Logo FOKUS TV Program TV FOKUS TV - ramówka, emisje

2018-01-17

06:00

Redakcja: Dział Śledczy: Fundacja, sez. 2, odc. 10

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Marek trafia na sprawę oszustwa jednej z fundacji. Z puszek zniknęły pieniądze przeznaczone na operację ciężko chorego chłopca. Dziennikarz, wraz z Adamem i Baśką, zamierza przeprowadzić prowokację. Liczy, że dzięki temu zdoła się przyjrzeć pracy wolontariuszy. Sytuacja się komplikuje, a finał tej sprawy okaże się dla wszystkich niezwykle zaskakujący.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

06:55

Wehikuł czasu

program informacyjny ( Polska 2014 )

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

Godziny emisji Wehikuł czasu

07:00

Wspaniały świat wędkarskich przygód: W królestwie łososia, odc. 35

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 21min.

Opowieść pełna przygód o wyprawie wędkarskiej na Półwysep Kolski. Kilku śmiałków wyposażonych w wędki i namioty pokonuje setki kilometrów, by stanąć oko w oko z królem tutejszych rzek, łososiem.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

07:30

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Mazurskie szczupaki, odc. 36

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Szczupaki nadal pozostają bardzo popularnymi drapieżnikami naszych wód. Wśród wędkarzy krążą legendy o potworach, które łamią wędki i zrywają najwytrzymalsze zestawy. W rzeczywistości jednak duże okazy szczupaków łowione są niezwykle rzadko. Widzowie poznają metody i odpowiedni sprzęt do łowienia tych ryb.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

08:00

Łowcy skarbów, odc. 19

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 22min.

George i Tim kontynuują swoje poszukiwania artefaktów w regionie Missisipi. Tym razem odwiedzają m.in. rodzinne strony Elvisa Presleya i szukają lokalizacji tawerny, w której przed laty podpisał ważny traktat prezydent Stanów Zjednoczonych, Andrew Jackson.

Obsada: Christien Anholt , Tia Carrere

Godziny emisji Łowcy skarbów

08:25

Wehikuł czasu

program informacyjny ( Polska 2014 )

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

Godziny emisji Wehikuł czasu

08:30

Łowcy skarbów, odc. 20

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 22min.

KG i Ringy wybierają się do miasteczka Tombstone w Arizonie, gdzie 26 października 1881 roku doszło do słynnej na Dzikim Zachodzie strzelaniny w O.K. Corral. Łowcy skarbów wędrują śladami słynnego stróża prawa Wyatta Earpa. W poszukiwaniu przedmiotów z nim związanych odwiedzają jego dom rodzinny, który stoi do tej pory. Następnie przeszukują miejsca dwóch strzelanin z udziałem Earpa. Mają nadzieję, że uda im się znaleźć choć kule, które wystrzelono w głośnej potyczce.

Obsada: Christien Anholt , Tia Carrere

Godziny emisji Łowcy skarbów

09:00

Kryptonim szef, sez. 3, odc. 3

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 41min.

Rick Tigner to ważna postać w Kendall-Jackson Wine Estates, drugiej na świecie co do wielkości rodzinnej firmie zajmującej się produkcją wina. Tym razem porzuci swoje biuro, aby pod przykrywką zwykłego sprzedawcy spróbować sił jako szeregowy pracownik własnego przedsiębiorstwa. Prezes firmy stał się dla Ricka drugim ojcem, po jego odejściu mężczyzna czuje się odpowiedzialny za dalsze powodzenie biznesu. Podczas trwania programu spotka pracowników o skandalicznej postawie oraz ludzi, którzy...

Godziny emisji Kryptonim szef

10:00

Starożytni kosmici: Obcy i Zmartwychwstanie, sez. 7, odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 41min.

