Logo Discovery Science Program TV Discovery Science - ramówka, emisje

2017-09-19 Pokaź dziś

06:00

Niezwykłe zjawiska pogodowe: Deszcz pająków Godziny emisji

Przedziwne zjawiska i anomalie pogodowe na Ziemie. W programie latające pająki, pływy błotne, chmura w kształcie wąsów, grad na plaży i supersilne pioruny.

06:50

Jak to jest zrobione?: Termometry Godziny emisji

Program, który odkrywa kulisy powstawania rzeczy otaczających nas w codziennym życiu, takich jak termometry, czekoladki i wagi sklepowe.

07:15

Jak to jest zrobione?: Neony, pianki nurkowe, samoloty ze stopów aluminium Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji neonów, pianek nurkowych i samolotów ze stopów aluminium.

07:40

Fabryki smaku, odc. 9 Godziny emisji

Jak powstają nasze ulubione przysmaki? Zobaczmy, jak góra składników zamienia się w produkt spożywczy. W programie o czekoladkach Hershey's Kisses i tęczowych żabkach Haribo.

08:05

Fabryki smaku USA: Imperium sosu chili Godziny emisji

Poznajmy niezwykłą historię imperium sosu chili i tajemnice cudownego soku z granatów POM Wonderful. Przyjrzyjmy się, jak powstają popularne meksykańskie tamale z wieprzowiną.

08:30

Od destrukcji do produkcji: Diamenty, dachówki, foremki do ciastek Godziny emisji

Zniszczony samochód rusza w nową podróż jako błyszcząca forma do ciastek. Z popiołów powstaje lśniący diament.

09:00

Od destrukcji do produkcji: Puchary i gitary Godziny emisji

Niepotrzebny drut zostaje zamieniony w efektowny puchar z brązu. Stare deski podłogowe służą za budulec do ręcznie robionych gitar.

09:30

Jak to jest zrobione?, odc. 13 Godziny emisji

Wnikliwa analiza przedmiotów, które otaczają nas w codziennym życiu. Przyjrzymy się, jak powstają młyny wodne, sos pomidorowy salsa i dragstery.

10:00

Złomowisko PL 5, odc. 3 Godziny emisji

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w poszukiwaniu klientów wspomógł się stroną internetową. Czy teraz pozostanie mu tylko oczekiwanie na telefony od tysięcy chętnych?

11:00

Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem: Czy nicość jest bytem? Godziny emisji

Czy istnieje coś takiego jak nicość? Naukowcy próbują poznać budowę kosmosu, który narodził się z niczego i na koniec powinna go pochłonąć równie pusta, niezgłębiona otchłań.

12:00

NASA - archiwum tajemnic: Czy Ziemia miała dwa księżyce? Godziny emisji

Kulisy zaskakującego odkrycia, które sugeruje, że w mrocznych i groźnych chmurach Wenus kryje się tajemnica początków życia na Ziemi. Czy Ziemia miała kiedyś dwa księżyce?

13:00

Jak działa wszechświat?: Ziemia - bliźniaczka Wenus Godziny emisji

Na planecie Wenus, podobnie jak na Ziemi, była woda. Zniszczyło ją Słońce i szalejące wulkany. Czy taka przyszłość może też dotknąć Ziemię?

14:00

Jak to jest zrobione?: Zewnętrzne twarde dyski, mrożone krewetki, ręczniki papierowe Godziny emisji

Jak powstają przedmioty, z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu? W programie o zewnętrznych twardych dyskach, mrożonych krewetkach i papierowych ręcznikach.

14:30

Jak to jest zrobione?: Herbata, kwiatony dachowe, sztuczne kwiaty, felgi aluminiowe Godziny emisji

Jak powstają przedmioty, z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu? W programie o herbacie, kwiatonach dachowych, sztucznych kwiatach i felgach aluminiowych.

15:00

Pogromcy mitów: Nowa generacja: Powrót samochodu szpiegowskiego Godziny emisji

Uczestnicy zmagań budują samochód szpiegowski, który oślepi ścigany przez niego pojazd. Potem muszą spędzić sześć minut w otwartej trumnie pełnej węży, szczurów i robali.

16:00

Wielka piątka: Pociągi Godziny emisji

Piątka pociągów, z których każdy jest cudem inżynierii. Który z pojazdów okaże się najlepszy i zwycięży w pięciu trudnych kategoriach? Zapraszamy na niecodzienne starcie pociągów.

17:00

Od destrukcji do produkcji: Ozdoby i kartki z życzeniami Godziny emisji

Butelki po winie tłucze się i przetapia w szklane ozdoby. Z żeliwnych garnków powstają tradycyjne piecyki na drewno.

17:30

Od destrukcji do produkcji: Pokrywy studzienek i szklane kule śnieżne Godziny emisji

Stare wózki sklepowe służą jako surowiec do produkcji pokryw studzienek kanalizacyjnych. Z rolek po papierze toaletowym robi się stoły do gry w piłkarzyki.

