Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-11-12 Pokaż dziś

06:00

Buddy Valastro gotuje: Lekko i zdrowo

Kto powiedział, że dietetyczne jedzenie jest nudne? Buddy z kuzynem przygotują kilka smacznych dań, dla tych którzy dbają o linię. Oczywiście, nie zabraknie deseru!

Godziny emisji Buddy Valastro gotuje

06:30

Buddy Valastro gotuje: Czekolada

Dziś coś dla smakoszy czekolady: szwarcwaldzka rolada i czekoladowy creme brulee. Mauro i Joey podadzą nam przepis na czekoladowe profiterole.

Godziny emisji Buddy Valastro gotuje

07:00

Mieszkanie na pniu: Bungalow w ogrodzie

Pete powiększa przestrzeń mieszkalną na zlecenie pewnej rodziny. W obliczu zmieniających się wymagań klienta, przekształca swój projekt w wielofunkcyjny apartament dla gości.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:00

Premiera Baseny z rozmachem: Nadmorski pałac

Lucasa czeka wyzwanie zbudowania nad Zatoką Meksykańską basenu godnego rzymskiego pałacu. Poszukiwanie inspiracji zaprowadzi go aż do samego Cezara.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

09:00

Kot z piekła rodem: Dlaczego nie miauczą?

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

10:00

Wyswatani przez rodziców: To moja rodzina

Były piłkarz NFL i kobieciarz Duggan prosi rodziców, aby wybrali mu żonę. Czy rzeczywiście jest gotowy na ten ważny w życiu krok? Marissa chce być tak szczęśliwa jak jej rodzice.

Godziny emisji Wyswatani przez rodziców

11:00

Modny profil: Diwa w cętki

Kristin ma słabość do strojów w lamparcie cętki, co nie współgra z jej wizerunkiem twardej kobiety. Z pomocą przybywa stylista Clinton i ekspertka od internetowych randek Dervyn.

Godziny emisji Modny profil

11:30

Modny profil: Ty + ja = :)

Studentka matematyki Michelle stosuje zbyt pragmatyczne metody w poszukiwaniu miłości. Clinton i Dervyn zaproponują jej bardziej romantyczny sposób na facetów.

Godziny emisji Modny profil

12:00

Tajemnice Biblii: Sodoma i Gomora

W kolejnym odcinku serii, opowiadającej o największych wydarzeniach biblijnych, poznamy historię Sodomy i Gomory - dwóch miast, w których pleniły się rozpusta i zepsucie moralne.

Godziny emisji Tajemnice Biblii

13:00

Premiera Niezwykłe zjawiska pogodowe: Pogodowe zniszczenie

Najpiękniejsze i najdziwniejsze anomalie pogodowe na Ziemi. W programie o gotujących się jeziorach, żabach zamrożonych żywcem, pladze szarańczy i mieście ukrytym pod śniegiem.

Godziny emisji Niezwykłe zjawiska pogodowe

14:00

Ziemia - planeta tajemnic: Leje krasowe

Leje krasowe to jeden z najbardziej skrywanych sekretów naszej planety. To niebezpieczeństwo, które czai się pod powierzchnią ziemi. Jak powstają i czy można je przewidzieć?

Godziny emisji Ziemia - planeta tajemnic

15:00

Premiera Megalopolis: Melbourne

Alexandra Leroux zgłębia mało znane zakątki Melbourne i poznaje niezwykłych ludzi. Program oferuje świeże spojrzenie na wyzwania związane z życiem w miejskiej dżunglii!

Godziny emisji Megalopolis

16:00

Baseny z rozmachem: Rozkołysać Rocket City

Lucas tworzy basen marzeń dla pary wojskowych emerytów. Projektuje największe spa w grocie oraz najszerszy wodospad w swojej karierze.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

17:00

Wyswatani przez rodziców: Mam zostać, czy wyjść?

To dzień ślubu Devina. Matka Tahnee rozpoczyna poszukiwania męża dla córki. Rodzice Bethany nie mogą zdecydować się, komu się oświadczyć. Ojciec Marissy nagle zostawia rodzinę.

