Logo DTX Program TV DTX - ramówka, emisje

2017-09-20 Pokaź dziś

06:00

Kraksa TV, odc. 10 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

06:25

Kraksa TV, odc. 11 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

06:50

Łowcy okazji: Whisky Al Capone Godziny emisji

Podczas aukcji na pustyni Ron natrafia na whisky z lat 20., która prawdopodobnie była szmuglowana przez samego Ala Capone.

07:20

Aukcja w ciemno, odc. 8 Godziny emisji

Małżeństwo Brandon i Lori Bernier żyje z zysków ze sprzedaży rzeczy wylicytowanych podczas aukcji w całej Ameryce. Czy zawsze dopisuje im szczęście? Jak często trafiają na śmieci?

07:45

Aukcja w ciemno, odc. 9 Godziny emisji

Małżeństwo Brandon i Lori Bernier żyje z zysków ze sprzedaży rzeczy wylicytowanych podczas aukcji w całej Ameryce. Czy zawsze dopisuje im szczęście? Jak często trafiają na śmieci?

08:10

Walka o bagaż: Awantura Godziny emisji

Sprytni i obrotni handlarze odwiedzają aukcje zagubionych i nieodebranych bagaży w różnych miejscach na świecie. Co uda się im wylicytować? Ile tym razem zarobią?

08:35

Walka o bagaż: Kobiece szczęście Godziny emisji

Na wyprzedaży w rezydencji w St Paul pod aukcyjny młotek trafiają najprzeróżniejsze rzeczy, od części samochodowych i rzadkiej lalki, po kostium hokejowej maskotki.

09:00

Szkoła przetrwania: Betonowa dżungla Godziny emisji

Bear pokazuje, jak techniki przetrwania w dziczy mogą przydać się w mieście, szczególnie po katastrofie, gdy wszelkie udogodnienia cywilizacyjne uległy awarii lub zniszczeniu.

10:00

Kraksa TV, odc. 5 Godziny emisji

Serial dokumentalny prezentujący zabawne zdarzenia drogowe i groźne wypadki, zarejestrowane przez kamery zamieszczone wewnątrz samochodów.

10:30

Kraksa TV, odc. 6 Godziny emisji

Serial dokumentalny prezentujący zabawne zdarzenia drogowe i groźne wypadki, zarejestrowane przez kamery zamieszczone wewnątrz samochodów.

11:00

Jak to jest zrobione - samochody marzeń: Chevrolet Corvette Stingray Godziny emisji

Wizyta w miejscu narodzin Chevroleta Corvette Stingray oraz tajniki konstrukcji tego oszałamiająco pięknego auta o wyrazistym kształcie nadwozia.

11:30

Jak to jest zrobione - samochody marzeń: KTM X-Bow Godziny emisji

Wyprawa do ekskluzywnego świata motoryzacji. Odwiedzimy miejsca narodzin najbardziej prestiżowych samochodów i dowiemy się, w jaki sposób powstały.

12:00

Rzeczne potwory: Śmierć w odmętach Godziny emisji

Na północy Australii głębiny pochłonęły sześciu mężczyzn. Zapalony wędkarz Jeremy Wade zabiera się za rozwiązanie najtrudniejszej zagadki w karierze.

13:00

Fani czterech kółek: BMW M3, część 1 Godziny emisji

Mike Brewer i Edd China kupują i remontują stare samochody, aby później sprzedać je z zyskiem. W programie o remoncie samochodu BMW M3.

13:30

Fani czterech kółek: BMW M3, część 2 Godziny emisji

Mike Brewer i Edd China kupują i remontują stare samochody, aby później sprzedać je z zyskiem. Lśniący BMW M3 czeka na nowego właściciela.

14:00

Fani czterech kółek: Volkswagen Garbus, część 1 Godziny emisji

Mike kupił starego Garbusa i teraz ma zamiar go wyremontować. Niestety, samochód od lat stał w garażu. Czy mechanik Edd China znów wyprowadzi auto na drogę?

14:30

Fani czterech kółek: Volkswagen Garbus, część 2 Godziny emisji

Edd i Mike z niepokojem czekają na wynik przeglądu technicznego Volkswagena Garbusa z 1960 roku. Czy samochód z powrotem trafi na złom, czy uda się go jeszcze sprzedać?

15:00

Łowcy okazji: Aukcja w mieście grzechu Godziny emisji

Na wielkiej aukcji w Las Vegas Tony i Allen kupują samochodzik z wesołego miasteczka z lat 50. i wyrzutnię miotającą ziemniakami. Jaką wartość mają tak przedziwne przedmioty?

15:30

Łowcy okazji: Viva Las Vegas Godziny emisji

Łowcy okazji biorą udział w wielkiej wyprzedaży w Las Vegas. Natrafiają na przedziwny miecz antyczny i skrzynkę z akcesoriami iluzjonisty z lat 70.

16:00

Fail Army - parada wypadków, odc. 2 Godziny emisji

Zabawne i absurdalne zachowania ludzi z całego świata, pochodzące z amatorskich nagrań wideo z całego świata.

