Logo Discovery Science Program TV Discovery Science - ramówka, emisje

2017-10-15 Pokaź dziś

06:00

Anatomia magii: Obiekt wojskowy Godziny emisji

Nowe, zdumiewające sztuczki i triki w wykonaniu nowatorskich magików, którzy odsłonią nam kulisy prezentowanych wyczynów. Czy magię zawsze da się wytłumaczyć naukowymi teoriami?

06:25

Triki ludzkiej psychiki: Publiczne odrzucenie Godziny emisji

Jak zareagujemy, kiedy w naszą prywatną przestrzeń wedrze się duży pluszowy miś, prezenter programu "Runway" lub człowiek gaduła, który zbliży się do nas na bliską odległość?

06:50

Triki ludzkiej psychiki: Bałwany atakują Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, co się dzieje, kiedy balony unoszą dziecko, alarm samochodowy postanawia wykończyć kierowcę, a kilku twardzieli dostaje dużo więcej, niż się spodziewali.

07:15

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Transformacje Godziny emisji

Adam i Jamie biorą pod lupę dwie opowieści o mechanicznych metamorfozach. Tym razem zamienią samochód w motocykl, a z roweru zrobią łódkę.

08:05

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 6 Godziny emisji

Spotkania z pomysłowymi inżynierami i wizjonerskimi projektantami. Ludźmi, którzy odpowiadają za produkcję i funkcjonowanie przedmiotów codziennego użytku.

08:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 7 Godziny emisji

Spotkania z pomysłowymi inżynierami i wizjonerskimi projektantami. Ludźmi, którzy odpowiadają za produkcję i funkcjonowanie przedmiotów codziennego użytku.

09:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 8 Godziny emisji

Spotkania z pomysłowymi inżynierami i wizjonerskimi projektantami. Ludźmi, którzy odpowiadają za produkcję i funkcjonowanie przedmiotów codziennego użytku.

09:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 9 Godziny emisji

Spotkania z pomysłowymi inżynierami i wizjonerskimi projektantami. Ludźmi, którzy odpowiadają za produkcję i funkcjonowanie przedmiotów codziennego użytku.

10:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 10 Godziny emisji

Spotkania z pomysłowymi inżynierami i wizjonerskimi projektantami. Ludźmi, którzy odpowiadają za produkcję i funkcjonowanie przedmiotów codziennego użytku.

10:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 11 Godziny emisji

Spotkania z pomysłowymi inżynierami i wizjonerskimi projektantami. Ludźmi, którzy odpowiadają za produkcję i działanie przedmiotów codziennego użytku.

11:00

Premiera Zoom na architekturę: Zaginione świątynie w dżungli Godziny emisji

Angor Wat to największa świątynia w dziejach świata. Dzięki nowatorskim technologiom poznamy proces budowy tej gigantycznej budowli i przyczyny jej porzucenia.

12:00

Zagadki Ziemi: Utracony skarb Wielkiego Kanionu Godziny emisji

Dziwne plamy w pobliżu Wielkiego Kanionu mogą prowadzić do legendarnego skarbu ukrytego przez znanego bandytę. Ponadto, ogromny kawał lodu znika na Antarktydzie.

13:00

Premiera W sieci eksperymentów: Pełen energii Godziny emisji

Spotkania z największymi wynalazcami z sieci. Czy można zrobić silnik z papieru? Jak wygląda tatuaż wykonany maszyną? Jak zakończy się zabawa na dużej, wykonanej w domu huśtawce?

14:00

Jak działa wszechświat?: Zabójcze gwiazdy Godziny emisji

Ranking najgroźniejszych gwiazd stworzony przez NASA - od wampirów pożerających sąsiadujące gwiazdy po supernowe i białe karły niszczące planety.

15:00

Fabryki smaku USA: Mamma mia! Godziny emisji

Zobacz, w jaki sposób powstają kuleczki serowe, włoskie złote Cannoli i sos do barbecue Yuengling.

15:30

Fabryki smaku USA: W ziemniaku siła Godziny emisji

Zobacz, w jaki sposób powstają prażynki ziemniaczne, lizaki i kolorowe wafle do lodów.

16:00

Fabryka przedmiotów domowych: Mango dla dwojga Godziny emisji

Jak powstaje ulubione wyposażenie gospodarstw domowych? Zajrzymy za kulisy przedziwnych i niebywałych procesów, których efektem są ręczniki, mydło w kostach i metalowe patelnie.

16:30

Fabryka przedmiotów domowych: Same gryzmoły Godziny emisji

Jak powstaje ulubione wyposażenie gospodarstw domowych? Zajrzymy za kulisy przedziwnych i niebywałych procesów, których efektem są tapeta, maszyny do robienia smoothie i notebooki.

17:00

Sci-Trek: Wulkany Godziny emisji

Dziesięć kluczowych zagrożeń, które niosą ze sobą wulkaniczne erupcje. W programie o latających kawałkach skał, niszczycielskich rzekach błota i hipotezach globalnej zagłady.

18:00

Dogonić tornado: Dług Reeda Godziny emisji

Podczas nocnej pogoni za żywiołem, zespół Denominatora zderza się niespodziewanie z tornadem. Ekipa TIV musi stawić czoła swojemu najgorszemu wrogowi.

19:00

Jak to jest zrobione?: Skórzane kombinezony motocyklowe i drewniane fotele bujane Godziny emisji

Zajrzyjmy do fabryk i przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji przedmiotów codziennego użytku. W programie o kombinezonach motocyklowych i drewnianych fotelach bujanych.

19:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Ślimaki, sztućce, kajaki dla wędkarzy Godziny emisji

Jak zaspokaja się apetyt Francuzów na ślimaki? Jak ze stalowych płyt robi się sztućce? Jak przebiega budowa kajaka, który napędzany jest siłą naszych nóg?

20:00

Zagadki Ziemi: Duch Zorro Godziny emisji

Na zboczu góry w Meksyku widnieje ogromna litera Z, przypominająca wielki znak legendarnego Zorro. Dziwne obiekty w Niemczech przypominają o tajemnicach z czasów zimnej wojny.

21:00

Premiera Bez śladu, odc. 3 Godziny emisji

Detektywi, naukowcy i eksperci wykorzystują nowatorskie technologie, aby poznać prawdę o najsłynniejszych i najbardziej szokujących zaginięciach w historii.

22:00

Jak to jest zrobione?: Sztuczne ryby, Syreny alarmowe, Gotowe kanapki, Świeczki Godziny emisji

Dziś wszystko o produkcji gotowych kanapek, świeczników, sztucznych ryb i syren alarmowych.

22:30

Jak to jest zrobione?: Pudding z tapioki, Pługi śnieżne, Statki kołowe, Płyty z cementu włóknistego Godziny emisji

Dziś w programie o produkcji pługów śnieżnych, statków kołowych, deserów z tapioki i sidingu z włóknocementu.

23:00

Od destrukcji do produkcji: Noże, pokrowce i ogrodzenia Godziny emisji

Stare materace są przerabiane na supernowoczesne noże kucharskie. Ze starych billboardów produkuje się pokrowce na deski surfingowe.

23:30

Od destrukcji do produkcji: Pokrywy studzienek i szklane kule śnieżne Godziny emisji

Stare wózki sklepowe służą jako surowiec do produkcji pokryw studzienek kanalizacyjnych. Z rolek po papierze toaletowym robi się stoły do gry w piłkarzyki.

00:00

Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem: Czy wszechświat jest żywy? Godziny emisji

Czy kosmos może być superorganizmem? Naukowcy spróbują ustalić, gdzie ten twór ma serce, mózg i czy może ma potomstwo. A może przestrzeń i czas to tylko iluzja?

01:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Noc strachu Godziny emisji

Czy przeniesienie zwłok jest prostym zadaniem? Czy można poczuć zapach strachu? Pogromcy mitów szukają prawdy w przedziwnych mitach i opowieściach.

02:00

Cuda inżynierii: Lotnisko Kensai Godziny emisji

Ten cud sztuki inżynierskiej jest pierwszym w Japonii 24-godzinnym lotniskiem. Port lotniczy powstał na sztucznej wyspie, aby nie zabierać miejsca w przeludnionej Osace.

02:48

Sci-Trek: Podróż w czasie Godziny emisji

Czy marzenia o podróżach w czasie kiedykolwiek się urzeczywistnią? W programie o tajemnicach czasu i możliwościach przenoszenia się w przeszłość lub przyszłość.

03:36

Anatomia magii: Książka na bungee Godziny emisji

James przekonuje gapiów, że mogą zniszczyć samochód-cysternę za pomocą telekinezy. Ben i Billy popisują się sztuczką z ukrytą kamerą. Wayne zdobywa się na niebezpieczny wyczyn.

04:00

Anatomia magii: Armata wirowa Godziny emisji

Czy magik może zgnieść dziesięciotonowy tankowiec niczym puszkę po napojach? Czy człowiek jest w stanie lewitować? Tajemnice z pozoru cudownych sztuczek.

04:24

Miasto pod lupą: Miasto jaskiń - Paryż Godziny emisji

Prześledźmy procesy geologiczne, które kształtowały Paryż, a dziś decydują o przyszłości miasta. Czy Sekwana zniszczy wapienne podwaliny stolicy Francji?

05:12

Zdecyduj i przeżyj, odc. 7 Godziny emisji

Hipotetyczna analiza ekstremalnych sytuacji, w których człowiek staje oko w oko ze śmiercią. Czy można wywołać lawinę własnym głosem? Czy można wydostać się z wiru wodnego?

05:36

Zdecyduj i przeżyj, odc. 8 Godziny emisji

Hipotetyczna analiza ekstremalnych sytuacji. Czy można żyć bez żołądka lub wątroby? Co wywołuje większy wstrząs: węgorz elektryczny czy paralizator?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Science umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Science. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Science można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Science umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Science. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

  • 24.09, 11:00 Zoom na architekturę: Sekretna historia Sfinksa Godziny emisji
  • 24.09, 12:00 Pogromcy mitów: Nowa generacja: Wielki, głośny finał Godziny emisji
  • 24.09, 13:00 Technologia przetrwania: Ucieczka z Doliny Śmierci Godziny emisji
  • 25.09, 18:00 Zagadki Ziemi: Poszukiwacze zaginionej włóczni Godziny emisji
  • 26.09, 18:00 Zagadki Ziemi: Krwawy sekret zaginionego miasta Godziny emisji
  • 27.09, 18:00 Zagadki Ziemi: Zaginione amazońskie imperium Godziny emisji
  • 28.09, 18:00 Zagadki Ziemi: Syberyjskie wrota do piekieł Godziny emisji
  • 29.09, 18:00 Zagadki Ziemi: W poszukiwaniu El Dorado Godziny emisji
  • 30.09, 20:00 Kosmiczna mapa skarbów: Niebezpieczne wody Godziny emisji
  • 01.10, 11:00 Zoom na architekturę: Klątwa krwawych piramid Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info