Logo FilmBox Family Program TV FilmBox Family - ramówka, emisje

2017-03-31

06:20

Daniel i superpsy Godziny emisji

dramat ( UK, Kanada 2004 ) Czas: 104min.

Nastoletni Daniel stracił właśnie matkę, a ojciec jest tak zrozpaczony, że popadł w wir pracy, zapominając o ojcowskich obowiązkach. Najgorsze dla chłopaka jest to, że ich przygnębiony pies, po stracie pani, ucieka ciągle z domu, by spędzać czas nad jej grobem. Ojciec Daniela postanawia wyszkolić psa i poszukać mu nowego właściciela. Daniel zaczyna sprawiać poważne problemy wychowawcze. Ojciec zgadza się więc na to, aby chłopak pomógł w tresurze psa. Daniel rozpoczyna swoją pracę z psami,...

Reżyseria: André Mélançon

Obsada: Matthew Harbour , William Phan , , Wyatt Bowen

08:05

Włoskie wakacje Godziny emisji

familijny ( Dania, Niemcy, Włochy 1999 ) Czas: 80min.

Katja jest Dunką. Ma 9 lat i kocha ptaki. Któregoś dnia podczas strasznej burzy ratuje młodego sokoła. Nie przypuszcza, że w ten sposób rozpoczyna wielką przygodę, która trwać będzie jeszcze na wakacjach, daleko od Kopenhagi.

Reżyseria: Lars Hesselholdt

Obsada: Fanny Bernth , Stefan Juergens , Alessandro Haber

09:25

Przygoda na Jutlandii Godziny emisji

komedia, familijny ( Dania 2010 ) Czas: 76min.

Szanowany profesor psychologii dziecięcej, znany jako wujek Erik, może sprawdzić swoje kompetencje i przetestować teorie, gdy piątka dzieci jego siostry pomaga mu w otwarciu nowego, integracyjnego centrum dla rodzin w kryzysie. Niestety plany nie idą zgodnie z oczekiwaniami wujka Erika i jego siostrzeńców i siostrzenic. Potężne siły działają przeciwko powstaniu centrum dla rodzin w trudnej sytuacji, którym psycholog wraz z dzieciakami musi stawić czoła.

Reżyseria: Martin Miehe-Renard

Obsada: Peter Mygind , Mathilde Høgh Kølben , Sebastian Kronby

10:45

Zafir Godziny emisji

familijny ( Dania 2003 ) Czas: 73min.

Film familijny produkcji duńskiej. Lena, siostra jedenastoletniej Anny, ginie podczas przejażdżki konnej na swoim ukochanym rumaku Zafirze. Od czasu wypadku koń jest zamknięty w stajni. A mała Anna w tajemnicy przed wszystkimi zaczyna na nim jeździć. Rodzice są zaniepokojeni tajemniczym zachowaniem córki - dziewczynka stroni od ludzi, za to staje się niezwykle przywiązana do Zafira, którego nikt poza nią nie ośmiela się dosiąść.

Reżyseria: Malene Vilstrup

Obsada: Anna Rose Marie Hermansen , Sharbat Katrine Schnoor

12:00

Sportowa niania Godziny emisji

komedia ( USA 2011 ) Czas: 91min.

Kiedy Helen Hazelton zatrudnia Oddmund’a, norweskiego piłkarza, aby pracował jako niania dla jej dwóch synów, w jej domu w końcu zagościł śmiech. Mężczyzna nie tylko z niewyobrażalnym zaangażowaniem poświęca się pracy z dziećmi, ale także dzieli się swoją miłością do sportu z mieszkańcami małego miasteczka Kansas.

Reżyseria: J.T. O'Neal

Obsada: Traci Lords , Håvard Lilleheie , Spencer Daniels

13:35

Pies na tropie Godziny emisji

przygodowy, familijny ( USA 2008 ) Czas: 85min.

Kiedy ojciec Robby’ego został zabity na policyjnej służbie, chłopak czuł się samotny i porzucony. Kiedy pewnego dnia Robby odnajduje starego przyjaciela taty, Marlowe, policyjnego psa, chłopak błaga mamę, by mógł zatrzymać zwierzaka w domu. Robby zaprzyjaźnia się z psem, który odwzajemnia jego uczucia. Niestety, Marlowe jako pies policyjny, pewnego dnia rusza w pościg za znanymi mu kryminalistami, którzy uczestniczyli w śmierci ojca Robby’ego. Goniąc przestępców, Marlowe zostaje potrącony...

Reżyseria: John Murlowski

Obsada: Billy Unger , Cassi Thomson ,

15:00

Mistrzyni kierownicy Godziny emisji

familijny, sportowy ( USA 2008 ) Czas: 82min.

