Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2018-01-14 Pokaż dziś

06:00

Buddy Valastro gotuje: Tradycyjna pasta

Buddy modernizuje kilka tradycyjnych przepisów na pastę, takich jak: spaghetti carbonara, pasta pesto i pasta bolognese. Z pomocą śpieszą mama i Sergio.

Godziny emisji Buddy Valastro gotuje

06:30

Buddy Valastro gotuje: Pikantne i ostre

Dziś bardziej pikantne oblicze kuchni włoskiej: owoce morza fra diavolo, stek z pieprzem à la Valastro i ostra papryka sautee.

Godziny emisji Buddy Valastro gotuje

07:00

Premiera Domki z dziecięcych marzeń: Witajcie w dżungli

Tyson i Audrey dostają zlecenie na przygodowy domek. Ma to być forteca w dżungli, ze ścianką do wspinaczki i tajemnymi przejściami. Niestety, niespodziewany wypadek opóźnia pracę.

Godziny emisji Domki z dziecięcych marzeń

08:00

Mieszkanie na pniu: Współczesna magia

Pete odwiedza kierowcę rajdowego Dale'a Earnhardta Juniora a także opowiada historię pewnego magicznego choć i współczesnego domku na drzewie w Fayetteville w stanie Georgia.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Poród z zaskoczenia: Urodzony na chodniku

Kobieta zaczyna rodzić w momencie, kiedy wzywa taksówkę. Konserwatywna społeczność religijna ingeruje w przebieg trudnego porodu. Bliźniaczki razem rodzą swoje potomstwo.

Godziny emisji Poród z zaskoczenia

10:00

Wyswatani przez rodziców: Naprawdę żyli długo i szczęśliwie?

Samotni mężczyźni i samotne kobiety pozwalają swoim rodzicom wybrać życiowych partnerów. To rodzice idą na pierwszą randkę z kandydatami na przyszłych małżonków swoich dzieci.

Godziny emisji Wyswatani przez rodziców

11:00

Stylowe metamorfozy Stacy London: Tanika

Tanika chodzi w ubraniach, które są zbyt wydekoltowane. Jest matką młodej dziewczyny, więc zwraca się do Stacy o pomoc w znalezieniu nieco skromniejszego stylu.

Godziny emisji Stylowe metamorfozy Stacy London

11:30

Stylowe metamorfozy Stacy London: Ellie, Barbie

Kosmita spotyka gota. Tak można określić styl Ellie. Kobieta zwraca się o pomoc do Stacy, ale styl Barbie zupełnie nie odpowiada jej zawodowym ambicjom.

Godziny emisji Stylowe metamorfozy Stacy London

12:00

Premiera Zmiana pełną parą, odc. 2

Jak po 20. latach małżeństwa walczyć z prozą życia? Co robić kiedy romantyzm schodzi na dalszy plan? Agata i jej ekspertki sprawią, że związek Beaty i Jarka nabierze nowych barw.

Godziny emisji Zmiana pełną parą

13:00

Nie mów pannie młodej: Kamila i Szymon

Kamila i Szymon chcą wziąć ślub jak najszybciej. Czy przekazanie organizacji tego wielkiego dnia w ręce niesolidnego Szymona to dobra decyzja? Czy mężczyzna zaskoczy pannę młodą?

Godziny emisji Nie mów pannie młodej

14:00

Salon sukien ślubnych: Polska, odc. 3

Stefano i konsultantki pomagają dziewczynie ze wschodniej części Polski, która marzy o tradycyjnej sukni. Salon odwiedza również kochająca wyzwania przyszła panna młoda ze stolicy.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

14:30

Salon sukien ślubnych: Polska, odc. 4

W odcinku dla jednej z panien młodych zostanie przygotowana niespodzianka. Salon odwiedzi wokalistka Justyna Steczkowska. Wraz ze Stefano będzie doradzać swojej fance.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

15:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: To dopiero chrzest!!!

Amanda i Chris Jones, jak większość Romów, są bardzo religijni. Po latach oszczędzania, Chrisowi udało się zebrać gotówkę na chrzest, o którym od lat marzył.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

16:00

Premiera Kochaj mnie mimo wszystko, odc. 2

Dokument, który towarzyszy dziesiątce samotnych osób w poszukiwaniu miłości. Ci na pozór zwyczajni ludzi mają poważny problem - cierpią na ukryte choroby i schorzenia.

