Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-12-31 Pokaż dziś

06:00

Buddy Valastro gotuje: Kolacja dla dzieciaków

Buddy gotuje cavatelli z brokułami i śmietaną oraz chrupiące paluszki z halibuta. Na deser dzieci pomogą mu przygotować lody z kawałkami czekolady.

Godziny emisji Buddy Valastro gotuje

06:30

Buddy Valastro gotuje: Prosto z targu

Buddy gotuje najlepsze dania warzywne w mieście: bakłażany z parmezanem według przepisu babci Maddaleny, potrawę z cukinii i kabaczka oraz danie z botwinki.

Godziny emisji Buddy Valastro gotuje

07:00

Mieszkanie na pniu: Domek dla narciarza

Pete konstruuje domek przypominający chatkę narciarską, z ukrytą sypialnią i dwustronnym kominkiem, ogrzewającym gości zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:00

Baseny z rozmachem: Fiesta nad laguną

Lucas Congdon wraz z ekipą podejmują wyzwanie stworzenia repliki meksykańskiego kurortu w pewnym ogródku w miejscowości Venice na Florydzie. Czas rozpocząc fiestę!

Godziny emisji Baseny z rozmachem

09:00

Kot z piekła rodem: Multimilionowy koszmar

Kot Daniela i Desiree zaznacza moczem dom, który kupili za kilka milionów dolarów. Z kolei kotka Sugar ukrywa się przed nowo przybyłym samcem. Czy Jackson rozwiąże oba problemy?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

10:00

Wyswatani przez rodziców: Stara miłość

Ekipa Tahnee w końcu decyduje się na oświadczyny. Devin spotyka się z dawną miłością. Marissa rozpoczyna przygotowania do ślubu, a Bethany robi wrażenie na rodzicach Billy'ego.

Godziny emisji Wyswatani przez rodziców

11:00

Modny profil: Sportsmenka szuka faceta

Pielęgniarka Jenny uwielbia cross-fit. Czas poświęca wyłącznie tej dyscyplinie sportu i swojej córce. Clinton i Dervyn spróbują dopasować profil do jej wysportowanej sylwetki.

Godziny emisji Modny profil

11:30

Modny profil: Uroda i rozum

Jullien jest wspaniałą nauczycielką i kocha zwierzaki, ale ma osobowość bierno-agresywną. Clinton i Dervyn spróbują połączyć jej urodę z inteligencją.

Godziny emisji Modny profil

12:00

Dziewczyna z internetu 

Andy Collins myślał, że na portalu randkowym poznał idealną dziewczynę. Niestety za jej piękną twarzą skrywała się niebezpieczna kobieta z poważnymi zaburzeniami osobowości.

Godziny emisji Dziewczyna z internetu 

14:00

Mąż z internetu

Wymarzony narzeczony Racheli jest bogaty, czarujący i przystojny. Jednak ukrywa on pewien mroczny sekret.

Godziny emisji Mąż z internetu

16:00

Zemsta siostry

Życie właściciela restauracji Michaela wywróciło się do góry nogami po zatrudnieniu Suzanne - mściwej manipulatorki i siostry jego byłej dziewczyny.

Godziny emisji Zemsta siostry

18:00

Wiza na miłość, odc. 5

Wykorzystując tzw. wizę narzeczeńską sześć par rusza w 90-dniową podróż. W każdej z par jest jeden obcokrajowiec, który — jeśli nie dojdzie do ślubu — będzie musiał opuścić USA.

Godziny emisji Wiza na miłość

19:00

Włoskie zdrady, odc. 1

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

19:30

Włoskie zdrady, odc. 2

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

20:00

Obcy wewnątrz nas: Atak upiornych pasożytów

W Tennessee młodzi rodzice z przerażeniem obserwują, jak śmiercionośna infekcja powoli zabija ich małą córeczkę. Czy lekarzom uda się uratować to chore dziecko?

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

21:00

Nocny dyżur: Ostatnie spojrzenie

Dwoje nastolatków i młoda kobieta w ciąży trafiają do szpitala po wypadku samochodowym. Ratownicy z nocnej zmiany dają z siebie wszystko.

Godziny emisji Nocny dyżur

22:00

Duchy: Zło nadchodzi

Jacinda zauważa tajemnicze poświaty na swoich zdjęciach i sądzi, że ma do czynienia z dobrymi duchami. Okazuje się jednak, iż nieproszony gość ma dużo mniej przyjazne zamiary.

Godziny emisji Duchy

23:00

Duchy, odc. 13

Czasami prawdziwe zło czai się w niepozornych miejscach. W programie zobaczymy przerażające historie o zjawiskach paranormalnych, o których opowiedzą osoby, które ich doświadczyły.

Godziny emisji Duchy

00:00

Nocny dyżur: Pod ostrzałem

TC i Jordan muszą poradzić sobie z ciężko rannym pacjentem cierpiącym na amnezję. Drew przeżywa natomiast trudne chwile gdy jego jednostka wojskowa ulega wypadkowi.

Godziny emisji Nocny dyżur

01:00

Obcy wewnątrz nas: Ktoś coś zostawił...

Obiecujący młody baseballista cierpi na tajemniczą infekcję, która atakuje jego mózg. Chłopak dostaje licznych ataków, a rodzice nie potrafią mu pomóc. Co na to lekarze?

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Ciąża z zaskoczenia: Prezent ślubny

Brak okresu Jenny przypisywała stresom i trybowi życia, zwłaszcza, że test ciążowy był negatywny. Kilka miesięcy później urodziła dziecko w łazience.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

02:24

Ciąża z zaskoczenia: Wizyta w lunaparku

Podczas wizyty w wesołym miasteczku Mona nagle poczuła się słabo. Ze skurczami brzucha poszła do łazienki, gdzie na podłodze urodziła dziecko.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

02:48

Czysty zysk: Wizyta w parku

Cynthia, która jak ognia boi się zarazków, porządkuje dom nałogowej zbieraczki Daphne. Linda razem z ekipą sprząta po psach Allesley Park w Coventry.

Godziny emisji Czysty zysk

03:36

Seks-wypadki: Rutynowy romans

Romantyczny, wakacyjny rejs na łodzi prowadzi parę zakochanych prosto na szpitalną izbę przyjęć. Dwunastogodzinny maraton seksu kończy się tragicznie dla nauczyciela reiki.

Godziny emisji Seks-wypadki

04:24

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część V

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

05:12

Salon sukien ślubnych: Polska, odc. 2

Celebryta, tancerz, aktor i piosenkarz Stefano Terazzino pomaga kobietom z całej Polski w poszukiwaniach doskonałej sukni ślubnej w jednym ze znanych salonów.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

05:36

Salon sukien ślubnych: Polska, odc. 3

Stefano i konsultantki pomagają dziewczynie ze wschodniej części Polski, która marzy o tradycyjnej sukni. Salon odwiedza również kochająca wyzwania przyszła panna młoda ze stolicy.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info