Logo Discovery Science Program TV Discovery Science - ramówka, emisje

2017-05-24

02:00

Trwa...  Eksperyment. Wersja 2.0.: Zemsta robotów Godziny emisji

Dwóch przyjaciół, Grant Reynolds i Kevin Moore próbują ustalić, dlaczego przedstawione na filmach w internecie wyczyny zakończyły się kompletną klapą.

02:48

Opcje przetrwania: Odmrożenia i niedźwiedzie Godziny emisji

Co powinieneś zrobić, jeśli znajdziesz się uwięziony w tonącym samochodzie? Czy możesz przechytrzyć niedźwiedzia, który zamierza cię zaatakować? Kilka praktycznych rad ekspertów.

03:36

Niezwykły kosmos  , odc. 6 Godziny emisji

Narodziny i dzieje wszechświata bez tajemnic. Warstwa po warstwie odsłaniamy strukturę planet, księżyców i galaktyk. W programie ciekawe animacje komputerowe i opinie naukowców.

04:24

Wiadomość z kosmosu: Wizyta kosmitów Godziny emisji

Co zrobiliby ludzie, gdyby dowiedzieli się, że do Ziemi zbliża się statek kosmitów? Naukowcy i pisarze, razem z SETI i Nickiem Saganem, analizują konsekwencje takiego wydarzenia.

05:12

Przemysłowy zawrót głowy: Stal Godziny emisji

W Hiszpanii Jonny Smith analizuje kolejne etapy przeróbki rud żelaza w stal, z której potem wyrabiane są tory kolejowe. Po torach pojadą pociągi z prędkością samochodów Formuły 1.

05:36

Jak działa biznes: Wozy strażackie Pierce Godziny emisji

Fabryka Pierce Manufacturing w Wisconsin musi dostarczyć straży pożarnej z Santa Fe nowy wóz strażacki w rekordowo krótkim czasie. Czy uda się dotrzymać ustalonego terminu?

06:00

Jak to jest złożone?: Tajemnice wycieczkowca Godziny emisji

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy chcą zbudować największe wynalazki ludzkości. Jak można samodzielnie skonstruować wycieczkowiec, organy piszczałkowe i śmigłowiec Apache?

06:30

Jak to jest złożone?: Superstadion od środka Godziny emisji

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy chcą zbudować największe wynalazki ludzkości. Jak można samodzielnie skonstruować dojarkę, stadion sportowy i walec parowy?

07:00

Jak to jest złożone?: Pierwszy na świecie jetpack Godziny emisji

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy chcą zbudować największe wynalazki ludzkości. Jak można samodzielnie skonstruować jetpack, motocykl klasy "superbike" i ratrak?

07:30

Jak to jest złożone?: Czołg bez tajemnic Godziny emisji

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy chcą zbudować największe wynalazki ludzkości. Jak można samemu skonstruować wiertarkę udarową, czołg i najwyższą na świecie zjeżdżalnię wodną?

08:00

Jak to jest złożone?: Odrzutowy samochód Godziny emisji

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy chcą zbudować największe wynalazki ludzkości. Jak można samemu skonstruować niszczarkę do samochodów, pojazd wyścigowy i kombinezon sapera?

08:30

Jak to jest złożone?: Wielka ciężarówka Godziny emisji

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy chcą zbudować największe wynalazki ludzkości. Jak samodzielnie skonstruować ogromną ciężarówkę, pojazd międzyplanetarny i łóżko do opalania?

09:00

Jak to jest złożone?: Rewolucja dronów Godziny emisji

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy chcą zbudować największe wynalazki ludzkości. Jak można samodzielnie skonstruować dron Octocopter, gigantyczną śmieciarkę i rozrusznik serca?

09:30

Jak to jest złożone?: Tajemnice kosmicznego skafandra Godziny emisji

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy chcą zbudować największe wynalazki ludzkości. Jak można samodzielnie skonstruować odrzutowe skrzydła, skafander kosmiczny i kolej linową?

