Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-12-19 Pokaż dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Chapel Cleeve

Jeannie Wilkins mieszka sama w rezydencji Chapel Cleeve mieszczącej 15 sypialni i generującej ogromne koszty. Czy Simon pomoże rozwiązać problemy właścicielki?

Godziny emisji Drugie życie wiejskich posiadłości

07:00

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część III

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:00

Łowcy promocji: Amber i Tammilee

Ogarnięta manią kuponów Amber musi zabrać dzieci na zakupy, ponieważ opiekunka nie przyszła do pracy. Tammilee co roku zbiera różnego rodzaju oferty, aby wyjechać na wakacje.

Godziny emisji Łowcy promocji

08:30

Kawaler do wzięcia Australia, odc. 11

Tim jeździ po kraju i odwiedza rodziny czterech pozostałych w konkursie singielek. Ma nadzieję, że poznając krewnych dziewczyn, dowie się więcej o nich samych.

Godziny emisji Kawaler do wzięcia Australia

10:00

Masterchef: Australia, odc. 36

Sędziowie Gary Mehigan, George Calombaris i Matt Preston wybierają najlepszych kucharzy amatorów w Australii. 24 uczestników konkursu walczy o tytuł Masterchefa w Melbourne.

Godziny emisji Masterchef: Australia

11:00

Ciąża z zaskoczenia: Studentka pierwszego roku

19-letnia studentka Erin prowadziła rozrywkowy tryb życia. Kiedy nagle znalazła się w szpitalu, diagnoza lekarzy ją zaskoczyła. Czy jej dziecko urodzi się zdrowe?

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

11:30

Ciąża z zaskoczenia: Przy nadziei

Samotna kobieta, która już dawno pogodziła się ze swoją bezdzietnością, skarży się na bóle brzucha. Podejrzewa, że to zatrucie. Diagnoza lekarzy wprawia ją w osłupienie.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Josh i Kelli, część 2

Otyli, ale pełni odwagi i determinacji ludzie postanawiają w ciągu roku stracić połowę wagi swojego ciała. Wyzwaniu stawiają czoła pod okiem trenera Chrisa Powella.

Godziny emisji Ekstremalne odchudzanie

13:00

Izba przyjęć, odc. 7

Siedmiolatek Freddie spadł z drzewa, z wysokości kilku metrów. Teraz traci przytomność i lekarze boją, że chłopiec mógł doznać poważnych urazów głowy lub kręgosłupa.

Godziny emisji Izba przyjęć

14:00

Masterchef: Australia, odc. 2

Osiemnaścioro uczestników walczy o wstęp do konkursu głównego. Siedmioro z nich przejdzie, pięcioro odpadnie, a sześcioro zawalczy między sobą o trzy miejsca.

Godziny emisji Masterchef: Australia

15:30

Kot z piekła rodem: Dzikie koty z Gotham

Jackson odwiedza Nowy Jork, gdzie pewien ojciec z synem opiekują się stadem zdziczałych kotów — i rozpaczliwie potrzebują pomocy.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:30

Łowcy promocji: Rebecca i Jessica

Rebecca organizuje przyjęcie, ale nie ma zamiaru wydawać więcej niż zwykle. Jessica ma zamiar 18 razy podejść do kasy, aby oszczędzić na zakupach wartych ponad 600 dolarów.

Godziny emisji Łowcy promocji

17:00

Mieszkanie na pniu: Roderick

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

18:00

Absurdalne akcje ratunkowe: Miejsca intymne

Paramedycy z pogotowia ratunkowego udzielają pomocy ofiarom domowych zapasów. Dostają też wezwanie do wykończonych nerwowo rodziców i pary, którą poniosły uczucia.

Godziny emisji Absurdalne akcje ratunkowe

19:00

Premiera Kawaler do wzięcia Australia, odc. 12

Już tylko tydzień został Timowi na podjęcie ważnej decyzji. Mężczyzna spędza czas sam na sam z trzema singielkami, z których jedna będzie musiała opuścić konkurs.

Godziny emisji Kawaler do wzięcia Australia

20:00

Obcy wewnątrz nas: Pasożyt w oku

Baletnica z Teksasu cierpi na migrenę, zaburzenia pracy mięśni i ogólne osłabienie. Co jest przyczyną tajemniczej choroby tej jeszcze do niedawna silnej i energicznej tancerki?

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

21:00

Seks-wypadki: Uwodzące spojrzenia

Pirat i jego majtek organizują imprezę, która kończy się incydentem pod pokładem. Para tak zaplątuje się podczas miłosnych igraszek, że musi skorzystać z pomocy lekarza.

Godziny emisji Seks-wypadki

22:00

Duchy, odc. 10

Czasami prawdziwe zło czai się w najzwyklejszych miejscach. W programie przerażające historie o zjawiskach paranormalnych opowiedziane przez osoby, które ich doświadczyły.

Godziny emisji Duchy

23:00

Duchy: Zemsta demona

Mimo obecności w domu złośliwych duchów rodzina postanowiła w nim pozostać. Ich decyzja spowodowała nasilenie się aktywności zjaw. Ale to dopiero początek straszliwego horroru.

Godziny emisji Duchy

00:00

Elementary: O ile wiesz

Sherlock zostaje oskarżony o popełnienie morderstwa. Gdy Watson poznaje przyjaciela Holmesa z czasów, gdy brał narkotyki, wydaje się, że dowody świadczą przeciwko niemu.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

Godziny emisji Elementary

01:00

Obcy wewnątrz nas: Podwójni agenci

Niektóre pasożyty potrafią być jednocześnie szkodliwe i pożyteczne. W programie historia mężczyzny, który z pomocą tęgoryjców próbował leczyć swoje alergie.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Ciąża z zaskoczenia: Poród w kuchni

Nagły, silny ból budzi Annę w nocy. Kobieta nie może uwierzyć własnym oczom, kiedy nagle na podłodze w kuchni pojawia się dziecko.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

02:24

Ciąża z zaskoczenia: Poród w czasie tornada

Historie kobiet, które rodziły dzieci nawet nie przypuszczając, że mogą być w ciąży. Rekonstrukcje wydarzeń i rozmowy z kobietami, dla których poród był całkowitym zaskoczeniem.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

02:48

Czysty zysk, odc. 9

Obsesyjno-kompulsywni sprzątacze poznają ludzi niechlujnych, którzy mają ogromne problemy z bałaganem w swoich domach.

Godziny emisji Czysty zysk

03:36

Seks-wypadki: Hobby na emeryturze

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

Godziny emisji Seks-wypadki

04:24

Mieszkanie na pniu: Domek dla narciarza

Pete konstruuje domek przypominający chatkę narciarską, z ukrytą sypialnią i dwustronnym kominkiem, ogrzewającym gości zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

05:12

Salon Sukien Ślubnych: To mój styl!

Farrah rozpoczyna ślubne przygotowania i nie do końca jeszcze wie, jakiej sukni szuka. Z kolei Stephanie, która uwielbia styl lat 20. i 30., ma swoją wymarzoną kreację.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Wizerunek to wszystko

Natalie ma nadzieję, że Kleinfeld będzie ostatnim salonem podczas poszukiwań ślubnej kreacji na północnym wschodzie USA. Amy zrzuciła 30 kg, ale nadal uważa, że jest za gruba.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info