Logo DTX Program TV DTX - ramówka, emisje

2017-08-13 Pokaź dziś

06:00

Fail Army - parada wypadków, odc. 9 Godziny emisji

Zabawne i absurdalne zachowania ludzi, pochodzące z amatorskich nagrań wideo z całego świata.

06:25

Fail Army - parada wypadków, odc. 10 Godziny emisji

Zabawne i absurdalne zachowania ludzi, pochodzące z amatorskich nagrań wideo z całego świata.

06:50

Handlarz doskonały: Negocjacje w obcym języku Godziny emisji

Jeffowi zostało tylko kilka dni w Indonezji, aby wypełnić kontener meblami. Jednak techniki negocjacyjne tego twardziela nie sprawdzają się w kontaktach z miejscowymi handlarzami.

07:15

Handlarz doskonały: W ekipie Schwarza Godziny emisji

Imperium Jeffa robi się coraz większe. Jednak otwarcie drugiego sklepu może okazać się mniej spektakularne, niż Jeff planował. Czy triki Jeffa zapewnią mu sukces?

07:40

Bryki nie z fabryki 2008: Ciężarówka dla meksykańskiej restauracji Godziny emisji

Ryan i jego zespół mechaników przegrywają walkę z czasem, kiedy budują promocyjny pojazd dla sieci restauracji Chronic Taco. Czy uda im się nadrobić straty?

08:30

Premiera Walka o bagaż: Wróżby z automatu Godziny emisji

Ekipa wytrwałych handlarzy po raz kolejny wyrusza w trasę. Tym razem walczą o cenne przedmioty na aukcji w Teksasie. W Austin biorą udział w licytacji luksusowych towarów.

09:00

Wojny magazynowe: Kanada: Dwóch facetów i fałszywe dziecko Godziny emisji

Napięcie wśród kupców sięga zenitu! Ekipy handlarzy muszą poradzić sobie ze stresem podczas aukcyjnych starć i podjąć ważne decyzje w sprawach biznesowych.

09:30

Wojny magazynowe: Kanada: Skąd się biorą dzieci, pszczoły i byki? Godziny emisji

Napięcie wśród kupców sięga zenitu! Ekipy handlarzy muszą poradzić sobie ze stresem podczas aukcyjnych starć i podjąć ważne decyzje w sprawach biznesowych.

10:00

Aukcja w ciemno, odc. 4 Godziny emisji

Podczas kolejnej, pełnej emocji aukcji Brandon i Lori odkrywają, jaka jest wartość wypchanych zwierząt. W jednym z kontenerów natrafiają na zdechłą krowę.

10:30

Aukcja w ciemno, odc. 5 Godziny emisji

Aukcja to miejsce, gdzie można zbić fortunę, ale także ją stracić. W Culver City Brandon zdobywa skrzynie pełne sprzętu szpiegowskiego. Może powinien zmienić nazwisko na Bond?

11:00

Łowcy okazji: W Teksasie Godziny emisji

Ton i Allen są na jednej z największych aukcji w Północnym Teksasie. Pod młotek ma trafić zawartość ponad 800 kontenerów. Czy znajdzie się w nich coś wartościowego?

11:30

Łowcy okazji: Ekscentrycy z Dallas Godziny emisji

Podczas aukcji w Dallas Ton i Allen natrafiają na silnik odrzutowy pocisku samosterującego dalekiego zasięgu oraz ręcznie robione siodło.

12:00

Motomaniacy: Turbiny i świątynie Godziny emisji

Marzyliście o samochodzie, którym jeździł Mad Max? Gwiazdy You Tube - Marty i MOOG - pokażą jak bez skomplikowanych narzędzi stworzyć samochody swoich marzeń.

13:00

Warsztat retro: Szybki i groźny Godziny emisji

Corvette Stingray z 1977 roku ma siedem warstw farby i niezliczoną liczbę problemów. Renowacja auta nie ma sensu, ale Dan podejmuje się naprawy na życzenie właściciela.

14:00

Fani czterech kółek: Transformacja garbusa, część 1 Godziny emisji

Mechanik Edd China nie kryje przerażenia, kiedy Mike Brewer przywozi mu zdezelowany samochód VW Beetle. Edd wpada na pomysł! Zamieni stare auto na pojazd plażowy!

14:30

Fani czterech kółek: Transformacja garbusa, część 2 Godziny emisji

Trwają prace nad starym volkswagenem, z którego ma powstać terenowy pojazd plażowy. Mike Brewer testuje nowy pojazd, zanim sprzeda go z ogromnym zyskiem.

15:00

Auto Castro: Mercedes boksera Godziny emisji

Team Unique ma tylko tydzień, aby przerobić Mercedesa G-Wagen należącego do mistrza bokserskiego Kida Chocolate. Piosenkarz Austin Mahone zabiera Willa na przejażdżkę życia.

16:00

Uliczne wyścigi: Nocni jeźdźcy Godziny emisji

Wyścigi uliczne w Oklahoma City. W dniu rozgrywek napięcie rośnie. Niektórym kierowcom puszczają nerwy i dochodzi do rękoczynów, co odbija się szerokim echem.

17:00

Uliczne wyścigi: Młoda i stara krew Godziny emisji

Lokalna gwiazda Varley 9 otrzymuje druzgocącą wiadomość: musi wycofać się z wyścigu. Z kolei Chuck błaga Big Chiefa, aby go podszkolił, by mógł ponownie znaleźć się na liście.