10:00

Jak to jest złożone?: Na pokładzie lotniskowca Godziny emisji

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy mają inspiracje aby własnoręcznie wykonać największe wynalazki ludzkości. Jak samemu można skonstruować lotniskowiec i własne kino IMAX 3D?

10:30

Jak to jest złożone?, odc. 10 Godziny emisji

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy mają inspiracje aby własnoręcznie stworzyć największe wynalazki ludzkości. Jak skonstruować samochód solarny, wieżowiec i elektrownię wodną?

11:00

Jak to jest złożone?, odc. 11 Godziny emisji

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy chcą zbudować największe wynalazki ludzkości. Jak samemu skonstruować dźwig wieżowy, satelitę komunikacyjną i ujęcie wody gruntowej?

11:30

Jak to jest złożone?, odc. 12 Godziny emisji

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy chcą zbudować największe wynalazki ludzkości. Jak samemu można skonstruować statek kosmiczny, poduszkowiec i aparat do rezonansu magnetycznego?

12:00

Cuda inżynierii: Shanghai Tower Godziny emisji

Shanghai Tower to drugi najwyższy na świecie budynek o wysokości 632 metrów. Ten cud współczesnej architektury jest dziełem inżynierów, którzy nie bali się przekraczać granic.

13:00

Fabryki smaku: Stan idealny Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, w jaki sposób błąd przyczynił się do popularności miękkich cukierków "Australian style" oraz jak powstają chipsy z bananów.

13:30

Fabryki smaku USA: Fast food z Florydy Godziny emisji

Wizyta na farmie na Florydzie, na której zaopatruje się sieć fast-foodów Quinzos. Przyjrzyjmy się, jak przebiega superszybki proces dojrzewania zielonych pomidorów.

14:00

Jak to jest zrobione?: Papierowe parasole, węgiel, fotele samolotowe, urny Godziny emisji

Jak powstają przedmioty, z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu? W programie o papierowych parasolach, węglu, fotelach samolotowych i urnach.

14:30

Jak to jest zrobione?: Aluminiowe kajaki, drewniane miski, wózki inwalidzkie, marimby Godziny emisji

Jak powstają przedmioty, z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu? W programie o produkcji aluminiowych kajaków, drewnianych misek i marimb.

15:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Odlot Godziny emisji

Jamie i Adam szukają prawdy w mitach związanych z lotnictwem i podróżami w kosmos. Jak zakończy się wystrzelenie pogromcy mitów na skraj przestrzeni kosmicznej?

16:00

Patent na gadżet: Krew, pot i łzy Godziny emisji

Wynalazcy amatorzy prezentują ekipie ekspertów swoje dzieła, wśród których znajdą się zabawki dla psów i osobiste roboty. Który z tych wynalazków zasługuje na wsparcie finansowe?

17:00

Niezwykłe zjawiska pogodowe: Hałaśliwa przyroda Godziny emisji

Pogoda wydaje całą symfonię różnych dźwięków, od odgłosów zamarzniętych jezior po skały dzwoniące niczym dzwonki i śmiercionośne tornada wyjące złowrogo nad ziemią.

18:00

Zagadki Ziemi: Tajemnica Góry Zagłady Godziny emisji

Satelity odnajdują w głębi Chin amerykańską technologię stealth (technika zmniejszająca szansę wykrycia obiektu). Amerykańskie niebo pokrywa dziwna chmura. Kto wie, co to takiego?

19:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Zemsta mitów Godziny emisji

Pogromcy mitów poddają wnikliwej analizie mity z filmów "Wojny gwiezdne". Czy Luke z pomocą przytroczonej do pasa linki z hakiem mógł dokonać razem z Leią karkołomnego skoku?

20:00

Jak to jest zrobione?, odc. 26 Godziny emisji

Świat jest pełen przedmiotów powstających dzięki zastosowaniu skomplikowanych urządzeń. Zapraszamy do fabryk, w których przebiegają zadziwiające i niezywkłe mechanizmy produkcji.

