Logo FilmBox Family Program TV FilmBox Family - ramówka, emisje

2017-05-29 Pokaź dziś

05:30

Scyzoryk Godziny emisji

dramat, familijny ( Holandia 1992 ) Czas: 88min.

Mees przez przypadek zabiera do domu scyzoryk swojego najlepszego kolegi ze szkoły. Niestety, jest już za późno, by zwrócić zgubę, gdyż Tim przeprowadza się następnego dnia do innego miasta. Rodzice Meesa są zbyt zajęci, by przejmować się małymi problemami swojego syna. Matka chłopaka jest znaną piosenkarką, a jego ojciec ma dużo obowiązków jako osobisty sekretarz żony. Mały Mees jest zdany sam na siebie i na własną rękę postanawia szukać przyjaciela.

Reżyseria: Ben Sombogaart

Obsada: Olivier Tuinier , Verno Romney , Adelheid Roosen

07:00

Wakacje z Sylwestrem Godziny emisji

familijny ( Austria 1986 ) Czas: 90min.

Siedmioletnia Katarina jest bardzo żywym i ciekawym dzieckiem. Pewnego lata, dziewczynka wyjeżdża na wieś, by spędzić wakacje ze swoim wujkiem Sylvestrem, 76-letnim kawalerem, który bardziej interesuje się gwiazdami niż ludźmi. Wraz z wujkiem, dziewczynka dokonuje kilku cudownych odkryć, a Sylvester dzięki Katarinie zyskuje nowe spojrzenie na życie.

Reżyseria: Bernd Neuburger

Obsada: Franz Josef Csencsits , Heinrich Sauer , Claudia Thurk

08:35

Długie podanie Godziny emisji

Oparty na faktach ( USA 2008 ) Czas: 91min.

Film oparty na prawdziwej historii jedenastoletniej Jasmine, która została pierwszą dziewczynką uczestniczącą w rozgrywkach juniorów futbolu amerykańskiego Pop Warner. Przybyły do podupadłego miasteczka w stanie Illinois Curtis Plummer (Ice Cube) poznaje swoją małą bratanicę Jasmine (Keke Palmer), która okazuje się mieć talent do gry w futbol. Curtis, który sam jest byłym graczem, postanawia przekształcić zainteresowanie dziewczynki w prawdziwą pasję. Z czasem też namawia ją do wywalczenia...

Reżyseria: Fred Durst

Obsada: Ice Cube

10:10

Ukryta twierdza Godziny emisji

familijny ( Kanada 2001 ) Czas: 91min.

W piękne okolice jeziora Czarnego każdego lata przyjeżdżają rodziny z dziećmi. Rozbijają obozowiska na przeciwległych brzegach jeziora. Dzieciaki z obu brzegów co roku bawią się w wojnę. Tym razem konkwistadorzy muszą odbić twierdzę Indian. Wykorzystują tajną broń i podpalają las.

Reżyseria: Roger Cantin

Obsada: Matthew Dupuis , Roxanne Gaudette Loiseau

11:45

Tysiąc razy silniejsza Godziny emisji

dramat ( Szwecja 2010 ) Czas: 82min.

Signe jest spokojną nastolatką. Dziewczyna zdobywa najlepsze stopnie i nie sprawia żadnych problemów w szkole ani poza nią. Jest tym typem człowieka, na którego w każdej sytuacji można liczyć, jednak ciężko go pamiętać po latach. Szkoła Signe jest typową mieszanką liderów i frajerów, z których każdy spełnia swoją stereotypową rolę. Signe wyróżnia się wśród swoich rówieśników, jest nieśmiała i wycofana. Życie całej klasy zmienia się jednak, kiedy przybywa do niej nowa uczennica, która nie...

Reżyseria: Peter Schildt

Obsada: Judit Weegar , Julia Sporre , Happy Jankell

13:10

Żegnaj, czerwony kapturku Godziny emisji

familijny ( Kanada, Węgry 1989 ) Czas: 94min.

Fanny żyje w lesie ze swoją matką. Pewnego razu dziewczynka udaje się na spacer przez las, by odwiedzić swoją babcię i prababcię. Na swojej drodze, Fanny napotyka kilka postaci, które zmienią jej życie na zawsze.

Reżyseria: Marta Meszaros

Obsada: Fanny Lauzier , Margit Makay , Pamela Collyer

14:45

Mariken Godziny emisji

dramat ( Holandia, Belgia 2000 ) Czas: 89min.

Starszy mężczyzna o imieniu Archibald odnajduje pewnego dnia na skraju lasu zawiniątko, w którym znajduje się malutka dziewczynka – Mariken. Archibald postanawia wychować dziecko. Teraz dziewczynka ma 11 lat. Czasy są trudne, a ona nie wie nawet skąd pochodzi. Kiedy pewnego dnia, Marikien udaje się na targ, rozpoczyna się wielka przygoda jej życia.

Reżyseria: André van Duren

Obsada: Laurien Van den Broeck , Jan Decleir , Ramsey Nasr

16:15

Dzieci mojej siostry w Norwegii Godziny emisji

przygodowy, komedia ( Dania 2002 ) Czas: 80min.