Godziny emisji Kochaj mnie mimo wszystko

17:00

Sześć razy córka: Miejsce dla pięcioraczków

Adam i Danielle po wielu staraniach zostają rodzicami pierwszych w USA dziewczynek pięcioraczek. Po spędzeniu 4 miesięcy na oddziale intensywnej terapii wracają do domu.

Godziny emisji Sześć razy córka

18:00

Wiza na miłość, odc. 7

Wykorzystując tzw. wizę narzeczeńską sześć par rusza w 90-dniową podróż. W każdej z par jest jeden obcokrajowiec, który — jeśli nie dojdzie do ślubu — będzie musiał opuścić USA.

Godziny emisji Wiza na miłość

19:00

Włoskie zdrady, odc. 9

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

19:30

Włoskie zdrady, odc. 10

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

20:00

Premiera Misja: zaręczyny: Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Czy odważne posunięcie Missy w trakcie ceremonii zaręczyn cokolwiek zmieniło czy też będzie musiała opuścić dom? Na jaw wychodzą dwa trójkąty miłosne.

Godziny emisji Misja

21:00

Premiera Włoska randka w łóżku, odc. 14

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych, spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

Godziny emisji Włoska randka w łóżku

21:30

Premiera Włoska randka w łóżku, odc. 15

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych, spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

Godziny emisji Włoska randka w łóżku

22:00

Duchy: Nawiedzony wiktorianin

Edwin i Lillian znaleźli dom swoich marzeń, lecz krótko po przeprowadzce ich życie zmieniło się w koszmar. Lillian została opętana przez złowrogiego ducha...

Godziny emisji Duchy

23:00

Goście z zaświatów: Zagubione dusze z zakładu dla obłąkanych

Linda doznaje szoku, gdy jej sklep ze świecami wypełnia wrzask małp, a na ścianach widać ich cienie. Co się wydarzyło?

Godziny emisji Goście z zaświatów

00:00

Premiera Adam szuka Ewy, odc. 8

Na tropikalnej wyspie zupełnie nadzy single spotykają się na randkę w ciemno. Po pierwszej wspólnie spędzonej nocy dołącza do nich trzecia osoba, by rywalizować o ich względy.

Godziny emisji Adam szuka Ewy

01:00

Seks-wypadki: Superzabawa

Pierwszy raz młodych ludzi kończy się kompletnym fiaskiem i chłopak musi ujawnić swój pikantny sekret. Strażak tak dobrze się bawi, że emocje odbierają mu mowę.

Godziny emisji Seks-wypadki

02:00

Ciąża z zaskoczenia: Poród w karetce

Andrea zaczyna silnie krwawić i odkrywa, że rodzi dziecko. Karetka zabiera ją do oddalonego o 20 minut szpitala, ale dziecko przychodzi na świat już w samochodzie.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

02:24

Ciąża z zaskoczenia: Bliźniacza niespodzianka

Jasmine męczą silne bóle i postanawia wezwać karetkę pogotowia. Po przyjeździe do szpitala dowiaduje się, że właśnie rodzi bliźniaki.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

02:48

Włoska randka w łóżku, odc. 11

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

Godziny emisji Włoska randka w łóżku

03:12

Włoska randka w łóżku, odc. 12

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

Godziny emisji Włoska randka w łóżku

03:36

Adam szuka Ewy - nowe rozdanie, odc. 6

Niemiecka wersja kontrowersyjnego eksperymentu społecznego, podczas którego kobieta i mężczyzna pojawiają się na pierwszej randce zupełnie nago.

Godziny emisji Adam szuka Ewy - nowe rozdanie

04:24

Seks-wypadki: Klub spadochroniarzy

Czasami seksualne ekscesy kończą się przedziwnymi, niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz niezwykle zabawnymi obrażeniami ciała. To historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

Godziny emisji Seks-wypadki

05:12

Ciąża z zaskoczenia: To nie skurcz, to dziecko!

Pogotowie zawiozło Glynis do szpitala z silnymi bólami w okolicach miednicy. Nagle, całkowicie zaskoczona urodziła dziecko.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

05:36

Ciąża z zaskoczenia: Poród w domu

Tifanny cierpi na wysokie ciśnienie i zespół policystycznych jajników. Pewnej nocy obudziły ją silne bóle brzucha. Kobieta sądziła, że to cysta. To było dziecko.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info