Reklama

Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2018-02-18 Pokaż dziś

06:00

Buddy Valastro gotuje: Niedzielna kolacja

Buddy zaprasza na pieczeń wołową z sosem cebulowym wg. przepisu swojej mamy oraz zapiekankę ziemniaczano-porową i makaron z brokułami. Potrawy ocenią siostra Mary i szwagier Joe.

Godziny emisji Buddy Valastro gotuje

06:30

Buddy Valastro gotuje: Uczta siedmiu ryb

Ciotka Nina dzieli się kilkoma włoskimi przepisami na dania rybne. Buddy'emu najbardziej smakuje zuppa di baccal, insalata di frutti di mare i smażone stynki.

Godziny emisji Buddy Valastro gotuje

07:00

Domki z dziecięcych marzeń: Budka dla ptaków

Aktorka i modelka Ali Landry marzy by domek dla jej dzieci był ciekawym miejscem do zabaw. Za inspirację ma posłużyć gołębnik. Czy to najtrudniejsze jak do tej pory wyzwanie?

Godziny emisji Domki z dziecięcych marzeń

08:00

Mieszkanie na pniu: Przygoda: kwatera główna

Pete i jego zespół budują domek marzeń dla pary lubiącej dreszczyk emocji: platforma łącząca trzy wielkie cedry zapewnia oszałamiający widok w każdym kierunku.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

In vitro. Czekając na dziecko: Wioletta i Szczepan

Zapraszamy na spotkania z rodzicami, którzy rozpoczynają długą i trudną batalię o dziecko. Widzowie programu będą świadkami dramatycznych zmagań par starających się o potomstwo.

Godziny emisji In vitro. Czekając na dziecko

Reklama
10:00

Misja: zaręczyny: Wóz albo przewóz

Po pierwszym ze ślubów, pary rozmyślają o swoich związkach. Jimmy ma w głowie konkretny cel gdy poznaje tatę Kelly Jo, a Chris i Missy nagle nie są pewni wspólnej przyszłości.

Godziny emisji Misja

11:00

Stylowe metamorfozy Stacy London: Thalia, Colleen

Thalia prosi Stacy o pomoc, ponieważ szuka seksownego stylu, ale nie chce się za bardzo odsłaniać. Z kolei Colleen jest samotną matką, która marzy o bardziej wyszukanym wyglądzie.

Godziny emisji Stylowe metamorfozy Stacy London

11:30

Stylowe metamorfozy Stacy London: Kitty, Jay

Tatuaże i obcisłe stroje sprawiają, że Kitty swoim wyglądem nie budzi zaufania. Stacy szuka dla niej bardziej wyszukanego stylu. Jay tuszuje brak pewności siebie mocnym makijażem.

Godziny emisji Stylowe metamorfozy Stacy London

12:00

Premiera Zmiana pełną parą, odc. 7

Krzysztof wiele lat zabiegał o względy Kasi. Kiedy w końcu się pobrali - ich małżeństwo, po 10 latach, dalekie jest od idealnego. Czy rozmowa z Agatą pozwoli im się otworzyć?

Godziny emisji Zmiana pełną parą

13:00

Nie mów pannie młodej: Lidia i Borys

36-letni Borys żyje w strachu, że zepsuje Lidii ten najważniejszy dzień w życiu. Swoje przygotowania rozpoczyna złym wyborem sukni ślubnej. Czy przed ołtarzem zostanie sam?

Godziny emisji Nie mów pannie młodej

14:00

Salon Sukien Ślubnych: Wyścig z czasem

Amy kupiła już suknię ślubną w innym salonie, ale zmieniła zdanie i wciąż szuka wymarzonej kreacji. Michelle schudła 20 kilogramów i szuka sukni do nowej figury.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

14:30

Salon Sukien Ślubnych: Dwie suknie, jedno marzenie

Jacqueline chce kupić dwie suknie na jeden ślub. Każda z kreacji musi być w zupełnie innym stylu. Christina przychodzi do salonu na drugą przymiarkę.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

15:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Dziewicze serca

17-letnia dziewica Shyanne przygotowuje się do ceremonii ślubnej. Matka Hope czujnym okiem obserwuje męskie towarzystwo zaproszone na 15. urodziny córki.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

16:00

Premiera Kochaj mnie mimo wszystko, odc. 1

Dla wielu ludzi znalezienie miłości to trudne i przytłaczające wyzwanie. Dla samotnych z ukrytym schorzeniem medycznym poznanie potencjalnego partnera wydaje się wręcz niemożliwe.

