Logo DTX Program TV DTX - ramówka, emisje

2017-09-23

03:36

Trwa...  poTURBOwani: AMC AMX 1969 Godziny emisji

Ukochany samochód Johna, AMC AMX, już prawie zapuścił korzenie na jego ranczo. Teraz córka Johna chce zamienić tego starego gruchota w dzieło sztuki na czterech kołach.

04:24

Amerykański chopper: ojciec kontra syn: Galeria Mikeya Godziny emisji

Mikey uroczyście otwiera swoją galerię sztuki. OCC buduje motocykl na zamówienie Supernatural Cymbals. Junior nadal procesuje się ze swoim ojcem.

05:12

Ekstremalny off-road: Za kulisami serialu Godziny emisji

Ekspert sztuki przetrwania Gary Humphrey i mechanik Bill Wu odsłonią nam kulisy kręcenia serialu. W programie ciekawe wywiady i niepokazywany do tej pory materiał filmowy.

06:00

Fail Army - parada wypadków, odc. 39 Godziny emisji

Zabawne i absurdalne zachowania ludzi, pochodzące z amatorskich nagrań wideo z całego świata.

06:25

Fail Army - parada wypadków, odc. 40 Godziny emisji

Zabawne i absurdalne zachowania ludzi, pochodzące z amatorskich nagrań wideo z całego świata.

06:50

Handlarz doskonały: W trasie: kolej na Jose Godziny emisji

Jeff próbuje ubić interes w klinice weterynaryjnej, ale negocjacje nie kończą się dla niego pomyślnie. Czy kolejnym razem nie powinien powierzyć sprawy José?

07:15

Handlarz doskonały: W trasie: wyprzedaż pod palmami Godziny emisji

Jeff pomaga przyjaciołom zorganizować wielką wyprzedaż w rezydencji w Kalifornii. Czy handlarz wykorzysta okazję, czy będzie patrzył, jak jego zyski zgarnia ktoś inny?

07:40

Bryki nie z fabryki: Berlin: Im wyżsi faceci, tym mniejsze samochody Godziny emisji

Mechanicy ze słynnego w całych Stanach Zjednoczonych warsztatu West Coast Customs wyruszają na podbój Europy. Czy tutaj również odniosą sukces?

08:30

Walka o bagaż: Czarnoksiężnik z OZ Godziny emisji

Na aukcji rzeczy zaginionych pod młotek trafia radiomagnetofon z lat 80. Nabywca nie ukrywa radości, kiedy w kufrze znajduje rzadki egzemplarz "Czarnoksiężnika z krainy Oz".

09:00

Wojny magazynowe: Kanada: Bezwzględna machina aukcyjna Godziny emisji

Roy zatrudnia ochroniarzy, którzy podczas aukcji w Brampton mają strzec jego bezpieczeństwa. Bogart rezygnuje z pracy, ale wkrótce Paul wciąga go znowu w wir aukcyjnych zmagań.

09:30

Wojny magazynowe: Kanada: Cały pan Pecker! Godziny emisji

Podczas aukcji w Western Road Patrick Pecker zajmuje miejsce Dona. Cindy próbuje wykorzystać tę zmianę, ale czy uda się jej oczarować pana Peckera?

10:00

Fani czterech kółek: Aston Martin DB7 Godziny emisji

Mike kupuje za dobrą cenę starego, wysłużonego astona martina DB7. Czy razem z Eddem uda się tej legendzie brytyjskiej motoryzacji przywrócić dawny blask i sprzedać z zyskiem?

11:00

Fani czterech kółek: Ford Escort MK1 Godziny emisji

Na internetowej aukcji Mike kupuje długo poszukiwanego trzydrzwiowego forda Mk1 za 4500 funtów. Czy za sprawą Edda ta legenda lat 70. znów pomknie autostradą?

12:00

Fani czterech kółek: Range Rover Mk3 Godziny emisji

Za okazyjną sumę 5000 funtów Mike'owi udaje się kupić zdezelowanego range rovera Mk3. Ma zamiar go przemalować, oddać w ręce Edda, a potem sprzedać z podwójnym zyskiem.

13:00

Fani czterech kółek: Porsche Boxster Godziny emisji

Mike kupuje zatęchłego Porsche Boxstera bez hamulców, z całą gamą innych usterek za jedyne 1000 funtów. Czy po remoncie Edda uda się sprzedać samochód z zyskiem?

14:00

Fani czterech kółek: Morris Minor Traveller Godziny emisji

Mike kupuje Morrisa Minora za okazyjną cenę 2400 funtów i chce sprzedać go za 7000 funtów. Najpierw jednak Edd musi rozebrać samochód na części i złożyć go z powrotem.

15:00

Fani czterech kółek: TVR Cerbera Godziny emisji

Mike'owi udaje się kupić sportowy samochód TVR Cerbera za 8000 funtów, ale jak wszystkie stare modele tej marki, auto jest zardzewiałe. Czy Edd będzie musiał wymienić podwozie?

16:00

Fani czterech kółek: Lamborghini Urraco Godziny emisji

Mike marzy o Lamborghini Uracco. W tym celu wyrusza do Polski. Niestety cena auta rośnie w związku z 50. rocznicą powstania marki. Czy Mike upoluje okazję?