W wielu kulturach i religiach pojawiają się postaci, które potrafią poruszać się pomiędzy światami żywych i umarłych. Twórcy programu analizują historie Jezusa i Eliasza, ale także opowieści o zombi oraz mumiach podróżujących w zaświatach. Porównują te przekazy z osiągnięciami współczesnej nauki, która pozwala chirurgom na sali operacyjnej na wielogodzinne utrzymywanie pacjentów w stanie pomiędzy życiem a śmiercią. Autorzy odcinka zastanawiają się, czy ludziom uda się odkryć tajemnicę...

Godziny emisji Starożytni kosmici

10:55

Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 10

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

Podglądamy linię produkcyjną, na której powstają słynne amerykańskie przysmaki o ponad stuletniej historii - minibatoniki Clark. Zobaczymy, jak są one kąpane w czekoladowym wodospadzie, aby następnie wjechać w kilkunastometrowy tunel chłodzący. Poznamy tajniki masowej produkcji tradycyjnej sałatki ziemniaczano-jajecznej. Dowiemy się, dlaczego ciasto francuskie w serowych przysmakach jest nacinane. Ponadto w programie zaskakujące połączenie - czipsy ziemniaczane z mleczną czekoladą.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

11:25

Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 11

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

Tym razem zobaczymy, jak powstają najbardziej wykrzywiające usta spośród kanadyjskich cukierków. Ekstremalnie kwaśne draże zawierają maksymalną dopuszczalną przez prawo ilość kwasu jabłkowego. Poznamy również kulisy produkcji roślinnego substytutu mięsa, po który chętnie sięgają wegetarianie, oraz przysmaku mięsożerców - boczku w czekoladzie z syropem klonowym. Twórcy serii pokazują też gigantyczne zbiorniki, w których zakwaszana jest kapusta.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

12:10

Sekretne życie drapieżników, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 44min.

Zwierzęta polujące na skraju lasów, gór, rzek czy oceanów są ograniczone przez specyfikę terytorium. W związku z tym muszą się wyspecjalizować, wypracować zaskakujące strategie i wykazać się odwagą oraz wytrzymałością. W dzisiejszym odcinku poznamy słynne drapieżniki z zupełnie nowej perspektywy. Afrykańskie lwy zadziwią nas swoim altruizmem. Zobaczymy też drapieżne ptaki, które tańczą dla swoich ofiar, i morskie ssaki polujące na lądzie.

Godziny emisji Sekretne życie drapieżników

13:10

Łowcy ciężarówek, sez. 1, odc. 6

reality show ( USA 2013 ) Czas: 41min.

Shawn i Vince wyruszają w szaleńczą pogoń za zaginionym ładunkiem. Jego wartość wynosi 5000 dolarów. Obaj szybko się przekonają, że mają towarzystwo.

Godziny emisji Łowcy ciężarówek

14:05

Zamieszkać w dziczy: Raj dla kibiców, sez. 2, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 43min.

Paulie i Tuffy stawiają największą chatę w swojej karierze - domek o powierzchni 125 metrów kwadratowych. Położona na szczycie góry budowla jest oddalona o kilkanaście mil od szlaków komunikacyjnych. Jej właściciel jest fanem drużyny futbolowej New York Jets. W swoim azylu chce wraz z rodziną i przyjaciółmi cieszyć się ciszą j niezmąconym spokojem.

Godziny emisji Zamieszkać w dziczy

15:00

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 25

reality show ( USA 2014 ) Czas: 22min.

Tym razem uczestnicy programu zmierzają do Riverside. Jarrod twierdzi, że jest w wakacyjnym nastroju, czym mocno irytuje Brandi. Dave w licytowanym przez siebie schowku natrafia na przedmiot, który zbija go z tropu. Tymczasem Ivy usiłuje opracować nową strategię zarabiania na aukcjach magazynowych. Mary odkrywa w swoim schowku urządzenie wykorzystywane do ćwiczeń przez kierowców wyścigowych. Przekonuje się, że znalezisko może zaowocować... ofertą matrymonialną.

