Logo DTX Program TV DTX - ramówka, emisje

2017-09-18 Pokaź dziś

06:00

Kraksa TV, odc. 6 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

06:25

Kraksa TV, odc. 7 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

06:50

Łowcy okazji: Oryginał czy podróbka? Godziny emisji

Podczas jednej z aukcji Ton i Allen spotykają starego rywala. Udaje im się wylicytować starą ciężarówkę GMC. Czy pierwszy automat do Coli jest rzeczywiście oryginalny?

07:20

Aukcja w ciemno, odc. 2 Godziny emisji

Zapraszamy na spotkanie z małżeństwem Brandonem i Lori Bernier, którzy żyją z zysków ze sprzedaży rzeczy wylicytowanych podczas aukcji w całej Ameryce.

07:45

Aukcja w ciemno, odc. 3 Godziny emisji

Zapraszamy na spotkanie z małżeństwem Brandonem i Lori Bernier, którzy żyją z zysków ze sprzedaży rzeczy wylicytowanych podczas aukcji w całej Ameryce.

08:10

Walka o bagaż: Czarnoksiężnik z OZ Godziny emisji

Na aukcji rzeczy zaginionych pod młotek trafia radiomagnetofon z lat 80. Nabywca nie ukrywa radości, kiedy w kufrze znajduje rzadki egzemplarz "Czarnoksiężnika z krainy Oz".

08:35

Walka o bagaż: Aukcja w Afryce Godziny emisji

Aukcja w RPA to dla kupców wielkie wyzwanie. Billy próbuje wycenić obrzędową maskę. Czy tym razem wylicytowany przedmiot przyniesie przyzwoity zysk?

09:00

Szkoła przetrwania: Chiny Godziny emisji

Bear jest na terytorium słynącym z tajfunów, gdzie pokonuje wezbrane rzeki i wspina się na wysokie wodospady. Czy uda mu się upolować nietoperze na kolację?

10:00

Kraksa TV, odc. 1 Godziny emisji

Serial dokumentalny prezentujący zabawne zdarzenia drogowe i groźne wypadki, zarejestrowane przez kamery zamieszczone wewnątrz samochodów.

10:30

Kraksa TV, odc. 2 Godziny emisji

Serial dokumentalny prezentujący zabawne zdarzenia drogowe i groźne wypadki, zarejestrowane przez kamery zamieszczone wewnątrz samochodów.

11:00

Jak to jest zrobione - samochody marzeń: Bugatti Veyron Godziny emisji

Wizyta w miejscu narodzin superszybkiego wozu Bugatti Veyron oraz tajniki konstrukcji tego oszałamiająco pięknego auta o wyrazistym kształcie nadwozia.

11:30

Jak to jest zrobione - samochody marzeń: Morgan Three-Wheeler Godziny emisji

Czy marzysz o trójkołowym morganie? Wyruszamy w podróż do Anglii, gdzie wyprodukowano ten niezwykły pojazd. To właśnie tam zajrzymy mu pod maskę i ocenimy stan karoserii.

12:00

Rzeczne potwory: Morski potwór Godziny emisji

Zaniepokojony doniesieniami o zabójcy z głębin Zatoki Kalifornijskiej Jeremy Wade wyrusza w nieznane szukać czerwonego demona.

13:00

Fani czterech kółek: TVR S2, część 1 Godziny emisji

Mike Brewer i Edd China kupują i remontują stare samochody, aby później sprzedać je z zyskiem. W programie o remoncie samochodu TVR S2.

13:30

Fani czterech kółek: TVR S2, część 2 Godziny emisji

Mike Brewer i Edd China kupują i remontują stare samochody, aby później sprzedać je z zyskiem. Odnowione auto TVR S2 czeka na nowego właściciela.

14:00

Fani czterech kółek: Porsche 944 turbo, część 1 Godziny emisji

Po długich poszukiwaniach Mike'owi udaje się kupić Porsche 944 turbo przez internet. Edd ma zamienić go w samochód wyścigowy, który po remoncie zostanie sprzedany.

14:30

Fani czterech kółek: Porsche 944 turbo, część 2 Godziny emisji

Mechanik Edd skończył prace nad Porsche 944 turbo z 1987 roku. Razem z Mike'em jadą do Silverstone. Czy i tym razem uda im się dobrze zarobić?

15:00

Łowcy okazji: Wielkie koparki Godziny emisji

Ton i Allen zabierają się za handel ciężkim sprzętem i kupują koparkę Bobcat 743 Frontloader z 1981 roku. Czy uda się sprzedać ją z zyskiem?

15:30

Łowcy okazji: Marzenia o deskorolce Godziny emisji

Podczas aukcji na Long Island Allen i Ton muszą zmierzyć się z twardymi rywalami. Mają oko na deskorolkę z lat 70. i kamizelkę kuloodporną. Czy uda im się wygrać tę licytację?

16:00

Fail Army - parada wypadków, odc. 37 Godziny emisji

Zabawne i absurdalne zachowania ludzi, pochodzące z amatorskich nagrań wideo z całego świata.

