Logo FOKUS TV Program TV FOKUS TV - ramówka, emisje

2017-12-18 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Dział Śledczy: Życie na pokaz, sez. 2, odc. 28

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

W jednym z domów jednorodzinnych stojących na przedmieściach wybuchł pożar. W środku znajdowała się trzyosobowa rodzina Pawelców. Dorośli wyszli z katastrofy cało, jednak ich pięcioletni synek został poważnie poparzony i teraz walczy o życie. Policja uważa, że doszło do podpalenia. Gdy rodzina spała, ktoś wrzucił przez okno kilka butelek z benzyną. Podejrzanymi są byli pracownicy Pawelców, którzy nie otrzymują należnej im zapłaty. Tymczasem Dora jest zazdrosna o nową znajomą Grzegorza.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

06:55

Wehikuł czasu

program informacyjny ( Polska 2014 )

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

Godziny emisji Wehikuł czasu

07:00

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Jig Master, odc. 6

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Ekspert w dziedzinie wędkarstwa, Tomasz Krysiak, zabiera widzów do swojego świata przynęt. W niezwykle ciekawy sposób uczy, jak za ich pomocą łowić wspaniałe okazy ryb.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

07:40

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Trzy rzeki, odc. 7

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Wczesna wiosna to czas, kiedy przyroda zaczyna budzić się do życia. Wędkarze po długiej zimowej przerwie są bardzo spragnieni kontaktu z wodą.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

08:05

Skandaliczny magazyn historyczny, odc. 3

magazyn ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

W odcinku m.in. Fritz Haber i zastosowanie przez niego podczas I wojny światowej gazów bojowych, największa tragedia w dziejach Polski - bitwa z Mongołami pod Legnicą w 1241 roku, Napoleon i jego wizyta w Polsce, a także historia jednego z najciekawszych włamań Szpicbródki.

Godziny emisji Skandaliczny magazyn historyczny

08:45

Wehikuł czasu

program informacyjny ( Polska 2014 )

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

Godziny emisji Wehikuł czasu

08:50

Ludzie żelaza, sez. 1, odc. 11

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Bohaterami są ludzie, którzy zajmują się zakładaniem okien w wieżowcach. Ich praca jest bardzo niebiezpieczna. Codziennie ryzykują życiem, kiedy przebywają na zewnątrz budynku, do tego na dużych wysokościach i to przez cały czas.

Godziny emisji Ludzie żelaza

09:10

Kryptonim szef, sez. 2, odc. 3

serial dokumentalny ( USA 2010 ) Czas: 42min.

Mike White od niecałego roku pełni funkcje prezesa i dyrektora wykonawczego DirecTV. Teraz jako były sprzedawca będzie ubiegał się o posadę we własnej firmie. Mike sam przyznaje, że nie zdążył jeszcze dowiedzieć się wszystkiego o branży technologicznej. W trakcie swojej przygody jako szeregowy pracownik będzie musiał zmierzyć się ze wszystkimi niedogodnościami, jakie co dzień spotykają jego podwładnych. Dodatkowo odkryje, że niektórzy technicy z własnej kieszeni płacą za sprzęt niezbędny im...

Godziny emisji Kryptonim szef

10:10

MegaDrwale, sez. 3, odc. 3

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 43min.

Joel niechętnie współpracuje ze swoją żoną. Mają wspólnie wybudować tor przeszkód, który pozwoli im przygotować się do wyścigu. Beat ma stworzyć luksusową chatę nad jeziorem w Minnesocie. W realizacji zlecenia przeszkadzają mu ulewne deszcze, napuchnięte drewno i wszechobecne błoto. Tymczasem Peter przygotowuje wiatę dla swojego ulubionego traktora. Ten zabytkowy pojazd został wyprodukowany w 1927 roku.

Godziny emisji MegaDrwale

11:05

Poszukiwacze fortuny, sez. 3, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 41min.