Godziny emisji Wyswatani przez rodziców

18:00

Łowcy promocji: Erin i Shavon

Shavon z całą stertą ofert i promocji, które odziedziczyła po babci, próbuje uzupełnić zapasy swojej siostry. Czy Erin uda się nakarmić 280 gości weselnych za jedyne 150 dolarów?

Godziny emisji Łowcy promocji

18:30

Łowcy promocji: Michelle i Kelly

Michelle potrafi wyczyścić półki supermarketu w Północnej Karolinie ze wszystkich ofert i promocji. Kelly tak manewruje kuponami, aby utrzymać rodzinę za 50 dolarów miesięcznie.

Godziny emisji Łowcy promocji

19:00

Włoskie zdrady, odc. 13

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

19:30

Włoskie zdrady, odc. 14

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

20:00

Obcy wewnątrz nas: Noga albo życie

Mężczyzna ze stanu Illinois nagle stracił przytomność. Lekarze obawiają się, że grozi mu niewydolność narządowa. Jak szybko wykryją prawdziwy powód dolegliwości?

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

21:00

Premiera Elementary: Pod skórą

Genialne umysły Sherlocka i Watson są potrzebne by złapać bezwzględnego przestępcę, który porwał pewną kobietę i zabił dwóch ratowników medycznych.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

Godziny emisji Elementary

22:00

Duchy, odc. 9

Czasami prawdziwe zło czai się w najzwyklejszych miejscach. W programie przerażające historie o zjawiskach paranormalnych opowiedziane przez osoby, które ich doświadczyły.

Godziny emisji Duchy

23:00

Duchy: Nawiedzony wiktorianin

Edwin i Lillian znaleźli dom swoich marzeń, lecz krótko po przeprowadzce ich życie zmieniło się w koszmar. Lillian została opętana przez złowrogiego ducha...

Godziny emisji Duchy

00:00

Nocny dyżur: Gusta i guściki

Były lekarz wojskowy TC Callahan w drodze do pracy włącza się w dramatyczną akcję ratowania życia. Tymczasem na nocnej zmianie jego była dziewczyna otrzymuje wysokie stanowisko.

Godziny emisji Nocny dyżur

01:00

Obcy wewnątrz nas: Święta w szpitalu

Takiego prezentu gwiazdkowego te trzy osoby na pewno się nie spodziewały. Kobieta czuje przeszywający ból w oku i jednocześnie widzi cienie robaków.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 1

Wizyta w jednym z największych w Stanach Zjednoczonych szpitali pediatrycznych. Mała Rylynn musi zostać poddana przeszczepowi serca. Jak przebiegnie ta bardzo ryzykowna operacja?

Godziny emisji Szpital dziecięcy w Dallas

02:24

Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 2

Dalszy ciąg losów małej pacjentki Rylynn Riojas, która czeka na przeszczep serca i Sophie Tilley, która przygotowuje się do przeszczepu komórek macierzystych.

Godziny emisji Szpital dziecięcy w Dallas

02:48

Czysty zysk, odc. 11

Obsesyjno-kompulsywni sprzątacze poznają ludzi niechlujnych, którzy mają ogromne problemy z bałaganem w swoich domach.

Godziny emisji Czysty zysk

03:36

LA Ink: Niezdecydowana Kat

Kat nie może się zdecydować, czy z powrotem przyjąć Coreya do pracy. Tymczasem Corey zaczyna rozważać inne opcje.

Godziny emisji LA Ink

04:24

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część IV

Pete odkrywa wyjątkowe projekty domków na drzewach i osiągnięcia ich konstruktorów z całego świata. Opracowuje także własną technologię naprawy domków.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Kreacja z metką

Michelle interesują wyłącznie suknie projektantki z salonu, Pniny Tornai. Grecka piękność Kiki szuka okazji. Audrey i Randy robią wszystko, aby sprawić przyjemność Lillian.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Sekrety i niespodzianki

Niki Ann jest gotowa wydać na suknię 5000 dolarów. Matka Dawn pojawia się w przymierzalni, aby ułatwić córce podjęcie trudnej decyzji. Kristyn chce zachwycić gości swoją kreacją.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info