17:00

Fani czterech kółek: Ford Popular Godziny emisji

Mike chce zdobyć ulubione auto ojca. Ford Popular to model, którego egzemplarze różniły się od siebie jakością wykonania. Czy Mike trafi na taki, który przyniesie zysk?

18:00

Fani czterech kółek: Chevrolet Corvette Stingray Godziny emisji

Mike kupuje częściowo odrestaurowane klasycznie amerykańskie auto marki Chevrolet Corvette Stingray. Czy magia Edda sprawi, że będzie jak nowy?

19:00

Fani czterech kółek: FSM Syrena 105 Godziny emisji

Mike wyrusza do Polski po Syrenkę. Ale czy samochód nieznany poza polskimi granicami może przynieść zysk?

20:00

Warsztat retro: Zaskakujące odkrycia Godziny emisji

Emmett wierzy, że jego barracuda z 1964 roku ma oryginalne części, ale Dan odkrywa zaskakującą przeszłość auta. Naprawi także Studebakera Commandera z 1953 roku.

21:00

Dorwać tuńczyka: Zażarta rywalizacja Godziny emisji

To już ostatni tydzień sezonu połowów tuńczyków. W morzu wciąż pływa kilka wielkich ryb, ale coraz chłodniejsze powietrze sprawia, że już niedługo tuńczyki odpłyną na południe.

22:00

Wojny o morskie przysmaki, odc. 1 Godziny emisji

Ekipy nurków ponownie ryzykują życie u wybrzeży południowej Australii, licząc, że zarobią krocie na odławianiu kosztownych przysmaków jakimi są zielone i czarne słuchotki.

23:00

Walki robotów, odc. 3 Godziny emisji

Tomasz Zimoch i Izak prezentują 1/8 turnieju robotów. Najlepsze maszyny toczą dramatyczne i pełne zwrotów akcji boje o ćwierćfinał.

00:00

Sekundy grozy, odc. 57 Godziny emisji

Ron Pitts prezentuje utrwalone na taśmie filmowej przerażające katastrofy i destrukcje. Próbuje ustalić przyczyny tych tragicznych w skutkach wydarzeń.

00:30

Sekundy grozy, odc. 58 Godziny emisji

Ron Pitts prezentuje utrwalone na taśmie filmowej przerażające katastrofy i destrukcje. Próbuje ustalić przyczyny tych tragicznych w skutkach wydarzeń.

01:00

Ryzyko w genach: Próba ognia Godziny emisji

Mistrz ucieczki Jonathan Goodwin przykuwa się łańcuchami i kajdankami do stosu, który za chwilę się zapali. Czy uda mu się uwolnić na czas?

01:30

Ryzyko w genach: Samochód na głowie Godziny emisji

Jonathan Goodwin bierze udział w kilku eksperymentach, podczas których może zostać zmiażdżony, m.in. stawia sobie na głowie samochód.

02:00

Porter Ridge: Wymarzony kamper Godziny emisji

Żona Terry'ego dowiaduje się, że Bryan Sciscoe zdobył nowy kamper i chce go od niego pożyczyć. Oburzony Terry postanawia samodzielnie zbudować wymarzony samochód kempingowy.

02:24

Porter Ridge: Węże w samochodzie Godziny emisji

Terry wpada w szał, kiedy znajduje węża w jednym ze swoich samochodów. Zwraca się o pomoc do Dirty Andy'ego, aby ten poradził mu, jak zwalczyć plagę gadów.

02:48

Sekundy grozy, odc. 17 Godziny emisji

Chwile grozy i oblicza tragedii utrwalone na taśmie filmowej. Prezenter programów Ron Pitts odsłania kulisy katastrof lotniczych, wypadków drogowych i klęsk żywiołowych.

03:12

Sekundy grozy, odc. 18 Godziny emisji

Chwile grozy utrwalone na filmie. Gospodarzem programów jest Ron Pitts. W tym odcinku o wypadku ciężarówki i zawaleniu się mostu oraz wybuchu propanu.

03:36

Dwa oblicza survivalu: Zdobyć Boliwię Godziny emisji

Matt i Joe wyruszają na ekstremalną wyprawę w Andy Boliwijskie. Duże wysokości i przepaści nie ułatwiają walki z odwodnieniem.

04:24

Amerykański chopper: ojciec kontra syn: Rick na wolności Godziny emisji

Paul senior nadal zajmuje się konstrukcją słynnych motocykli w warsztacie OCC. Jego syn prowadzi konkurencyjny biznes Paul Junior Designs, zaledwie kilka kroków dalej.

05:12

Rekiny auto-biznesu: Dobra cena Godziny emisji

Zapraszamy do Teksasu, dokąd zjeżdżają motoryzacyjni wyjadacze z całego kraju, gdzie wezmą udział w najbardziej emocjonujących aukcjach samochodowych na świecie.

05:36

Rekiny auto-biznesu, odc. 20 Godziny emisji

Zapraszamy do Teksasu, dokąd zjeżdżają motoryzacyjni wyjadacze z całego kraju, gdzie wezmą udział w najbardziej emocjonujących aukcjach samochodowych na świecie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej DTX umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV DTX. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału DTX można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV DTX umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji DTX. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info