Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-11-08 Pokaż dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Black Clauchrie

Tym razem ze wskazówek Ruth Watson skorzystają właściciele zabytkowej posiadłości Black Clauchrie, perełki nurtu Arts&Crafts.

Godziny emisji Drugie życie wiejskich posiadłości

07:00

Baseny jak z bajki: Jak w angielskim ogrodzie

Anthony Archer-Wills to niedościgniony mistrz i konstruktor basenów. Buduje niezwykłe, ekologiczne baseny na zamówienie klientów z całych Stanów Zjednoczonych.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

08:00

Kot z piekła rodem: Reese Rozpruwacz

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Włoskie zdrady, odc. 40

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

09:30

Włoskie zdrady, odc. 1

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

10:00

Masterchef: Australia, odc. 7

Zawodnicy zostają podzieleni na dwie grupy. Czeka ich wydawanie obiadów w popularnej restauracji. Która drużyna zwycięży?

Godziny emisji Masterchef: Australia

11:00

Poród z zaskoczenia: Po ukąszeniu węża

Przyjaciółka, która zaoferowała się być matką zastępczą, ma poważne problemy w ciąży. Kobieta zostaje ukąszona przez groźnego węża trzy tygodnie przed planowaną datą porodu.

Godziny emisji Poród z zaskoczenia

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Sara, część 1

Trener Chris Powell pomaga otyłym ludziom w walce ze zbędnymi kilogramami. Dla pracownicy socjalnej jedzenie było rekompensatą doświadczanego przez nią molestowania.

Godziny emisji Ekstremalne odchudzanie

13:00

Izba przyjęć, odc. 10

Czterdziestopięcioletnia Carol, która dostała ataku serca, dzieli się historią swojego życia. Opowiada o trudnym dzieciństwie, uzależnieniu od narkotyków i relacjach osobistych.

Godziny emisji Izba przyjęć

14:00

Masterchef Junior: Pierwsze wyzwanie

Dziewiętnaścioro nowych kucharzy staje przed pierwszym wyzwaniem. Zwycięzca wybierze makaron, który pozostali uczestnicy będą musieli przygotować dla sędziów.

Godziny emisji Masterchef Junior

15:00

Kot z piekła rodem: Puma niszczycielka

John poślubił Samanthę, przyrzekając jej, że uczyni wszystko, aby ich małżeństwo było zgodne i szczęśliwe. Nie przypuszczał, że kością niezgody może stać się kot panny młodej.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Łowcy promocji: Judy i Faatima

Judy wszyscy dobrze znają jako zbieraczkę ofert i kuponów. Faatima liczy, że za promocyjne oszczędności uda się jej przeprowadzić rodzinę w bardziej bezpieczne sąsiedztwo.

Godziny emisji Łowcy promocji

16:30

Łowcy promocji: Chris i Joni

Chris i Ashley planują przekazać produkty zdobyte na przecenach fundacji Feeding America. W Ohio Joni, z plikiem kuponów, wyrusza na kolejną rundę zakupów.

Godziny emisji Łowcy promocji

17:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Piracka kryjówka na wysokości

Pete buduje kryjówkę dla pary poszukującej skarbów ukrytych wśród drzew. Takiego schronienia z mostem linowym i tajemniczymi komnatami nie powstydziłby się sam pirat Czarnobrody.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

18:00

Premiera Wyswatani przez rodziców: Mam zostać, czy wyjść?

To dzień ślubu Devina. Matka Tahnee rozpoczyna poszukiwania męża dla córki. Rodzice Bethany nie mogą zdecydować się, komu się oświadczyć. Ojciec Marissy nagle zostawia rodzinę.

Godziny emisji Wyswatani przez rodziców

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Los Angeles

Anthony Bourdain zaprasza na spotkanie z Derby Dolls, ligowym zespołem wrotkarek. Potem odwiedza restaurację Philippe's, gdzie po raz pierwszy przygotowano francuski dip.

Godziny emisji Anthony Bourdain

20:00

Obcy wewnątrz nas: Wakacje z piekła rodem

W Boże Narodzenie na świat przychodzi dziewczynka. Lekarze odkrywają, że jej mózg uległ zakażeniu już w macicy matki. Kobieta twierdzi, że ma w oku robaka.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

21:00

Seks-wypadki: Nie mogę wstać!

Czasami seksualne ekscesy kończą się przedziwnymi, niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz niezwykle zabawnymi obrażeniami ciała. Poznajcie krępujące historie bohaterów.

Godziny emisji Seks-wypadki

22:00

Duchy: Zło nie umiera nigdy

Wymarzony dom przestał być ostoją, gdy rodzina stała się ofiarą agresywnego ducha. Fachowa pomoc zamiast pomóc wywołała przerażającą zemstę zjawy.

Godziny emisji Duchy

23:00

Demony z naszych snów: Zwierzęce demony

W całej Ameryce można spotkać ludzi, których nękają senne koszmary o przerażających zjawach i upiorach, zagrażających ich życiu. Co naprawdę kryje się za tymi zagadkowymi wizjami?

Godziny emisji Demony z naszych snów

00:00

Elementary: Człowiek z wywiniętą wargą

Niespodziewany powrót do Nowego Jorku brata Sherlocka, Mycrofta, poróżni detektywa i Joan.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

Godziny emisji Elementary

01:00

Obcy wewnątrz nas: Omal nie zabiłam własnego dziecka

Matka myśli, że coś niedobrego dzieje się z oczami jej dziecka. Po zbadaniu chłopca lekarze odkrywają, że coś zjada jego oczy i mózg.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Pogotowie Nowy Jork: Otwarta rana

Na izbie przyjęć pojawia się starszy mężczyzna, który upadł i rozciął sobie głowę. Chirurg musi jak najszybciej poddać go operacji, aby zszyć potencjalnie groźną ranę na szyi.

Godziny emisji Pogotowie Nowy Jork

02:24

Pogotowie Nowy Jork: Niecierpliwy pacjent

Na izbę przyjęć trafia mężczyzna z zagrażającą jego życiu raną postrzałową. Pielęgniarka odkrywa, co to znaczy być pacjentem, w miejscu, w którym sama pracuje.

Godziny emisji Pogotowie Nowy Jork

02:48

Czysty zysk, odc. 7

Sprzątaczka Michelle składa wizytę Susane, której dom jest pełen najróżniejszych przedmiotów, stert dokumentów i przestarzałych ozdób choinkowych.

Godziny emisji Czysty zysk

03:36

LA Ink: Złapana na kłamstwie

Kat zatrudnia się jako fotografka podczas imprezy charytatywnej dla Battered Women. Aubry rezygnuje z pracy w American Electric, aby realizować swoje prawdziwe pasje.

Godziny emisji LA Ink

04:24

Mieszkanie na pniu: Nie ma jak w domku

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Grupowy wybór

Syndal wkrótce stanie się członkiem elity klubu New York Yankee. Przyjaciółki Sarah przychodzą z notepadami, aby na bieżąco oceniać suknie. Danielle wraca na pierwszą przymiarkę.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Tatuś wie lepiej

Kate pojawia się w salonie w towarzystwie swego ojca. Tata Leah jest sparaliżowany i decyzję o sukni pozostawia córce. Nancy przychodzi na przymiarkę ze swoim ojcem fashionistą.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info