Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2018-01-06 Pokaż dziś

06:00

Buddy Valastro gotuje: Proste, bo włoskie

Dziś Buddy przedstawi kilka prostych, domowych przepisów. W menu znajdzie się kurczak piccata, pieczarki sautee, pieczone ziemniaki i kakaowo-orzechowy krem z jagodami.

Godziny emisji Buddy Valastro gotuje

06:30

Buddy Valastro gotuje: Superśniadanie

Buddy smaży naleśniki z bekonem, fritatę w stylu Hoboken i gofry z masą orzechową. Dzieci pomagają mu przygotować domową czekoladę z mlekiem.

Godziny emisji Buddy Valastro gotuje

07:00

Premiera Domki z dziecięcych marzeń: Jak w Nibylandii

Tyson i Audy przyjmują zlecenie nawiązujące do tematyki Nibylandii. Muszą zbudować piracki statek, wiktoriańską rezydencję i domek na drzewie z tyrolką.

Godziny emisji Domki z dziecięcych marzeń

08:00

Mieszkanie na pniu: Domek rodziny Nelsonów

Pete przygotowuje wyjątkowy prezent dla swojej córki: z okazji parapetówki buduje dla niej wspaniały domek na drzewie urządzony w stylu marokańskim.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Poród z zaskoczenia: Dziecko huraganu

Kobieta rodzi wcześniaka podczas huraganu Sandy. Żołnierz w Afganistanie pomaga żonie, która rodzi tysiące kilometrów dalej. Dziecko przychodzi na świat na parkingu.

Godziny emisji Poród z zaskoczenia

10:00

Masterchef Junior: Masz babo placek

W kuchni robi się straszny bałagan, kiedy młodzi kucharze muszą przygotować ciasto z bitą śmietaną. Kto tym razem zachwyci sędziów, a kto wróci do domu?

Godziny emisji Masterchef Junior

11:00

Masterchef Junior: Dziadek Gordon

Dwunastka młodych kucharzy przygotowuje dania ze składników z ogromnej, tajemniczej skrzyni. Kto tym razem zachwyci sędziów, a kto wróci do domu?

Godziny emisji Masterchef Junior

12:00

Masterchef Junior: Czysty talent

Dziesiątka młodych, ambitnych kucharzy pracuje w parach. Muszą dziś przygotować wyszukane sushi. Kto tym razem swoimi umiejętnościami zachwyci sędziów?

Godziny emisji Masterchef Junior

13:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Tajemnicza wioska Murphy'ego

Po raz pierwszy kamery telewizyjne filmują najbardziej tajemniczą ze społeczności Ameryki. To spotkanie z Romami, których związki rodzinne wydają się być niezniszczalne i trwałe.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

14:00

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Dziecko nigdy nie czeka

Ashley i Tyson czekają na narodziny swoich czworaczków. Doug i Mars muszą przyspieszyć wizytę w szpitalu. Kristina i Jason opracowują szczegółowy plan porodu.

Godziny emisji Wyzwanie - pierwsze dziecko

15:00

Premiera Sześć razy córka: Miejsce dla pięcioraczków

Adam i Danielle po wielu staraniach zostają rodzicami pierwszych w USA dziewczynek pięcioraczek. Po spędzeniu 4 miesięcy na oddziale intensywnej terapii wracają do domu.

Godziny emisji Sześć razy córka

16:00

Mistrzowie remontu: Na belgijskiej wsi

Projektanci wnętrz, Nate Berkus i jego mąż Jeremiah Brent, spieszą na ratunek ludziom, którzy zdecydowali się na remont domów i mieszkań, ale nagle stanęli w martwym punkcie.

Godziny emisji Mistrzowie remontu

17:00

Premiera Wzrost ponad miarę: Rodzina gigantów

Jak wygląda codzienne życie kobiet, które są bardzo wysokie? Lindsey ma 206 cm wzrostu. Tę cechę odziedziczyła po ojcu, który zostawił ją, kiedy miała 11 lat.

Godziny emisji Wzrost ponad miarę

18:00

Premiera Córka inna niż wszystkie, odc. 1

Dokument przedstawiający życie transgenderycznej jedenastolatki Jazz i jej rodziny. Jak Jazz poradzi sobie z problemami, które niesie ze sobą wiek dojrzewania?

