Logo FilmBox Family Program TV FilmBox Family - ramówka, emisje

2017-05-22

05:40

Kłopotliwy przyjaciel Godziny emisji

familijny ( Francja 1986 ) Czas: 96min.

Jedyną pasją Jonathan’a jest muzyka Bacha. Ostatnią rzeczą, o której mężczyzna teraz marzy to pojawienie się w jego życiu, zaginionej siostrzenicy. Tak przynajmniej myślał przed przybyciem jedenastoletniej Fanny i jej skunksa Broccoli. Osierocona dziewczynka ma wspaniałe podejście do wszystkiego, co ją otacza. Fanny wnosi chaos a ostatecznie miłość do zorganizowanego lecz samotnego życia swojego wuja.

Reżyseria: Andre Melancon

Obsada: Mahee Paiement , Doris Blanchet Vasiloff , Denis Bernard

07:20

Wodną bombą w kota Godziny emisji

familijny ( Estonia, Łotwa 2004 ) Czas: 74min.

Rodzice dwóch dziewczyn wyjeżdżają za granicę, żeby zarabiać na życie. Dziewczynki Marta i Linda potrzebują teraz kogoś do opieki. Ciotka Una, która desperacko pragnie założyć rodzinę, decyduje się zająć siostrzenicami. Marta ciężko pracuje na to, by dostać obiecanego szczeniaka, ale jej plany zostają zniszczone, kiedy ciotka wykazuje pogardę dla psów. Sytuacja między dziewczynkami a ciotką staje się coraz bardziej napięta. Siostry planują pomóc ciotce wyjść za mąż, by się jej w końcu pozbyć.

Reżyseria: Varis Brasla

Obsada: Baiba Broka , Undïne Vïksne , Zane Leimane

08:35

O czym szumią wierzby Godziny emisji

familijny ( UK, Kanada 2006 ) Czas: 99min.

Ekranizacja uwielbianej powieści napisanej przez Kenneth’a Grahame’a. Ponadczasowa historia zachwycająca ludzi niezależnie od wieku. Rozpoczyna się wiosna, kiedy nieśmiały kret opuszcza swoją norę i zostaje oczarowany przez świat, który odkrywa wzdłuż brzegu rzeki. Kret zaprzyjaźnia się z kochającym wodę szczurem i wraz z nim poznaje pana ropucha, który pała miłością do motoryzacji. Pewnego dnia, pasja pana ropucha przynosi mu poważne kłopoty. Czy przyjaciele przyjdą mu z pomocą?

Reżyseria: Rachel Talalay

Obsada: Matt Lucas , Mark Gatiss , Lee Ingleby

10:15

Lisa i tygrys szablozębny Godziny emisji

dramat, familijny ( Austria 1996 ) Czas: 84min.

8-letnia Lisa całe życie wychowywała się w sierocińcu. Dziewczynka jest ogromnie podekscytowana, gdy dowiaduje się, że ma zastać adoptowana. Teraz Lisa zajęta jest swoim nowym życiem, jednak wciąż odwiedza swojego najlepszego przyjaciela – szablastozębnego tygrysa w Muzeum Historii Naturalnej. Lisa nie jest jednak świadoma, że jej nowi rodzice mają zamiar się wkrótce rozwieść.

Reżyseria: Bernd Neuburger

Obsada: Cornelia Lippert , Toni Böhm , Therese Affolter

11:40

Złapcie tę dziewczynę Godziny emisji

familijny, przygodowy ( Dania, Szwecja, Norwegia 2002 ) Czas: 83min.

Ida ma 12 lat i uwielbia wspinaczkę górską. Swoją pasją, dziewczynka zaraziła się od swojego ojca, który swego czasu był sławnym alpinistą. Dziś, mężczyzna prowadzi tor kartingowy w Kopenhadze. Ida zafascynowana jest wysokością, jednak rodzice kategorycznie zabraniają jej się wspinać. Przyjaciele dziewczyny, Jonas i Sebastian są przekonani, że ojciec Idy jest najfajniejszym facetem na ziemi. Chłopcy są także zafascynowani swoją przyjaciółką. Kiedy okazuje się, że u ojca nastolatki...

Reżyseria: Hans Fabian Wullenweber

Obsada: Julie Zangenberg , Stefan Pagels Andersen , Mads Ravn

13:05

Zagubiony smok Godziny emisji

animowany ( Chiny 2009 ) Czas: 91min.

Akcja dzieje się w świecie pełnym wyobraźni, w którym śledzimy losy pewnego zadziornego smoka, który w magiczny sposób został przemieniony w małego chłopca i wygnany, by żyć wśród ludzi. Kiedy zarówno dobre jak i złe siły dowiadują się o losie smoka, zaczynają go szukać. On jest jedynym, który może pomóc im odnaleźć magiczny miecz, którego właściciel może rządzić wszechświatem. Czy uda mu się znaleźć miecz, zanim trafi on w niepowołane ręce? Czy przemieni się jeszcze kiedyś w smoka?

Reżyseria: John Zhang

14:40

Gdzie jest koń świętego mikołaja? Godziny emisji

familijny ( Holandia 2005 ) Czas: 79min.

Winky to mała dziewczynka, która przeprowadziła się z matką do Holandii, by tam dołączyć do ojca, który prowadzi swoją restaurację. W nowej szkole, Winky dowiaduje się o Świętym Mikołaju, starszym mężczyźnie z siwą brodą, który w dniu swoich urodzin jeździ na koniu i rozdaje prezenty dzieciom. Dziewczyna uwielbia konie i teraz jej jedynym marzeniem jest uzyskanie jednego z nich od Świętego Mikołaja. Mimo, iż Winky stara się jak może, by być dobrą dziewczynką, jej sen nie spełnia się....