Godziny emisji Wojny magazynowe

15:30

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 26

reality show ( USA 2014 ) Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku handlarze starociami zmierzają do miasta Santa Ana na południu Kalifornii. Marzenia o dużych zdobyczach sprawiają, że aukcja jest emocjonująca. Jarrod i Brandi osiągają przyzwoity wynik. Mary celuje w przedmioty o wartości kolekcjonerskiej. Tymczasem Darrell i Brandon przekonują się, jak cenna może być sztuka. Znajdują pięćdziesiąt grafik przedstawiających sceny z Dzikiego Zachodu, sygnowanych nazwiskiem artysty. Według rzeczoznawcy są one warte ponad 20 tysięcy dolarów.

Godziny emisji Wojny magazynowe

16:00

Wielkie przeprowadzki: Historia holowania, sez. 3, odc. 3

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2008 ) Czas: 47min.

Tym razem zobaczymy dwie ekipy podczas relokacji dwóch ogromnych zabytkowych obiektów. W Des Moines w stanie Iowa Jeremy Patterson podejmuje ogromne wyzwanie - musi przetransportować 700-tonową wiktoriańską budowlę przez środek tętniącego życiem miasta. Przekonamy się, czy czterokondygnacyjna konstrukcja wyjdzie z tej operacji bez szwanku. Tymczasem w kanadyjskim Vancouver miłośnicy zabytkowych statków powietrznych przygotowują się do demontażu samolotu Lockheed Model 18 Lodestar, aby móc...

Godziny emisji Wielkie przeprowadzki

17:00

Kryptonim szef, sez. 3, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 41min.

Rick Silva - dyrektor wykonawczy sieci barów szybkiej obsługi Checkers & Rallys - objął swoje stanowisko pięć lat temu i natychmiast skoncentrował wszystkie siły na powiększeniu pola działania firmy. Zależy mu na tym, aby przedsiębiorstwo ciągle się rozrastało i stanowiło mocnego rywala dla konkurencji. Dzięki udziałowi w programie Rick może odkryć nowe sposoby na pomnożenie obrotów i zadowolenie klientów. Podczas pracy w restauracji Silva przekonuje się, że personel lokalu nie został...

Godziny emisji Kryptonim szef

18:00

Starożytni kosmici: Zakazane jaskinie, sez. 7, odc. 3

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 41min.

Autorzy serii zastanawiają się, czy w jaskiniach kryją się dowody na kontakty ludzi z kosmitami. Przez całą historię cywilizacji niektóre podziemne pieczary uważano za święte miejsca duchowych spotkań i oświecenia, inne zaś budziły lęk jako wrota do zaświatów. Filmowcy zajmują się m.in. odnalezionymi w jaskini w indyjskim mieście Czarma prehistorycznymi rysunkami sprzed 10 tys. lat, które zdają się przedstawiać istoty pozaziemskie. Być może jest to dowód na spotkania z obcymi w odległej...

Godziny emisji Starożytni kosmici

19:00

Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 11

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

Tym razem zobaczymy, jak powstają najbardziej wykrzywiające usta spośród kanadyjskich cukierków. Ekstremalnie kwaśne draże zawierają maksymalną dopuszczalną przez prawo ilość kwasu jabłkowego. Poznamy również kulisy produkcji roślinnego substytutu mięsa, po który chętnie sięgają wegetarianie, oraz przysmaku mięsożerców - boczku w czekoladzie z syropem klonowym. Twórcy serii pokazują też gigantyczne zbiorniki, w których zakwaszana jest kapusta.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

19:30

Premiera Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 12

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

Tym razem dowiemy się, czego trzeba, aby przygotować idealne pikle: do wielu litrów solanki należy dołożyć sporo czasu, bo nawet do 50 dni. Ponadto w programie wizyta w fabryce drinków Fizzies - napojów w tabletkach, przypominających nieco nasz vibovit. Pracownicy zakładu mówią, dlaczego nie wolno im dopuścić, aby draże zawilgotniały. Zobaczymy też, jak powstają czekoladki z syropu klonowego, łączące ze sobą smaki Afryki i Kanady.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

