Logo Discovery Science Program TV Discovery Science - ramówka, emisje

2017-03-24

06:00

Operacja: lot, odc. 4 Godziny emisji

Polskie Linie Lotnicze LOT od kulis. Przyjrzyjmy się, jak na co dzień działają linie lotnicze, które przewożą prawie pięć milionów pasażerów rocznie.

06:50

Jak to jest zrobione?: Trójkołowe rowery elektryczne, kremy do ciała Godziny emisji

Jak powstają przedmioty, z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu? W programie o produkcji trójkołowych rowerów elektrycznych i kremów do ciała.

07:15

Jak to jest zrobione?: Biżuteria Heathergems , Cukier buraczany, Elektryczne rowery szosowe Godziny emisji

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak powstają przedmioty, które otaczają nas w codziennym życiu? Dziś pod mikroskop trafi kolejna porcja takich rzeczy.

07:40

Fabryki smaku USA: Sztuka zwijania Godziny emisji

Zobacz, w jaki sposób powstaje syrop czekoladowy, wieloziarnista tortilla i zapiekanka z makaronu.

08:05

Fabryki smaku, odc. 1 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji popularnych artykułów spożywczych, takich jak toffi, pesto, kawa ziarnista czy dmuchany ryż.

08:30

Jak działają maszyny?, odc. 10 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak działają maszyny, z których korzystamy w codziennym życiu. Jak drukarka 3D może tworzyć doskonałe repliki skomplikowanych przedmiotów?

09:30

Jak to jest zrobione?: Żeliwne wanny, lalki Indian Hopi, silniki maszyn kopalnianych, karty pamięci Godziny emisji

Przyjrzymy się, jak przebiega proces produkcji żeliwnych wanien, indiańskich lalek Kachina, silników do maszyn kopalnianych i kart pamięci.

10:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Odlot Godziny emisji

Jamie i Adam szukają prawdy w mitach związanych z lotnictwem i podróżami w kosmos. Jak zakończy się wystrzelenie pogromcy mitów na skraj przestrzeni kosmicznej?

11:00

Trwa...  Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem: Czy kosmici myślą? Godziny emisji

Morgan Freeman bada możliwości inteligencji przybyszów z kosmosu. Co flora i fauna na Ziemi może powiedzieć nam o życiu organizmów żywych na innych planetach?

12:00

NASA - archiwum tajemnic: Śmiertelna broń Godziny emisji

Eksperci NASA poddają wnikliwej analizie tajemnicze spotkania, niecodzienne odkrycia i przedziwne zjawiska.

13:00

Fabryki smaku USA: Ziemniaczany przysmak Godziny emisji

Przyjrzymy się, jak zwykłe ziemniaki zamieniają się w frytki Mexi-Fries i jak powstają czekoladowe toffi z migdałami. Zajrzymy do destylarni w Kalifornii, gdzie powstaje absynt.

13:30

Fabryki smaku USA: Oliwkowa metamorfoza Godziny emisji

Przyjrzymy się, jak zielone owoce zamieniają się w krojone, czarne oliwki i jak powstają bardzo cienkie słodkie chipsy. Zobaczymy, jak owocowe smoothie trafia na patyk.

14:00

Jak to jest zrobione?, odc. 11 Godziny emisji

Wnikliwe spojrzenie na przedmioty, które otaczają nas w codziennym życiu. W programie wszystko o hakach, sztucznych aromatach, psich zaprzęgach i butach sportowych.

14:30

Jak to jest zrobione?, odc. 12 Godziny emisji

Wnikliwe spojrzenie na przedmioty, które otaczają nas w codziennym życiu. W programie wszystko o sushi, samochodach sportowych na drewnianej ramie i chowanych przewodach.

15:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Awantura w pubie Godziny emisji

Adam i Jamie wywołują bójkę w pubie u Kari. Grant i Tory próbują zgłębić balistyczne tajemnice z przeszłości.

16:00

Wielka piątka: Pociągi Godziny emisji

Piątka pociągów, z których każdy jest cudem inżynierii. Który z pojazdów okaże się najlepszy i zwycięży w pięciu trudnych kategoriach? Zapraszamy na niecodzienne starcie pociągów.

17:00

Niezwykłe zjawiska pogodowe: Tajemnice pogody i chaos Godziny emisji

Wejdziemy na szczyt czarnego wulkanu i zajrzymy na dno tęczowej rzeki. Poznamy siłę wiatrów, które przewracają pociągi i zobaczymy, jak grad zatapia miasto.

18:00

Jak to jest zrobione?: Latarki nurkowe, wiązane sandały Godziny emisji

Zajrzyjmy do fabryk i przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji przedmiotów codziennego użytku. W programie o latarkach nurkowych i zawiązywanych sandałach.

18:30

Jak to jest zrobione?: Drewniane okna, kaszmir Godziny emisji

Zajrzyjmy do fabryk i przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji przedmiotów codziennego użytku. W programie o drewnianych oknach i kaszmirze.

19:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Niechaj się stanie światłość Godziny emisji

Dziś Adam i Jamie zajmą się mitami rodem z Hollywoodu a Kari, Grant i Tory spróbują zatrzymać pędzące bez kontroli samochody.

