Logo Discovery Science Program TV Discovery Science - ramówka, emisje

2017-10-28 Pokaź dziś

06:00

Anatomia magii: Błyskawiczne babeczki Godziny emisji

Świat magii od środka. Grupa iluzjonistów odsłania swoje najpilniej strzeżone sekrety, wyjaśniając widzom, na czym polegają ich z pozoru niemożliwe do wykonania sztuczki.

06:25

Triki ludzkiej psychiki: Kosmate myśli Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, co się dzieje, kiedy zostaniemy zmuszeni do słuchania intymnej rozmowy małżeństwa o kiełbaskach oraz kiedy zobaczymy, jak ktoś chodzi po powierzchni wody.

06:50

Triki ludzkiej psychiki: Mistrzowie oszustwa Godziny emisji

Jak reagujemy, kiedy widzimy coś, czego tam nie ma? Jakie mogą być skutki wczuwania się w problemy obcych i atakowania władzy?

07:15

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Odlot Godziny emisji

Jamie i Adam szukają prawdy w mitach związanych z lotnictwem i podróżami w kosmos. Jak zakończy się wystrzelenie pogromcy mitów na skraj przestrzeni kosmicznej?

08:05

Jak to jest zrobione?: Zawieszenie rowerów górskich, szwy chirurgiczne, suszarnie zboża i patelnie Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają szwy chirurgiczne, suszarnie zboża, patelnie i zawieszenie rowerów górskich.

08:30

Jak to jest zrobione?: Wiązania do nart zjazdowych, górnicze systemy klimatyzacji i temperówki Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają wiązania do nart zjazdowych, górnicze systemy klimatyzacji i temperówki do ołówków.

09:00

Jak to jest zrobione?: Domki z piernika, przyczepy do przewozu bydła, drzwi hangarowe i figurynki Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają domki z piernika, przyczepy do przewozu bydła, drzwi hangarowe i figurynki.

09:30

Jak to jest zrobione?: Filtry do kawy, górnicze maszyny łańcuchowe i uliczna sygnalizacja świetlna Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają filtry do kawy, górnicze maszyny łańcuchowe i słupy ulicznej sygnalizacji świetlnej.

10:00

Jak to jest zrobione?: Zamki elektroniczne, brownie, kryształowe żyrandole i automaty do palet Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak przebiega produkcja zamków elektronicznych, brownie, kryształowych żyrandoli i automatów do palet.

10:30

Jak to jest zrobione?: Małe pepperoni, zraszacze do nawadniania i skórzane rękawiczki Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak przebiega produkcja małych pepperoni, zraszaczy do nawadniania i skórzanych rękawiczek.

11:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Łożyska kulkowe, Tusz do rysownia, Sztuczne oczy Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają rzeczy i urządzenia w różnych miejscach na świecie. W programie o łożyskach kulkowych, tuszu dla rysowników i sztucznych oczach.

11:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Matrioszki , Aloes zwyczajny , Flagi Godziny emisji

Przyjrzymy się, jak przebiega produkcja różnych rzeczy i urządzeń w fabrykach na całym świecie. W programie o matrioszkach, aloesie zwyczajnym i flagach.

12:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Chinamax, Wódka Ruskij Standard, Słuchotki Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają rzeczy i urządzenia w różnych miejscach na świecie. W programie o rosyjskiej wódce Ruskij Standard, ogromnych statkach Chinamax i poławianiu uchowców.

12:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Metro w St Petersburgu, Kawa luwak, Układy scalone Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają rzeczy i urządzenia w różnych miejscach na świecie. W programie o metrze w Petersburgu, najdroższej kawie świata i układach scalonych.

13:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Skóra, Latająca deska, Grand Canal Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają rzeczy i urządzenia w różnych miejscach świata. Dziś o produkcji skóry, dziwnej desce do latania i kulisach funkcjonowania Grand Canal.

13:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 1 Godziny emisji

Spotkania z pomysłowymi inżynierami i wizjonerskimi projektantami. Ludźmi, którzy odpowiadają za produkcję i funkcjonowanie przedmiotów codziennego użytku.

14:00

Fabryki smaku, odc. 7 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak powstają nasze ulubione przysmaki. Zobaczmy, jak góra składników zamienia się w produkt spożywczy. W programie o cynamonowym cieście i wegańskich ciastkach.

14:30

Fabryki smaku, odc. 8 Godziny emisji

Jak powstają nasze ulubione przysmaki? Zobaczmy, jak góra składników zamienia się w produkt spożywczy. W programie o ciastkach w kształcie zwierząt i ostro-słodkich ziarnach soi.

15:00

Zaprogramować mózg: Chcę być mądrzejszy! Godziny emisji

Profesor Michael Merzenich doradza Toddowi, jak radykalnie można zmienić proces poznania i zwiększyć szybkość myślenia, poprawiając jednocześnie zdolności uwagi i pamięci.

16:00

Triki ludzkiej psychiki: Publiczne odrzucenie Godziny emisji

Jak zareagujemy, kiedy w naszą prywatną przestrzeń wedrze się duży pluszowy miś, prezenter programu "Runway" lub człowiek gaduła, który zbliży się do nas na bliską odległość?

16:30

Triki ludzkiej psychiki: Bałwany atakują Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, co się dzieje, kiedy balony unoszą dziecko, alarm samochodowy postanawia wykończyć kierowcę, a kilku twardzieli dostaje dużo więcej, niż się spodziewali.

17:00

Zagadki Ziemi: Spisek ze swastyką Godziny emisji

W lesie w Niemczech pojawia się ogromna, złowroga swastyka. W odległym zakątku Antarktyki można dostrzec dziwne ślady, jak się tam znalazły?

