Reklama

Logo FilmBox Family FilmBox Family program TV na 2018-03-23 - ramówka, emisje

2018-03-23 Pokaż dziś

05:30

Podróż marzeń - odc. 1

Dokumentalny ( Polska 2017 ) Czas: 41min.

Relacja z podróży, która odbyła się w lutym 2017 roku po Szkocji, Polsce, Francji, Meksyku, Belize i z powrotem. Obfitujący w malownicze krajobrazy film opowiada o próbowaniu nowych rzeczy oraz przekraczaniu granic odwagi – podczas nurkowania, lotów spadochronowych – i o przygodach w dżungli. Główny bohater spotyka na swojej drodze niesamowitych ludzi: szamanów, wędrowców i artystów, uchodźców, przedsiębiorców, a nawet kowbojów – i od każdego czegoś się uczy.

Reżyseria: Maciej Kowalczyk

Godziny emisji Podróż marzeń

06:15

Pies na tropie

przygodowy, familijny ( USA 2008 ) Czas: 85min.

Kiedy ojciec Robby’ego został zabity na policyjnej służbie, chłopak czuł się samotny i porzucony. Kiedy pewnego dnia Robby odnajduje starego przyjaciela taty, Marlowe, policyjnego psa, chłopak błaga mamę, by mógł zatrzymać zwierzaka w domu. Robby zaprzyjaźnia się z psem, który odwzajemnia jego uczucia. Niestety, Marlowe jako pies policyjny, pewnego dnia rusza w pościg za znanymi mu kryminalistami, którzy uczestniczyli w śmierci ojca Robby’ego. Goniąc przestępców, Marlowe zostaje potrącony...

Reżyseria: John Murlowski

Obsada: Billy Unger , Cassi Thomson ,

Godziny emisji Pies na tropie

07:45

Simon i łowcy snów

Familijny ( Kanada 1990 ) Czas: 82min.

Pierwszy film fabularny w reżyserii Rogera Cantina. Simon (Hugolin Chevrette-Landesque) jest chłopcem, który wciąż śni ten sam sen o bajkowej, spokojnej krainie, w której mieszkają wymarłe zwierzęta, wytępione przez ludzi. Głęboko wierząc, że ta kraina istnieje naprawdę, postanawia do niej dotrzeć, a jego kuzyn Pierre-Alexandre (Patrick St-Pierre) oraz dwoje innych dzieci decydują się mu towarzyszyć. Jest jednak jeden warunek – ponieważ dorośli nie mają wstępu do tego miejsca, jego tajemnica...

Reżyseria: Roger Cantin

Obsada: Hugolin Chevrette Landesque , Patrick St Pierre , Jessica Barker

Godziny emisji Simon i łowcy snów

09:10

Klub Winx - Tajemnica Zaginionego Królestwa

Animacja, Fantasy ( Francja , Holandia , USA , Włochy 2008 ) Czas: 89min.

Królestwo Magicznego Wymiaru pogrążyło się w mroku. Ostatni potężni czarodzieje -wojownicy oddali życie w walce ze złem i przegrali. Teraz przyszłość krainy leży w rękach młodej dziewczyny o imieniu Bloom, wróżki Smoczego Płomienia. Bloom musi rzucić wyzwanie ciemności. Wróżka ognia nie rozstaje się ze swoimi przyjaciółkami – Florą, Muzą, Laylą i Tecną. Razem dzielą dni magicznej przygody, podczas których Bloom spróbuje rozwiązać tajemniczą zagadkę związaną z jej pochodzeniem, ocalić swoich...

Reżyseria: Iginio Straffi , Agnieszka Zwolińska

Obsada: Letizia Ciampa , Perla Liberatori , Katie McGovern

Godziny emisji Klub Winx - Tajemnica Zaginionego Królestwa

10:40

Dziewczynka-Wilczyca

dramat ( Japonia 2005 ) Czas: 105min.

