Logo FilmBox Family Program TV FilmBox Family - ramówka, emisje

2017-11-11 Pokaż dziś

05:45

Shirley Temple Show - Leniwy Smok

familijny ( USA 1961 ) Czas: 50min.

Opowieść z kolekcji Shirley Temple, wraz z którą udajemy się w podróż do krainy Oz. Tam wszystkie dziecięce marzenia znajdują swoje odzwierciedlenie. Młody chłopiec zaprzyjaźnia się ze smokiem i próbuje go chronić przed złością mieszkańców. Czy ich przyjaźń ma prawo przetrwać tak ciężką próbę? Tym razem Temple wciela się w rolę księżniczki Ozmy.

Reżyseria: William Corrigan

Obsada: Shirley Temple , Jonathan Winters , Agnes Moorehead ,

Godziny emisji Shirley Temple Show - Leniwy Smok

06:40

Czarownica, której nie było

familijny ( Kanada 1990 ) Czas: 91min.

Dwie dziewczynki zaprzyjaźniają się z tajemniczą staruszką, która nazywana jest „czarownicą” przez wszystkie inne dzieci w wiosce. Kiedy drogocenna biżuteria kobiety i jej ukochane zwierze zostają skradzione, dzieci wyruszają na misję, by rozwiązać kryminalną sprawę i ocalić staruszkę od samotności w domu spokojnej starości.

Reżyseria: Jean Beaudry

Obsada: Marie Stephane Gaudry , Kesnamelly Neff , Madeleine Langlois

Godziny emisji Czarownica, której nie było

08:15

Zafir

familijny ( Dania 2003 ) Czas: 73min.

Film familijny produkcji duńskiej. Lena, siostra jedenastoletniej Anny, ginie podczas przejażdżki konnej na swoim ukochanym rumaku Zafirze. Od czasu wypadku koń jest zamknięty w stajni. A mała Anna w tajemnicy przed wszystkimi zaczyna na nim jeździć. Rodzice są zaniepokojeni tajemniczym zachowaniem córki - dziewczynka stroni od ludzi, za to staje się niezwykle przywiązana do Zafira, którego nikt poza nią nie ośmiela się dosiąść.

Reżyseria: Malene Vilstrup

Obsada: Anna Rose Marie Hermansen , Sharbat Katrine Schnoor

Godziny emisji Zafir

09:30

Przygodowe Trio: Cyber złoto

Familijny ( Norwegia 2015 ) Czas: 24min.

Serial familijny produkcji norweskiej o grupie ambitnych nastolatków, posiadających szczególne uzdolnienia w dziedzinie informatyki. Norweskie Biuro Obrony Cyberprzestrzeni staje w obliczu historycznej porażki, gdy przebiegła hakerka o pseudonimie „Ramrun” wysuwa żądanie – chce, by przelano na jej konto ogromną sumę pieniędzy z publicznych środków. Przejęty zaistniałą sytuacją Lars postanawia ją powstrzymać. Wspierany przez przyjaciół, Norę i Simena, staje się przeciwnikiem i tropicielem...

Reżyseria: Margret Bergheim

Obsada: Naomi Hasselberg Thorsrud , Bjørnar Lysfoss Hagesveen , Oskar Lindquist

Godziny emisji Przygodowe Trio: Cyber złoto

10:00

Z dziennika ZOO - seria 3, odc. 3

Dokumentalny ( Kanada 2001 ) Czas: 30min.

Dziś jest wielki dzień Rebecki, 6-letniej wielbłądzicy, którą Dan i Karen szkolą do jazdy z turystami. Pierwszą przejażdżkę Rebecca odbędzie z Karen, a Dan w tym czasie ma czuwać nad bezpieczeństwem. Tymczasem reszta opiekunów przygląda się bacznie małej gorylicy, która obecnie mieszka w centrum zdrowia, ponieważ musi być dokarmiana.

Reżyseria: Lon Appleby , Howard Bernstein

Obsada: Ben Gordon , Vince Corazza

Godziny emisji Z dziennika ZOO

10:30

Na tropie skarbu - śpiący smok

przygodowy, fantasy ( Norwegia 2005 ) Czas: 24min.

