Reklama

Logo Discovery Science Program TV Discovery Science - ramówka, emisje

2018-02-18 Pokaż dziś

06:00

Akcja: innowacja: Przestrzeń kosmiczna

Najzdolniejsi i doświadczeni naukowcy, inżynierowie, przedsiębiorcy i wynalazcy podejmują próby zrewolucjonizowania swoich dziedzin z nadzieją dokonania przełomowych odkryć.

Godziny emisji Akcja

07:00

Inżynieria ekstremalna: Stadion olimpijski w Londynie

Wnikliwa analiza największych projektów architektonicznych na świecie. W tym odcinku zapraszamy na spacer po ogromnym stadionie olimpijskim w Londynie.

Godziny emisji Inżynieria ekstremalna

08:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 19

Jak powstają najdroższe wagoniki kolejek linowych? Jak produkuje się wódkę z trawy? Jak to się dzieje, że internetowe portale społecznościowe łączą miliardy ludzi na świecie?

Godziny emisji Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

08:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 20

Jak z chwastów można zbudować ściany? Jak szyje się kombinezony dla spadochroniarzy? Jak powstaje surströmming, najbardziej śmierdzący przysmak na świecie?

Godziny emisji Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

09:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Opale, Samoloty akrobatyczne, Nugat

Przyjrzymy się, jak przebiega produkcja różnych rzeczy i urządzeń w fabrykach na całym świecie. W programie o wydobywaniu opali, produkcji samolotów akrobatycznych i nugacie.

Godziny emisji Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

Reklama
09:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Szafran, Drogi z lodu, Mustang Shelby

Przyjrzymy się, jak przebiega produkcja różnych rzeczy i urządzeń w fabrykach na świecie. W programie o szafranie, produkcji podrasowanych samochodów i wielkich drogach z lodu.

Godziny emisji Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

10:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Papier toaletowy, Absynt, Piłki do krykieta

Przyjrzymy się, jak przebiega produkcja różnych rzeczy i urządzeń w fabrykach na całym świecie. W programie o papierze toaletowym, absyncie i piłkach do krykieta.

Godziny emisji Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

10:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Sałata, Lina, Insulina

Przyjrzymy się, jak przebiega produkcja różnych rzeczy i urządzeń w fabrykach na całym świecie. W programie o hodowli sałaty na pustyni, olinowaniu statków i produkcji insuliny.

Godziny emisji Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

11:00

Premiera Zoom na architekturę: Seks, kłamstwa i Tadź Mahal

Naukowcy ujawniają kulisy szokującej opowieści o władzy i zdradzie kryjącej się w największej indyjskiej odzie do miłości. Teraz całkiem inaczej spojrzymy na historię Tadź Mahalu.

Godziny emisji Zoom na architekturę

12:00

Pojedynki wizjonerów: Vanderbilt kontra Drew

Kolejowy magnat Cornelius Vanderbilt wydaje wojnę staremu przyjacielowi Danielowi Drew. Bitwa toczy się o szlak Erie Railroad. Vanderbilt dysponuje kasą, ale Drew ma tajną broń.

Godziny emisji Pojedynki wizjonerów

13:00

Mega ładunki, odc. 1

Wart 18 milionów dolarów jacht musi przepłynąć Atlantyk, aby przezimować na Florydzie. Trwa sezon huraganów, a na pokładzie są 474 tony ładunku. Sytuacja jest krytyczna...

Godziny emisji Mega ładunki

14:00

Jak działa wszechświat?: Tajemnicza historia Plutona

Choć z wyglądu Pluton to mroczny i skuty lodem świat, to naukowcy podejrzewają, że pod powierzchnią planety karłowatej może kryć się ciepła woda w stanie płynnym.

Godziny emisji Jak działa wszechświat

15:00

Fabryki smaku: Halloween, część 2

Przyjrzyjmy się, jak przebiega produkcja halloweenowych przysmaków. W programie o strasznych lizakach, ciasteczkach w kształcie nietoperzy i czekoladach wiedźmy.

Godziny emisji Fabryki smaku

15:30

Fabryki smaku: Orzechowe smaki

Przyjrzyjmy się, jak przebiega produkcja ulubionych produktów spożywczych Kanadyjczyków. W programie o cukierkach z orzechami, kiełbaskach w cieście, bajglach i indyjskich dżalebi.

Godziny emisji Fabryki smaku

16:00

Jak działają maszyny?, odc. 7

Dowiedz się jak działają przedmioty codziennego użytku. Przyjrzymy się deskorolkom, bankomatom, podnośnikom samochodowym, rzutnikom cyfrowym i narzędziom wielofunkcyjnym.

Godziny emisji Jak działają maszyny

Reklama
17:00

Cywilizacja przyszłości: Wiem, co myślisz

James Woods wyrusza w podróż w odległą przyszłość. Chce przyjrzeć się, jak mogą zostać wykorzystane teorie i wynalazki, które już dziś powstają w laboratoriach.