18:00

DNA maszyn: Dragster doskonały Godziny emisji

Z pomocą animacji komputerowej przyjrzymy się, jak działa najszybszy pojazd na ziemi, Top Fuel Dragster. Jakie technologie sprawiają, że maszyna osiąga prędkość 500 km/godz.?

19:00

Jak to jest zrobione?: Pianina, flagi Godziny emisji

Zajrzyjmy do fabryk i przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji przedmiotów codziennego użytku. W programie o pianinach i flagach.

19:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 14 Godziny emisji

Jak wykuwa się z metalu ogromne i silne szczęki, które przebijają się przez beton i niszczą wieżowce? Jak warzy się najstarsze piwo zachodniego świata?

20:00

Bez śladu, odc. 3 Godziny emisji

Detektywi, naukowcy i eksperci wykorzystują nowatorskie technologie, aby poznać prawdę o najsłynniejszych i najbardziej szokujących zaginięciach w historii.

21:00

W sieci eksperymentów: Prawda czy troll Godziny emisji

Eksperci wyruszają z misją, aby zdemaskować największych trolli w sieci. Czy zrobiona z papieru piła przetnie drewno? Dlaczego aligatory spacerują po polach golfowych na Florydzie?

22:00

Jak to jest zrobione?: Płyty winylowe, Silniki parowe, Patelnie teflonowe Godziny emisji

Jak powstają przedmioty, z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu. W programie o produkcji siników parowych, sprzętu na place zabaw i nieprzywierających patelni.

22:30

Jak to jest zrobione?: Widły ogrodowe, Toffi, Formy do ciasta Bundt Godziny emisji

Wnikliwa analiza przedmiotów, które otaczają nas w codziennym życiu. Przyjrzymy się, jak powstają takie rzeczy jak ogrodowe widły, angielskie toffi i słodkie babki.

23:00

Od destrukcji do produkcji: Protezy rąk Godziny emisji

Wizjonerzy recyklingu i chemicy-czarodzieje wspólnie przetwarzają stare lodówki i dają nowe możliwości ludziom w potrzebie.

23:30

Od destrukcji do produkcji: Krzesła, doniczki i obrotnice Godziny emisji

Z plastikowych butelek można produkować krzesła, a ze starych opon - doniczki. Stalowy most otrzymuje drugie życie jako obrotnica.

00:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 13 Godziny emisji

Jak powstają klasyczne gitary? Jak przebiega produkcja superszybkich mechanicznych kosiarek do trawy? Jak przestawia się śmigła wiatrowych turbin?

00:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 14 Godziny emisji

Wnikliwa analiza przedmiotów, które otaczają nas w codziennym życiu.

01:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Superstrzelcy z Hollywood Godziny emisji

Adam i Jamie sprawdzają, czy niezawodni zabójcy z Hollywoodu są stanie za każdym razem trafić do celu. Czy rzeczywiście mają nadprzyrodzone zdolności?

02:00

Cuda inżynierii: Airbus A380 Godziny emisji

Airbus A380 został tak zaprojektowany, że części zamienne można do niego produkować drukarką 3D. To najcichszy i najbardziej przestronny samolot odrzutowy.

02:00

Patent na gadżet: Zhakuj mój smartfon Godziny emisji

Wynalazcy amatorzy prezentują zespołowi ekspertów swoje dzieła, jakie stworzyli w domowych warsztatach. Który z tych wynalazków zasługuje na finansowe wsparcie?

03:00

Sci-Trek: Górnictwo na Księżycu Godziny emisji

Zespół naukowców analizuje plany eksploatacji złóż surowców naturalnych na Księżycu. Pod powierzchnią tego ciała niebieskiego kryją się pokłady wodoru i tlenu.

04:00

Miasto pod lupą: Los Angeles Godziny emisji

Geodeci i rzeczoznawcy budowlani odsłaniają nam sekrety podziemnego świata Los Angeles. Zobaczymy, jak wielkie wieżowce, drogi i akwedukty chronione są przed trzęsieniami ziemi.

05:00

Zdecyduj i przeżyj, odc. 1 Godziny emisji

Wnikliwa analiza kilku hipotetycznych sytuacji, w których człowiek musi sam dokonać wyboru pomiędzy życiem a śmiercią. Jak nauka ocenia racjonalne przesłanki takich decyzji?

05:30

Zdecyduj i przeżyj, odc. 2 Godziny emisji

Wnikliwa analiza kilku hipotetycznych sytuacji, w których człowiek musi sam dokonać wyboru pomiędzy życiem a śmiercią. Jak nauka ocenia racjonalne przesłanki takich decyzji?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Science umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Science. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Science można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Science umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Science. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

  • 24.09, 11:00 Zoom na architekturę: Sekretna historia Sfinksa Godziny emisji
  • 24.09, 12:00 Pogromcy mitów: Nowa generacja: Wielki, głośny finał Godziny emisji
  • 24.09, 13:00 Technologia przetrwania: Ucieczka z Doliny Śmierci Godziny emisji
  • 25.09, 18:00 Zagadki Ziemi: Poszukiwacze zaginionej włóczni Godziny emisji
  • 26.09, 18:00 Zagadki Ziemi: Krwawy sekret zaginionego miasta Godziny emisji
  • 27.09, 18:00 Zagadki Ziemi: Zaginione amazońskie imperium Godziny emisji
  • 28.09, 18:00 Zagadki Ziemi: Syberyjskie wrota do piekieł Godziny emisji
  • 29.09, 18:00 Zagadki Ziemi: W poszukiwaniu El Dorado Godziny emisji
  • 30.09, 20:00 Kosmiczna mapa skarbów: Niebezpieczne wody Godziny emisji
  • 01.10, 11:00 Zoom na architekturę: Klątwa krwawych piramid Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info