Czworo nastolatków, podążając śladami przodka, wyrusza na poszukiwanie świętego Graala. Podróż odkrywa przed nimi tajemnicze oblicze średniowiecznej Europy, zabierze ich do serca ówczesnej kultury i pomoże im zrozumieć czym jest miłość, wiara i niebezpieczeństwo. Ryzykując swoje życie, poszukiwacze są zdeterminowani, by odnaleźć mityczny relikt, owiany światową sławą.

Reżyseria: Thomas Kaiser

Obsada: Sally Carlsson , Niklas James Knudsen , Ingrid Giæver

Godziny emisji Na tropie skarbu - śpiący smok

10:55

O czym szumią wierzby

familijny ( UK, Kanada 2006 ) Czas: 99min.

Ekranizacja uwielbianej powieści napisanej przez Kenneth’a Grahame’a. Ponadczasowa historia zachwycająca ludzi niezależnie od wieku. Rozpoczyna się wiosna, kiedy nieśmiały kret opuszcza swoją norę i zostaje oczarowany przez świat, który odkrywa wzdłuż brzegu rzeki. Kret zaprzyjaźnia się z kochającym wodę szczurem i wraz z nim poznaje pana ropucha, który pała miłością do motoryzacji. Pewnego dnia, pasja pana ropucha przynosi mu poważne kłopoty. Czy przyjaciele przyjdą mu z pomocą?

Reżyseria: Rachel Talalay

Obsada: Matt Lucas , Mark Gatiss , Lee Ingleby

Godziny emisji O czym szumią wierzby

12:35

Bajki

Czas: 14min.

Godziny emisji Bajki

12:50

Scyzoryk

dramat, familijny ( Holandia 1992 ) Czas: 88min.

Mees przez przypadek zabiera do domu scyzoryk swojego najlepszego kolegi ze szkoły. Niestety, jest już za późno, by zwrócić zgubę, gdyż Tim przeprowadza się następnego dnia do innego miasta. Rodzice Meesa są zbyt zajęci, by przejmować się małymi problemami swojego syna. Matka chłopaka jest znaną piosenkarką, a jego ojciec ma dużo obowiązków jako osobisty sekretarz żony. Mały Mees jest zdany sam na siebie i na własną rękę postanawia szukać przyjaciela.

Reżyseria: Ben Sombogaart

Obsada: Olivier Tuinier , Verno Romney , Adelheid Roosen

Godziny emisji Scyzoryk

14:20

Pies na tropie

przygodowy, familijny ( USA 2008 ) Czas: 85min.

Kiedy ojciec Robby’ego został zabity na policyjnej służbie, chłopak czuł się samotny i porzucony. Kiedy pewnego dnia Robby odnajduje starego przyjaciela taty, Marlowe, policyjnego psa, chłopak błaga mamę, by mógł zatrzymać zwierzaka w domu. Robby zaprzyjaźnia się z psem, który odwzajemnia jego uczucia. Niestety, Marlowe jako pies policyjny, pewnego dnia rusza w pościg za znanymi mu kryminalistami, którzy uczestniczyli w śmierci ojca Robby’ego. Goniąc przestępców, Marlowe zostaje potrącony...

Reżyseria: John Murlowski

Obsada: Billy Unger , Cassi Thomson ,

Godziny emisji Pies na tropie

15:50

Lucky Luke na Dzikim Zachodzie

akcja, komedia, western ( Francja 2007 ) Czas: 83min.

Jest rok 1855. Grupa pionierów ma 80 dni by dotrzeć do Kalifornii i osiedlić się na przyznanych im ternach. W przeciwnym wypadku stracą ziemię.W podróży z Nowego Jorku na Zachód pomaga im nieustraszony stróż prawa, Lucky Luke.Tymczasem złapana przez niego banda Daltonów, łotrów żerujących na pełnych sejfach banków Ameryki zrobi wszystko, by uprzykrzyć zycie nie tylko Lucke'owi ale i osadnikom...

Reżyseria: Olivier Jean Marie

Obsada: Cezary Pazura , Lambert Wilson , Clovis Cornillac

Godziny emisji Lucky Luke na Dzikim Zachodzie

17:15

Hokey moje życie

Dramat, Historyczny, Sportowy ( Kanada 2009 ) Czas: 91min.

Siedemnastoletni William (Dhanaé Audet-Beaulieu) jest członkiem kanadyjskiej drużyny hokejowej. Choć należy do najzdolniejszych graczy, pewnego dnia zostaje skrytykowany przez trenera i traci motywację do ukochanej gry. Rodzice Williama nie mają czasu, by podnieść go na duchu. Podczas odwiedzin w szpitalu, w którym pracuje jego matka, chłopiec poznaje 10-letniego Daniela (Antoine L'Écuyer), czekającego na przeszczep nerki. Daniel jest wielkim fanem legendarnej drużyny hokejowej Les...