18:00

Zagadki Ziemi: Duch Zorro Godziny emisji

Na zboczu góry w Meksyku widnieje ogromna litera Z, przypominająca wielki znak legendarnego Zorro. Dziwne obiekty w Niemczech przypominają o tajemnicach z czasów zimnej wojny.

19:00

Megalotnisko we Frankfurcie: Skrzyżowanie świata Godziny emisji

Codziennie na międzynarodowym lotnisku we Frankfurcie lądują samoloty z pięciu kontynentów. Zobaczmy, jak transportowane jest cargo, a także jak przebiega obsługa pasażerów.

20:00

Premiera Jak to jest zrobione?: Korki techniczne, cynkowe rynny Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają przedmioty, które na co dzień wykorzystujemy. W programie o tradycyjnej, baskijskiej szynce i hiszpańskich kapeluszach.

20:30

Jak to jest zrobione?: Zestawy mebli kawowych, druk wypukły Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają przedmioty, które na co dzień wykorzystujemy. W programie o ceramicznych lampach bambusowych i ubijakach do asfaltu.

21:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 19 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak działają mechanizmy współczesnego świata. Poznajmy historię przedmiotów i maszyn, które otaczają nas w codziennym życiu, od żarówek po rakiety kosmiczne.

21:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 18 Godziny emisji

Jak z drewna powstają wiskozowe ubrania i materiały? Jak produkuje się napoje gazowane takie jak cola? Jak się robi tradycyjną angielską tabakę?

22:00

Fabryki smaku USA: Magiczne paluszki Godziny emisji

Przyjrzymy się, jak powstaje krąg sera Cheddar o wadze 2267 kilogramów i sernikowe paluszki w czekoladzie. Zajrzymy do piekarni, która wypieka 13607 kilogramów blondies.

22:30

Fabryki smaku, odc. 5 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają nasze ulubione przysmaki. Zobaczmy, jak góra składników zamienia się w produkt spożywczy. W programie o napojach gazowanych i płatkach śniadaniowych.

23:00

Zagadki Ziemi: U wrót raju Godziny emisji

Zakopany w ziemi posąg rzuca nowe światło na wielką tajemnicę Biblii. Pacyfik pogrąża się w ogromnym cieniu, a w dziwnym, kolistym jeziorze żyje stworzenie nie z tej ziemi.

00:00

Jak to jest zrobione?, odc. 26 Godziny emisji

Świat jest pełen przedmiotów powstających dzięki zastosowaniu skomplikowanych urządzeń. Zapraszamy do fabryk, w których przebiegają zadziwiające i niezywkłe mechanizmy produkcji.

00:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 16 Godziny emisji

Jak modeluje się klasyczny kapelusz zwany fedorą? Jak produkuje się cement? Jak można zebrać i zamrozić miliony kilogramów zielonego groszku w niecałe trzy godziny?

01:00

Eksperyment. Wersja 2.0.: Betonowy kajak Godziny emisji

Kevin i Grant, zafascynowani prędkością, budują deskorolkę z turbodoładowaniem napędzaną paliwem rakietowym zrobionym przez Kevina. Jak zakończy się ten eksperyment?

02:00

Eksperyment. Wersja 2.0.: Wielki samolot z papieru Godziny emisji

Grant i Kevin konstruują olbrzymich rozmiarów samolot z papieru, który jest stanie przelecieć ponad 180 metrów. Potem wykorzystując zasady pneumatyki, budują podajnik piwa.

02:48

Opcje przetrwania: Sześć dni pustyni Godziny emisji

Eksperci udzielą nam praktycznych rad, jak można zwiększyć szansę przetrwania w śmiertelnie groźnej sytuacji. Czy można przeżyć sześć dni na pustyni bez jedzenia i wody?

03:36

Tajemnice superprodukcji filmowych: Niech moc będzie z wami: Wizyta w Skywalker Sound Godziny emisji

Nar analizuje głos Skywalkera i ścieżkę dźwiękową z bitwy droidów z filmu "Gwiezdne wojny: Atak klonów". Paleontolog próbuje klonować dinozaura.

04:24

Wiadomość z kosmosu: Przepowiednie Godziny emisji

Coraz więcej hybryd zostaje podłączonych do kwantowego komputera. Wspólną siłą umysłów są w stanie przetworzyć skomplikowane dane i przepowiadać przyszłość.

05:12

Być jak superbohater, odc. 13 Godziny emisji

Mieszanka zebranych w internecie klipów prezentujących nadludzkie wyczyny. W programie analiza i opinie ekspertów z dziedziny fizyki, chemii, biologii i cyfrowych technologii.

05:36

Co było dalej?, odc. 9 Godziny emisji

Spadochroniarz wpada w niekontrolowany korkociąg i próbuje się ratować. Jednak grupa ratowników sama oczekuje pomocy. Siła wiatru nagle porywa dwóch lotniarzy w powietrze.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Science umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Science. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Science można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Science umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Science. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info