Logo Discovery Science Program TV Discovery Science - ramówka, emisje

2017-10-19 Pokaź dziś

06:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 16 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak działają mechanizmy współczesnego świata. Poznajmy historię przedmiotów i maszyn, które otaczają nas w codziennym życiu, od żarówek po rakiety kosmiczne.

06:25

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 16 Godziny emisji

Jak przebiega produkcja słynnych frankfurterek we Frankfurcie w Niemczech? Jak powstają najbardziej precyzyjne strzelby na świecie? Jak w kasynach walczy się z oszustami?

06:50

Jak to jest zrobione?: Oliwa z oliwek, Podnośniki, Buty narciarskie Godziny emisji

Wnikliwe spojrzenie na przedmioty, które otaczają nas w codziennym życiu. W programie wszystko o oliwie z oliwek, butach narciarskich i wózkach jezdniowych.

07:15

Jak to jest zrobione?: Endoskopy, megafony, uran Godziny emisji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak powstają przedmioty z naszego codziennego życia? Dowiedz się o tym oglądając program o endoskopach, megafonach i uranie.

07:40

Fabryki smaku: Ochota na makaron Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają pożywne cannelloni, makaron ryżowy oraz jak piękne pomarańczowe dynie piżmowe zamieniają się w puree.

08:05

Fabryki smaku: Jedzenie w samolocie Godziny emisji

Jak przygotowywane jest jedzenie, które podaje się na pokładzie samolotu na wysokości 3000 metrów? W programie również o nowojorskich bajglach.

08:30

Od destrukcji do produkcji: Ozdoby i kartki z życzeniami Godziny emisji

Butelki po winie tłucze się i przetapia w szklane ozdoby. Z żeliwnych garnków powstają tradycyjne piecyki na drewno.

09:00

Od destrukcji do produkcji: Butelki na wodę, podkładki pod piwo Godziny emisji

Skrzynki na narzędzia przerabiane są na lekkie, aluminiowe butelki na wodę. Stare dżinsy służą za surowiec do produkcji nietypowych okularów.

09:30

Jak to jest zrobione?: Samochody rajdowe, Zapiekanki wieprzowe, Ozdoby ze sztucznego kamienia Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak przebiega produkcja samochodów wyścigowych, wieprzowiny w cieście, fontann i ozdób ze sztucznego kamienia.

10:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Uniwersalna taśma klejąca Godziny emisji

Adam i Jamie, wyposażeni w folię bąbelkową i zapas srebrnej taśmy klejącej, próbują przetrwać w dziczy, na pustyni i przepłynąć przez niebezpieczną górską rzekę.

11:00

Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem: Jak zniszczyć supermocarstwo? Godziny emisji

Stabilne i silne supermocarstwa bazują na superszybkiej komunikacji cyfrowej. Nasze uzależnienie od globalnej interaktywności może być dla nas śmiertelnie niebezpieczne.

12:00

NASA - archiwum tajemnic: Tragiczny spacer w kosmosie Godziny emisji

Podczas spaceru po przestrzeni kosmicznej kosmonauta nagle tonie. Co może być przyczyną tak strasznego zdarzenia? Czy NASA odkryła asteroidę, która zmieniła się w statek kosmiczny?

13:00

Fabryki smaku: Słodkie werble Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają mrożone serniki truskawkowe, karmelki z solą morską i batoniki bez alergenów.

13:30

Fabryki smaku, odc. 25 Godziny emisji

Jak przebiega produkcja najpopularniejszych produktów spożywczych? Zajrzymy do fabryk i prześledzimy, jak nasze przysmaki trafiają na sklepowe półki.

14:00

Jak to jest zrobione?: Deskorolki, plecione ciasto Godziny emisji

Jak powstają przedmioty, z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu? W programie o produkcji deskorolek i plecionego ciasta.

14:30

Jak to jest zrobione?: Plazmowe kamienie ozdobne, śnieżne efekty specjalne Godziny emisji

Jak powstają przedmioty, z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu? W programie o produkcji plazmowych kamieni ozdobnych i śnieżnych efektach specjalnych.

15:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Gry wideo Godziny emisji

Adam i Jamie biorą w swoje ręce tablety i konsole. Przeprowadzają serię eksperymentów, które z pomocą naukowych teorii spróbują nam wytłumaczyć przedziwne zjawiska w grach wideo.

16:00

Wielka piątka: Morskie potwory Godziny emisji

Pięć największych statków, które pływają po morzach i oceanach. Każdy to cud techniki, ale który z nich zdobędzie tytuł mistrza doskonałości?

17:00

Od destrukcji do produkcji: Miedziane garnki, sukienki i drogi Godziny emisji

Z części rozebranych telewizorów produkuje się ekskluzywne, miedziane garnki. Mleko przetwarza się w proszek proteinowy, z którego następnie tworzy się przędzę na sukienki.

17:30

Od destrukcji do produkcji: Ramki, pierścionki i łodzie Godziny emisji

Wypełnienie lodówek turystycznych po przetopieniu zostaje zamienione w dekoracyjne ramki do zdjęć. Z kolei ze starych telefonów odzyskuje się cenne metale do produkcji biżuterii.

