Logo FilmBox Family Program TV FilmBox Family - ramówka, emisje

2017-06-22

06:50

Drugi start Godziny emisji

drama, przygodowy ( USA 1998 ) Czas: 106min.

Film oparty na prawdziwej historii. Dziewczynka Sunny Matthews traci w wypadku samochodowym ojca i doznaje poważnego urazu nogi. Przeprowadza się z mamą do innego stanu, gdzie zaprzyjaźnia się z chorą klaczą, która też ma chorą nogę. Sunny uczy się jazdy konnej i startuje w zawodach rodeo.

Reżyseria: James Fargo

Obsada: Tom Amandes , Isabel Glasser , Kelsey Mulrooney

08:40

Najlepsze przyjaciółki Godziny emisji

familijny ( Norwegia 2009 ) Czas: 76min.

Pierwsze dni zimy i świeży śnieg to największa frajda dla trzech najlepszych przyjaciółek, Julie, Mette i Naisha, które lepiąc bałwany i obrzucając się śnieżkami, nie mogą doczekać się Świąt Bożego Narodzenia. Ich beztroska zabawa i oczekiwanie na prezenty nie trwa jednak długo, gdyż nieoczekiwanie pewnego dnia znika Naisha. Jedynym tropem, na jaki natrafiają przyjaciółki jest kartka z notatką wypisaną niewidzialnym tuszem. Zmartwione Julie i Mette postanawiają wyruszyć na poszukiwanie Naishy.

Reżyseria: Christian Lo

Obsada: Regine Stokkevåg Eide , Ane Dahl Torp , Anders Baasmo Christiansen

10:00

Pippi wchodzi na pokład Godziny emisji

Familijny, Przygodowy ( Szwecja, Niemcy 1969 ) Czas: 80min.

Kolejna część cyklu filmów na podstawie powieści o Pippi Pończoszance (szw. Pippi Långstrump) autorstwa szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren. Życie rudowłosej Pippi i jej przyjaciół Anniki oraz Tommy’ego pełne jest pomysłów na nowe zabawy i prawdziwe wyzwania, takie jak zjedzenie trzydziestokilowego cukierka czy próba przetrwania na bezludnej wyspie na środku wielkiego jeziora. Nadludzko silna i w pełni samodzielna Pippi potrafi poradzić sobie nawet z prawdziwymi włamywaczami. Nie jest jednak...

Reżyseria: Olle Hellbom

Obsada: Inger Nilsson , Maria Persson , Par Sundberg

11:20

Zafir Godziny emisji

familijny ( Dania 2003 ) Czas: 73min.

Film familijny produkcji duńskiej. Lena, siostra jedenastoletniej Anny, ginie podczas przejażdżki konnej na swoim ukochanym rumaku Zafirze. Od czasu wypadku koń jest zamknięty w stajni. A mała Anna w tajemnicy przed wszystkimi zaczyna na nim jeździć. Rodzice są zaniepokojeni tajemniczym zachowaniem córki - dziewczynka stroni od ludzi, za to staje się niezwykle przywiązana do Zafira, którego nikt poza nią nie ośmiela się dosiąść.

Reżyseria: Malene Vilstrup

Obsada: Anna Rose Marie Hermansen , Sharbat Katrine Schnoor

12:35

Włoskie wakacje Godziny emisji

familijny ( Dania, Niemcy, Włochy 1999 ) Czas: 80min.

Katja jest Dunką. Ma 9 lat i kocha ptaki. Któregoś dnia podczas strasznej burzy ratuje młodego sokoła. Nie przypuszcza, że w ten sposób rozpoczyna wielką przygodę, która trwać będzie jeszcze na wakacjach, daleko od Kopenhagi.

Reżyseria: Lars Hesselholdt

Obsada: Fanny Bernth , Stefan Juergens , Alessandro Haber

13:55

Żółw kontra zając (Opowieści dziwnej treści 2) Godziny emisji

animacja, familijny ( USA 2008 ) Czas: 73min.

Żółw i zając bardzo się nie lubią. Szkodzą sobie na każdym kroku. Żeby wreszcie ustalić, kto jest od kogo lepszy, postanawiają wziąć udział w wielkim wyścigu stulecia. Wyruszają wraz ze swoimi dziećmi.

Reżyseria: Howard E. Baker , Arish Fyzee

Obsada: Drake Bell , Chris Elwood , Vivica A. Fox

15:10

Valo Godziny emisji

przygodowy, dramat ( Finlandia, Szwecja, Norwegi 2005 ) Czas: 80min.