16:30

Fail Army - parada wypadków, odc. 38 Godziny emisji

Zabawne i absurdalne zachowania ludzi, pochodzące z amatorskich nagrań wideo z całego świata.

17:00

Kraksa TV, odc. 10 Godziny emisji

Serial dokumentalny prezentujący zabawne zdarzenia drogowe i groźne wypadki zarejestrowane przez kamery samochodowe.

17:30

Kraksa TV, odc. 9 Godziny emisji

Serial dokumentalny prezentujący zabawne zdarzenia drogowe i groźne wypadki zarejestrowane przez kamery samochodowe.

18:00

Sekundy grozy, odc. 43 Godziny emisji

Chwile grozy utrwalone na taśmie filmowej. Silne tornado zmiata z powierzchni ziemi zabudowania farmy w Kanadzie. Samolot NASA z kosmonautą Neilem Armstrongiem staje w ogniu.

18:30

Sekundy grozy, odc. 44 Godziny emisji

Chwile grozy utrwalone na taśmie filmowej. Narciarka ekstremalna zostaje zmieciona przez ogromną lawinę. Podczas silnej burzy ekipa myjąca okna na wysokim budynku walczy o życie.

19:00

Auto Castro: Najsłynniejszy Rolls Godziny emisji

Will Castro, specjalista od przeróbek samochodów, bierze na warsztat niezwykłe pojazdy amerykańskich celebrytów.

20:00

Walki robotów, odc. 1 Godziny emisji

Izak i Nervarien komentują drugą serię Walk robotów. Najlepsze na świecie maszyny rywalizują w śmiertelnie niebezpiecznym ringu.

21:00

Złomowisko PL 5, odc. 3 Godziny emisji

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w poszukiwaniu klientów wspomógł się stroną internetową. Czy teraz pozostanie mu tylko oczekiwanie na telefony od tysięcy chętnych?

22:00

Moto-cykl: Pod nowym kierownictwem Godziny emisji

Zdenerwowani klienci i zbliżający się termin ukończenia motocykla ducati z 1960 roku - zespół musi wybierać między realizacją artystycznej wizji a ryzykiem uraty dużego zysku.

23:00

Łowcy okazji: Na hawajskich wyspach Godziny emisji

Na aukcji w Luizjanie Ton i Allen znajdują stary fotel fryzjerski, dwie wyścigowe kosiarki do trawy i skrzynkę wudu. Czy łatwo będzie znaleźć kupców na te przedmioty?

23:30

Łowcy okazji: Podbój Waszyngtonu Godziny emisji

Na aukcji w Waszyngtonie Ton i Allen walczą z konkurencją o rewolwer z czasów wojny secesyjnej i kolekcję złotych monet z Republiki Afryki Południowej. Ile warte są te przedmioty?

00:00

Sekundy grozy, odc. 21 Godziny emisji

Chwile grozy utrwalone na filmie. Gospodarzem programów jest Ron Pitts. W tym odcinku o pożarze w fabryce chemicznej i balonie, który wyrwał się spod kontroli człowieka.

00:30

Sekundy grozy, odc. 22 Godziny emisji

Chwile grozy utrwalone na filmie. Gospodarzem programów jest Ron Pitts. W tym odcinku o łowcach tornad w samym sercu żywiołu i pożarze wywołanym ogniami sztucznymi.

01:00

Opcje przetrwania: Lawiny i meduzy Godziny emisji

Ludzie często stają w obliczu śmiertelnie groźnych zdarzeń. Czasami śmierć zagląda im w oczy. Eksperci dyskutują, co robić w takich sytuacjach, kiedy koniec wydaje się nam bliski.

02:00

Auto-Reaktywacja: seans grozy: Wesołych świąt w szpitalu! Godziny emisji

Richard obchodzi święta w towarzystwie przyjaciół z "Wyścigów ulicznych". Wspólnie przygotowują listę najbardziej szalonych filmów wideo.

02:48

New York Ink: Wielkie pieniądze, wielkie marzenia Godziny emisji

Ami postanawia uczcić sukcesy Wooster Street Social Club i organizuje imprezę. Kiedy Megan zaprasza Chrisa bez wiedzy Ami, atmosfera robi się gorąca.

03:36

poTURBOwani: Chevrolet Nova z 1963 roku Godziny emisji

Zapraszamy do warsztatu Chipa Foose'a, w którym stare, legendarne samochody, dzięki gruntownemu remontowi, odzyskują swój dawny blask i stają się ozdobą dróg i autostrad.

04:24

Amerykański chopper: ojciec kontra syn: Zaproszenie na ślub Godziny emisji

Senior i Junior dostają zaproszenie na ślub Jasona. Junior otrzymuje zlecenie od wieloletniego klienta OCC. Tymczasem OCC prezentuje w Waszyngtonie swój nowy motocykl.

05:12

Ekstremalny off-road: Wulkan Godziny emisji

Ekspert sztuki przetrwania Gary Humphrey i mechanik Bill Wu próbują zjechać ze szczytu wulkanu w kierunku cywilizacji. Czy uda się im pokonać niebezpieczną szczelinę lodową?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej DTX umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV DTX. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału DTX można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV DTX umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji DTX. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info