Logo FilmBox Family Program TV FilmBox Family - ramówka, emisje

2017-07-27

06:35

Maks Miński i ja Godziny emisji

komedia ( Niemcy 2007 ) Czas: 96min.

Nelly Sue Edelmeister to wybitna trzynastoletnie dziewczynka, która ma przed sobą świetlaną przyszłość. Nelly mieszka w Berlinie wraz ze swoimi rodzicami i ponad wszystko inne interesuje ją astronomia. Nastolatka bez pamięci zakochana jest w luksemburskim księciu Eduardzie. Kiedy dziewczyna dowiaduje się, że jej szkolna drużyna koszykarska dostała zaproszenie od księcia na rozgrywki do Luksemburga, postanawia zrobić wszystko, by opanować grę zespołową i dostać się do zespołu. Zawiera umowę z...

Reżyseria: Anna Justice

Obsada: Zoe Moore , Emil Reinke , Adriana Altaras

08:15

Karo Godziny emisji

familijny ( Austria 2006 ) Czas: 95min.

Ośmioletnia Karo przeżywa prawdziwie koszmarny czas. Jej rodzice się rozwodzą a jej dotąd szczęśliwe dzieciństwo, zostaje zaburzone. Teraz, po przeprowadzce z matką, dziewczynka może widywać swojego ukochanego tatę tylko w weekendy. Karo, nie wiedząc co robić i komu się żalić, zaczyna opowiadać o swoim trudnym okresie komuś, kogo nigdy nie widziała na oczy. Konwersując przez walki-talki, głos z drugiej strony przekonuje ją, że jest Bogiem.

Reżyseria: Danielle Proskar

Obsada: Resi Reiner , Petra Morzé , Markus Gertken

09:55

Trwa...  Simon i łowcy snów Godziny emisji

Familijny ( Kanada 1990 ) Czas: 82min.

Pierwszy film fabularny w reżyserii Rogera Cantina. Simon (Hugolin Chevrette-Landesque) jest chłopcem, który wciąż śni ten sam sen o bajkowej, spokojnej krainie, w której mieszkają wymarłe zwierzęta, wytępione przez ludzi. Głęboko wierząc, że ta kraina istnieje naprawdę, postanawia do niej dotrzeć, a jego kuzyn Pierre-Alexandre (Patrick St-Pierre) oraz dwoje innych dzieci decydują się mu towarzyszyć. Jest jednak jeden warunek – ponieważ dorośli nie mają wstępu do tego miejsca, jego tajemnica...

Reżyseria: Roger Cantin

Obsada: Hugolin Chevrette Landesque , Patrick St Pierre , Jessica Barker

11:20

Złapcie tę dziewczynę Godziny emisji

familijny, przygodowy ( Dania, Szwecja, Norwegia 2002 ) Czas: 83min.

Ida ma 12 lat i uwielbia wspinaczkę górską. Swoją pasją, dziewczynka zaraziła się od swojego ojca, który swego czasu był sławnym alpinistą. Dziś, mężczyzna prowadzi tor kartingowy w Kopenhadze. Ida zafascynowana jest wysokością, jednak rodzice kategorycznie zabraniają jej się wspinać. Przyjaciele dziewczyny, Jonas i Sebastian są przekonani, że ojciec Idy jest najfajniejszym facetem na ziemi. Chłopcy są także zafascynowani swoją przyjaciółką. Kiedy okazuje się, że u ojca nastolatki...

Reżyseria: Hans Fabian Wullenweber

Obsada: Julie Zangenberg , Stefan Pagels Andersen , Mads Ravn

12:45

Kroczący grom Godziny emisji

familijny ( USA 1997 ) Czas: 91min.

Połowa XIX wieku. Młody chłopak i jego rodzina są w drodze na Zachód. Nagle ich podróż nieoczekiwanie zostaje przerwana w niebezpiecznych górach. Z pomocą szamana i legendarnego niedźwiedzia życie rodziny zostaje ocalone, a chłopak w ciągu kilku chwil uczy się czym jest prawdziwe męstwo.

Reżyseria: Craig Clyde

Obsada: James Read , John Denver , David Tom

14:20

Historia, która zaczęła się od pogrzebu węża Godziny emisji

familijny ( Izrael 1994 ) Czas: 80min.

Benjamin wraz z siostrą wyrusza w podróż do dużego miasta, w celu odnalezienia ojca. Wycieczka do dziwacznego świata osamotnionych ludzi, złości i czułości kończy się emocjonalnym spotkaniem z wytęsknionym tatą, który żyje w samotności i ubóstwie. Podróż młodego chłopca od dziecinnych marzeń aż do dojrzałości.

