Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-12-18 Pokaż dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Colebrook Park

Wicehrabia i wicehrabina Brookeborough zarabiają na utrzymanie neoklasycystycznej posiadłości, organizując wyprawy łowieckie. Czy para weźmie do serca rady Simona?

Godziny emisji Drugie życie wiejskich posiadłości

07:00

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz z zespołem budują najpiękniejsze, najdziwniejsze, najbardziej oszałamiające, spektakularne i niezwykłe domy na drzewach.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:00

Kot z piekła rodem: Sterroryzowani klienci

Behawiorysta kotów Jackson Galaxy przychodzi z pomocą parze, której związek rujnuje agresywny pupil. Pomaga też właścicielowi wyjątkowo zawziętej kotki.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Kawaler do wzięcia Australia, odc. 10

Tym razem Tim zabiera jedną z dziewczyn na randkę do wesołego miasteczka. Wizyta u wróżki sprawia, że para zupełnie inaczej zaczyna patrzeć na swoją wspólną przyszłość.

Godziny emisji Kawaler do wzięcia Australia

10:00

Masterchef: Australia, odc. 35

Sędziowie Gary Mehigan, George Calombaris i Matt Preston wybierają najlepszych kucharzy amatorów w Australii. 24 uczestników konkursu walczy o tytuł Masterchefa w Melbourne.

Godziny emisji Masterchef: Australia

11:30

Ciąża z zaskoczenia: Najstarsza pierworódka

Czy 57-letnia kobieta po menopauzie może zajść w ciążę? Najstarsza pierworódka w Wielkiej Brytanii zaszła w pierwszą ciążę, ale po miesiącu poroniła. Czy naprawdę była w ciąży?

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Josh i Kelli

Otyli, ale pełni odwagi i determinacji ludzie postanawiają w ciągu roku stracić połowę wagi swojego ciała. Wyzwaniu stawiają czoła pod okiem trenera Chrisa Powella.

Godziny emisji Ekstremalne odchudzanie

13:00

Izba przyjęć, odc. 6

Lekarze muszą udzielić pomocy dwóm pacjentom, którzy zostali przywiezieni do szpitala helikopterem. 75-letni Erik spadł z drabiny w swoim ogrodzie i teraz stracił przytomność.

Godziny emisji Izba przyjęć

14:00

Masterchef: Australia, odc. 1

50 kucharzy amatorów przyjeżdża do Docklands, w Australii, gdzie przed jurorami zaprezentują swoje dania w nadziei na zdobycie jednego z 24 fartuchów.

Godziny emisji Masterchef: Australia

15:30

Kot z piekła rodem: Kocia wojna: Brooklyn

Jackson wyrusza na Brooklyn, aby rozwiązać problem dwóch nieustannie walczących kotów, które niszczą związek swoich właścicieli.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:30

Łowcy promocji: J'Aime i Tiffany

Zapraszamy na spotkania z superoszczędnymi konsumentami, którzy z niebywałą dokładnością planują zakupy wykorzystując oferty. Jamie za produkty warte 2000 dolarów płaci tylko 100.

Godziny emisji Łowcy promocji

17:00

Mieszkanie na pniu: Szwajcarska rodzinna niespodzianka

Pete jedzie do Michigan by pomóc mężowi zrobić niespodziankę żonie z okazji rocznicy ślubu. Ekipa stworzy domek na drzewie inspirowany filmem "Szwajcarska rodzina Robinsonów".

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

18:00

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Odessane mleko

Spotkanie Mars z byłą żoną Douga okazuje się trudnym momentem w związku pary. Aly i Josh są zaniepokojeni po długiej podróży z noworodkami.

Godziny emisji Wyzwanie - pierwsze dziecko

19:00

Premiera Kawaler do wzięcia Australia, odc. 11

Tim jeździ po kraju i odwiedza rodziny czterech pozostałych w konkursie singielek. Ma nadzieję, że poznając krewnych dziewczyn, dowie się więcej o nich samych.

Godziny emisji Kawaler do wzięcia Australia

20:30

Stylowe metamorfozy Stacy London: Tanika

Tanika chodzi w ubraniach, które są zbyt wydekoltowane. Jest matką młodej dziewczyny, więc zwraca się do Stacy o pomoc w znalezieniu nieco skromniejszego stylu.

Godziny emisji Stylowe metamorfozy Stacy London

21:00

Seks-wypadki: Złota rączka

Podczas seksualnych zabaw chłopak zabiera się za montowanie klamki do drzwi i trafia do szpitala. Para zapomina się w swoich objęciach i wpada do studni.

Godziny emisji Seks-wypadki

22:00

Duchy, odc. 9

Czasami prawdziwe zło czai się w najzwyklejszych miejscach. W programie przerażające historie o zjawiskach paranormalnych opowiedziane przez osoby, które ich doświadczyły.

Godziny emisji Duchy

23:00

Duchy: Nawiedzony wiktorianin

Edwin i Lillian znaleźli dom swoich marzeń, lecz krótko po przeprowadzce ich życie zmieniło się w koszmar. Lillian została opętana przez złowrogiego ducha...

Godziny emisji Duchy

00:00

Elementary: Gdy zostaniesz wybrany

Holmes i Watson biorą udział w sprawie seryjnego mordercy, który zostawia pieniądze i tajemnicze wiadomości przy ciałach ofiar. Pochopnie podjęta decyzja martwi Sherlocka.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

Godziny emisji Elementary

01:00

Obcy wewnątrz nas: Pasażerowie na gapę

Co się dzieje, kiedy pasożyty postanowią wyruszyć w podróż w ciele swojego żywiciela? Historia byłego żołnierza, który wyciągnął z siebie robala o długości 30 centymetrów.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Ciąża z zaskoczenia: Bliźniacza niespodzianka

Jasmine męczą silne bóle i postanawia wezwać karetkę pogotowia. Po przyjeździe do szpitala dowiaduje się, że właśnie rodzi bliźniaki.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

02:24

Ciąża z zaskoczenia: Poród na szybko

Amy ma tak silne skurcze, że postanawia pójść po pomoc do przychodni. Bóle są tak przejmujące, że nie jest w stanie wyjść z domu i zaczyna rodzić dziecko w łazience.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

02:48

Czysty zysk, odc. 8

Obsesyjno-kompulsywni sprzątacze poznają ludzi niechlujnych, którzy mają ogromne problemy z bałaganem w swoich domach.

Godziny emisji Czysty zysk

03:36

Seks-wypadki: Pod kluczem

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

Godziny emisji Seks-wypadki

04:24

Mieszkanie na pniu: Zen na drzewie

Pete odwiedza starych przyjaciół, aby zbudować im na drzewie świątynię do medytacji w stylu Zen. Wszyscy pracują w ciszy, podziwiając wspaniały widok na Pasmo Błękitne.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Opinia faceta

Panna młoda Tara pojawia się w salonie w towarzystwie łyżwiarza figurowego i fashionisty Johnny'ego Weira. Taylor szuka wymarzonej sukni razem ze swoim narzeczonym Austinem.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

05:36

Salon Sukien Ślubnych: To mój styl!

Farrah rozpoczyna ślubne przygotowania i nie do końca jeszcze wie, jakiej sukni szuka. Z kolei Stephanie, która uwielbia styl lat 20. i 30., ma swoją wymarzoną kreację.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info