Reklama

Logo Discovery Life Discovery Life program TV na 2018-06-20 - ramówka, emisje

2018-06-20 Pokaż dziś

06:00

Słodki biznes: Malarze, bilard i kolor różowy!

Buddy robi tort w kształcie stołu bilardowego dla znanego futbolisty. Remont cukierni kończy się niespodzianką.

Godziny emisji Słodki biznes

06:25

Wielki świat małych ludzi: Nie ma Matta, Amy harcuje

Matt martwi się, że podczas jego nieobecności Ami planuje wystawną kolację. Zach i Tori odwiedzają nowy dom Jeremy'ego i Audrey. Czy w powietrzu czuć napięcie?

Godziny emisji Wielki świat małych ludzi

07:10

Siostry mimo wszystko: Wieczór kawalerski

Po wielu tygodniach planowania wesela czas na wieczory kawalerski i panieński. Jessa i Ben poznają płeć swojego drugiego dziecka.

Godziny emisji Siostry mimo wszystko

08:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Ucieczka z rodzinnego gniazda

Dziewczyna spoza społeczności romskiej już po raz drugi planuje wyjść za mąż za Roma. Matka mężczyzny nie jest zachwycona jego wyborem.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

09:00

Poligamista szuka żony: Niełatwe szczęście

April ma problemy z przeprowadzką z Utah, co powoduje kolejne problemy dla całej rodziny. Snowdenowie podejmują decyzję w sprawie „drugiej żony".

Godziny emisji Poligamista szuka żony

Reklama
10:00

Słodki biznes: Urodziny "Ulicy Sezamkowej"

Cukiernicy z zapałem zabierają się do pieczenia tortu na 40. urodziny "Ulicy Sezamkowej", ale w trakcie okazuje się, że to bardzo trudne zadanie.

Godziny emisji Słodki biznes

10:30

Słodki biznes: Szympansy, kino i bajaderka

Cukiernicy robią tort na 110. urodziny zoo w Bronksie i przygotowują niespodziankę na otwarcie jedynego kina w Hoboken.

Godziny emisji Słodki biznes

11:00

Sześć razy córka: Koszmar przed Wielkanocą

Jest Wielkanoc. Rodzina Busby maluje jajka i spędza czas na tradycyjnych zabawach. Adam w końcu podejmuje decyzję na temat dalszego leczenia.

Godziny emisji Sześć razy córka

12:00

Misja: zaręczyny: Bez cenzury

Emocje sięgają zenitu gdy po raz pierwszy od samego początku programu, 27 uczestników ponownie się spotyka. Pomimo świętowania sukcesów, minione związki powodują zgrzyty.

Godziny emisji Misja

13:00

Wielki świat małych ludzi: Nowa tradycja na Dzień Dziękczynienia

Po raz pierwszy od 25 lat, Matt i Amy nie spędzą z dziećmi Dnia Dziękczynienia. Czy młode pokolenie zmieni plany i zbierze się przy stole by świętować w rodzinnym gronie?

Godziny emisji Wielki świat małych ludzi

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Najlepsza dwunastka w akcji

Uczestnicy konkursu przygotowują zestaw romantycznych dań dla par świętujących swoje rocznice. Niespodziewanie pojawia się żona szefa Ramsaya.

Godziny emisji Masterchef

15:00

Słodki biznes: Turniej rycerski i tiramisu

Cukiernicy Buddy'ego dostają zamówienie na tort o tematyce średniowiecznej a Buddy zostaje zaproszony do udziału w pojedynku na kopie. Włoch zamawia tradycyjne tiramisu.

Godziny emisji Słodki biznes

15:30

Słodki biznes: Tortowa kanapka, chory Mauro i ciastka zeppola

Cukiernicy pieką tort w kształcie ogromnej kanapki na 100. urodziny miejscowych delikatesów. To tydzień wielkanocny, więc cukiernia zasypywana jest różnymi zamówieniami.