20:00

Jak to jest zrobione?: Zawieszenie rowerów górskich, szwy chirurgiczne, suszarnie zboża i patelnie Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają szwy chirurgiczne, suszarnie zboża, patelnie i zawieszenie rowerów górskich.

20:30

Jak to jest zrobione?: Matryce do produkcji makaronu, czarne jagody, toaleta kompostująca, ochronniki przepięciowe Godziny emisji

Jak zrobione są przedmioty codziennego użytku? Autorzy tego programu biorą pod lupę kolejne znane nam rzeczy i urządzenia.

21:00

Premiera Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Amunicja, wiertła dentystyczne, znaki drogowe Godziny emisji

Jak wytwarzane są super naboje? Ponadto, jak powstają słynne narzędzia tortur jakimi są wiertła dentystyczne?

21:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Turbiny wiatrowe, opony, grzyby Godziny emisji

Jak produkowane są turbiny wiatrowe o rozpiętości łopat dwukrotnie większej niż szerokość skrzydeł Boeinga? W jaki sposób soki drzew są przetwarzane na opony samochodowe?

22:00

Fabryki smaku, odc. 5 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji popularnych artykułów spożywczych, takich jak kanadyjska whisky, francuskie brioszki, zupa jarzynowa Campbella i cukierki Razzles.

22:30

Fabryki smaku: Halloween, część 1 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak przebiega produkcja halloweenowych przysmaków. W programie o strasznych jabłkach na patyku, batonikach zombie i cukierkach z melasy.

23:00

NASA - archiwum tajemnic: Duch na komecie Godziny emisji

Gdy psuje się chiński łazik księżycowy, naukowiec z NASA zwraca uwagę na tajemniczy materiał, który lata temu mógł przyczynić się do niepowodzenia misji Apollo.

00:00

Jak to jest zrobione?: Przynęty myśliwskie, Pomidory w puszce, Lassa Godziny emisji

Wnikliwa analiza przedmiotów, które otaczają nas w codziennym życiu. Przyjrzymy się, jak powstają takie rzeczy jak pomidory w puszkach, tablice wyników i lassa.

00:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 18 Godziny emisji

Jak powstają samochodowe okna, które są odporne na deszcze, kamienie, hałas, ataki złodziei a nawet promienie ultrafioletowe? Co nadaje połysk szmince do ust?

01:00

Patent na gadżet: Gry ćwiczące mózg Godziny emisji

Czwórka wynalazców amatorów prezentuje zmyślnym ekspertom swoje dzieła, które stworzyli w domowych warsztatach. Który z tych wynalazków zasługuje na finansowe wsparcie?

02:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Opowieści bimbrowników Godziny emisji

Pogromcy mitów, Adam i Jamie, zainspirowani serialem "Bimbrownicy", sprawdzają, czy destylator może rozsadzić dom. Czy samogon sprawdzi się jako paliwo do samochodów?

02:48

Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem: Czy wszechświat jest żywy? Godziny emisji

Czy kosmos może być superorganizmem? Naukowcy spróbują ustalić, gdzie ten twór ma serce, mózg i czy może ma potomstwo. A może przestrzeń i czas to tylko iluzja?

03:36

Niezwykły kosmos  : Obce światy Godziny emisji

Z pomocą nowatorskich techniki animacji komputerowej odkrywamy nieznane wnętrza księżyców i planet. Odzieramy je z wilgotnej atmosfery, lodowej pokrywy i jezior z metanu.

04:24

Bliskie spotkania: Kosmici na bagnach Godziny emisji

W Ohio dwóch policjantów zauważyło dziwne, jasne światło na ciemnym, nocnym niebie. Dostali polecenie, aby ścigać obiekt, co ostatecznie wywołało ogromny samochodowy pościg.

04:48

Bliskie spotkania: Ogień na niebie Godziny emisji

Seria przedziwnych zjawisk w Colares w Brazylii wywołała panikę i sprawiła, że ludzie opuścili wyspę. W Australii latający obiekt przyprawiał farmera o poważne zwroty głowy.

05:12

Przemysłowy zawrót głowy: Farby Godziny emisji

Jonny Smith z uwagą śledzi proces produkcji specjalistycznej farby, która zapobiega przyklejaniu się skorupiaków do kadłubów statków.

05:36

Jak działa biznes: Awaria w elektrowni atomowej Godziny emisji

W Alabamie zdarzyło się coś, co nigdy nie miało się zdarzyć. Tornado odcięło prąd w elektrowni atomowej. Teraz, aby zapobiec tragedii, trzeba jak najszybciej usunąć awarię.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Science umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Science. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Science można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Science umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Science. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

  • 24.03, 21:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Amunicja, wiertła dentystyczne, znaki drogowe Godziny emisji
  • 26.03, 11:00 NASA - archiwum tajemnic: Klątwa pełni Księżyca Godziny emisji
  • 26.03, 12:00 Akcja: innowacja: Przestrzeń kosmiczna Godziny emisji
  • 26.03, 14:00 Jak działa wszechświat?: Tajemnica dziewiątej planety Godziny emisji
  • 26.03, 21:00 W sieci eksperymentów: Zdemaskować oszusta Godziny emisji
  • 27.03, 21:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 15 Godziny emisji
  • 28.03, 21:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 16 Godziny emisji
  • 29.03, 21:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 17 Godziny emisji
  • 30.03, 21:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 18 Godziny emisji
  • 31.03, 21:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 19 Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info