18:00

Uliczne wyścigi: Królowie ulic Godziny emisji

Po trzech latach drwin, chcący zdobyć w końcu koronę mistrzowską Doc rzuca wyzwanie Murder Novie. Farmtruck i AZN przygotowują się zaś do wyścigu z Varley'em.

19:00

Kraksa TV, odc. 3 Godziny emisji

Serial dokumentalny prezentujący zabawne zdarzenia drogowe i groźne wypadki, zarejestrowane przez kamery zamieszczone wewnątrz samochodów.

19:30

Kraksa TV, odc. 4 Godziny emisji

Serial dokumentalny prezentujący zabawne zdarzenia drogowe i groźne wypadki, zarejestrowane przez kamery zamieszczone wewnątrz samochodów.

20:00

Królowie asfaltu, odc. 1 Godziny emisji

Kierowcy ciężarówek, ci doświadczeni jak i nowicjusze, mierzą się z wymagającymi trasami - kiepskimi drogami Polski i Litwy, stromymi szlakami górskimi oraz wąskimi dróżkami Ibizy.

21:00

Fail Army - parada wypadków, odc. 19 Godziny emisji

Składanka zabawnych filmików wideo z całego świata przedstawiających niepowodzenia i wyczyny zakończone fiaskiem. „Porcja" dobrej zabawy wywołująca współczucie dla autorów.

21:30

Fail Army - parada wypadków, odc. 20 Godziny emisji

Składanka zabawnych filmików wideo z całego świata przedstawiających niepowodzenia i wyczyny zakończone fiaskiem. „Porcja" dobrej zabawy wywołująca współczucie dla autorów.

22:00

Traktory na start, odc. 4 Godziny emisji

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

23:00

Premiera Uliczne wyścigi: Nowy Orlean: Houston, mamy problem! Godziny emisji

W Houston ekipa NOLA musi zmierzyć się z kierowcami Davida Birda Jonesa. Niestety starcie pomiędzy Scottem i Jerrym grozi rozpadem drużyny.

00:00

Sekundy grozy, odc. 39 Godziny emisji

Szybko jadący samochód policyjny jest przyczyną wypadku. Wyczyn kaskaderski na motocyklu kończy się tragedią. Samolot F18 rozbija się na lotniskowcu podczas lądowania.

00:30

Sekundy grozy, odc. 40 Godziny emisji

Samochód rozpada się na pół podczas próby pobicia rekordu skoku. Pożar w fabryce wywołuje serię eksplozji. Katastrofa myśliwca F14 Tomcat i zderzenie dwóch łodzi wyścigowych.

01:00

Fani czterech kółek 2: Bentley, część 1 Godziny emisji

Mike i Edd podróżują po Europie w poszukiwaniu starych samochodów, którym można by przywrócić dawny blask. Tym razem kupują starego Bentleya i transportują go do warsztatu.

01:30

Fani czterech kółek 2: Bentley, część 2 Godziny emisji

Mike i Edd kontynuują remont starego Bentleya. Muszą przywrócić autu dawny blask, zanim sprzedadzą go na aukcji.

02:00

Śmieszny gadżet - poważny biznes: W smole Godziny emisji

W obliczu niemrawej sprzedaży w lecie Jonah próbuje poszerzyć asortyment produktów. Nowi inwestorzy wprost tryskają mnóstwem pomysłów dla grubo ciosanych twardzieli.

02:48

Sekundy grozy, odc. 59 Godziny emisji

Ron Pitts prezentuje utrwalone na taśmie chwile grozy. Samolot spada do morza. W fabryce farb dochodzi do eksplozji. Pogromcy tornad sami pakują się w poważne tarapaty.

03:12

Sekundy grozy, odc. 60 Godziny emisji

Ron Pitts prezentuje utrwalone na taśmie chwile grozy. Dwa samochody Porsche zderzają się jadąc z niewiarygodną prędkością. W rafinerii dochodzi do silnej eksplozji.

03:36

Dwa oblicza survivalu: Śmiercionośne wydmy Godziny emisji

Joe i Cody przemierzają bezkresne morze wydm i zapuszczają się głęboko w terytorium gór Omanu, aby poznać techniki przetrwania plemion koczowniczych.

04:24

Amerykański chopper: ojciec kontra syn: Na wojennej ścieżce Godziny emisji

Mechanicy z PJD kończą dwa motocykle dla CrankyApe. W OCC z trudem powstają trzy maszyny dla Trans Am Depot. Sprawa w sądzie nadal się toczy.

05:12

Rekiny auto-biznesu: Na ryby Godziny emisji

Nabyta przez JD łódź rybacka ma mnóstwo usterek. Tommy powierza naprawę dwóch ciężarówek znajomym. Zaś Ash musi poddać silnik Chevroleta Impala z 1966 roku kapitalnemu remontowi.

05:36

Rekiny auto-biznesu: Echo przeszłości Godziny emisji

Martha modernizuje Suburbana z 1990 roku. Już nieprodukowany Ford Excursion zostaje przerobiony specjalnie dla Tommy'ego. Zaś JD odbywa przejażdżkę Chevy Silverado z 2000 roku.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej DTX umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV DTX. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału DTX można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV DTX umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji DTX. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info