9-letni Valo mieszka wraz z ojcem w Finlandii, w części, która na początku XX wieku była terenem imperium rosyjskiego cara. Większość ludzi żyje tu w biedzie pod nieustannym nadzorem. Kiedy do wioski pewnego dnia przybywa nauczyciel, Valo jest szczęśliwy, że będzie mógł pobierać nauki. Jednak szczęście chłopca nie trwa długo, gdyż nauczyciel zostaje deportowany ze względu na naruszanie zasad. Valo wraz z przyjacielem zakładają potajemną szkołę, gdzie chcą nauczać innych, jak czytać i pisać....

Reżyseria: Kaija Juurikkala

Obsada: Joni Kehusmaa , Vili Järvinen , Sara-Maria Juntunen

16:30

Wyspa szemrzącego wiatru Godziny emisji

przygodowy ( USA 2008 ) Czas: 77min.

Sam Dalton jest zdeterminowana, by ocalić jedyny dom, jaki kiedykolwiek znała. Dziewczynka pisze list do odległej ciotki, Christine, mając nadzieję, że pomoże jej ona zapobiec wykupieniu rancza. W tym samym czasie pojawia się J. T. Swinton, nastoletni chłopak, który wraz z Sam pragnie odnaleźć skarb, prawdopodobnie ukryty gdzieś w okolicach posesji. Usiłując rozwikłać zagadkę, Sam i J.T muszę bliżej poznać przeszłość ciotki Christine. To co uda im się dowiedzieć, zmieni ich życie na całe życie.

Reżyseria: Mark Goodman

Obsada: Joseph Paur , Caitlin Wise , Ryan Wood , Lauren McKnight , Austin Archer

17:50

Zagubiony smok Godziny emisji

animowany ( Chiny 2009 ) Czas: 91min.

Akcja dzieje się w świecie pełnym wyobraźni, w którym śledzimy losy pewnego zadziornego smoka, który w magiczny sposób został przemieniony w małego chłopca i wygnany, by żyć wśród ludzi. Kiedy zarówno dobre jak i złe siły dowiadują się o losie smoka, zaczynają go szukać. On jest jedynym, który może pomóc im odnaleźć magiczny miecz, którego właściciel może rządzić wszechświatem. Czy uda mu się znaleźć miecz, zanim trafi on w niepowołane ręce? Czy przemieni się jeszcze kiedyś w smoka?

Reżyseria: John Zhang

19:25

Trwa...  Sportowa niania Godziny emisji

komedia ( USA 2011 ) Czas: 91min.

Kiedy Helen Hazelton zatrudnia Oddmund’a, norweskiego piłkarza, aby pracował jako niania dla jej dwóch synów, w jej domu w końcu zagościł śmiech. Mężczyzna nie tylko z niewyobrażalnym zaangażowaniem poświęca się pracy z dziećmi, ale także dzieli się swoją miłością do sportu z mieszkańcami małego miasteczka Kansas.

Reżyseria: J.T. O'Neal

Obsada: Traci Lords , Håvard Lilleheie , Spencer Daniels

21:00

Dunya i Desie Godziny emisji

dramat ( Holandia, Belgia 2008 ) Czas: 97min.

Historia opowiadająca o dwóch wchodzących w dorosłość nastolatkach, które wychowywały się razem na przedmieściach Amsterdamu. Dunya jest Marokanką, wychowaną według zasad Islamu. Przy okazji swoich 18-tych urodzin, dziewczyna została poinformowana, że rodzina ma zamiar wydać ją za mąż za kuzyna z Maroka, którego Dunya ma poznać podczas wakacji. Dziewczyna nie jest z tego powodu zachwycona. Desie jest Holenderką z krwi i kości, która niespodziewanie zaszła w ciążę ze swoim instruktorem...

Reżyseria: Dana Nechushtan

Obsada: Maryam Hassouni , Eva van de Wijdeven , Alix Adams

22:40

Obietnica miłości Godziny emisji

Familijny ( USA 2004 ) Czas: 84min.

Western produkcji USA. Clark Davis jest farmerem ciężko pracującym na utrzymanie swojej 19-letniej córki Missy, świeżo poślubionej żony Marty oraz adoptowanych synów – Aarona i Arniego. Gdy pewnego dnia ulega wypadkowi podczas rąbania drewna na opał, jego rodzinie zaczyna grozić utrata plonów. Z pomocą przychodzi im tajemniczy podróżnik Nate, który zaczyna prowadzić Davisom gospodarstwo. Wkrótce Clark odkrywa związek między przybyszem a swoim przyjacielem Zeke. Tymczasem Nate zakochuje się w...

Reżyseria: January Jones

Obsada: Katherine Heigl , Logan Arens , Ksun Ray

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej FilmBox Family umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV FilmBox Family. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału FilmBox Family można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FilmBox Family umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FilmBox Family. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info