20:00

Premiera Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 27

reality show ( USA 2014 ) Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku zobaczymy aukcje magazynowe w dwóch miastach - Upland i Rimforest. Ivy poprzestaje na oglądaniu, podczas gdy Mary, licząc na prawdziwe skarby, szybko przechodzi do kupowania. Darrell wraz z synem w licytowanym przez siebie schowku znajdują płetwę do nurkowania. Postanawiają pokazać ją profesjonaliście, żeby dokonał wyceny. Okazuje się, że to porządny sprzęt, wart 700 dolarów. Oczywiście, Brandon musi go wypróbować.

Godziny emisji Wojny magazynowe

20:30

Premiera Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 28

reality show ( USA 2014 ) Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku uczestnicy programu biorą udział w aukcji w Fontanie. Humory dopisują i Dave pokazuje się z nieco zabawniejszej strony. Darrell i Brandon mają apetyt na wspaniałe okazje, ponieważ wcześniej dopisywało im tutaj szczęście. Jarrod i Brandi obawiają się, że wylicytowana kwota im się nie zwróci. Okazuje się jednak, że w ich schowku była cenna lampka i podpórki do książek w kształcie nagich kobiet, wszystko to w stylu art déco.

Godziny emisji Wojny magazynowe

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
21:00

Trwa...  Premiera Wielkie przeprowadzki: Stutonowy pociąg, sez. 3, odc. 4

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2008 ) Czas: 47min.

Tym razem będziemy świadkami jednej z najdłuższych podróży w historii programu - Andrew Goodman i Jim Mitchell mają dostarczyć zabytkową 100-tonową lokomotywę z Bloemfontein w Republice Południowej Afryki do Glasgow w Szkocji. Miasta te dzieli ponad 1100-kilometrowy dystans. Kierujący tą operacją logistyczną muszą stawić czoło wielu wyzwaniom. Plan był prosty - ekipa miała przewieźć lokomotywę z Bloemfontein do portu w Durbanie na ciężarówce. Policja stwierdza jednak, że pojazd nie jest...

Godziny emisji Wielkie przeprowadzki

21:55

Prognoza pogody

program informacyjny

Zapisz 2018-01-17 21:55:00 2018-01-17 22:00:00 Europe/Warsaw Prognoza pogody Więcej Prognoza pogody (pogoda w TV) pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Prognoza+pogody+(pogoda+w+TV) FOKUS TV   Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

22:00

Niezwykli ludzie: Tajemnice otyłości, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2007 ) Czas: 50min.

Tym razem twórcy programu odkrywają tajemnice anatomii osób cierpiących na skrajną otyłość. Animacja komputerowa pozwala zrozumieć, w jaki sposób działają ich organizmy i co doprowadziło ich do stanu, w jakim się dziś znajdują. Widzowie poznają m.in. Francisa Serranę, który ma nadzieję, że operacja pomoże uratować go przed własnym apetytem. W tej chwili mężczyzna waży niemal 230 kg. Autorzy serii odwiedzą również Kate Meyers. Kobieta cierpi na zespół Cushinga - przez tę przypadłość mimo...

Zapisz 2018-01-17 22:00:00 2018-01-17 23:05:00 Europe/Warsaw Niezwykli ludzie: Tajemnice otyłości, odc. 4 Więcej Niezwykli ludzie pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Niezwykli+ludzie FOKUS TV   Godziny emisji Niezwykli ludzie

23:05

Edukacja seksualna, sez. 4, odc. 1

program edukacyjny ( Wielka Brytania 2011 ) Czas: 43min.

"Korepetycje z seksu" to program, w którym obalone zostaną popularne mity dotyczące pożycia intymnego, będzie można również uzyskać odpowiedzi na pytania, które od dawna nas nurtują. Anne Richardson, wspomagana przez ekspertów, przeprowadza serię interaktywnych wykładów i szkoleń dotyczących życia seksualnego. W programie nie zabraknie również najbardziej kontrowersyjnych tematów ostatnich lat, takich jak homoseksualizm i homofobia, ciąże wśród nastolatek oraz choroby weneryczne....