20:30

Jak to jest zrobione?: Składane kajaki , Kule piniata , Śmieciarki , Tarcze hamulcowe Godziny emisji

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak powstają przedmioty, które otaczają nas w codziennym życiu? Dziś pod mikroskop trafi kolejna porcja takich rzeczy.

21:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 16 Godziny emisji

Jak kaskaderom udaje się wyjść z tarapatów? Jak wydobywa się bursztyny? Jak przebiega budowa łodzi Seabreacher, która ma kształt delfina i porusza się jak on?

21:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Łożyska kulkowe, Tusz do rysownia, Sztuczne oczy Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają rzeczy i urządzenia w różnych miejscach na świecie. W programie o łożyskach kulkowych, tuszu dla rysowników i sztucznych oczach.

22:00

Fabryki smaku: Płatki na śniadanie Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak przebiega produkcja ulubionych produktów spożywczych. W programie o płatkach Shreddies, torcie szwarcwaldzkim i greckim tzatziki.

22:30

Fabryki smaku, odc. 22 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają nasze ulubione przysmaki. Zobaczmy, jak góra składników zamienia się w produkt spożywczy. W programie o zupie miso i migdałach jordańskich.

23:00

Zagadki Ziemi: Tajemnica Góry Zagłady Godziny emisji

Satelity odnajdują w głębi Chin amerykańską technologię stealth (technika zmniejszająca szansę wykrycia obiektu). Amerykańskie niebo pokrywa dziwna chmura. Kto wie, co to takiego?

00:00

Jak to jest zrobione?: Szlifierki, mapy 3D, ozdobne stiuki, bramy przemysłowe Godziny emisji

Jak powstają przedmioty, z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu? W programie o produkcji szlifierek, stiuków, trójwymiarowych map i szybkobieżnych bram zwijanych.

00:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 11 Godziny emisji

Jak przez 24 godziny samochody mogą ścigać się z ogromną prędkością po torze Daytona? Jak z niezwykle słodkiego cukru trzcinowego produkuje się słynny karaibski rum?

01:00

Patent na gadżet: Dron z przesyłką Godziny emisji

Wynalazcy amatorzy prezentują zespołowi ekspertów swoje dzieła, jakie stworzyli w domowych warsztatach. Który z tych wynalazków zasługuje na finansowe wsparcie?

02:00

Eksperyment. Wersja 2.0.: Wydanie świąteczne Godziny emisji

Sanie przyczepione do balona z gorącym powietrzem czekają, aby rozwozić prezenty. Trawnik Kevina jest już pokryty sztucznym śniegiem, a dom ozdobiony świątecznymi dekoracjami.

02:48

Opcje przetrwania: Powodzie i pająki Godziny emisji

Czy wiedziałbyś, co robić, kiedy zaskoczyłaby cię gwałtowna powódź? Jak można przetrwać mały wypadek lotniczy? Oto kilka praktycznych rad ekspertów.

03:36

Niezwykły kosmos  : Tajemnice czarnej dziury Godziny emisji

Z pomocą nowatorskich technik animacji komputerowej odkrywamy nieznane wnętrza planet, gwiazd i komet. Fascynująca wyprawa do wnętrza wszechświata!

04:24

Wiadomość z kosmosu: Inwazja Godziny emisji

Statki kosmiczne obcych unoszą się w ziemskiej atmosferze. Wystrzeliwują tysiące tajemniczych kapsuł. Czy to wiadomość, pokojowy dar, a może broń?

05:12

Przemysłowy zawrót głowy: Drogi Godziny emisji

W Rumunii Jonny Smith dołącza do ekipy, która realizuje jeden z największych w Europie projektów budowy autostrad wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt.

05:36

Jak działa biznes, odc. 1 Godziny emisji

Do fabryki na Alasce dociera transport ponad 40 ton świeżego halibuta, który musi zostać poddany obróbce w bardzo krótkim czasie. Czy pracownicy wytrzymają takie mordercze tempo?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Science umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Science. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Science można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Science umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Science. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info