Młoda dziewczyna, Alexis „Alex” Johnstone, z miasteczka Willow Springs marzy o tym, żeby zostać zawodowym kierowcą rajdowym. Nie pozwala jej na to wuj, który się nią opiekuje. Ojciec Alex zginął na torze, na zakręcie, którego nie potrafi pokonać teraz dziewczyna. Któregoś dnia Alex spotyka Darryla, który należy do profesjonalnego teamu rajdowego. Jego grupa poszukuje kandydata na kierowcę. Alex postanawia spróbować wbrew woli wuja.

Reżyseria: Daniel Zirilli

Obsada: Mircea Monroe , Justin Guarini , Dwier Brown

16:25

Za-słonięci Godziny emisji

familijny ( Holandia/Belgia 2005 ) Czas: 81min.

9-letnia jedynaczka Bonnie, to dziewczynka wychowywana w rodzinie, w której z pokolenia na pokolenie przekazywana była miłość do słoni. W wyniku tego, Bonnie uważa, że w swoim zachowaniu jest bardzo podobna do tych zwierząt. Dziewczynka mieszka z matką, która wymaga opieki, gdyż nigdy nie można przewidzieć, jak zacznie się zachowywać. Kiedy umiera babka Bonnie, dziewczyna staje się najbardziej odpowiedzialnym członkiem rodziny i musi poradzić sobie ze wszystkimi tymi sprawami, o których...

Reżyseria: Martin Koolhoven

Obsada: Jesse Rinsma , Tom van Kessel , Carice van Houten

17:50

Kwiaciarka Godziny emisji

romans ( USA 2009 ) Czas: 84min.

Laurel prowadzi kwiaciarnię i jest utalentowaną florystką. Po śmierci rodziców, wychowała ją babcia, Rose, która za wszelką cenę usiłuje teraz Laurel wyswatać. Chce dla niej prawnika lub lekarza, ponieważ pragnie dla wnuczki bezpieczeństwa i stabilizacji. Laurel ma nieco inną wizję związku. Chce miłości szalonej i romantycznej, nie tylko bycia po prostu żoną. Kiedy spotyka Stephena, pisarza, wie, że to właśnie ten. Ale babcia prawie już ożeniła ją z Evanem, lekarzem, uroczym i bogatym, ale...

Reżyseria: Bradford May

Obsada: Marla Sokoloff , Kieren Hutchison , Nicolas Coster

19:15

Drugi start Godziny emisji

drama, przygodowy ( USA 1998 ) Czas: 103min.

Film oparty na prawdziwej historii. Dziewczynka Sunny Matthews traci w wypadku samochodowym ojca i doznaje poważnego urazu nogi. Przeprowadza się z mamą do innego stanu, gdzie zaprzyjaźnia się z chorą klaczą, która też ma chorą nogę. Sunny uczy się jazdy konnej i startuje w zawodach rodeo.

Reżyseria: James Fargo

Obsada: Tom Amandes , Isabel Glasser , Kelsey Mulrooney

21:00

Niezwykła banda Godziny emisji

Familijny ( Kanada 2014 ) Czas: 87min.

Film familijny produkcji kanadyjskiej. Dwunastoletni Nicolas, którego ojciec i dziadek byli rybakami, mieszka sam z matką w niewielkiej miejscowości nad morzem. Jego tata zginął kilka lat wcześniej podczas sztormu. W wakacje cały swój wolny czas chłopak pragnie spędzić, grając z przyjaciółmi w baseball. Niestety, zgodnie z postanowieniem rady miejskiej, ich miejsce do gry zostaje przeznaczone na wysypisko śmieci. Nicolas nie przygląda się temu bezczynnie. Skrzykuje przyjaciół i stając na ich...

Reżyseria: Jean Beaudry

Obsada: Andre Kasper , Guy Thauvette , Charles Gillespie

22:30

Andre wspaniały Godziny emisji

komedia ( Francja 2000 ) Czas: 84min.

Aby uratować wiejski teatr przed zniszczeniem, kilku mieszkańców wsi postanawia wystawić spektakl. Chcąc osiągnąć sukces, amatorzy postanawiają zaprosić paryskiego zawodowego aktora, który mógłby zagwarantować im powodzenie sztuki. Po przybyciu na miejsce, aktor zapoznaje się ze swoimi nowymi współpracownikami i Andre, dzielnym ogrodnikiem, który ma pełnić rolę suflera. Oczywiście nie wszystko idzie zgodnie z planem, gdyż człowiek z miasta nie do końca potrafi porozumieć się ze swoimi...

Reżyseria: Emmanuel Silvestre , Thibault Staib

Obsada: Isabelle C , elier , Michel Vuillermoz , Patrick Ligardes

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej FilmBox Family umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV FilmBox Family. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału FilmBox Family można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FilmBox Family umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FilmBox Family. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info