Godziny emisji Kochaj mnie mimo wszystko

17:00

Sześć razy córka: Gwiazda Hazel

Rodzina Busby jedzie do Lake Charles, aby pomóc Mimi w organizacji garażowej wyprzedaży. Tymczasem Danielle i Adam muszą sobie poradzić z podjęciem trudnej decyzji.

Godziny emisji Sześć razy córka

Reklama
18:00

Wiza na miłość: Szczere wyznania

Wszystkie sześć par po raz pierwszy spotyka się twarzą w twarz. Gospodynią pełnego emocji, godzinnego odcinka specjalnego jest Erica Hill z NBC.

Godziny emisji Wiza na miłość

19:00

Uzdrowiciel: Teoria sprawdzona w praktyce

Charlie udziela pomocy futboliście NFL, któremu ból w kolanie przeszkadza w grze. Dwóch lekarzy obserwuje uzdrowiciela w trakcie spotkania z mężczyzną chorym na artretyzm.

Godziny emisji Uzdrowiciel

20:00

Premiera Misja: zaręczyny: To mogłam być ja

Cała grupa świętuje niespodziewane zaręczyny. Scott i Tracy są zainspirowani wieściami do tego stopnia, że postanawiają rozpocząć eksperyment z życiem jakby byli po ślubie.

Godziny emisji Misja

21:00

Premiera Małżeństwo pełne tajemnic: Zimna, błękitna krew

Dr Dirk Greineder jest szanowaną postacią w wyższych sferach społeczności w Massachusetts. Jednak pilnie skrywane uzależnienie staje się motywem makabrycznego morderstwa.

Godziny emisji Małżeństwo pełne tajemnic

22:00

Duchy: Czarna magia

Nastoletni chłopiec ma obsesję na punkcie nawiązywania kontaktów ze zmarłymi. Któregoś dnia wywołuje złośliwego ducha, który zaczyna terroryzować jego rodzinę w nowym domu.

Godziny emisji Duchy

23:00

Duchy: Diabeł we mnie siedzi

W chwili, gdy John przypadkowo natrafił na egzemplarz szatańskiej biblii, nieświadomie uwolnił złowrogiego demona. Aby oczyścić aurę, trzeba było odprawić egzorcyzmy.

Godziny emisji Duchy

00:00

Adam szuka Ewy, odc. 8

Na tropikalnej wyspie zupełnie nadzy single spotykają się na randkę w ciemno. Po pierwszej wspólnie spędzonej nocy dołącza do nich trzecia osoba, by rywalizować o ich względy.

Godziny emisji Adam szuka Ewy

01:00

Seks-wypadki: Napruty

Czasami seksualne ekscesy kończą się przedziwnymi, niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz niezwykle zabawnymi obrażeniami ciała. To historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

Godziny emisji Seks-wypadki

02:00

Ciąża z zaskoczenia: Poród w kąpieli

Claire, matka dwójki dzieci, zaczyna rodzić podczas kąpieli w wannie. Kobieta nawet nie przypuszczała, że może być w ciąży.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

02:24

Ciąża z zaskoczenia: Urodzony w akademiku

Dziewiętnastoletnia studentka budzi się w nocy z silnymi skurczami żołądka. Przerażona odkrywa, że rodzi dziecko. Czy jej współlokatorka pomoże jej podczas porodu?

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

Reklama
02:48

Włoska randka w łóżku, odc. 23

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych, spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

Godziny emisji Włoska randka w łóżku

03:12

Włoska randka w łóżku, odc. 24

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych, spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

Godziny emisji Włoska randka w łóżku

03:36

Naga randka dla wytrwałych, odc. 4

Randka w ekstremalnym wydaniu. Społeczny eksperyment, podczas którego ludzie umawiają się na spotkania na tropikalnej wyspie. Otwierają swoje serca i dusze w strojach Adama i Ewy!

Godziny emisji Naga randka dla wytrwałych

04:24

Seks-wypadki: Nie mogę wstać!

Czasami seksualne ekscesy kończą się przedziwnymi, niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz niezwykle zabawnymi obrażeniami ciała. Poznajcie krępujące historie bohaterów.

Godziny emisji Seks-wypadki

05:12

Ciąża z zaskoczenia: Urodzinowa niespodzianka

Młoda matka walczy z silnymi bólami, które - jej zdaniem - wywołane są przez kamienie nerkowe. 22-letnia kobieta, która straciła ponad 18 kilogramów, odkrywa, że jest w ciąży.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

05:36

Ciąża z zaskoczenia: Poród na parkingu

Młoda rodzina przeprowadza się na drugi koniec kraju. Kobieta, która nawet nie przypuszcza, że może być w ciąży, zaczyna rodzić dziecko na opustoszałym parkingu.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info