Reżyseria: Mischa Kamp

Obsada: Ebbie Tam , Jan Decleir , Hanyi Han , Aaron Wan , Betty Schuurman , Mamoun Elyounoussi Sallie Harmsen Anneke Blok , Nori de Winter

16:00

Dziewczynka Godziny emisji

familijny, dramat ( Szwecja 2009 ) Czas: 96min.

Lato 1981. 10-letnia dziewczynka zostaje ze swoją ciotką, kiedy reszta rodziny wyjeżdża do Afryki, by pracować i pomagać innym. Ciocia, uwiedziona przez pewnego mężczyznę, wyjeżdża informując podopieczną, że wróci za kilka dni. Dziewczynka nie mówiąc nikomu, że została porzucona, spędza lato zupełnie sama. Teraz, kiedy nikt nie sprawuje nad nią opieki, nastolatka poznaje prawdziwy świat dorosłych.

Reżyseria: Fredrik Edfeldt

Obsada: Blanca Engström , Shanti Roney , Annika Hallin

17:40

Złotowłosa i trzy misie (Opowieści dziwnej treści 3) Godziny emisji

animowany, familijny ( USA 2008 ) Czas: 75min.

Złotowłosa – nieznośna gwiazda telewizji zgadza się wziąć udział w reality show. Dziewczyna zmuszona jest zamieszkać z trzema niesfornymi misiami. Kiedy Złotowłosa zdaje sobie sprawę, że aby wygrać, musi żyć w zgodzie ze swoimi współlokatorami, dziewczynka i misie zmagają się aby znaleźć ze sobą wspólny język.

Reżyseria: Howard E. Baker , Arish Fyzee

Obsada: Jamie Lynn Spears , Brooke Shields , Tom Arnold

19:00

Trwa...  Cały Wiliam - część 3 Godziny emisji

dramat, familijny ( UK 2010 ) Czas: 28min.

Przygody 11-letniego Williama i jego bandy nieustraszonych „bandytów”. Czasy kiedy wieś, była prawdziwą wsią a dzieci były wolne jak ptaki, które żyły dzięki swej wybujałej wyobraźni. Czasy, kiedy dzieciaki mogły wybiec z domu po śniadaniu i nie wracać do domu, aż do podwieczorku. Śledzimy losy chłopców, którzy nie mają czasu na nudę i których nic nie powstrzyma przed kolejnymi fantastycznymi przygodami.

Reżyseria: Paul Seed

Obsada: Rebecca Front , Daniel Ryan , Daniel Roche

19:30

Finn Godziny emisji

Familijny ( Holandia 2013 ) Czas: 87min.

Dziewięcioletni Finn (Mels van der Hoeven) jest wrażliwym i nieco rozkojarzonym chłopcem, wychowywanym przez samotnego ojca (Daan Schuurmans). Mama Finna zmarła podczas jego porodu, a niepogodzony z jej śmiercią tata nie jest w stanie jej zastąpić. Pewnego dnia chłopiec spotyka mieszkającego w podupadającym domu starszego pana (Jan Decleir), który spędza czas, grając na skrzypcach. Poruszający dźwięk muzyki sprawia, że Finn zaczyna widzieć swoją mamę. Postanawia pobierać od pana Luuka lekcje...

Reżyseria: Frans Weisz

Obsada: Mels van der Hoeven , Daan Schuurmans , Jan Decleir

21:00

Piaskun Godziny emisji

komedia, dramat ( Szwajcaria 2011 ) Czas: 87min.

Pewnego ranka, Benno budzi się w łóżku pełnym piasku. Za pierwszym razem, mężczyzna postanawia zignorować dość niecodzienną sytuację. Wkrótce jednak, Benno nie może nie zauważać, że w jego życiu dzieje się coś naprawdę dziwnego, a jego mieszkania zamienia się w prawdziwą piaskownicę. Nie dając sobie rady, Benno postanawia zwrócić się o pomoc do Sandry, kobiety, która prowadzi małą kawiarnię pod jego domem. Mimo, iż mężczyzna nie znosi Sandry, wie, że już sam nie poradzi sobie z zaistniałym...

Reżyseria: Peter Luisi

Obsada: Fabian Krüger , Irene Brügger , Beat Schlatter

22:30

Modlitwa Reggiego Godziny emisji

dramat, familijny ( USA 1996 ) Czas: 92min.

Opowieść o gwieździe futbolu, Reggim Knoxie, który rezygnuje z gry u szczytu sławy. Zostaje trenerem w liceum w Portland, w Oregonie. Pracuje z trudnymi nastolatkami i trafia w sam środek afery. Jeden z byłych graczy drużyny zaczyna sprzedawać narkotyki i sam nie potrafi się z tego wywikłać. Reggi postanawia mu pomóc, choć może to dla niego oznaczać koniec pracy w szkole. Reggi jest jednak głęboko wierzącym człowiekiem i wie, co musi zrobić. Wkrótce staje się szanowanym i lubianym...

Reżyseria: Paul McKellips

Obsada: Cylk Cozart , Allan Creel , Emilio Delgado

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej FilmBox Family umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV FilmBox Family. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału FilmBox Family można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FilmBox Family umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FilmBox Family. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info