Logo Discovery Science Program TV Discovery Science - ramówka, emisje

2017-10-29 Pokaź dziś

06:00

Anatomia magii: Za kulisami - woda i miecze Godziny emisji

Świat magii od środka. Grupa iluzjonistów odsłania swoje najpilniej strzeżone sekrety, wyjaśniając widzom, na czym polegają ich z pozoru niemożliwe do wykonania sztuczki.

06:25

Triki ludzkiej psychiki: Najeźdźcy kosmosu Godziny emisji

Co się stanie, kiedy kierowca kaskader wyruszy na jazdę próbną w przebraniu? Jak zareagujemy, kiedy obca osoba naruszy naszą prywatną przestrzeń?

06:50

Triki ludzkiej psychiki: Kłamcy i kochankowie Godziny emisji

Co się stanie, kiedy podczas oświadczyn pierścionek trafi wprost do kanału? Jak zareagujemy, kiedy obca osoba usiądzie nam na kolanach? Czy lalka wudu ma tajemną moc?

07:15

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Niebezpieczna jazda Godziny emisji

Adam i Jamie podejmują kontrowersyjny temat. Próbują sprawdzić, czy jazda samochodem bez rąk na kierownicy jest na tyle bezpieczna, aby wykonać bardzo ważny telefon.

08:05

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 18 Godziny emisji

Jak powstają samochodowe okna, które są odporne na deszcze, kamienie, hałas, ataki złodziei a nawet promienie ultrafioletowe? Co nadaje połysk szmince do ust?

08:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 19 Godziny emisji

Jak powstawał ulubiony trunek Jerzego Waszyngtona? Jak przeprowadza się testy wypadkowe foteli lotniczych, nie niszcząc samolotu? Jak produkuje się miliardy baterii rocznie?

09:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 20 Godziny emisji

Jak skonstruowane są śluzy na kanałach, które pozwalają barkom i łodziom płynąć pod górę? Jak przebiega proces produkcji popularnej na Tajwanie herbaty z bąbelkami?

09:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 1 Godziny emisji

Zobaczmy, jak przebiega proces produkcji przedmiotów codziennego użytku. Spotkania z inżynierami i projektantami, których misją jest ulepszanie otaczającej nas rzeczywistości.

10:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 2 Godziny emisji

Zobaczmy, jak przebiega proces produkcji przedmiotów codziennego użytku. Spotkania z inżynierami i projektantami, których misją jest ulepszanie otaczającej nas rzeczywistości.

10:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 3 Godziny emisji

Jak przebiega budowa kolei jednotorowej nad najbardziej zatłoczonymi ulicami świata? Jak powstaje słynna porcelana z Kopenhagi, Flora Danica?

11:00

Ciekawość: Cud narodzin Godziny emisji

Jak zaczyna się życie? Ten niezwykły dokument przedstawi nam rozwój ludzkiego płodu, odsłaniając nam tajemnice procesu narodzin życia człowieka.

12:00

Zagadki Ziemi: Tajemnica australijskiej pustyni Godziny emisji

W głębi australijskiego terenu znaleziono ogromną rzeźbę o wizerunku dziwnego stworzenia. Na morzu u wybrzeży Tajlandii pojawia się tajemnicze, zielone światło.

13:00

Premiera W sieci eksperymentów: Selekcja naturalna Godziny emisji

Spojrzenie na najbardziej emocjonujące momenty pokazujące Matkę Naturę. W programie przesłodkie niedźwiadki, przebiegłe fretki i wyspa stworzona ze... śmieci.

14:00

Jak działa wszechświat?: Tajemnica ciemnej materii Godziny emisji

Ciemna materia to jedna z największych tajemnic wszechświata, którą próbują poznać naukowcy. Czy to wyjątkowe zjawisko może być przyczyną wielkich czarnych dziur i masowych zagład?

15:00

Fabryki smaku USA: No to siup! Godziny emisji

Zobacz, w jaki sposób powstaje popularne piwo, owocowe kuleczki lodowe i wyborne ciasto marchewkowe.

15:30

Fabryki smaku USA: Historia w szklaneczce Godziny emisji

Poznaj prawnuka legendarnego producenta burbona, Jima Beama, i zobacz, w jaki sposób powstają mleko czekoladowe i placki burrito.

16:00

Fabryka przedmiotów domowych: Relaks na hamaku Godziny emisji

Jak powstaje ulubione wyposażenie gospodarstw domowych? Zajrzymy za kulisy przedziwnych i niebywałych procesów, których efektem są gaśnice i hamaki.

16:30

Fabryka przedmiotów domowych: O śmieciach i lustrach Godziny emisji

Jak powstaje ulubione wyposażenie gospodarstw domowych? Zajrzymy za kulisy przedziwnych i niebywałych procesów, których efektem są lustra, żarówki i kosze na śmieci.

17:00

Sci-Trek: Pierwszy kontakt Godziny emisji

Jakie mogą być następstwa spotkania z przedstawicielami przybyszów z kosmosu? Analiza grożących nam niebezpieczeństw i nieprzewidzianych zdarzeń towarzyszących takim wizytom.

18:00

Dogonić tornado: Pokłosie wiatru Godziny emisji

Po tragicznym wybuchu tornada w Alabamie i Missisipi, które zaskoczyło wszystkie ekipy, pogromcy wiatrów dochodzą do siebie. Wiedzą, że muszą usprawnić swoje działania.

19:00

Jak to jest zrobione?: Lampy naftowe, miętowa czekolada Godziny emisji

Zajrzyjmy do fabryk i przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji przedmiotów codziennego użytku. W programie o miętowej czekoladzie i lampach naftowych.

19:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 15 Godziny emisji

Jak działa system klimatyzacji w Sydney Opera House? Jak ze stali Sheffield powstaje ręczna piłka stolarska? Jak produkuje się mikrofon, który wyłapuje każdy szept?

20:00

Zagadki Ziemi: Sztylet Tutanchamona Godziny emisji

Czy sztylet zamknięty od 3 tysięcy lat w grobie Tutanchamona został zrobiony z metalu o pozaziemskim pochodzeniu? Na pustyni niedaleko Roswell widnieje ogromna swastyka.

21:00

Premiera Bez śladu, odc. 5 Godziny emisji

Detektywi, naukowcy i eksperci wykorzystują nowatorskie technologie, aby poznać prawdę o najsłynniejszych i najbardziej szokujących zaginięciach w historii.

22:00

Jak to jest zrobione?: Cynowe piersiówki, Sałatka ziemniaczana, Paliwowe ogniwa hydrogenowe Godziny emisji

Wnikliwa analiza przedmiotów, które otaczają nas w codziennym życiu. Przyjrzymy się, jak powstają takie rzeczy jak drewniany siding, sałatka ziemniaczana i cynowe piersiówki.

22:30

Jak to jest zrobione?: Namioty z płótna, Fajki pokoju, Armaty Godziny emisji

Wnikliwa analiza przedmiotów, które otaczają nas w codziennym życiu. Przyjrzymy się, jak powstają takie rzeczy jak płatki śniadaniowe, armaty i fajki pokoju.

23:00

Od destrukcji do produkcji: Monety, głośniki i samochody wyścigowe Godziny emisji

Błony do zdjęć rentgenowskich zostają przerobione na błyszczące, srebrne monety. Sosnowe belki odzyskane ze zburzonych domów służą za materiał na obudowy głośników.

23:30

Od destrukcji do produkcji: Diamenty, dachówki, foremki do ciastek Godziny emisji

Zniszczony samochód rusza w nową podróż jako błyszcząca forma do ciastek. Z popiołów powstaje lśniący diament.

00:00

Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem: Czy nicość jest bytem? Godziny emisji

Czy istnieje coś takiego jak nicość? Naukowcy próbują poznać budowę kosmosu, który narodził się z niczego i na koniec powinna go pochłonąć równie pusta, niezgłębiona otchłań.

01:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Składanka minimitów Godziny emisji

Czy można jeździć rowerem pod wodą? Czy można przekłuć szkło igłą? Ekipa pogromców mitów szuka prawdy w opowieściach przesłanych przez widzów.

02:00

Cuda inżynierii: Najdłuższy tunel na świecie Godziny emisji

Przyjrzyjmy się niewiarygodnym cudom inżynierii, od wielkich kontenerowców po ogromne odrzutowce. Inżynierowie zdradzą w programie tajniki powstawania tych niezwykłych konstrukcji.

02:48

Sci-Trek: Neandertalczycy Godziny emisji

Zespół naukowców, wykorzystując materiał DNA, bada przyczyny tajemniczego zniknięcia neandertalczyków 30 tysięcy lat temu. Co stało się z tym gatunkiem człowiekowatych?

03:36

Anatomia magii: Podwodna ucieczka Godziny emisji

Ben Hanlin pomaga Wayne'owi Houchinowi, który próbuje naśladować wielkiego magika Houdiniego i odtwarza jego niebezpieczną, podwodną ucieczkę. Jak zakończy się ten wyczyn?

04:00

Anatomia magii: Zabójcza winda Godziny emisji

Nowe, zdumiewające sztuczki i triki w wykonaniu pomysłowych magików, którzy odsłonią nam kulisy prezentowanych wyczynów. Czy magię zawsze da się wytłumaczyć naukowymi teoriami?

04:24

Superjachty: Icon Godziny emisji

Zapraszamy do stoczni, w których powstają najbardziej luksusowe jachty na świecie. Te wyjątkowe łodzie zachwycają nie tylko swoim kształtem, ale również wyposażeniem.

05:12

Zdecyduj i przeżyj, odc. 5 Godziny emisji

Hipotetyczna analiza ekstremalnych sytuacji, w których człowiek staje oko w oko ze śmiercią. Opinie naukowców i ekspertów, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą.

05:36

Zdecyduj i przeżyj, odc. 6 Godziny emisji

Hipotetyczna analiza ekstremalnych sytuacji, w których człowiek staje oko w oko ze śmiercią. Opinie naukowców i ekspertów, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Science umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Science. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Science można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Science umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Science. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

  • 24.09, 11:00 Zoom na architekturę: Sekretna historia Sfinksa Godziny emisji
  • 24.09, 12:00 Pogromcy mitów: Nowa generacja: Wielki, głośny finał Godziny emisji
  • 24.09, 13:00 Technologia przetrwania: Ucieczka z Doliny Śmierci Godziny emisji
  • 25.09, 18:00 Zagadki Ziemi: Poszukiwacze zaginionej włóczni Godziny emisji
  • 26.09, 18:00 Zagadki Ziemi: Krwawy sekret zaginionego miasta Godziny emisji
  • 27.09, 18:00 Zagadki Ziemi: Zaginione amazońskie imperium Godziny emisji
  • 28.09, 18:00 Zagadki Ziemi: Syberyjskie wrota do piekieł Godziny emisji
  • 29.09, 18:00 Zagadki Ziemi: W poszukiwaniu El Dorado Godziny emisji
  • 30.09, 20:00 Kosmiczna mapa skarbów: Niebezpieczne wody Godziny emisji
  • 01.10, 11:00 Zoom na architekturę: Klątwa krwawych piramid Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info