Kiedy Rumiko, słodka dziewczynka z Tokyo, rozpoczyna edukację w szkole, Akira, tak jak reszta chłopców zakochuje się w niej. Popularność nowej uczennicy skontrastowana jest z brakiem akceptacji Hideko, dziewczyny, którą wszyscy nazywają dziewczyną – wilkiem. Akira jest zdeterminowany by poznać prawdę na temat Hideko.

Reżyseria: Yoshihiro Fukagawa

Obsada: Mao Ohno , Tatsuya Suzuki , Erika Mabuchi

Godziny emisji Dziewczynka-Wilczyca

Reklama
12:30

Regina - Śpiewajaca czarodziejka

Familijny ( Islandia, Kanada, Norwegia, Niemcy 2002 ) Czas: 88min.

Familijny musical produkcji islandzkiej. Regína jest sympatyczną dziewczynką, która spędza długie, nudne wakacje w towarzystwie swojej mamy. Owdowiała kobieta zarabia na życie jako pracownik socjalny i nie stać jej na wysłanie córki na wakacyjny obóz, na który jadą dzieci z sąsiedztwa. Marząca o wyjeździe Regína oddaje się śpiewaniu, dzięki któremu zaczyna znajdywać rozwiązania swoich problemów i wpływać na innych ludzi. Dziewczynka dochodzi do wniosku, że sytuacja jej rodziny poprawiłaby...

Reżyseria: Maria Sigurdardottir

Obsada: Sigurbjorg Alma Ingolfsdottir , Benedikt Clausen , Baltasar Kormakur

Godziny emisji Regina - Śpiewajaca czarodziejka

14:00

Wielka przygoda Pima i Poma

Animacja, Familijny ( Holandia 2014 ) Czas: 70min.

Familijny film animowany, którego bohaterami są dwa koty – Pim i Pom, mieszkające ze swoją panią w przytulnym domu. Pewnego dnia gospodynię odwiedzają siostrzenice Trees i Sjaantje, które potajemnie zabierają koty na piknik. Pim i Pom nie protestują przeciw wyprawie, dopóki dziewczynki nie postanawiają na zawsze zatrzymać zwierząt dla siebie. Usłyszawszy o niecnym planie, Pim i Pom uciekają z pikniku i gubią się. Włócząc się nieznanymi uliczkami, próbują znaleźć drogę do domu, a ich przyjaźń...

Reżyseria: Gioia Smid

Obsada: Georgina Verbaan , Peter Paul Miller , Tjitske Reidinga

Godziny emisji Wielka przygoda Pima i Poma

15:15

Svein, szczur i UFO

familijny ( Norwegia 2007 ) Czas: 70min.

W okolicach domu babci Sveina zadomowiło się UFO. Mało przyjazne dla ludzi – porywa dusze starych ludzi, żeby zrozumieć nasz świat. Svein i jego przyjaciele, wraz ze swoimi szczurami, postanawiają nie dopuścić, żeby babcia straciła duszę. Babcia przebywa jednak w domu starców, a to miejsce to tylko przykrywka dla działalności Obcych. Dzieci porywają więc babcię. Uciekają w głąb lasu. Ale wtedy pojawiają się dziwne światła, a babcia znika.

Reżyseria: Vibeke Ringen

Obsada: Thomas Saraby Vatle , Luis Engebrigtsen Bye , Celine L. Dyran Smith

Godziny emisji Svein, szczur i UFO

16:30

Shirley Temple Show - KIM

familijny ( USA 1960 ) Czas: 50min.

Jedna z wielu fantastycznych bajek z serii Shirley Temple’s Storybook, która cieszyła się szczególnym uwielbieniem aktorki. Adaptacja powieści Rudyard’a Kipling’a opowiada o niesamowitych przygodach młodego chłopca (Tony Haig), na którego ramionach spoczywa dalszy los brytyjskiej armii. W filmie zobaczymy także Michael Rennie i Alan Napier.

Reżyseria: Frank Bunetta

Obsada: Shirley Temple , Tony Haig , Arnold Moss

Godziny emisji Shirley Temple Show - KIM

17:25

Lisa i tygrys szablozębny

dramat, familijny ( Austria 1996 ) Czas: 84min.