Obsada: Anna Richardson

Zapisz 2018-01-17 23:05:00 2018-01-18 00:00:00 Europe/Warsaw Edukacja seksualna, sez. 4, odc. 1 Więcej Edukacja seksualna pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Edukacja+seksualna FOKUS TV   Godziny emisji Edukacja seksualna

00:00

Prognoza pogody

program informacyjny

Zapisz 2018-01-18 00:00:00 2018-01-18 00:05:00 Europe/Warsaw Prognoza pogody Więcej Prognoza pogody (pogoda w TV) pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Prognoza+pogody+(pogoda+w+TV) FOKUS TV   Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

00:05

Chiny: Historia i współczesność: Chiny: Taoiści ze wzgórz Hangzhou, odc. 5

serial dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 52min.

W Państwie Środka można spotkać wyznawców wielu religii: buddyzmu, katolicyzmu, islamu, protestantyzmu i taoizmu. Jedynie ostatnia z wymienionych nauk jest zgodna z doktryną, w którą wierzyli starożytni Chińczycy. Aby przybliżyć widzom przeszłość i teraźniejszość tego kultu, twórcy filmu udali się do 1700-letniego klasztoru Baopu, stojącego na wzgórzach starożytnej stolicy Chin, nieopodal Jeziora Zachodniego. To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć muzykę z dynastii Tang i przyjrzeć się...

Zapisz 2018-01-18 00:05:00 2018-01-18 01:10:00 Europe/Warsaw Chiny: Historia i współczesność: Chiny: Taoiści ze wzgórz Hangzhou, odc. 5 Więcej Chiny: Historia i współczesność pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Chiny:+Historia+i+współczesność FOKUS TV   Godziny emisji Chiny: Historia i współczesność

01:10

Chiny: Historia i współczesność: Chiny: Jesteście tym, o czym myślicie, odc. 3

serial dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 54min.

Twórcy filmu dotarli do wcześniej niedostępnych miejsc, aby opowiedzieć o specyfice i rozwoju buddyzmu w Chinach. Ekipa filmowa wzięła udział w uroczystościach modlitewnych w Shangtianzhu Faxi oraz w Klasztorze Odosobnienia Dusz, czyli liczącej sobie 1700 lat świątyni Lingyin. Autorzy cyklu zebrali wypowiedzi mistrzów buddyjskich, którzy opowiedzieli o życiu mnichów i wyjaśnili, czym tak naprawdę jest chiński zen.

Zapisz 2018-01-18 01:10:00 2018-01-18 02:15:00 Europe/Warsaw Chiny: Historia i współczesność: Chiny: Jesteście tym, o czym myślicie, odc. 3 Więcej Chiny: Historia i współczesność pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Chiny:+Historia+i+współczesność FOKUS TV   Godziny emisji Chiny: Historia i współczesność

02:15

Pod lupą, sez. 1, odc. 5

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 25min.

Eksperyment pokaże, w jaki sposób klienci są manipulowani przez koncerny spożywcze. Zaprezentowane również zostaną: komputerowa animacja ludzkiego szkieletu podczas jogi, przelot i ewolucje nad Dubajem w rozdzielczości 4K oraz wirtualne latanie. Twórcy serii wytłumaczą także, jak działa Elektrociepłownia Siekierki.

Zapisz 2018-01-18 02:15:00 2018-01-18 02:55:00 Europe/Warsaw Pod lupą, sez. 1, odc. 5 Więcej Pod lupą pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Pod+lupą FOKUS TV   Godziny emisji Pod lupą

02:55

Skandaliczny magazyn historyczny, odc. 5

magazyn ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

W odcinku o bezwzględnym śląskim monarchy, który był tak złym człowiekiem, że sąsiedzi rozważali zorganizowanie przeciwko niemu wyprawy krzyżowej, a także o skutkach niewinnych flirtów Kazimierza Wielkiego w czasie podróży na Węgry. Widzowie dowiedzą się również o zbrodni tysiąclecia, awanturze o płaszcz Zygmunta III Wazy na słynnej kolumnie i surowym wychowaniu Bolesława Srogiego.