Godziny emisji Cywilizacja przyszłości

18:00

Energia przyszłości: Energetyczna rewolucja

Program analizuje różne aspekty zapotrzebowania na energię na świecie. Większość jej pochodzi z paliw kopalnych. Poznamy źródła energii, z których będziemy korzystać w przyszłości.

Godziny emisji Energia przyszłości

19:00

S.O.S. z kosmosu: Katastrofa statku

W wyniku groźnej kolizji na orbicie uszkodzeniu ulega moduł stacji Mir. Tlen ucieka w przestrzeń kosmiczną i załoga nie jest w stanie skorzystać z kapsuły ratunkowej.

Godziny emisji S.O.S. z kosmosu

20:00

Zagadki Ziemi: Kalahari: zaginione miasto

Satelity namierzają dziwne, spiralne znaki na afrykańskiej pustyni. Budząca niepokój, czarna plama zagraża wyspom Florida Keys. Kto wie, co to takiego?

Godziny emisji Zagadki Ziemi

21:00

Podbój kosmosu. Nowy rozdział: Jak zabić asteroidę?

Asteroidy już wcześniej niszczyły życie na Ziemi. Jeśli pozostawimy je bez kontroli, zrobią to znowu. Naukowcy, inżynierowie i astronauci szykują się do kosmicznej bitwy.

Godziny emisji Podbój kosmosu. Nowy rozdział

22:00

Jak to jest zrobione?, odc. 21

Jak powstają przedmioty, z których korzystamy w codziennym życiu? Przyjrzyjmy się, jak przebiega ich często bardzo skomplikowany proces produkcji i z jakich zrobione są materiałów?

Godziny emisji Jak to jest zrobione

22:30

Jak to jest zrobione?: Śruby dla przemysłu lotniczego, przecier z owoców opuncji

Jak powstają przedmioty, z których korzystamy w codziennym życiu? Przyjrzyjmy się, jak przebiega ich często bardzo skomplikowany proces produkcji i z jakich zrobione są materiałów?

Godziny emisji Jak to jest zrobione

23:00

Od destrukcji do produkcji: Trąbki i wytłoczki na jajka

Ze zużytych fotokopiarek odzyskuje się miedź, z której później produkuje się mosiężne trąbki. Ze startych ziemniaków można wytwarzać wytłaczanki na jajka.

Godziny emisji Od destrukcji do produkcji

23:30

Od destrukcji do produkcji: Protezy rąk

Wizjonerzy recyklingu i chemicy-czarodzieje wspólnie przetwarzają stare lodówki i dają nowe możliwości ludziom w potrzebie.

Godziny emisji Od destrukcji do produkcji

00:00

Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem: Czy seks utraci znaczenie?

Ludzka prokreacja jest w fazie rewolucyjnych przemian. Nowe technologie sprawią, że dziecko będzie mogło urodzić dwóch ojców lub dwie matki. Czy płeć będzie wkrótce przeżytkiem?

Godziny emisji Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem

Reklama
01:00

Opcje przetrwania: Błyskawice i silne wiatry

Eksperci udzielą nam praktycznych rad, jak można zwiększyć szansę przetrwania w śmiertelnie groźnej sytuacji. W programie o gwałtownych powodziach i letnim śniegu.

Godziny emisji Opcje przetrwania

02:00

Superjachty: Icon

Zapraszamy do stoczni, w których powstają najbardziej luksusowe jachty na świecie. Te wyjątkowe łodzie zachwycają nie tylko swoim kształtem, ale również wyposażeniem.

Godziny emisji Superjachty

02:48

Jak działa Ziemia: Epoka lodowcowa czy ogień piekielny?

Z kanadyjskiej krainy lodowców Liz i Martin przenoszą się do spalonej słońcem Doliny Śmierci. Szukają dowodów potwierdzających geologiczne metamorfozy z czasów epoki lodowcowej.

Godziny emisji Jak działa Ziemia

03:36

Witajcie w przyszłości: Bezpieczeństwo

Nowatorskie technologie i wynalazki sprawią, że otaczający nas świat stanie się bardziej bezpieczny. Pojawią się samodzielnie działające roboty i kamery rozpoznające twarz.

Godziny emisji Witajcie w przyszłości

04:24

Inżynieria ekstremalna: Metamorfoza Azerbejdżanu

Po dziesiątkach lat pod rządami Związku Radzieckiego Azerbejdżan nareszcie się zmienia. Danny Foster pokaże nam najnowsze przedsięwzięcia architektoniczne w Baku.

Godziny emisji Inżynieria ekstremalna

05:12

W sieci eksperymentów: Domowe porady

Wyścig rydwanów motocyklowych; samolot bez skrzydeł; robotyczny insekt i mężczyzna, który podwozi swoich przyjaciół skonstruowanym przez siebie egzoszkieletem.

Godziny emisji W sieci eksperymentów

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Science umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Science. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Science można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Science umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Science. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info