Reklama

Logo FilmBox Family FilmBox Family program TV na 2018-06-20 - ramówka, emisje

2018-06-20 Pokaż dziś

05:25

Pippi wchodzi na pokład

Familijny, Przygodowy ( Szwecja, Niemcy 1969 ) Czas: 80min.

Kolejna część cyklu filmów na podstawie powieści o Pippi Pończoszance (szw. Pippi Långstrump) autorstwa szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren. Życie rudowłosej Pippi i jej przyjaciół Anniki oraz Tommy’ego pełne jest pomysłów na nowe zabawy i prawdziwe wyzwania, takie jak zjedzenie trzydziestokilowego cukierka czy próba przetrwania na bezludnej wyspie na środku wielkiego jeziora. Nadludzko silna i w pełni samodzielna Pippi potrafi poradzić sobie nawet z prawdziwymi włamywaczami. Nie jest jednak...

Reżyseria: Olle Hellbom

Obsada: Inger Nilsson , Maria Persson , Par Sundberg

Godziny emisji Pippi wchodzi na pokład

06:45

Podróż marzeń - odc. 3

Dokumentalny ( Polska 2017 ) Czas: 42min.

Relacja z podróży, która odbyła się w lutym 2017 roku po Szkocji, Polsce, Francji, Meksyku, Belize i z powrotem. Obfitujący w malownicze krajobrazy film opowiada o próbowaniu nowych rzeczy oraz przekraczaniu granic odwagi – podczas nurkowania, lotów spadochronowych – i o przygodach w dżungli. Główny bohater spotyka na swojej drodze niesamowitych ludzi: szamanów, wędrowców i artystów, uchodźców, przedsiębiorców, a nawet kowbojów – i od każdego czegoś się uczy.

Reżyseria: Maciej Kowalczyk

Godziny emisji Podróż marzeń

07:30

Paczka z Sugar Cereek: Kryjówka

przygodowy, familijny ( USA 2005 ) Czas: 78min.

Banda z mokradeł odnajduje tereny, których jeszcze do tej pory nie zbadała. I natrafia tam na tajemnicę. Serial powstały na podstawie serii książek Paula Hutchensa.

Reżyseria: Owen Smith

Obsada: Levi Bonilla , Kody Brown , Luke Garmon

Godziny emisji Paczka z Sugar Cereek: Kryjówka

08:50

Abel - Latający windziarz

przygodowy, familijny ( Holandia 1998 ) Czas: 103min.

Na podstawie powieści znanej holenderskiej pisarki, Annie M. G. Schmidt. Fascynująca historia Abeltje, chłopaka, który obsługuje windę. Film pełen komicznych komplikacji i ekscytujących pościgów. Obraz pobudzający fantazję, z którego płynie przesłanie, że warto dwa razy pomyśleć zanim następnym razem naciśniesz przycisk w windzie.

Reżyseria: Ben Sombogaart

Obsada: Victor Löw , Elleke Vervat , Roxanne Stam

Godziny emisji Abel - Latający windziarz

10:35

Shirley Temple show - The land of Oz

familijny ( USA 1961 ) Czas: 51min.

Wraz z całą paradą baśniowych stworów, pięknych księżniczek i złych wiedźm przenosimy się w tętniącą kolorami podróż do Oz, krainy, gdzie każdy w magiczny sposób żyje bez końca. Po drodze czeka nas wiele przyjemnych i tajemniczych wydarzeń, z którymi muszą zmierzyć się nasi bohaterowie. Adaptacja klasycznej powieści dla dzieci „Czarnoksiążnik z krainy Oz” autorstwa L. Frank’a Baum’a

Reżyseria: William Corrigan

Obsada: Shirley Temple , Jonathan Winters , Agnes Moorehead , Arthur Treacher , Mel Blanc , Sterling Holloway

Godziny emisji Shirley Temple show - The land of Oz

Reklama
11:30

O czym szumią wierzby

familijny ( UK, Kanada 2006 ) Czas: 99min.

Ekranizacja uwielbianej powieści napisanej przez Kenneth’a Grahame’a. Ponadczasowa historia zachwycająca ludzi niezależnie od wieku. Rozpoczyna się wiosna, kiedy nieśmiały kret opuszcza swoją norę i zostaje oczarowany przez świat, który odkrywa wzdłuż brzegu rzeki. Kret zaprzyjaźnia się z kochającym wodę szczurem i wraz z nim poznaje pana ropucha, który pała miłością do motoryzacji. Pewnego dnia, pasja pana ropucha przynosi mu poważne kłopoty. Czy przyjaciele przyjdą mu z pomocą?

Reżyseria: Rachel Talalay

Obsada: Matt Lucas , Mark Gatiss , Lee Ingleby

Godziny emisji O czym szumią wierzby

13:10

Lucky Luke

przygodowy, western ( Francja, Argentyna 2009 ) Czas: 99min.

Misją Lucky Luka jest przywrócenie prawa i porządku do miasteczka Daisy. Kiedy strzelec dowiaduje się, że Pat Poker, przywódca lokalnych bandytów, jest człowiekiem, który zabił jego rodziców, sprawa nabiera personalnego podłoża. Luke zgadza się na pojedynek. Przypadkowo, mężczyzna zabija człowieka. Przerażony tym, co zrobił, Lucky Luke postanawia odłożyć swoje pistolety na dobre. To jest doskonała sytuacja dla wszystkich rzezimieszków, by pozbyć się stróża prawa raz na zawsze.