Zapisz 2018-01-18 02:55:00 2018-01-18 03:15:00 Europe/Warsaw Skandaliczny magazyn historyczny, odc. 5 Więcej Skandaliczny magazyn historyczny pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Skandaliczny+magazyn+historyczny FOKUS TV   Godziny emisji Skandaliczny magazyn historyczny

03:15

Wędkarz na tropie: Pstrąg tęczowy, odc. 10

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce mężczyzn, kobiety, dzieci i seniorów. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Pojawia się problem, kiedy brakuje praktycznej wiedzy. Tomasz "Wieczny" Wieczorek, uznany w środowisku wędkarz, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym, zdradzi swój sposób na sukces. Opowie o rodzajach przynęt i sposobach połowów. Dodatkowo w każdym odcinku specjalni goście - specjaliści w danej metodzie - udzielą widzom praktycznych...

Zapisz 2018-01-18 03:15:00 2018-01-18 03:55:00 Europe/Warsaw Wędkarz na tropie: Pstrąg tęczowy, odc. 10 Więcej Wędkarz na tropie pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Wędkarz+na+tropie FOKUS TV   Godziny emisji Wędkarz na tropie

03:55

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Powrót sandacza, odc. 16

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Odcinek poświęcony jednemu gatunkowi ryb, ale zrealizowany w dwóch odmiennych miejscach. Dwaj wędkarze z Warszawy odkrywają nowe łowiska w Wiśle, bogate w sandacze. Film jest niezwykle ciekawą opowieścią o warszawskim odcinku rzeki, której koryto i dno ulegają ciągłym przeobrażeniom.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Zapisz 2018-01-18 03:55:00 2018-01-18 04:25:00 Europe/Warsaw Wspaniały świat wędkarskich przygód: Powrót sandacza, odc. 16 Więcej Wspaniały świat wędkarskich przygód pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Wspaniały+świat+wędkarskich+przygód FOKUS TV   Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

04:25

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Tańczący z jesiotrami, odc. 17

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Widzowie zobaczą niezapomniane krajobrazy Kolumbii Brytyjskiej. Jesiotry to prawdziwe giganty słodkich wód. Waga i rozmiary wcale nie przeszkadzają im w wykonywaniu powietrznych akrobacji. Pasjonujący film przedstawia z bliska niezwykłe stworzenia morskie. Nie zabraknie wskazówek na temat tego, jak można skutecznie złowić tak duże ryby, a przy okazji przeżyć wyjątkową wędkarską przygodę.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Zapisz 2018-01-18 04:25:00 2018-01-18 04:55:00 Europe/Warsaw Wspaniały świat wędkarskich przygód: Tańczący z jesiotrami, odc. 17 Więcej Wspaniały świat wędkarskich przygód pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Wspaniały+świat+wędkarskich+przygód FOKUS TV   Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

04:55

Redakcja: Dział Śledczy: Fundacja, sez. 2, odc. 10

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Marek trafia na sprawę oszustwa jednej z fundacji. Z puszek zniknęły pieniądze przeznaczone na operację ciężko chorego chłopca. Dziennikarz, wraz z Adamem i Baśką, zamierza przeprowadzić prowokację. Liczy, że dzięki temu zdoła się przyjrzeć pracy wolontariuszy. Sytuacja się komplikuje, a finał tej sprawy okaże się dla wszystkich niezwykle zaskakujący.

Zapisz 2018-01-18 04:55:00 2018-01-18 05:48:00 Europe/Warsaw Redakcja: Dział Śledczy: Fundacja, sez. 2, odc. 10 Więcej Redakcja: Dział Śledczy pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Redakcja:+Dział+Śledczy FOKUS TV   Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info