Cała rodzina jedzie do Norwegii na tydzień narciarskiego szaleństwa. Ojciec łamie nogę przed wyjazdem, a matka uważa że nie może samotnie jechać z siódemką dzieci, tym bardziej, że ma pod opieką noworodka, który wymaga wiele uwagi. Dlatego też, jej brat Eryk zostaje poproszony, by wyjechać wraz z dziećmi. W hotelu okazuje się, że ich mało lubiana sąsiadka, pani Flinth również przyjechała tam na wakacje. Czy ich narciarskie szaleństwo zostanie zrujnowane? Czy tez uda im się tym razem nawiązać...

Reżyseria: Tomas Vilium Jensen

Obsada: Peter Gantzler , Wencke Barfoed , Niels Olsen

17:40

Magia malin Godziny emisji

dramat, komedia ( USA 2010 ) Czas: 79min.

Historia 11-letniej Moniki, która obwinia siebie za problemy w domu. Dziewczynka uważa, że gdy wygra konkurs naukowy, jej tata wróci do domu, a mama poradzi sobie z emocjonalnymi problemami i depresją. Monika przeprowadza także eksperyment. W pięknej leśnej scenerii, dziewczynka używa terapii dotykowej, by pomóc malinom rosnąć szybciej. Monika zadaje sobie pytanie, co ma większe znaczenie dla ich dobra, czy to natura, czy sposób traktowania? Poprzez wzloty i upadki w rodzinie, dziewczynka...

Reżyseria: Leena Pendharkar

Obsada: Lily Javaherpour , Meera Simhan , Ravi Kapoor

19:00

Cały Wiliam - część 4 Godziny emisji

dramat, familijny ( UK 2010 ) Czas: 28min.

Przygody 11-letniego Williama i jego bandy nieustraszonych „bandytów”. Czasy kiedy wieś, była prawdziwą wsią a dzieci były wolne jak ptaki, które żyły dzięki swej wybujałej wyobraźni. Czasy, kiedy dzieciaki mogły wybiec z domu po śniadaniu i nie wracać do domu, aż do podwieczorku. Śledzimy losy chłopców, którzy nie mają czasu na nudę i których nic nie powstrzyma przed kolejnymi fantastycznymi przygodami.

Reżyseria: Paul Seed

Obsada: Rebecca Front , Daniel Ryan , Daniel Roche

19:35

T.I.M. Godziny emisji

Przygodowy, Dramat, Familijny, Sci-Fi ( Holandia, Dania 2014 ) Czas: 82min.

Familijny film science fiction. Tibor jest 11-letnim chłopcem, mieszkającym w dużym mieście z tatą i swoim jedynym przyjacielem – robotem domowym o imieniu T.I.M. Niestety, T.I.M. jest już stary i coraz częściej się psuje, dlatego pewnego dnia ojciec Tibora postanawia wymienić go na nowy model. Chłopiec, dla którego robot jest jedynym towarzyszem i źródłem wspomnień o zmarłej mamie, nie jest w stanie pogodzić się z tą decyzją. Zabiera T.I.M.’a i ucieka z domu, kierując się ku pewnej starej...

Reżyseria: Rolf van Eijk

Obsada: Dyon Wilkens , Abdelhadi Baaddi , Bas Keijzer

21:00

Big City Godziny emisji

przygodowy, western ( Francja 2007 ) Czas: 97min.

W małym miasteczku na Dzikim Zachodzie zostają tylko dzieci. Wszyscy dorośli wpadli w zasadzkę i zostali zamknięci w forcie. Dzieci rządzą miastem. Tak samo jak dorośli. Jest tu romans, jest walka o władzę, korupcja, rasizm, bójki, tortury, nienawiść i śmierć. Pokazane są one co prawda w łagodny sposób, ale film przeznaczony jest raczej dla dużych dzieci. Film jest satyrą na relacje między ludźmi i parodią hollywoodzkich westernów. Jest w nim dużo elementów musicalowych.

Reżyseria: Djamel Bensalah

Obsada: Vincent Valladon , Atmen Kelif , Eddy Mitchell

22:40

Jak własny syn Godziny emisji

dramat, familijny ( USA 2006 ) Czas: 76min.

20-letni Daniel Carter od dziecka był na bakier z prawem. Jego ostatni występek doprowadził go do wykonywania prac społecznych w jednej ze szkół. Daniel zaprzyjaźnia się z 8-letnim uczniem, z którym wykonuje prace. Chłopiec imponuje Danielowi swoją odpornością na trudne warunki domowe, w jakich musi żyć. Kiedy pewnego dnia Boone nie pojawia się w szkole, Daniel dowiaduje się, że matka chłopca jest poważnie chora, a Boone został oddany do rodziny zastępczej. Daniel postanawia walczyć o opiekę...

Reżyseria: Morgan J. Freeman

Obsada: Mark Webber , Antonio Ortiz , Brendan Sexton III

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej FilmBox Family umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV FilmBox Family. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału FilmBox Family można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FilmBox Family umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FilmBox Family. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info