Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-31 Pokaż dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Meldon Park

Simon jedzie do hrabstwa Northumberland do rezydencji Meldon Park należącej do rodziny Cooksonów. Właścicieli zachęca do otwarcia kafejki w ogrodzie.

Godziny emisji Drugie życie wiejskich posiadłości

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: Akwaria dla hotelu Bellagio

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:40

Kot z piekła rodem: Lęk przed śmiechem

Symone to agresywna kotka, która ostatnio zaczęła atakować swoją właścicielkę, gdy ta śmieje się lub płacze. Czy uda się tak wyszkolić pupila, aby nie zwracał uwagi na te dźwięki?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

08:30

Łowcy promocji: Jane i Judy

Jane z Pittsburgha zbiera pieniądze na remont domu. Wytrawna zbieraczka kuponów Judy z Connecticut dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z grupą nowicjuszy.

Godziny emisji Łowcy promocji

09:00

Włoskie zdrady, odc. 28

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

09:30

Włoskie zdrady, odc. 29

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

10:00

Masterchef: Australia, odc. 1

50 kucharzy amatorów przyjeżdża do Docklands, w Australii, gdzie przed jurorami zaprezentują swoje dania w nadziei na zdobycie jednego z 24 fartuchów.

Godziny emisji Masterchef: Australia

11:30

Ciąża z zaskoczenia: To nie jest zatrucie pokarmowe

29-letnia April trafia do szpitala z objawami zatrucia pokarmowego. Diagnoza lekarzy jest zupełnie inna - to pierwszy etap porodu.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Cassie, część 1

Trener Chris Powell pomaga otyłym ludziom w walce ze zbędnymi kilogramami. Jedna z klientek wierzy, że utrata kilogramów pomoże jej odnowić kontakt z dawno niewidzianym synem.

Godziny emisji Ekstremalne odchudzanie

13:00

Izba przyjęć, odc. 4

Dwudziestodwuletni były bokser Paul został raniony w twarz i rękę potłuczoną butelką przed nocnym klubem w Kingston. Jego dziewczyna Naveena analizuje wrażliwą naturę chłopaka.

Godziny emisji Izba przyjęć

14:00

Masterchef Junior, odc. 2

Pozostałych 12 zawodników otrzymuje zadanie przygotowania naleśników. Tymczasem sędziowie znaleźli się w kłopotliwej sytuacji z syropem.

Godziny emisji Masterchef Junior

15:00

Premiera Kot z piekła rodem: Nowy, wspaniały, koci świat

Jackson trafia do schroniska Santé D'or, gdzie próbuje pomóc bardzo agresywnemu kotu o imieniu Pig Pen.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Łowcy promocji: Desirae i Stephanie

Superoszczędna Desirae nigdy nie kupuje codziennych gazet. Kupony zbiera z gazet wyrzuconych na makulaturę. Stephanie swoją pasją ofertową zaraziła już nastoletniego syna.

Godziny emisji Łowcy promocji

16:30

Łowcy promocji: Chris i Antoinette

Samotna matka Antoinette zgromadzone oferty i kupony wykorzystuje na opiekę nad matką i córką. Chris robi matematyczne wyliczenia, aby zebrać 700 przedmiotów na charytatywny cel.

Godziny emisji Łowcy promocji

17:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Roderick

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

18:00

Piękna i bestia, odc. 1

Jedna osoba żyje z oszpeceniami twarzy, druga ma obsesję na punkcie swojego wyglądu. Czy tak różne osoby są w stanie dojść do porozumienia i znaleźć wspólną definicję piękna?

Godziny emisji Piękna i bestia

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Indie (Kalkuta, Bombaj)

Anthony Bourdain podróżuje po świecie w poszukiwaniu oryginalnych smaków. Bombaj zachwyca go różnorodnością kultur i potraw. Nic dziwnego, że Bourdain zakochuje się w Indiach.

Godziny emisji Anthony Bourdain

20:00

Obcy wewnątrz nas: Porwali moją gałkę oczną

Tajemnicza infekcja zjada nogę nastolatka. Dziwne schorzenie dopada małżeństwo i kompletnie niszczy mu życie. Podstępny robal przejmuje kontrolę nad gałką oczną ośmiolatki.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

21:00

Seks-wypadki: Ale numer!

W czasie swojego pierwszego razu mężczyzna ważący 220 kg rzuca dziewczyną o ścianę, przez co kobieta trafia do szpitala. Rockowy wokalista traci przytomność podczas szczytowania.

Godziny emisji Seks-wypadki

22:00

Duchy: Naznaczona złem

Gdy Stephanie odrzuciła zaloty wielbiciela, ten skradł jej pukiel włosów i zagroził, że rzuci na nią klątwę. Od tej pory kobiecie przytrafiają się dziwne rzeczy. Czy to przypadek?

Godziny emisji Duchy

23:00

Powrót z zaświatów: Powrót trenera, Śmierć na miejscu

O doświadczeniu „życia po śmierci" opowiedzą Rick, który uczestniczył w zderzeniu czołowym i Paul, który przeszedł rozległy zawał serca.

Godziny emisji Powrót z zaświatów

00:00

Elementary: Wszystko zostaje w rodzinie

W porcie, w beczce Bell znajduje ciało pozbawione głowy. Doktor Watson identyfikuje zwłoki. Okazuje się, że ofiarą zabójstwa jest gangster, który się ukrywał.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

Godziny emisji Elementary

01:00

Obcy wewnątrz nas: Choroba odkleszczowa

Historia kobiety z Północnej Karoliny, którą od czterech lat nękają bóle, nudności i ogólne osłabienie. Lekarze początkowo mieli problem z postawieniem trafnej diagnozy.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Podniebne pogotowie, odc. 15

Ratownicy medyczni ratują ofiarę wypadku z podejrzeniem urazu mózgu. Bliskie spotkanie z piłą może zaowocować utratą palca, a wypad do miasta boleśnie rozczarować...

Godziny emisji Podniebne pogotowie

02:24

Podniebne pogotowie, odc. 16

Śmigłowiec wylatuje do rannego piechura. Mężczyźnie grozi amputacja palca. Ratownicy spieszą też na miejsce strasznego wypadku samochodowego.

Godziny emisji Podniebne pogotowie

02:48

Czysty zysk: Kerry, Vikki, Tina i Mike

Kerry z Essex pomaga w porządkach mamie Vikki, która od czterech lat nie czyściła swojej toalety. Tina sprząta pełen rupieci dom Mike'a.

Godziny emisji Czysty zysk

03:36

LA Ink: Szkolenie

Nowa kierowniczka salonu Liz, bardzo poważnie traktuje swoje obowiązki. Kat ceni jej stosunek do pracy, choć reszta zespołu ma odmienne zdanie. Nie da się wszystkich zadowolić!

Godziny emisji LA Ink

04:24

Premiera Mieszkanie na pniu: Kuchnia na drzewie

Na zamówienie rodziny producentów cukierków Pete konstruuje ukrytą w gałęziach drzewa kuchnię ze stali nierdzewnej. Ta kryjówka ma beczkowe sufity i sypialnię na strychu.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Rockmenki przed ołtarzem

Kristin szuka kreacji, która odzwierciedli jej rockowe pasje. Amber ma dwa wymagania: suknia musi być inna od wszystkich i ma eksponować jej tatuaże.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Narzeczone piłkarzy

Panna młoda Devon przychodzi do salonu ze swoim narzeczonym Duane'em Brownem, piłkarzem z Houston Texans. Tanya zaręczyła się Adamem Koetsem z New York Giants.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info