Logo Discovery Science Program TV Discovery Science - ramówka, emisje

2017-05-20 Pokaź dziś

06:00

Triki ludzkiej psychiki: Mistrzowie oszustwa Godziny emisji

Jak reagujemy, kiedy widzimy coś, czego tam nie ma? Jakie mogą być skutki wczuwania się w problemy obcych i atakowania władzy?

06:25

Władcy umysłów, odc. 1 Godziny emisji

Czy dobrze znasz swój umysł? Za pomocą technik manipulacji psychologicznej, takich jak hipnoza i efekt horoskopowy, przyjrzymy się, jak pracuje nasz umysł i poznamy własne "ja".

06:50

Władcy umysłów, odc. 2 Godziny emisji

Czy dobrze znasz swój umysł? Za pomocą technik manipulacji psychologicznej, takich jak hipnoza i efekt horoskopowy, przyjrzymy się, jak pracuje nasz umysł i poznamy własne "ja".

07:15

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Składanka minimitów Godziny emisji

Czy można jeździć rowerem pod wodą? Czy można przekłuć szkło igłą? Ekipa pogromców mitów szuka prawdy w opowieściach przesłanych przez widzów.

08:05

Jak to jest zrobione?, odc. 2 Godziny emisji

Wnikliwa analiza przedmiotów, które otaczają nas w codziennym życiu. Przyjrzymy się, jak przebiega produkcja kaszanki, kierownic samochodowych i nieorganicznych barwników.

08:30

Jak to jest zrobione?, odc. 3 Godziny emisji

Wnikliwa analiza przedmiotów, które otaczają nas w codziennym życiu. Przyjrzymy się, jak przebiega produkcja stalowych naczyń kuchennych, paliwa biodiesel i wieszaków na ubrania.

09:00

Jak to jest zrobione?, odc. 4 Godziny emisji

Wnikliwa analiza przedmiotów, które otaczają nas w codziennym życiu. Przyjrzymy się, jak przebiega produkcja igieł i agrafek, lokomotyw i architektonicznych gzymsów.

09:30

Jak to jest zrobione?, odc. 5 Godziny emisji

Analiza przedmiotów, które otaczają nas w codziennym życiu. Przyjrzymy się, jak przebiega produkcja filigranowych wyrobów ze szkła, pokarmu dla ryb i samochodów mieszkalnych.

10:00

Jak to jest zrobione?, odc. 6 Godziny emisji

Wnikliwa analiza przedmiotów, które otaczają nas w codziennym życiu. Przyjrzymy się, jak powstają instrumenty chirurgiczne, keczup i autobusy piętrowe.

10:30

Jak to jest zrobione?, odc. 7 Godziny emisji

Wnikliwa analiza przedmiotów, które otaczają nas w codziennym życiu. Przyjrzymy się, jak przebiega produkcja drewnianych modeli samolotów i metalowych werbli.

11:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 18 Godziny emisji

Jak z drewna powstają wiskozowe ubrania i materiały? Jak produkuje się napoje gazowane takie jak cola? Jak się robi tradycyjną angielską tabakę?

11:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 19 Godziny emisji

Jak powstają najdroższe wagoniki kolejek linowych? Jak produkuje się wódkę z trawy? Jak to się dzieje, że internetowe portale społecznościowe łączą miliardy ludzi na świecie?

12:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 20 Godziny emisji

Jak z chwastów można zbudować ściany? Jak szyje się kombinezony dla spadochroniarzy? Jak powstaje surströmming, najbardziej śmierdzący przysmak na świecie?

12:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Szafran, Drogi z lodu, Mustang Shelby Godziny emisji

Przyjrzymy się, jak przebiega produkcja różnych rzeczy i urządzeń w fabrykach na świecie. W programie o szafranie, produkcji podrasowanych samochodów i wielkich drogach z lodu.

13:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Papier toaletowy, Absynt, Piłki do krykieta Godziny emisji

Przyjrzymy się, jak przebiega produkcja różnych rzeczy i urządzeń w fabrykach na całym świecie. W programie o papierze toaletowym, absyncie i piłkach do krykieta.

13:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Sałata, Lina, Insulina Godziny emisji

Przyjrzymy się, jak przebiega produkcja różnych rzeczy i urządzeń w fabrykach na całym świecie. W programie o hodowli sałaty na pustyni, olinowaniu statków i produkcji insuliny.

14:00

Fabryki smaku: Stan idealny Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, w jaki sposób błąd przyczynił się do popularności miękkich cukierków "Australian style" oraz jak powstają chipsy z bananów.

14:30

Fabryki smaku: Jak po maśle Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji babeczek z masłem orzechowym, babki piaskowej i sosów do gotowania kurczaka.

15:00

Podziemne sekrety: Stonehenge w Ameryce Godziny emisji

Rob Nelson poddaje analizie tajemniczą skałę na dnie jeziora Michigan, zwaną Podwodnym Stonehenge. Następnie wyrusza na poszukiwanie tuneli, którymi uciekali więźniowie Alcatraz.

16:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Za kulisami Godziny emisji

Adam i Jamie pokazują, co czeka widzów w najważniejszym odcinku wszystkich sezonów i jak tego dokonali!

17:00

Czy jest z nami inżynier?, odc. 6 Godziny emisji

W Luizjanie Justin poddaje wnikliwej analizie gigantycznych rozmiarów dziury w drogach. Następnie w Londynie zagląda za kulisy wielkiego projektu komunikacyjnego Crossrail.

