Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-31 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Meldon Park Godziny emisji

Simon jedzie do hrabstwa Northumberland do rezydencji Meldon Park należącej do rodziny Cooksonów. Właścicieli zachęca do otwarcia kafejki w ogrodzie.

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: Akwaria dla hotelu Bellagio Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

07:40

Kot z piekła rodem: Lęk przed śmiechem Godziny emisji

Symone to agresywna kotka, która ostatnio zaczęła atakować swoją właścicielkę, gdy ta śmieje się lub płacze. Czy uda się tak wyszkolić pupila, aby nie zwracał uwagi na te dźwięki?

08:30

Łowcy promocji: Jane i Judy Godziny emisji

Jane z Pittsburgha zbiera pieniądze na remont domu. Wytrawna zbieraczka kuponów Judy z Connecticut dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z grupą nowicjuszy.

09:00

Włoskie zdrady, odc. 28 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:30

Włoskie zdrady, odc. 29 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 1 Godziny emisji

50 kucharzy amatorów przyjeżdża do Docklands, w Australii, gdzie przed jurorami zaprezentują swoje dania w nadziei na zdobycie jednego z 24 fartuchów.

11:30

Ciąża z zaskoczenia: To nie jest zatrucie pokarmowe Godziny emisji

29-letnia April trafia do szpitala z objawami zatrucia pokarmowego. Diagnoza lekarzy jest zupełnie inna - to pierwszy etap porodu.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Cassie, część 1 Godziny emisji

Trener Chris Powell pomaga otyłym ludziom w walce ze zbędnymi kilogramami. Jedna z klientek wierzy, że utrata kilogramów pomoże jej odnowić kontakt z dawno niewidzianym synem.

13:00

Izba przyjęć, odc. 4 Godziny emisji

Dwudziestodwuletni były bokser Paul został raniony w twarz i rękę potłuczoną butelką przed nocnym klubem w Kingston. Jego dziewczyna Naveena analizuje wrażliwą naturę chłopaka.

14:00

Masterchef Junior, odc. 2 Godziny emisji

Pozostałych 12 zawodników otrzymuje zadanie przygotowania naleśników. Tymczasem sędziowie znaleźli się w kłopotliwej sytuacji z syropem.

15:00

Premiera Kot z piekła rodem: Nowy, wspaniały, koci świat Godziny emisji

Jackson trafia do schroniska Santé D'or, gdzie próbuje pomóc bardzo agresywnemu kotu o imieniu Pig Pen.

16:00

Łowcy promocji: Desirae i Stephanie Godziny emisji

Superoszczędna Desirae nigdy nie kupuje codziennych gazet. Kupony zbiera z gazet wyrzuconych na makulaturę. Stephanie swoją pasją ofertową zaraziła już nastoletniego syna.

16:30

Łowcy promocji: Chris i Antoinette Godziny emisji

Samotna matka Antoinette zgromadzone oferty i kupony wykorzystuje na opiekę nad matką i córką. Chris robi matematyczne wyliczenia, aby zebrać 700 przedmiotów na charytatywny cel.

17:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Roderick Godziny emisji

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

18:00

Piękna i bestia, odc. 1 Godziny emisji

Jedna osoba żyje z oszpeceniami twarzy, druga ma obsesję na punkcie swojego wyglądu. Czy tak różne osoby są w stanie dojść do porozumienia i znaleźć wspólną definicję piękna?

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Indie (Kalkuta, Bombaj) Godziny emisji

Anthony Bourdain podróżuje po świecie w poszukiwaniu oryginalnych smaków. Bombaj zachwyca go różnorodnością kultur i potraw. Nic dziwnego, że Bourdain zakochuje się w Indiach.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Porwali moją gałkę oczną Godziny emisji

Tajemnicza infekcja zjada nogę nastolatka. Dziwne schorzenie dopada małżeństwo i kompletnie niszczy mu życie. Podstępny robal przejmuje kontrolę nad gałką oczną ośmiolatki.

21:00

Seks-wypadki: Ale numer! Godziny emisji

W czasie swojego pierwszego razu mężczyzna ważący 220 kg rzuca dziewczyną o ścianę, przez co kobieta trafia do szpitala. Rockowy wokalista traci przytomność podczas szczytowania.

22:00

Duchy: Naznaczona złem Godziny emisji

Gdy Stephanie odrzuciła zaloty wielbiciela, ten skradł jej pukiel włosów i zagroził, że rzuci na nią klątwę. Od tej pory kobiecie przytrafiają się dziwne rzeczy. Czy to przypadek?

23:00

Powrót z zaświatów: Powrót trenera, Śmierć na miejscu Godziny emisji

O doświadczeniu „życia po śmierci" opowiedzą Rick, który uczestniczył w zderzeniu czołowym i Paul, który przeszedł rozległy zawał serca.

00:00

Elementary: Wszystko zostaje w rodzinie Godziny emisji

W porcie, w beczce Bell znajduje ciało pozbawione głowy. Doktor Watson identyfikuje zwłoki. Okazuje się, że ofiarą zabójstwa jest gangster, który się ukrywał.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Obcy wewnątrz nas: Choroba odkleszczowa Godziny emisji

Historia kobiety z Północnej Karoliny, którą od czterech lat nękają bóle, nudności i ogólne osłabienie. Lekarze początkowo mieli problem z postawieniem trafnej diagnozy.

02:00

Podniebne pogotowie, odc. 15 Godziny emisji

Ratownicy medyczni ratują ofiarę wypadku z podejrzeniem urazu mózgu. Bliskie spotkanie z piłą może zaowocować utratą palca, a wypad do miasta boleśnie rozczarować...

02:24

Podniebne pogotowie, odc. 16 Godziny emisji

Śmigłowiec wylatuje do rannego piechura. Mężczyźnie grozi amputacja palca. Ratownicy spieszą też na miejsce strasznego wypadku samochodowego.

02:48

Czysty zysk: Kerry, Vikki, Tina i Mike Godziny emisji

Kerry z Essex pomaga w porządkach mamie Vikki, która od czterech lat nie czyściła swojej toalety. Tina sprząta pełen rupieci dom Mike'a.

03:36

LA Ink: Szkolenie Godziny emisji

Nowa kierowniczka salonu Liz, bardzo poważnie traktuje swoje obowiązki. Kat ceni jej stosunek do pracy, choć reszta zespołu ma odmienne zdanie. Nie da się wszystkich zadowolić!

04:24

Premiera Mieszkanie na pniu: Kuchnia na drzewie Godziny emisji

Na zamówienie rodziny producentów cukierków Pete konstruuje ukrytą w gałęziach drzewa kuchnię ze stali nierdzewnej. Ta kryjówka ma beczkowe sufity i sypialnię na strychu.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Rockmenki przed ołtarzem Godziny emisji

Kristin szuka kreacji, która odzwierciedli jej rockowe pasje. Amber ma dwa wymagania: suknia musi być inna od wszystkich i ma eksponować jej tatuaże.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Narzeczone piłkarzy Godziny emisji

Panna młoda Devon przychodzi do salonu ze swoim narzeczonym Duane'em Brownem, piłkarzem z Houston Texans. Tanya zaręczyła się Adamem Koetsem z New York Giants.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info