Godziny emisji Córka inna niż wszystkie

19:00

Włoskie zdrady, odc. 3

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

19:30

Włoskie zdrady, odc. 4

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

20:00

Premiera Zaginieni: Zbrodnia i kara

Filipe Santos zniknął bez śladu tuż po tym, jak policjant zatrzymał go za prowadzenie auta bez prawa jazdy. Podobny przypadek zaginięcia sprawia, że podejrzana staje się policja.

Godziny emisji Zaginieni

21:00

Premiera Undressed: randka w łóżku, odc. 12

W ciemnym pokoju dwoje obcych sobie ludzi staje naprzeciw siebie. Mają rozebrać się nazwajem. Czy w ciągu 30 minut poznają się na tyle, by na koniec się w sobie zakochać?

Godziny emisji Undressed: randka w łóżku

21:30

Premiera Undressed: randka w łóżku, odc. 13

W ciemnym pokoju dwoje obcych sobie ludzi staje naprzeciw siebie. Mają rozebrać się nazwajem. Czy w ciągu 30 minut poznają się na tyle, by na koniec się w sobie zakochać?

Godziny emisji Undressed: randka w łóżku

22:00

Duchy: Wyznania duchów

Dziewczyna, która próbuje przyciągnąć uwagę nieznanego ducha, staje się obiektem jego zalotów, przez co sielankowe życie jej rodziny przeistacza się w prawdziwy horror.

Godziny emisji Duchy

23:00

Demony z naszych snów: Zwierzęce demony

W całej Ameryce można spotkać ludzi, których nękają senne koszmary o przerażających zjawach i upiorach, zagrażających ich życiu. Co naprawdę kryje się za tymi zagadkowymi wizjami?

Godziny emisji Demony z naszych snów

00:00

Premiera Adam szuka Ewy - nowe rozdanie, odc. 6

Niemiecka wersja kontrowersyjnego eksperymentu społecznego, podczas którego kobieta i mężczyzna pojawiają się na pierwszej randce zupełnie nago.

Godziny emisji Adam szuka Ewy - nowe rozdanie

01:00

Seks-wypadki: Pięć razy i żadnej przyjemności

Czasami seksualne ekscesy potrafią zakończyć się przedziwnymi i często zabawnymi obrażeniami ciała. Poznajcie krępujące historie bohaterów.

Godziny emisji Seks-wypadki

02:00

Ciąża z zaskoczenia: Niespodziewany gość

Babcia znajduje swoją wnuczkę na podłodze w łazience. Ku zdziwieniu wszystkich okazuje się, że kobieta rodzi. Para, która stosowała antykoncepcję, spodziewa się dziecka.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

02:24

Ciąża z zaskoczenia: Urodzinowa niespodzianka

Młoda matka walczy z silnymi bólami, które - jej zdaniem - wywołane są przez kamienie nerkowe. 22-letnia kobieta, która straciła ponad 18 kilogramów, odkrywa, że jest w ciąży.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

02:48

Premiera Undressed Polska: randka w łóżku, odc. 7

Polska edycja programu. Dwoje nieznajomych, spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

Godziny emisji Undressed Polska

03:12

Premiera Undressed Polska: randka w łóżku, odc. 8

Polska edycja programu. Dwoje nieznajomych, spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

Godziny emisji Undressed Polska

03:36

Seks-wypadki: Uwodzące spojrzenia

Pirat i jego majtek organizują imprezę, która kończy się incydentem pod pokładem. Para tak zaplątuje się podczas miłosnych igraszek, że musi skorzystać z pomocy lekarza.

Godziny emisji Seks-wypadki

04:24

Seks-wypadki: Zabawy na świeżym powietrzu

Para lubiąca spędzać czas na świeżym powietrzu, nieco przesadza z igraszkami. Mężczyzna odkrywa, że uczucie którym darzy go dziewczyna jest dla niego dosłownie za gorące.

Godziny emisji Seks-wypadki

05:12

Salon sukien ślubnych: Polska, odc. 8

Kiedy panna młoda ma kłopot z podjęciem decyzji, to Stefano i konsultantki robią wszystko, żeby rozwiać jej wątpliwości oraz pomóc w wyborze. W programie doradza Iza Janachowska.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

05:36

Salon sukien ślubnych: Polska, odc. 1

Celebryta, tancerz, aktor i piosenkarz Stefano Terazzino pomaga kobietom z całej Polski w poszukiwaniach doskonałej sukni ślubnej w jednym ze znanych salonów.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info