Godziny emisji Słodki biznes

16:00

Premiera Siostry mimo wszystko: Cała prawda o Jinger

Jinger pakuje się przed przeprowadzką do Teksasu i dostaje niespodziewany prezent od rodziny. Wszyscy wspominają lata spędzone przez Jinger w rodzinnym domu.

Godziny emisji Siostry mimo wszystko

17:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Marzenia o sławie

Romska nastolatka zrywa z tradycjami swojej rodziny i społeczności. Postanawia urzeczywistnić swoje marzenia o sławie. Jak zareagują jej rodzice i przyjaciele?

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

Reklama
18:00

Poród z zaskoczenia: Weselny przerywnik

Niespodziewany poród przerywa ceremonię ślubną. Kobieta wjeżdża samochodem do kanału i po chwili zaczyna rodzić. Wcześniak przychodzi na świat we własnym domu.

Godziny emisji Poród z zaskoczenia

19:00

Cztery żony i mąż: Jest gorzej niż myśleliśmy

Gdy Brownowie wyczekują ślubu Madison, Mykelti dzieli się zaskakującą informacją. Próbując pogodzić Meri i Mariah, Kody nagle uświadamia sobie coś ważnego.

Godziny emisji Cztery żony i mąż

21:00

Sex Box, odc. 9

Pary uprawiają seks w dźwiękoszczelnym pomieszczeniu bez kamer, usytuowanym w studio. Potem dyskutują o swoich problemach z ekspertami i publicznością.

Godziny emisji Sex Box

22:00

Mieszkając z duchem: Sąsiad

Amy i Adam prowadzą śledztwo w dwóch domach nękanych przez tego samego ducha. Kluczem do sprawy są tajemnicze przedmioty, które są własnością wielu różnych osób.

Godziny emisji Mieszkając z duchem

23:00

Duchy: Kryjówka demona

Pewna rodzina wierzy, że ich dom nawiedza nieszkodliwy duch. Niebawem, istota zaczyna jednak grozić dzieciom. Czy katolicki ksiądz pomoże w wygnaniu demona?

Godziny emisji Duchy

00:00

Wyspa miłości, odc. 7

Grupa singli mieszka w przepięknej willi pod czujnym okiem kamer. To widzowie zadecydują kto zostanie, a kto odejdzie.

Godziny emisji Wyspa miłości

01:00

Seks-wypadki: Superzabawa

Pierwszy raz młodych ludzi kończy się kompletnym fiaskiem i chłopak musi ujawnić swój pikantny sekret. Strażak tak dobrze się bawi, że emocje odbierają mu mowę.

Godziny emisji Seks-wypadki

02:00

Sześć razy córka: Remont generalny

Rodzina Busby zabiera się za remont pokoju zabaw dla pięcioraczków i Blayke. Adam nadal zmaga się z problemami psychicznymi, a Hazel dostaje nowe okulary.

Godziny emisji Sześć razy córka

03:00

Włoska randka w łóżku, odc. 34

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

Godziny emisji Włoska randka w łóżku

03:25

Włoska randka w łóżku, odc. 33

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

Godziny emisji Włoska randka w łóżku

Reklama
03:50

Wyspa miłości, odc. 39

Przypomnij sobie najgorętsze i najzabawniejsze wydarzenia minionego tygodnia, w tym wszystkie randki, plotki, dramaty, trójkąty miłosne oraz zdrady.

Godziny emisji Wyspa miłości

04:40

Ciąża z zaskoczenia: Dziecko i antykoncepcja

Historie kobiet, które rodziły dzieci nawet nie przypuszczając, że mogą być w ciąży. Rekonstrukcje wydarzeń i rozmowy z kobietami, dla których poród był całkowitym zaskoczeniem.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

05:10

Poród z zaskoczenia: Poród w windzie

Kobieta w ciąży decyduje się jechać późną nocą do szpitala, ale swoją podróż kończy na parkingu dla ciężarówek, gdzie pomocy mogą jej udzielić jedynie kierowcy.

Godziny emisji Poród z zaskoczenia

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Discovery Life

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-06-20. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-06-20 dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Life

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info