18:00

Megastatki: Superholownik Godziny emisji

W dwóch stoczniach w Polsce pracownicy rozpoczynają budowę dziobu i rufy statku. Tymczasem w Korei konstrukcja kadłuba XLE4 zbliża się do końca.

19:00

Inżynieria ekstremalna: Nowe metro w Nowym Jorku Godziny emisji

Danny Foster jedzie do Nowego Jorku, aby z bliska przyjrzeć się, jak przebiega realizacja jednego z największych projektów publicznych w historii miasta - rozbudowa metra.

20:00

Cywilizacja przyszłości: Wiem, co myślisz Godziny emisji

James Woods wyrusza w podróż w odległą przyszłość. Chce przyjrzeć się, jak mogą zostać wykorzystane teorie i wynalazki, które już dziś powstają w laboratoriach.

21:00

Patent na gadżet: Zabawa z ogniem Godziny emisji

Czwórka wynalazców amatorów prezentuje zmyślnym ekspertom swoje dzieła, które stworzyli w domowych warsztatach. Który z tych wynalazków zasługuje na finansowe wsparcie?

22:00

Jak to jest zrobione?: Rowery stacjonarne, paszteciki, maszyny do makaronu, produkty z łupków Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają rowery stacjonarne, paszteciki z Kornwalii, maszyny do makaronu i produkty z łupków.

22:30

Jak to jest zrobione?: Neony, pianki nurkowe, samoloty ze stopów aluminium Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji neonów, pianek nurkowych i samolotów ze stopów aluminium.

23:00

Od destrukcji do produkcji: Diamenty, dachówki, foremki do ciastek Godziny emisji

Zniszczony samochód rusza w nową podróż jako błyszcząca forma do ciastek. Z popiołów powstaje lśniący diament.

23:30

Od destrukcji do produkcji: Puchary i gitary Godziny emisji

Niepotrzebny drut zostaje zamieniony w efektowny puchar z brązu. Stare deski podłogowe służą za budulec do ręcznie robionych gitar.

00:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Opony samolotowe, rewolwery i sztuczna trawa Godziny emisji

Jak opony samolotowe zachowują przyczepność? Jak strzela się z jednej z najszybszych broni na świecie? Jak rozkłada się sztuczną trawę?

00:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Gąbki i wiedza taksówkarzy Godziny emisji

Jak wydobywa się gąbki z morskiego dna? Dlaczego taksówkarze potrafią tak świetnie poruszać się po mieście?

01:00

Jak to jest złożone?: Superstadion od środka Godziny emisji

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy chcą zbudować największe wynalazki ludzkości. Jak można samodzielnie skonstruować dojarkę, stadion sportowy i walec parowy?

01:30

Jak to jest złożone?: Tajemnice wycieczkowca Godziny emisji

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy chcą zbudować największe wynalazki ludzkości. Jak można samodzielnie skonstruować wycieczkowiec, organy piszczałkowe i śmigłowiec Apache?

02:00

Cuda inżynierii: Lotniskowiec Godziny emisji

HMS Queen Elizabeth to bijący wszelkie rekordy lotniskowiec, który jest najbardziej nowatorską konstrukcją pływającą po morzu. W programie historia budowy tego statku.

02:48

Gra z żywiołami: Błyskawica Godziny emisji

Prąd o natężeniu mniejszym niż jeden amper wystarczy, aby zabić człowieka. Austin Richard twierdzi, że ludzie są w stanie przyjąć wyładowanie elektryczne o sile 200 000 amperów!

03:12

Gra z żywiołami: W ziemskim piekle Godziny emisji

Większość ludzi ma trudności z przetrwaniem w najgorętszych miejscach na ziemi. Ale nie maratończyk Scott Jurek, pokonujący długie dystanse tam, gdzie temperatura sięga zenitu.

03:36

Władcy umysłów, odc. 9 Godziny emisji

Czy dobrze znasz swój umysł? Za pomocą technik manipulacji psychologicznej, takich jak hipnoza i efekt horoskopowy, przyjrzymy się, jak pracuje nasz umysł i poznamy własne "ja".

04:00

Władcy umysłów, odc. 10 Godziny emisji

Czy dobrze znasz swój umysł? Za pomocą technik manipulacji psychologicznej, takich jak hipnoza i efekt horoskopowy, przyjrzymy się, jak pracuje nasz umysł i poznamy własne "ja".

04:24

Miasto pod lupą: Miasto huraganów - Nowy Orlean Godziny emisji

Nowy Orlean to miasto na progu naturalnej katastrofy. Z pomocą nowatorskiej animacji komputerowej przyjrzymy się infrastrukturze, która chroni miasto przed tropikalnymi cyklonami.

05:12

Tajemnice zwykłych rzeczy, odc. 5 Godziny emisji

Brian Unger i profesor Lou Bega przyglądają się, jak powstają rzeczy i przedmioty otaczające nas w codziennym życiu. W tym odcinku o procesie produkcji pomadek do ust i soli.

05:36

Tajemnice zwykłych rzeczy, odc. 6 Godziny emisji

Brian Unger i profesor Lou Bega przyglądają się, jak powstają rzeczy i przedmioty otaczające nas w codziennym życiu. W tym odcinku o procesie produkcji kijów golfowych i trumien.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Science umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Science. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Science można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Science umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Science. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info