Logo Discovery Science Program TV Discovery Science - ramówka, emisje

2017-09-23

03:36

Trwa...  Tajemnice superprodukcji filmowych: Technologie IMAX Experience Godziny emisji

Nar Williams odsłania tajemnice systemu kinowego IMAX. Potem razem z doradcą wojskowym poznaje techniki stosowania w filmach różnych rodzajów broni.

04:24

Wiadomość z kosmosu: Wehikuł czasu Godziny emisji

Z najnowszych badań wynika, że ogromna kometa ominie Ziemię, ale uderzy w Księżyc z taką siłą, że wyrzuci go z orbity. Czy Ziemia i ludzkość przetrwa to zdarzenie?

05:12

Anatomia magii: Książka na bungee Godziny emisji

James przekonuje gapiów, że mogą zniszczyć samochód-cysternę za pomocą telekinezy. Ben i Billy popisują się sztuczką z ukrytą kamerą. Wayne zdobywa się na niebezpieczny wyczyn.

05:36

Co było dalej?, odc. 12 Godziny emisji

Co się dzieje, kiedy ogromna ciężarówka dosłownie przelatuje w powietrzu nad autostradą? Jak czują się ofiary ataku pianką do golenia i jak wyglądają bliskie spotkania z rekinami?

06:00

Od destrukcji do produkcji: Krzesła, doniczki i obrotnice Godziny emisji

Z plastikowych butelek można produkować krzesła, a ze starych opon - doniczki. Stalowy most otrzymuje drugie życie jako obrotnica.

06:25

Jak to jest złożone?: Odrzutowy samochód Godziny emisji

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy chcą zbudować największe wynalazki ludzkości. Jak można samemu skonstruować niszczarkę do samochodów, pojazd wyścigowy i kombinezon sapera?

06:50

Jak to jest złożone?: Wielka ciężarówka Godziny emisji

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy chcą zbudować największe wynalazki ludzkości. Jak samodzielnie skonstruować ogromną ciężarówkę, pojazd międzyplanetarny i łóżko do opalania?

07:15

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Odlot Godziny emisji

Jamie i Adam szukają prawdy w mitach związanych z lotnictwem i podróżami w kosmos. Jak zakończy się wystrzelenie pogromcy mitów na skraj przestrzeni kosmicznej?

08:05

Jak to jest zrobione?: Kółka do deskorolek, baklawa Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają przedmioty, które na co dzień wykorzystujemy. W programie o greckim deserze galaktoboureko, pochłaniaczach CO2 i świecach z wosku pszczelego.

08:30

Jak to jest zrobione?: Nunofilc, zgniatarki Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają przedmioty, które na co dzień wykorzystujemy. W programie o koreańskiej kimchi i tradycyjnym parkiecie drewnianym.

09:00

Jak to jest zrobione?: Zegarki z drewnem, stalowe rowery Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają przedmioty, które na co dzień wykorzystujemy. W programie o surowej karmie dla zwierząt i replikach policyjnych lamp.

09:30

Jak to jest zrobione?: Hełm strażacki z tworzywa Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają przedmioty, które na co dzień wykorzystujemy. W programie o rzeźbach z wikliny i palarniach kawy.

10:00

Jak to jest zrobione?: Krzesła biurowe, Vinobrew Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają przedmioty, które na co dzień wykorzystujemy. W programie o regenerowanych bębnach szlifierskich i litografach.

10:30

Jak to jest zrobione?: Kominkowe miechy, prowansalskie calissons Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają przedmioty, które na co dzień wykorzystujemy. W programie o prowansalskich słodyczach calissons i nurkujących jednostkach pływających.

11:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Piwo trapistów, Samochody sportowo-użytkowe, Odrzutowiec Godziny emisji

Jak zakonnicy z Belgii produkują jedno z najsłynniejszych piw na świecie? Jak powstają najlepsze w USA samochody SUV? Jak przebiega produkcja odrzutowca?

11:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Guacamole, Pojazdy do jazdy po bagnach, Nożyczki Godziny emisji

Jak wulkany pomagają w produkcji najlepszego na świecie sosu guacamole? Jak powstają ciężarówki, które jeżdżą po bagnach? Jak wygląda produkcja słynnych nożyczek Fiskars?

12:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Mosty wiszące, Kusze, Oznaczanie odzieży Godziny emisji

Jak powstają stalowe liny, które utrzymują most o wadze 50 tysięcy ton? Dlaczego współcześni myśliwi korzystają ze średniowiecznej broni? Jak sklepy kontrolują zapasy odzieży?

12:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Whisky Tennessee, Sauny, Noktowizory Godziny emisji

Jak przebiega produkcja słynnej whiskey Tennessee? Jak powstają urządzenia, dzięki którym ludzie widzą w ciemności? Jak Finowie odpoczywają w saunie o temperaturze 160 stopni?

13:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Wanilia, Kotwice Godziny emisji

Jak produkuje się lubiane na całym świecie lody waniliowe? Jak powstają największe na świecie kotwice?

13:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 11 Godziny emisji

Wnikliwa analiza przedmiotów, które otaczają nas w codziennym życiu.

14:00

Fabryki smaku: Pasta z oliwkami Godziny emisji

Zobaczmy, jaką drogę muszą pokonać oliwki manzanilla, aby z drzewa trafić do słoików. W programie również o produkcji probiotycznych jogurtów do picia.

14:30

Fabryki smaku: Dżemy Godziny emisji

Zobaczmy, jak powstają truskawkowe i rabarbarowe dżemy. Zajrzymy do fabryki, która dziennie przerabia trzy miliony pomidorów podczas produkcji sosów.

15:00

Technologia przetrwania: Śmiercionośny lodowiec Godziny emisji

Andy utknął na lodowcu na Alasce. Miejsce jest tak dzikie, że nie ma tam żadnego życia. Aby wrócić do cywilizacji, Andy musi wygrać walkę ze śniegiem i zhakować swój sprzęt.

16:00

Zagadki Ziemi: Stonehenge Ziemi Świętej Godziny emisji

Tajemniczy pomnik w Ziemi Świętej otoczają legendy o olbrzymach. Ponadto, gdy znika mały chłopiec, obrazy satelitarne pomagają w śledztwie.

17:00

Zagadki Ziemi: Czy odnaleźliśmy lot 370? Godziny emisji

Śledczy odnajdują nowe dowody w sprawie samolotu malezyjskich linii lotniczych, który zniknął w 2014 roku. Ponadto, kosmonauta spostrzega coś zaskakującego na Saharze.

18:00

Zagadki Ziemi: Utracony skarb Wielkiego Kanionu Godziny emisji

Dziwne plamy w pobliżu Wielkiego Kanionu mogą prowadzić do legendarnego skarbu ukrytego przez znanego bandytę. Ponadto, ogromny kawał lodu znika na Antarktydzie.

19:00

Zagadki Ziemi: Zagadka wśród ruin Godziny emisji

Coś czerwonego roi się na indyjskiej plaży a czarne dziury pojawiają się nieopodal egipskich piramid. Ponadto, ruiny w Peru sugerują, że Inkowie wiedzieli więcej niż podejrzewamy.

20:00

Zagadki Ziemi: Tajemnica australijskiej pustyni Godziny emisji

W głębi australijskiego terenu znaleziono ogromną rzeźbę o wizerunku dziwnego stworzenia. Na morzu u wybrzeży Tajlandii pojawia się tajemnicze, zielone światło.

21:00

Zagadki Ziemi: U wrót raju Godziny emisji

Zakopany w ziemi posąg rzuca nowe światło na wielką tajemnicę Biblii. Pacyfik pogrąża się w ogromnym cieniu, a w dziwnym, kolistym jeziorze żyje stworzenie nie z tej ziemi.

22:00

Zagadki Ziemi: Spisek ze swastyką Godziny emisji

W lesie w Niemczech pojawia się ogromna, złowroga swastyka. W odległym zakątku Antarktyki można dostrzec dziwne ślady, jak się tam znalazły?

