowała na nowym szpitalnym lądowisku.

Godziny emisji Izba przyjęć

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Ekipa Gordona Ramsaya

Z pomocą innych uczestników konkursu trójka kucharzy przygotowuje dania dla 30 gości, którymi tym razem są ważne osobistości z kulinarnego światka.

Godziny emisji Masterchef

15:00

Premiera Kot z piekła rodem: Dzikie koty z Gotham

Jackson odwiedza Nowy Jork, gdzie pewien ojciec z synem opiekują się stadem zdziczałych kotów — i rozpaczliwie potrzebują pomocy.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów: Wielki finał

Wielki finał w Las Vegas. Trzech finalistów robi zakupy w tym samym sklepie, czasie i z tymi samymi kuponami promocyjnymi. Kto wygra to starcie?

Godziny emisji Łowcy promocji - pojedynek mistrzów

17:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Co powiecie na jabłka?

Pete udaje się do Walden w stanie Nowy Jork by stworzyć domek na drzewie do degustacji cydru dla Angry Orchard. Konstrukcja w stylu pawilonu będzie miała widok na sad jabłkowy.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

18:00

Premiera Powietrzna karetka, odc. 4

Zobacz pełne adrenaliny sceny nakręcone w trakcie misji ratunkowych powietrznej karetki sprawującej pieczę nad kamienistymi dolinami północnego hrabstwa Yorkshire.

Godziny emisji Powietrzna karetka

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Toskania

Anthony Bourdain kontynuuje kulinarną podróż po świecie w poszukiwaniu niepowtarzalnych smaków i zapachów. Mimo wspaniałej scenerii pobyt w Toskanii nie należy do udanych.

Godziny emisji Anthony Bourdain

20:00

Obcy wewnątrz nas: Pomocy! Mój syn jest trędowaty!

Tajemnicza infekcja zwala z nóg silnego sportowca. Nastolatek zaraża się straszną chorobą. Mózg kobiety dosłownie "staje w ogniu".

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

21:00

Seks-wypadki: Uwodzące spojrzenia

Pirat i jego majtek organizują imprezę, która kończy się incydentem pod pokładem. Para tak zaplątuje się podczas miłosnych igraszek, że musi skorzystać z pomocy lekarza.

Godziny emisji Seks-wypadki

22:00

Goście z zaświatów: Trup w wodzie

Syn Jenny twierdzi, że rozmawia z duchem chłopca, który utonął w miejscowym stawie. Zakłopotana matka zwraca się do zespołu parapsychologów o pomoc. Czy będą w stanie pomóc?

Godziny emisji Goście z zaświatów

23:00

Duchy: Wyznania duchów

Dziewczyna, która próbuje przyciągnąć uwagę nieznanego ducha, staje się obiektem jego zalotów, przez co sielankowe życie jej rodziny przeistacza się w prawdziwy horror.

Godziny emisji Duchy

00:00

Elementary: Więzy krwi

Sherlock i Joan badają sprawę zabójstwa młodej kobiety. W trakcie śledztwa trafiają na trop miliardera zajmującego wysokie stanowisko w firmie z branży technologicznej.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

Godziny emisji Elementary

01:00

Obcy wewnątrz nas: Moje piersi eksplodują

Mężczyźnie nagle puchnie cała twarz, a oczy robią się żółte. Lekarze twierdzą, że to silna infekcja, która wstrzymała prawidłowe funkcjonowanie wewnętrznych organów.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Podniebne pogotowie, odc. 5

Śmigłowiec śpieszy się na ratunek nieprzytomnemu mężczyźnie z zawałem serca. Natomiast sześcioletni Metthew trafia na oddział ratunkowy po ukąszeniu pająka.

Godziny emisji Podniebne pogotowie

02:24

Podniebne pogotowie, odc. 6

Ben przecina tętnicę, co kończy się operacją plastyczną. Zespół rusza do Merseyside na pomoc mężczyźnie, który zatruł się tlenkiem węgla.

Godziny emisji Podniebne pogotowie

02:48

Czysty zysk: Caren, Linda, Jamie i Mick

Caren spotyka się z Lindą i jej synem Mattem, którzy już od 9 lat żyją w pełnym rupieci domu. Jamie pomaga Mickowi posprzątać jego zabałaganione mieszkanie w północnym Londynie.

Godziny emisji Czysty zysk

03:36

LA Ink: Inne zajęcia

Dan chce wziąć wolne, aby nagrać kilka piosenek z zespołem. Tymczasem Paulie coraz bardziej stresuje się brakiem pracy.

Godziny emisji LA Ink

04:24

Mieszkanie na pniu: Wyspa wśród koron drzew

Pete Nelson, który jest niekonwencjonalnym budowniczym, tworzy niezwykłe budowle na drzewach zarówno dla marzycieli, jak i realistów.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

05:12

Salon Sukien Ślubnych: To mój styl!

Farrah rozpoczyna ślubne przygotowania i nie do końca jeszcze wie, jakiej sukni szuka. Z kolei Stephanie, która uwielbia styl lat 20. i 30., ma swoją wymarzoną kreację.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Wizerunek to wszystko

Natalie ma nadzieję, że Kleinfeld będzie ostatnim salonem podczas poszukiwań ślubnej kreacji na północnym wschodzie USA. Amy zrzuciła 30 kg, ale nadal uważa, że jest za gruba.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info