Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-12-21 Pokaż dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Great Fulford

Simon sklada wizyte Fulfordom z posiadłości Great Fulford Manor. W odnowionych sypialniach widzi duży potencjał. Ale czy właściciele posłuchają rad eksperta?

Godziny emisji Drugie życie wiejskich posiadłości

07:00

Mieszkanie na pniu: Domek rodziny Nelsonów

Pete przygotowuje wyjątkowy prezent dla swojej córki: z okazji parapetówki buduje dla niej wspaniały domek na drzewie urządzony w stylu marokańskim.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:00

Łowcy promocji: Amber i Amanda

Amber z Arizony utrzymuje sześcioosobową rodzinę za jedyne 50 dolarów tygodniowo. Amanda z Ohio robi wszystko, aby pobić kuponowe rekordy swojej babci.

Godziny emisji Łowcy promocji

08:30

Kawaler do wzięcia Australia, odc. 13

W tropikalnej scenerii w Tajlandii dwie singielki stają przed ostatnią szansą zdobycia serca Tima. Czy kawaler do wzięcia znajdzie w końcu miłość swego życia?

Godziny emisji Kawaler do wzięcia Australia

10:00

Masterchef: Australia, odc. 38

Sędziowie Gary Mehigan, George Calombaris i Matt Preston wybierają najlepszych kucharzy amatorów w Australii. 24 uczestników konkursu walczy o tytuł Masterchefa w Melbourne.

Godziny emisji Masterchef: Australia

11:00

Ciąża z zaskoczenia: Cud w łonie chorej matki

Claire cierpi na stwardnienie rozsiane i opieka nad synem sprawia jej duże trudności. Niespodziewanie zaczyna rodzić drugie dziecko, nie mając świadomości, że była w ciąży.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

11:30

Ciąża z zaskoczenia: Błędne przekonanie

Tina jest samotną matką, która z trudem radzi sobie z problemami codziennego życia. Kiedy trafia do szpitala z podejrzeniem ataku wyrostka robaczkowego, doznaje silnego szoku.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Kim, część 2

Otyli, ale pełni odwagi i determinacji ludzie postanawiają w ciągu roku stracić połowę wagi swojego ciała. Wyzwaniu stawiają czoła pod okiem trenera Chrisa Powella.

Godziny emisji Ekstremalne odchudzanie

13:00

Izba przyjęć, odc. 9

Trzynastolatek Will doznał urazu głowy podczas meczu baseballowego i teraz musi zostać poddany tomografii. Serce małej Amiry bije nieregularnie. Dostawca pizzy spadł z motocykla.

Godziny emisji Izba przyjęć

14:00

Masterchef: Australia, odc. 4

Zawodnicy przygotowują smażony ryż po chińsku. Muszą także odgadnąć tajemnicze składniki. Kto zwycięży, a kto poniesie porażkę?

Godziny emisji Masterchef: Australia

15:30

Kot z piekła rodem: Wrogowie na śmierć i... kicie

Josh i Grace, współlokatorzy, mają koty, które nieustannie ze sobą walczą. Jackson pomaga także matce i córce, które mają problem z pewnym dzikim kotem.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:30

Łowcy promocji: Tai, Tarin i Nathan

W swoje urodziny bliźniaki Tai i Tarin wyruszają na poszukiwania za darmo rozdawanych rzeczy. Nathan za zakupy, które zaspokoiłyby pułk wojska, chce zapłacić jedynie 50 dolarów.

Godziny emisji Łowcy promocji

17:00

Mieszkanie na pniu: Specjalnie dla Charliego

Pete powierza swojemu synowi Charliemu nadzór nad rozbudową rodzinnego imperium domków na drzewach, zajmującego 23 akry lasu. Buduje też domek, w którym Charlie zamieszka.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

18:00

Premiera Powietrzna karetka, odc. 12

Zobacz pełne adrenaliny sceny nakręcone w trakcie misji ratunkowych powietrznej karetki sprawującej pieczę nad kamienistymi dolinami północnego hrabstwa Yorkshire.