23:00

Zagadki Ziemi: Tajemnica ucieczki El Chapo Godziny emisji

Zdjęcia satelitarne pokazują, w jaki sposób El Chapo, słynny baron narkotykowy, uciekł z więzienia w Meksyku. Na terenie pogrążonego w wojnie Iraku widać wielką, czarną plamę.

00:00

Zagadki Ziemi: Duch Zorro Godziny emisji

Na zboczu góry w Meksyku widnieje ogromna litera Z, przypominająca wielki znak legendarnego Zorro. Dziwne obiekty w Niemczech przypominają o tajemnicach z czasów zimnej wojny.

01:00

Pogromcy mitów: Nowa generacja: Powrót samochodu szpiegowskiego Godziny emisji

Uczestnicy zmagań budują samochód szpiegowski, który oślepi ścigany przez niego pojazd. Potem muszą spędzić sześć minut w otwartej trumnie pełnej węży, szczurów i robali.

02:00

Cuda inżynierii: Mistrzowski stadion piłkarki Godziny emisji

Przyjrzyjmy się niewiarygodnym cudom inżynierii, od wielkich kontenerowców po ogromne odrzutowce. Specjaliści zdradzą w programie tajniki powstawania tych niezwykłych konstrukcji.

02:48

Sci-Trek: Wulkany Godziny emisji

Dziesięć kluczowych zagrożeń, które niosą ze sobą wulkaniczne erupcje. W programie o latających kawałkach skał, niszczycielskich rzekach błota i hipotezach globalnej zagłady.

03:36

Anatomia magii: Siła wiary Godziny emisji

Nowe, zdumiewające sztuczki i triki w wykonaniu pomysłowych magików, którzy odsłonią nam kulisy prezentowanych wyczynów. Czy magię zawsze da się wytłumaczyć naukowymi teoriami?

04:00

Anatomia magii: Punkt krytyczny Godziny emisji

Świat magii od środka. Grupa iluzjonistów odsłania swoje najpilniej strzeżone sekrety, wyjaśniając widzom, na czym polegają ich z pozoru niemożliwe do wykonania sztuczki.

04:24

Miasto pod lupą: Podziemne miasto - Londyn Godziny emisji

Londyn to miasto, które kryje swoje drugie, podziemne oblicze. W programie historia zaginionej rzeki pod pałacem Buckingham i kulisy budowy Shard, najwyższego wieżowca w Europie.

05:12

Jak to jest złożone?: Odrzutowy samochód Godziny emisji

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy chcą zbudować największe wynalazki ludzkości. Jak można samemu skonstruować niszczarkę do samochodów, pojazd wyścigowy i kombinezon sapera?

05:36

Jak to jest złożone?: Wielka ciężarówka Godziny emisji

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy chcą zbudować największe wynalazki ludzkości. Jak samodzielnie skonstruować ogromną ciężarówkę, pojazd międzyplanetarny i łóżko do opalania?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Science umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Science. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Science można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Science umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Science. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

  • 24.09, 11:00 Zoom na architekturę: Sekretna historia Sfinksa Godziny emisji
  • 24.09, 12:00 Pogromcy mitów: Nowa generacja: Wielki, głośny finał Godziny emisji
  • 24.09, 13:00 Technologia przetrwania: Ucieczka z Doliny Śmierci Godziny emisji
  • 25.09, 18:00 Zagadki Ziemi: Poszukiwacze zaginionej włóczni Godziny emisji
  • 26.09, 18:00 Zagadki Ziemi: Krwawy sekret zaginionego miasta Godziny emisji
  • 27.09, 18:00 Zagadki Ziemi: Zaginione amazońskie imperium Godziny emisji
  • 28.09, 18:00 Zagadki Ziemi: Syberyjskie wrota do piekieł Godziny emisji
  • 29.09, 18:00 Zagadki Ziemi: W poszukiwaniu El Dorado Godziny emisji
  • 30.09, 20:00 Kosmiczna mapa skarbów: Niebezpieczne wody Godziny emisji
  • 01.10, 11:00 Zoom na architekturę: Klątwa krwawych piramid Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info