16:30

Fail Army - parada wypadków, odc. 1 Godziny emisji

Zabawne i absurdalne zachowania ludzi z całego świata, pochodzące z amatorskich nagrań wideo z całego świata.

17:00

Złomowisko PL 5, odc. 3 Godziny emisji

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w poszukiwaniu klientów wspomógł się stroną internetową. Czy teraz pozostanie mu tylko oczekiwanie na telefony od tysięcy chętnych?

18:00

Sekundy grozy, odc. 47 Godziny emisji

Chwile grozy utrwalone na taśmie filmowej. W Meksyku podczas wyczynu kaskaderskiego samochód przygniata kierowcę. W Madrycie pożar trawi jeden z historycznych wieżowców.

18:30

Sekundy grozy, odc. 48 Godziny emisji

Chwile grozy utrwalone na filmie. Kilkanaście zbiorników z chemikaliami wybucha, tworząc słup ognia o wysokości 13-piętrowego wieżowca. Odrzutowiec rozbija się na pasie startowym.

19:00

Auto Castro: Zdezelowana Toyota Godziny emisji

W warsztacie pojawia się Geraldo Rivera ze swoją Toyotą Tacoma z 2004 roku. Mechanicy są w szoku - wszystko w tym samochodzie jest praktycznie do wymiany!

20:00

Walki robotów, odc. 3 Godziny emisji

Izak i Nervarien zapraszają na decydujące starcia pierwszego etapu konkursu. Do zakończenia kwalifikacji zostało tylko 8 pojedynków.

21:00

Fail Army - parada wypadków, odc. 1 Godziny emisji

Składanka zabawnych filmików wideo z całego świata przedstawiających niepowodzenia i wyczyny zakończone fiaskiem. „Porcja" dobrej zabawy wywołująca współczucie dla autorów.

21:30

Fail Army - parada wypadków, odc. 2 Godziny emisji

Składanka zabawnych filmików wideo z całego świata przedstawiających niepowodzenia i wyczyny zakończone fiaskiem. „Porcja" dobrej zabawy wywołująca współczucie dla autorów.

22:00

Królowie łazienek: Trzy pokolenia Godziny emisji

Hoxie i Dave podejmują się niezwykle trudnego zadania. Budują łazienkę, która ma zadowolić trzy pokolenia jednej rodziny.

23:00

Łowcy okazji: Ukryte cztery koła Godziny emisji

Podczas aukcji w Covina w Kalifornii, Ton i Allen odkrywają podrasowany samochód Chevrolet Malibu z 1969 r. Czy uda im się zarobić na sprzedaży tego auta?

23:30

Łowcy okazji: Gangi Nowego Jorku Godziny emisji

Podczas aukcji w Brooklynie, Ton i Allen muszą pokonać właścicieli lokalnego sklepu z używanymi rzeczami. W ich ręce trafi armata wodna i stary automat do gier.

00:00

Sekundy grozy, odc. 25 Godziny emisji

Chwile grozy utrwalone na taśmie filmowej. Gospodarzem programów jest Ron Pitts. W tym odcinku o kraksie łodzi wyścigowej, skoku z wodospadu i katastrofie helikoptera.

00:30

Sekundy grozy, odc. 26 Godziny emisji

Chwile grozy utrwalone na taśmie filmowej. Gospodarzem programów jest Ron Pitts. W tym odcinku o eksplozji w fabryce sztucznych ogni, wypadku motocyklisty i tragedii w restauracji.

01:00

Opcje przetrwania: Odmrożenia i niedźwiedzie Godziny emisji

Co powinieneś zrobić, jeśli znajdziesz się uwięziony w tonącym samochodzie? Czy możesz przechytrzyć niedźwiedzia, który zamierza cię zaatakować? Kilka praktycznych rad ekspertów.

02:00

Auto-Reaktywacja: seans grozy: Na najwyższych obrotach Godziny emisji

W odcinku zobaczymy, jak samochód demoluje sklep spożywczy, pociąg przejeżdża przez ciężarówkę, a motocykl niszczy wszystko na swojej drodze.

02:48

New York Ink: Miłość i nienawiść Godziny emisji

Ami jedzie do South Beach, aby spędzić trochę czasu z córką. W Nowym Jorku Megan i Jessica zapraszają kogoś znajomego, aby odwiedził salon.

03:36

poTURBOwani: Sunbeam tiger z 1965 roku Godziny emisji

Ukochany samochód sportowy Jima, Sunbeam Tiger z 1962 roku pamięta dobre, stare czasy. Czy Chip i jego ekipa przywrócą maszynie dawną siłę i blask?

04:24

Amerykański chopper: ojciec kontra syn: Plotki o zamknięciu Godziny emisji

Szerzą się plotki, że warsztat OCC zostanie zamknięty. Do grona nowych klientów PJD dołącza firma Universal Property Insurance. Jeden z mechaników PJD może stracić pracę.

05:12

Ekstremalny off-road: Góra Godziny emisji

Gary Humphrey i Bill Wu razem ze swoim samochodem zostają zrzuceni w sam środek południowoamerykańskich gór. Kto tym razem wygra walkę ze skalnymi ścianami i głazami?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej DTX umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV DTX. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału DTX można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV DTX umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji DTX. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info