18:00

Zagadki Ziemi: Klątwa zaginionego królestwa Godziny emisji

Na polu, na Węgrzech znaleziono wizerunek Chrystusa. Z kolei złowrogi kształt w górach Afganistanu naprowadza poszukiwaczy na trop zapomnianego ludobójstwa.

19:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Porażka nie wchodzi w grę Godziny emisji

Adam i Jamie zastanawiają się, czy driftowanie jest szybsze od jazdy w błocie. Następnie wrócą do ulubionych eksperymentów fanów z udziałem zapalniczek i akwariów.

20:00

Jak to jest zrobione?: Zamki elektroniczne, brownie, kryształowe żyrandole i automaty do palet Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak przebiega produkcja zamków elektronicznych, brownie, kryształowych żyrandoli i automatów do palet.

20:30

Jak to jest zrobione?: Latarki nurkowe, wiązane sandały Godziny emisji

Zajrzyjmy do fabryk i przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji przedmiotów codziennego użytku. W programie o latarkach nurkowych i zawiązywanych sandałach.

21:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Opale, Samoloty akrobatyczne, Nugat Godziny emisji

Przyjrzymy się, jak przebiega produkcja różnych rzeczy i urządzeń w fabrykach na całym świecie. W programie o wydobywaniu opali, produkcji samolotów akrobatycznych i nugacie.

21:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 1 Godziny emisji

Spotkania z pomysłowymi inżynierami i wizjonerskimi projektantami. Ludźmi, którzy odpowiadają za produkcję i funkcjonowanie przedmiotów codziennego użytku.

22:00

Fabryki smaku, odc. 18 Godziny emisji

Przyjrzymy się, jak przebiega proces produkcji popularnych artykułów spożywczych, takich jak ser kozi z żurawiną, śledzie w occie, mielona pszenica i ciasteczka truskawkowe.

22:30

Fabryki smaku: Czerwona winorośl Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcyjny cukierków z czerwoną lukrecją, tłustego majonezu, ostrego sosu Sriracha i tureckich placków börek.

23:00

NASA - archiwum tajemnic: Powrót lodowych istot Godziny emisji

Czy zdjęcie zrobione przez Apollo 17 przedstawia bazę wojskową na Księżycu? Zobacz też czy Neil Armstrong poradzi sobie w obliczu prawdziwego zagrożenia.

00:00

Jak to jest zrobione?: Pejcze , Maszyny do pizzy , Szyszki zapachowe , Silniki odrzutowe Godziny emisji

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak powstają przedmioty, które otaczają nas w codziennym życiu? Dziś pod mikroskop trafi kolejna porcja takich rzeczy.

00:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 18 Godziny emisji

Jak powstają najbardziej miękkie kołdry na świecie? Jak wydobywa się ropę ukrytą tysiące metrów pod ziemią? Jak produkuje się najbardziej rozciągliwe gumki?

01:00

Patent na gadżet: Największy grill świata Godziny emisji

Wynalazcy amatorzy prezentują zespołowi ekspertów swoje dzieła, jakie stworzyli w domowych warsztatach. Który z tych wynalazków zasługuje na finansowe wsparcie?

02:00

Eksperyment. Wersja 2.0.: Gigantyczny wózek golfowy Godziny emisji

Dwóch przyjaciół, Grant Reynolds i Kevin Moore próbują ustalić, dlaczego przedstawione na filmach w internecie wyczyny zakończyły się kompletną klapą.

02:48

Opcje przetrwania: Trzęsienia ziemi i burze śnieżne Godziny emisji

Czy można bezpiecznie uciec, kiedy trzęsienie ziemi zaskoczy nas w pobliżu Pomnika Waszyngtona? W programie praktyczne rady, jak poradzić sobie w korku podczas śnieżycy.

03:36

Tajemnice superprodukcji filmowych: Tajemnice „Miasteczka South Park" Godziny emisji

Nar Williams odsłania kulisy powstawania serialu „Miasteczko South Park". Potem zaprasza na spotkanie z osobistym koloryzatorem Clinta Eastwooda z Technicolor.

04:24

Wiadomość z kosmosu: Wojna Godziny emisji

Wybucha wojna pomiędzy komputerem kwantowym i kontrolowanym przez człowieka komputerem Queen. Armia USA próbuje neutralizować hybrydowe dzieci elektromagnetycznymi impulsami.

05:12

Anatomia magii: Błyskawiczne babeczki Godziny emisji

Świat magii od środka. Grupa iluzjonistów odsłania swoje najpilniej strzeżone sekrety, wyjaśniając widzom, na czym polegają ich z pozoru niemożliwe do wykonania sztuczki.

05:36

Co było dalej?, odc. 15 Godziny emisji

Jak nauka tłumaczy utrwalone na taśmie filmowej niewiarygodne, zaskakujące i często zabawne wyczyny, zdarzenia i zjawiska pełne całkowitego bezładu i chaosu?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Science umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Science. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Science można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Science umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Science. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info