Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-12-16 Pokaż dziś

06:00

Buddy Valastro gotuje: Wieczór sycylijski

Buddy powraca do swoich korzeni i przygotowuje prawdziwe sycylijskie dania, a wśród nich: pastę à la norma, steki pizzaiola i ulubioną, cytrynową granitę.

Godziny emisji Buddy Valastro gotuje

06:30

Buddy Valastro gotuje: Sportowa niedziela

Buddy ze szwagrem Joeyem i kuzynem Anthonym przygotowują dania na męską kolację. Na stole pojawią się smażone kalmary, słynne skrzydełka kurczaka i nachos.

Godziny emisji Buddy Valastro gotuje

07:00

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe: Niemcy

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:00

Baseny z rozmachem: Zielony z zazdrości

Lucas tworzy mały karaibski raj w przydomowym ogrodzie. Jednak wizja projektanta znacząco różni się od wizji klienta. Jak zakończy się ten projekt?

Godziny emisji Baseny z rozmachem

09:00

Kot z piekła rodem: Demoniczny kot

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

10:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Przysmaki z Południa

Uczestnicy konkursu kulinarnego przygotowują potrawy techniką flambirowania. Zwycięzca tego starcia wybiera potrawę z Południa, którą kucharze gotują w kolejnej rundzie.

Godziny emisji Masterchef

11:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Wyprzedzić rywali

Uczestnicy konkursu kulinarnego podzieleni na dwie drużyny przygotowują wegetariańskie dania dla gości restauracji Masterchefa.

Godziny emisji Masterchef

12:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Burza w filiżance kawy

Uczestnicy konkursu kulinarnego przygotowują dania, których głównym składnikiem jest kawa. Potem, aby uniknąć eliminacji, odtwarzają wymyślny półmisek na przyjęcie.

Godziny emisji Masterchef

13:00

Mieszkanie na pniu: Domek rodziny Nelsonów

Pete przygotowuje wyjątkowy prezent dla swojej córki: z okazji parapetówki buduje dla niej wspaniały domek na drzewie urządzony w stylu marokańskim.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

14:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Bejrut

W czerwcu 2006 roku Anthony Bourdain wraz z ekipą filmową kręcili kolejny program w Bejrucie i nieoczekiwanie znaleźli się w samym środku konfliktu.

Godziny emisji Anthony Bourdain

15:00

Dom w Górach Skalistych: Królestwo za belki

Oney i Bobbi niedawno się pobrali. Z dwóch rodzin uwielbiających rekreację na świeżym powietrzu stworzyli jedną. Teraz szukają domu w górach dla siebie i sześciorga dzieci.

Godziny emisji Dom w Górach Skalistych

15:30

Dom w Górach Skalistych: Górski pałac

Dan i Suzanne zbili kokosy na handlu bizonim mięsem. Teraz marzą o posiadłości w górach wartej milion dolarów.

Godziny emisji Dom w Górach Skalistych

16:00

Premiera Mistrzowie remontu: Nowoczesny urok Południa

Nowy dom Meg i Chris Brown zatrzymał się w latach 80., a oni sami podczas remontu popełnili kilka poważnych błędów. Projektanci wnętrz Nate i Jeremiah spieszą z pomocą.

Godziny emisji Mistrzowie remontu

17:00

Otyłość, która zabija: Ostatnia nadzieja

Tiffany waży 317 kilogramów. Pochłania tysiące kalorii dziennie i nigdy nie próbowała się odchudzać. Czy uda się jej skończyć kurację?

Godziny emisji Otyłość, która zabija

18:00

Izba przyjęć, odc. 5

Sześćdziesięcioletni Iain spadł na głowę z trzymetrowej drabiny podczas naprawy klimatyzacji. Głęboka rana nad prawym okiem wygląda niepokojąco.

Godziny emisji Izba przyjęć

19:00

Włoskie zdrady, odc. 31

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

19:30

Włoskie zdrady, odc. 32

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

20:00

Obcy wewnątrz nas: Potwór pożerający ludzkie ciało

Mieszkanka Kolorado myślała, że ma grypę, a tymczasem okazało się, że zachorowała na coś znacznie poważniejszego. Do jej organizmu dostał się śmiercionośny pasożyt.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

21:00

Nocny dyżur: Powrót do domu

Prawda na temat Drew może wyjść na jaw w wyniku poważnego wypadku wojskowego autobusu. Ponadto, TC i Scott rywalizują o względy Jordan.

Godziny emisji Nocny dyżur

22:00

Duchy, odc. 7

Czasami prawdziwe zło czai się w najzwyklejszych miejscach. W programie przerażające historie o zjawiskach paranormalnych opowiedziane przez osoby, które ich doświadczyły.

Godziny emisji Duchy

23:00

Duchy: Studnia do piekła

Mark jest obdarzony zdolnościami paranormalnymi, które mogą być niebezpieczne. Po powrocie do rodzinnego domu, zaczynają go nękać ciemne siły. Czy uda mu się wyrwać z ich szponów?

Godziny emisji Duchy

00:00

Elementary: Cykuta

Nie mogąc sobie poradzić z nieobecnością Kitty, Sherlock zajmuje się sprawą zagnionej osoby. Gdy to śledztwo przeradza się w sprawę zabójstwa, liczba podejrzanych rośnie.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

Godziny emisji Elementary

01:00

Obcy wewnątrz nas: Mięsożercy

Historie ludzi, którym ciało oszpeciły pasożyty żywiące się ludzką tkanką. Przypadek studenta, któremu z ramienia zaczął wyciekać dziwny płyn.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Ciąża z zaskoczenia: Poród w samolocie

Manon nie może spać, ponieważ dokucza jej wyjątkowo silny ból. Jedzie do szpitala, gdzie dowiaduje się, że właśnie rodzi dziecko.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

02:24

Ciąża z zaskoczenia: Poród w łazience

21-letnia studentka Katlyn zostaje w domu, ponieważ męczą ją silne skurcze i bóle pleców. W łazience uświadamia sobie, że właśnie rodzi dziecko.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

02:48

Czysty zysk, odc. 6

Uwielbiająca ład była królowa piękności, Kelly, odwiedza emerytowanego kucharza, Kena. Czy uda się przekonać go ile radości daje życie w czystym mieszkaniu?

Godziny emisji Czysty zysk

03:36

Seks-wypadki: Skończ to!

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

Godziny emisji Seks-wypadki

04:24

Mieszkanie na pniu: Na angielskiej prowincji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Wyścig z czasem

Amy kupiła już suknię ślubną w innym salonie, ale zmieniła zdanie i wciąż szuka wymarzonej kreacji. Michelle schudła 20 kilogramów i szuka sukni do nowej figury.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Dwie suknie, jedno marzenie

Jacqueline chce kupić dwie suknie na jeden ślub. Każda z kreacji musi być w zupełnie innym stylu. Christina przychodzi do salonu na drugą przymiarkę.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info