8-letnia Lisa całe życie wychowywała się w sierocińcu. Dziewczynka jest ogromnie podekscytowana, gdy dowiaduje się, że ma zastać adoptowana. Teraz Lisa zajęta jest swoim nowym życiem, jednak wciąż odwiedza swojego najlepszego przyjaciela – szablastozębnego tygrysa w Muzeum Historii Naturalnej. Lisa nie jest jednak świadoma, że jej nowi rodzice mają zamiar się wkrótce rozwieść.

Reżyseria: Bernd Neuburger

Obsada: Cornelia Lippert , Toni Böhm , Therese Affolter

Godziny emisji Lisa i tygrys szablozębny

18:50

Historia, która zaczęła się od pogrzebu węża

familijny ( Izrael 1994 ) Czas: 80min.

Benjamin wraz z siostrą wyrusza w podróż do dużego miasta, w celu odnalezienia ojca. Wycieczka do dziwacznego świata osamotnionych ludzi, złości i czułości kończy się emocjonalnym spotkaniem z wytęsknionym tatą, który żyje w samotności i ubóstwie. Podróż młodego chłopca od dziecinnych marzeń aż do dojrzałości.

Reżyseria: Dina Zvi Riklis

Obsada: Efrat Aviv , Maya De Fries , Tomer Even

Godziny emisji Historia, która zaczęła się od pogrzebu węża

20:15

Hinduski doctor - odc. 4

oparte na faktach ( Wielka Brytania 2010 ) Czas: 43min.

Megan informuje Prema, że zielony dziennik zawiera informacje o tym, że Sharpe wielokrotnie złamał normy bezpieczeństwa. Do miasta przybywa niezwykły van z popularnym graczem rugby. Dzięki niemu kryzys z udziałem górników w badaniu płuc wydaje się zostać zażegnany. Jednak Sharpe posuwa się do kolejnych nieuczciwych zagrywek, by zniweczyć plan dr. Sharmy. Na szczęście Megan przychodzi z pomocą. Dziennik dr. Ewlyna znów znika.

Reżyseria: Deep Sehgal

Obsada: Jacob Oakley , Mali Harries , Sanjeev Bhaskar

Godziny emisji Hinduski doctor

21:00

Kraina wielkich marzeń

familijny ( Kanada 1987 ) Czas: 91min.

Kraina, w której nieważne jest to, jak jesteś duży, ale to, jak wielkie są twoje marzenia. Dwoje dzieci i ich niewidzialny kompan wybierają się w podróż przez tęczę. Tutaj zaczyna się historia pełna przygód, które przeżywają dzieci. Opowieść pełna humoru, magicznych spotkań i niełatwych wyzwań.

Reżyseria: Vojtech Jasný

Obsada: Karen Elkin , Michael Blouin , Michael J. Anderson

Godziny emisji Kraina wielkich marzeń

22:35

O czym szumią wierzby

familijny ( UK, Kanada 2006 ) Czas: 99min.

Ekranizacja uwielbianej powieści napisanej przez Kenneth’a Grahame’a. Ponadczasowa historia zachwycająca ludzi niezależnie od wieku. Rozpoczyna się wiosna, kiedy nieśmiały kret opuszcza swoją norę i zostaje oczarowany przez świat, który odkrywa wzdłuż brzegu rzeki. Kret zaprzyjaźnia się z kochającym wodę szczurem i wraz z nim poznaje pana ropucha, który pała miłością do motoryzacji. Pewnego dnia, pasja pana ropucha przynosi mu poważne kłopoty. Czy przyjaciele przyjdą mu z pomocą?

Reżyseria: Rachel Talalay

Obsada: Matt Lucas , Mark Gatiss , Lee Ingleby

Godziny emisji O czym szumią wierzby

O programie TV stacji FilmBox Family

Na stronie stacji telewizyjnej FilmBox Family umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-03-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FilmBox Family. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-03-23 dla kanału FilmBox Family można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FilmBox Family umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FilmBox Family. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info