Reżyseria: Dina Zvi Riklis

Obsada: Efrat Aviv , Maya De Fries , Tomer Even

15:45

Eryk w krainie owadów Godziny emisji

przygodowy ( Belgia, Holandia 2004 ) Czas: 96min.

Erik jest 10-letnim holenderskim uczniem, który pasjonuje się insektami. Pasją do owadów zaraził chłopca dziadek, który z wielkim zainteresowaniem i sercem mu o nich opowiadał. Okazuje się, że dziadek posiadał także książkę o insektach, która pozwala Erikowi przenieść się na jedną noc do fantastycznej krainy miniaturowych ludzi i gigantycznych owadów.

Reżyseria: Gidi van Liempd

Obsada: Jasper Oldenhof , Lenette van Dongen , Yale Sackman

17:25

Księżniczka i gobliny Godziny emisji

familijny ( USA 1961 ) Czas: 53min.

Klasyczna opowieść o młodej księżniczce, która samotnie mieszka w zamku na wzgórzu. Pewnego dnia, dziewczyna odkrywa schody prowadzące do labiryntu, z nieużywanymi korytarzami i zamkniętymi drzwiami, za którymi żyją gobliny. Księżniczka odrywa świat pełen tajemnic. Film oparty na powieści brytyjskiego autora, George’a MacDonald’a.

Reżyseria: David Greene

Obsada: Shirley Temple , Imogene Coca

18:20

Asterix i Wikingowie Godziny emisji

animacja ( Francja, Dania 2006 ) Czas: 75min.

Kolejna część przygód Galla Asterixa i jego przyjaciela - Obelixa. Wikingowie dowiadują się, że strach dodaje skrzydeł. By nauczyć się latać, muszą porwać najwięjkszego tchórza. Tymczasem w wiosce Galów zjawia się bratanek wodza - Trendix. Jego ojciec każe Galom zrobić z niego z mamisynka prawdziwego mężczyznę. Gdy Wikingowie go porywają, Asterix i Obelix wyruszają chłopakowi na pomoc.

Reżyseria: Stefan Fjeldmark

19:40

Złotowłosa i trzy misie (Opowieści dziwnej treści 3) Godziny emisji

animowany, familijny ( USA 2008 ) Czas: 75min.

Złotowłosa – nieznośna gwiazda telewizji zgadza się wziąć udział w reality show. Dziewczyna zmuszona jest zamieszkać z trzema niesfornymi misiami. Kiedy Złotowłosa zdaje sobie sprawę, że aby wygrać, musi żyć w zgodzie ze swoimi współlokatorami, dziewczynka i misie zmagają się aby znaleźć ze sobą wspólny język.

Reżyseria: Howard E. Baker , Arish Fyzee

Obsada: Jamie Lynn Spears , Brooke Shields , Tom Arnold

21:00

Big City Godziny emisji

przygodowy, western ( Francja 2007 ) Czas: 97min.

W małym miasteczku na Dzikim Zachodzie zostają tylko dzieci. Wszyscy dorośli wpadli w zasadzkę i zostali zamknięci w forcie. Dzieci rządzą miastem. Tak samo jak dorośli. Jest tu romans, jest walka o władzę, korupcja, rasizm, bójki, tortury, nienawiść i śmierć. Pokazane są one co prawda w łagodny sposób, ale film przeznaczony jest raczej dla dużych dzieci. Film jest satyrą na relacje między ludźmi i parodią hollywoodzkich westernów. Jest w nim dużo elementów musicalowych.

Reżyseria: Djamel Bensalah

Obsada: Vincent Valladon , Atmen Kelif , Eddy Mitchell

22:40

Marzyciele. Historia "The Monkees" Godziny emisji

Biograficzny, Dramat, Muzyczny ( Kanada, USA 2000 ) Czas: 89min.

Dwóch amerykańskich producentów telewizyjnych postanawia stworzyć program, którego bohaterem byłby zespół muzyczny na miarę brytyjskiego The Beatles. W tym celu angażują czterech artystów: dawną gwiazdę dziecięcej telewizji Mickey’a, aktora teatralnego Davey’a oraz muzyków – Mike’a i Petera. Zespół otrzymuje nazwę The Monkees i błyskawicznie zyskuje sławę, jednak wkrótce radość i duma z sukcesu zostają zgaszone przez zarzuty braku autentyczności i talentu. Postawieni w tak niekomfortowej...

Reżyseria: Neill Fearnley

Obsada: George Stanchev ,  L.B. Fisher  ,  Jeff Geddis

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej FilmBox Family umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV FilmBox Family. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału FilmBox Family można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FilmBox Family umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FilmBox Family. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info