Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-11-13 Pokaż dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: powrót: Elmore Court

Ruth Watson wraca do Elmore Court w Gloucestershire, żeby sprawdzić, czy nowy właściciel posiadłości, Anselm, otworzył szkołę kulinarną.

Godziny emisji Drugie życie wiejskich posiadłości

07:00

Mieszkanie na pniu: Klub w koronie drzewa

Pete projektuje bawialnię, która ma służyć całej rodzinie. Domek w koronie drzew będzie miał salon i taras z miejscem na grilla. Czy spełni oczekiwania wszystkich grup wiekowych?

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:00

Kot z piekła rodem: Multimilionowy koszmar

Kot Daniela i Desiree zaznacza moczem dom, który kupili za kilka milionów dolarów. Z kolei kotka Sugar ukrywa się przed nowo przybyłym samcem. Czy Jackson rozwiąże oba problemy?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Włoskie zdrady, odc. 6

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

09:30

Włoskie zdrady, odc. 7

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

10:00

Masterchef: Australia, odc. 10

Maggie Beer przygotowała dla zawodników tajemniczą skrzynkę, w której znalazły się ośmiornica, śliwki, czekolada, pietruszka, liście laurowe, verjus i owoce kaparów.

Godziny emisji Masterchef: Australia

11:30

Ciąża z zaskoczenia: Nigdy nie mów nigdy

Lasonia pogodziła się, że już nigdy nie będzie miała dzieci. Kiedy z ostrymi skurczami brzucha trafiła do szpitala, okazało się, że była w ciąży i właśnie rodzi dziecko.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Bruce, część 2

Bruce z pomocą Chrisa Powella walczy ze zbędnymi kilogramami. Czy trening z legendą NFL Jerrym Rice'em pomoże mu osiągnąć wyznaczony cel i stracić aż 50 procent wagi ciała?

Godziny emisji Ekstremalne odchudzanie

13:00

Izba przyjęć: Nie ma jak w domu

Na izbę przyjęć trafia 23-letnia kobieta, która rozbiła swój samochód. Lekarze muszą pomóc 85-letniemu Peterowi, który poważnie zranił sobie palec.

Godziny emisji Izba przyjęć

14:00

Masterchef Junior: Czysty talent

Dziesiątka młodych, ambitnych kucharzy pracuje w parach. Muszą dziś przygotować wyszukane sushi. Kto tym razem swoimi umiejętnościami zachwyci sędziów?

Godziny emisji Masterchef Junior

15:00

Kot z piekła rodem: Demoniczny kot

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Łowcy promocji: KT i Erin

KT z Kansas chce zrobić tanie zakupy w Kmart, ale przy kasie okazuje się, że sprzedaż niektórych produktów jest ograniczona. Erin z Connecticut utrzymuje rodzinę dzięki promocjom.

Godziny emisji Łowcy promocji

16:30

Łowcy promocji: Missy i Nicole

Na Florydzie maniaczka przecen Missy planuje przekazać swoje łupy ośrodkowi dla nastoletnich matek. Samotna matka Nicole opłaca lekcje tańca córki z oszczędności na zakupach.

Godziny emisji Łowcy promocji

17:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Podwójny kłopot

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

18:00

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Powrót czworaczków

Jarrel żąda testów na ojcostwo zanim porozmawia z Krystal o opiece nad dzieckiem. Podczas porodu, Aly ma reakcję alergiczną, co stanowi większe ryzyko dla jej zagrożonej ciąży

Godziny emisji Wyzwanie - pierwsze dziecko

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Hongkong

Anthony Bourdain jest w Hongkongu, gdzie poznaje przysmaki lokalnej kuchni. Szybko odkrywa, że ta tętniąca życiem metropolia jest mieszaniną nowoczesności i tradycji.

Godziny emisji Anthony Bourdain

20:00

Obcy wewnątrz nas: Pasożyt w oku

Baletnica z Teksasu cierpi na migrenę, zaburzenia pracy mięśni i ogólne osłabienie. Co jest przyczyną tajemniczej choroby tej jeszcze do niedawna silnej i energicznej tancerki?

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

21:00

Seks-wypadki: Łóżkowy rock and roll

Czasami seksualne ekscesy kończą się przedziwnymi, niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz niezwykle zabawnymi obrażeniami ciała. To historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

Godziny emisji Seks-wypadki

22:00

Duchy, odc. 10

Czasami prawdziwe zło czai się w najzwyklejszych miejscach. W programie przerażające historie o zjawiskach paranormalnych opowiedziane przez osoby, które ich doświadczyły.

Godziny emisji Duchy

23:00

Duchy: Zemsta demona

Mimo obecności w domu złośliwych duchów rodzina postanowiła w nim pozostać. Ich decyzja spowodowała nasilenie się aktywności zjaw. Ale to dopiero początek straszliwego horroru.

Godziny emisji Duchy

00:00

Nocny dyżur: Druga szansa

TC walczy o życie przyjaciela, który doznał poważnego urazu. Z kolei Paul próbuje pomóc starszej kobiecie. Do szpitala przybywa też 9-letni chłopiec z podejrzanymi obrażeniami.

Godziny emisji Nocny dyżur

01:00

Obcy wewnątrz nas: Zabójca z jeziora

Pracownik budowlany doznaje urazu w głowę. Kilka dni później mężczyzna walczy o życie na oddziale intensywnej terapii. W jego mózgu zachodzi tajemniczy proces.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 3

Spotkanie z lekarką Pam Okadą i chirurgiem plastycznym Alexem Kane'em. Dr Okada udziela pomocy małym pacjentom, którzy trafili na izbę przyjęć.

Godziny emisji Szpital dziecięcy w Dallas

02:24

Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 4

Spotkanie z lekarką Pam Okadą i personelem izby przyjęć, którzy niosą pomoc ofiarom tragicznych wypadków. Pomocy oczekuje mały chłopiec, który spadł ze schodów.

Godziny emisji Szpital dziecięcy w Dallas

02:48

Czysty zysk, odc. 12

Pedantka, Sandra, podejmuje się największego wyzwania w życiu gdy poznaje Karla, 37-latka, który wiedzie alternatywne życie, mieszkając na łodzi w Norfolk.

Godziny emisji Czysty zysk

03:36

LA Ink: Powrót rockmana

W końcu Kat decyduje się przyjąć Coreya z powrotem, ale czy tym razem on nie zmieni zdania? Tymczasem pomiędzy Amy i Ruthlessem dochodzi do ostrej kłótni a Paulie ma gościa.

Godziny emisji LA Ink

04:24

Mieszkanie na pniu: Zen na drzewie

Pete odwiedza starych przyjaciół, aby zbudować im na drzewie świątynię do medytacji w stylu Zen. Wszyscy pracują w ciszy, podziwiając wspaniały widok na Pasmo Błękitne.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Sekrety i niespodzianki

Niki Ann jest gotowa wydać na suknię 5000 dolarów. Matka Dawn pojawia się w przymierzalni, aby ułatwić córce podjęcie trudnej decyzji. Kristyn chce zachwycić gości swoją kreacją.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Wóz albo przewóz

Jesyca szuka twarzowej kreacji. Duave chce w ślubnej sukni wyglądać wytwornie. Po niespodziewanych oświadczynach Sara pojawia się na przymiarkę.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info