Reżyseria: Sylvain Archambault

Obsada: Dhanae Audet-Beaulieu , Antoine L'Ecuyer , Celine Bonnier

Godziny emisji Hokey moje życie

18:50

Tata i jego czwórka na morzu

familijny ( Dania 2012 ) Czas: 77min.

Kolejna część duńskiego cyklu familijnego o perypetiach pewnego księgowego, samotnie wychowującego czwórkę dzieci. Peter i Sos (Soren Bregendal i Sidse Mickelborg) właśnie przygotowują się do ślubu, gdy radosną atmosferę zakłóca wiadomość o kłopotach Skippera (Bjarne Henriksen) – przybranego ojca Petera, będącego właścicielem niezwykłego statku o nazwie Valborg. Statek ten, który przez wiele lat pełnił funkcję domu dziecka, zaczął się rozpadać, a uratować go może tylko wygrana w...

Reżyseria: Claus Bjerre

Obsada: Niels Olsen , Kasper Ruwai Berg Kesje , Jesse Ingerslev

Godziny emisji Tata i jego czwórka na morzu

20:10

Uwięzieni na wyspie - odc. 11

przygodowy ( Australia 2008 ) Czas: 24min.

Dzieci znajdują łódź Maggie, która pływa bez nikogo na pokładzie. Zaczynają nasuwać się przerażające pytania. Po dokonaniu tego odkrycia, Rob postanawia ukryć klucze do biura, podczas gdy Lily powraca do zakazanej strefy aby odnaleźć tajemniczego chłopca.

Reżyseria: Sam Barrett

Obsada: Marcel Bracks , Sam Fraser , Benjamin Jay

Godziny emisji Uwięzieni na wyspie

20:35

Uwięzieni na wyspie - odc. 12

przygodowy ( Australia 2008 ) Czas: 24min.

Rodzice nadal nie wracają, a troska i strach ich dzieci rośnie z dnia na dzień. Dzieci decydują się na działanie. Lily i Zuke próbują stworzyć komunikację z wyspą.

Reżyseria: Sam Barrett

Obsada: Marcel Bracks , Sam Fraser , Benjamin Jay

Godziny emisji Uwięzieni na wyspie

21:00

Jan Paweł II: Nie lękajcie się

Biograficzny, Dramat ( USA 2005 ) Czas: 84min.

Jan Paweł II: Nie lękajcie się" to pierwsza w Polsce, pełna fabularna biografia Jana Pawła II obejmująca życie Karola Wojtyły od najmłodszych lat, spędzonych w Wadowicach, aż po schyłek pontyfikatu. Film, zrealizowany na zlecenie amerykańskiej ABC, w reżyserii Jeffa Blecknera, z główną rolą Thomasa Kretschmanna (King Kong, Pianista) w wyważony i wzruszający sposób porusza wszystkie istotne wydarzenia z życia Ojca Świętego.

Reżyseria: Jeff Bleckner

Obsada: Sabrina Jàvor , Joaquim de Almeida , Thomas Kretschmann

Godziny emisji Jan Paweł II: Nie lękajcie się

22:25

Jeden Dzień

komedia, dramat ( UK 2006 ) Czas: 84min.

Ashley to młoda, atrakcyjna kobieta, która marzy o muzycznej karierze. Jednak aby połączyć jakoś koniec z końcem, dziewczyna pracuje w jednej z londyńskich małych gastronomii. Ashley daleka jest do bycia usatysfakcjonowaną ze swojego życia, jednak pewnego dnia jej zła passa magicznie się kończy. Kiedy przystojny Michael zaprasza ją na lunch, dziewczyna nie ma pojęcia, jak wyjątkowy dzień ją czeka. Po wspaniałym posiłku w luksusowej restauracji, mężczyzna zabiera ją na zakupy i namawia do...

Reżyseria: Evan Richards

Obsada: Lorraine Pilkington , Finlay Robertson , Rose Keegan

Godziny emisji Jeden Dzień

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej FilmBox Family umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV FilmBox Family. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału FilmBox Family można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FilmBox Family umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FilmBox Family. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info