Reżyseria: James Huth

Obsada: Jean Dujardin , Michaël Youn , Sylvie Testud

Godziny emisji Lucky Luke

14:50

Polleke

Familijny ( Holandia 2003 ) Czas: 94min.

Film dla młodzieży na podstawie książki holenderskiego pisarza Guusa Kuijera. Jedenastoletnia Polleke (Liv Stig) dorasta w dużym mieście pod opieką ekscentrycznej matki Tiny (Halina Reijn), od czasu do czasu pomagając swemu uzależnionemu od leków bezrobotnemu ojcu Spiekowi (Daan Schuurmans). Jej myśli zajmuje mieszkający po drugiej stronie ulicy Mimoen (Mamoun Elyounoussi). Ponieważ jest on Marokańczykiem, ich znajomość staje się zakazana. Jednak zauroczona Polleke nie potrafi zapomnieć o...

Reżyseria: Ineke Houtman

Obsada: Liv Stig , Mamoun Elyounoussi , Halina Reijn

Godziny emisji Polleke

16:25

Mali hakerzy

familijny ( Dania 2009 ) Czas: 86min.

Dwóch nastoletnich chłopców, Alexander i Tim nie są do końca zadowoleni z życia jakie prowadzą. Alexander marzy o tym, aby w końcu dostać lepsze stopnie w szkole a Tim nieustannie tęskni za miłością swojego życia. Chłopcy postanawiają wprowadzić zmiany w swojej rzeczywistości. Mają im pomóc w tym szpiegowskie kamery, które montują w szkole. Chłopcy nie cofną się przed niczym aby spełnić swoje marzenia. Jednak sytuacja się komplikuje, gdy przyjaciele odkrywają sekrety i romanse, które mogą...

Reżyseria: Christian E. Christiansen

Obsada: Frederik Ludvig Mansa , Sophus Emil Løkkegaard , Emilie Løvenstein Vegeberg

Godziny emisji Mali hakerzy

17:55

Kraina wielkich marzeń

familijny ( Kanada 1987 ) Czas: 91min.

Kraina, w której nieważne jest to, jak jesteś duży, ale to, jak wielkie są twoje marzenia. Dwoje dzieci i ich niewidzialny kompan wybierają się w podróż przez tęczę. Tutaj zaczyna się historia pełna przygód, które przeżywają dzieci. Opowieść pełna humoru, magicznych spotkań i niełatwych wyzwań.

Reżyseria: Vojtech Jasný

Obsada: Karen Elkin , Michael Blouin , Michael J. Anderson

Godziny emisji Kraina wielkich marzeń

19:30

Niezwykła banda

Familijny ( Kanada 2014 ) Czas: 87min.

Film familijny produkcji kanadyjskiej. Dwunastoletni Nicolas, którego ojciec i dziadek byli rybakami, mieszka sam z matką w niewielkiej miejscowości nad morzem. Jego tata zginął kilka lat wcześniej podczas sztormu. W wakacje cały swój wolny czas chłopak pragnie spędzić, grając z przyjaciółmi w baseball. Niestety, zgodnie z postanowieniem rady miejskiej, ich miejsce do gry zostaje przeznaczone na wysypisko śmieci. Nicolas nie przygląda się temu bezczynnie. Skrzykuje przyjaciół i stając na ich...

Reżyseria: Jean Beaudry

Obsada: Andre Kasper , Guy Thauvette , Charles Gillespie

Godziny emisji Niezwykła banda

21:00

Andre wspaniały

komedia ( Francja 2000 ) Czas: 84min.

Aby uratować wiejski teatr przed zniszczeniem, kilku mieszkańców wsi postanawia wystawić spektakl. Chcąc osiągnąć sukces, amatorzy postanawiają zaprosić paryskiego zawodowego aktora, który mógłby zagwarantować im powodzenie sztuki. Po przybyciu na miejsce, aktor zapoznaje się ze swoimi nowymi współpracownikami i Andre, dzielnym ogrodnikiem, który ma pełnić rolę suflera. Oczywiście nie wszystko idzie zgodnie z planem, gdyż człowiek z miasta nie do końca potrafi porozumieć się ze swoimi...

Reżyseria: Emmanuel Silvestre , Thibault Staib

Obsada: Isabelle C , elier , Michel Vuillermoz , Patrick Ligardes

Godziny emisji Andre wspaniały

22:25

Pas startowy

komedia ( Irlandia, Luksemburg 2010 ) Czas: 89min.

Film inspirowany prawdziwą historią południowoamerykańskiego pilota, który w 1983 wylądował w pobliżu Mallow. Wbrew wszystkim przeciwnościom, mieszkańcy miasta zebrali się by wybudować pas startowy, aby pilot mógł spokojnie wrócić do domu. Jest to też historia chłopca, o imieniu Paco, któremu brakuje ojca. Paco namawia mieszkańców, by wspólnymi siłami pomogli mężczyźnie znów wzbić się w powietrze.

Reżyseria: Ian Power

Obsada: Demian Bichir , Kerry Condon , James Cosmo

Godziny emisji Pas startowy

O programie TV stacji FilmBox Family

Na stronie stacji telewizyjnej FilmBox Family umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-06-20. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FilmBox Family. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-06-20 dla kanału FilmBox Family można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FilmBox Family umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FilmBox Family. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info