Godziny emisji Powietrzna karetka

19:00

Premiera Kawaler do wzięcia Australia, odc. 14

Po pełnych emocji wydarzeniach pierwszej rundy Tim i ekipa singielek wspólnie wspominają najważniejsze wydarzenia, kluczowe chwile i konflikty z romantycznych eskapad.

Godziny emisji Kawaler do wzięcia Australia

20:30

Stylowe metamorfozy Stacy London: Deanna

Deanna to dziewczyna z Jersey, która uwielbia wszystko, co się świeci. Zwraca się o pomoc do Stacy, bo wkrótce ma rozpocząć poważną karierę zawodową i chce zmienić swój wygląd.

Godziny emisji Stylowe metamorfozy Stacy London

21:00

Seks-wypadki: Nie zatrzyma się

Kobieta trafia na szpitalną izbę przyjęć z orgazmem, który trwa już dwie godziny. Niefortunnie wybrane miejsce na miłosne harce sprawia, że para kończy swoje spotkanie w szpitalu.

Godziny emisji Seks-wypadki

22:00

Duchy, odc. 12

Czasami prawdziwe zło czai się w niepozornych miejscach. W programie zobaczymy przerażające historie o zjawiskach paranormalnych, o których opowiedzą osoby, które ich doświadczyły.

Godziny emisji Duchy

23:00

Duchy: Obudzony demon

Po przebudzeniu się ciemnej istoty ukrytej pod XIX-wiecznym pałacem, członkowie rodziny Rice'ów doświadczyli przerażających zjawisk paranormalnych. Zmuszeni byli do ucieczki z domu.

Godziny emisji Duchy

00:00

Elementary: Widok z Olimpu

Duet detektywów podejrzewa, że zazdrość była motywem zabójstwa kierowcy firmy świadczącej usługi współdzielenia przejazdów. Ponadto, przelotny romans komplikuje życie Sherlocka.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

Godziny emisji Elementary

01:00

Obcy wewnątrz nas: Silniejsze od człowieka

Pasożyty prowadzą ciągłą wojnę ze swoimi żywicielami a ciało człowieka stara się zwalczyć intruzów. Przyjrzyjmy się tym pasożytom, które potrafią pokonać człowieka.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Ciąża z zaskoczenia: Holistyczne odkrycie

Historie kobiet, które rodziły dzieci nawet nie przypuszczając, że mogą być w ciąży. Rekonstrukcje wydarzeń i rozmowy z kobietami, dla których poród był całkowitym zaskoczeniem.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

02:24

Ciąża z zaskoczenia: Cudowne dziecko

Marisa nigdy nie miała miesiączki a lekarze sądzili, że nie będzie mogła mieć dzieci. Kiedy w bólach trafia na izbę przyjęć, okazuje się, że właśnie rodzi dziecko.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

02:48

Czysty zysk, odc. 11

Obsesyjno-kompulsywni sprzątacze poznają ludzi niechlujnych, którzy mają ogromne problemy z bałaganem w swoich domach.

Godziny emisji Czysty zysk

03:36

Seks-wypadki: Gra bez słów

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

Godziny emisji Seks-wypadki

04:24

Mieszkanie na pniu: Magia i nowoczesność

W Georgii Pete buduje domek, którego konstrukcja łamie wszelkie reguły. Odwiedza także legendę wyścigów samochodowych, Dale'a Earnhardta Jr., który ma własny domek na drzewie.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Bogate panny młode

Panna młoda Monisha szuka sukni na trzy ślubne ceremonie. Mary ma do dyspozycji 30 000 dolarów na zakup dwóch ślubnych kreacji.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Panny młode przy nadziei

Tisa szuka sukni, w której będzie wyglądać seksownie, choć jest w trzecim miesiącu ciąży. Emily jest szóstym miesiącu ciąży i po raz pierwszy przymierza ślubne kreacje.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info