Dorrisowie znów muszą użyć materiałów wybuchowych, by znaleźć amazonit. Cardwellowie przeżywają pewną przerażającą przygodę. Homer postanawia zakończyć współpracę z Dwaynem.

Godziny emisji Poszukiwacze fortuny

12:05

Nieznane oblicza Chin: Wielki step, odc. 8

serial dokumentalny ( Chiny 2015 ) Czas: 23min.

Cechy poszczególnych obszarów geograficznych Chin określają zamieszkujących go ludzi i mają na nich wpływ. Mieszkańcy tego kraju darzą ogromnym uczuciem swoją małą ojczyznę i z wielkim optymizmem patrzą w przyszłość. W spokojnych i dziewiczych zakątkach chińskiej prowincji dokumentaliści szukają scen z prawdziwego życia mieszkańców chińskiej wsi. Przedstawiają ich radości, smutki, nadzieje i zmartwienia. Cywilizacja tego regionu ma swoje korzeni właśnie na wsi.

Godziny emisji Nieznane oblicza Chin

12:40

Dam radę!, odc. 1

serial dokumentalny ( Kanada 2010 ) Czas: 24min.

Kamera towarzyszy Steve'owi podczas jego pierwszej w życiu wizyty w kabinie ogromnej ciężarówki EasyRider o mocy 1800 koni mechanicznych.

Godziny emisji Dam radę!

13:05

Alaska - niebezpieczne połowy, sez. 2, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 42min.

Ostatniego dnia sezonu połowów łososi kapitan Dino natrafia na świetne miejsce. Musi jednak bronić swojej pozycji przed innymi zdesperowanymi rybakami. Tymczasem kapitan Wes zmaga się z awarią silnika. Wygląda na to, że jego dzień pracy skończy się, zanim na dobre się zaczął. Na południowej granicy strefy połowów sytuacja robi się skomplikowana i kapitan Taylor musi poprosić o radę swojego ojca. Z kolei kapitan Gavin uszkadza sieć, ale nie zamierza się poddawać.

Godziny emisji Alaska - niebezpieczne połowy

14:05

UFO w Europie, odc. 3

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 44min.

28 stycznia 1994 roku pilot Jean-Charles Duboc i dwaj inni członkowie załogi samolotu Air France lecącego nocą z Nicei do Londynu zauważyli wielki brązowy obiekt unoszący się nad przedmieściami Paryża. W 1959 roku nad spokojnym miastem Évora w Portugalii przemieszczają się dziwne kształty. Dyrektor szkoły, który przygląda się im przez teleskop, dostrzega coś, co zdaje się falować jak meduza. Duńskie archiwa kryją relacje o dwóch przypadkach zaobserwowania UFO. Mimo że sprawy dzieli 25 lat, są...

Godziny emisji UFO w Europie

15:00

Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 15

reality show ( USA 2014 ) Czas: 21min.

Kolejna aukcja odbywa się bardzo niedaleko od magazynu Darrella. W związku z tym Sheets wraz z synem zamierza wyczyścić schowki. Ivy i Rene zawierają sojusz, by pokrzyżować plany Darrella. Calvin w kupionym przez siebie składzie odkrywa mnóstwo sprzętu używanego w laboratoriach naukowych. Nie ma pojęcia, do czego dokładnie służą te przedmioty, ale ma nadzieję, że są wiele warte. Jarrod i Brandi wybierają się na randkę i ponownie zakochują się w... kupowaniu staroci.

Godziny emisji Wojny magazynowe

15:30

Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 16

reality show ( USA 2014 ) Czas: 21min.

Na miejsce dzisiejszej licytacji Rene i Casey przyjeżdżają wraz z karawaną ciężarówek, jasno pokazując, że są przygotowani na wielkie zakupy. Przekonamy się, czy będą mieli dość towaru, aby załadować pojazdy. Darrell zamierza zdekoncentrować swoich konkurentów, częstując ich pączkami. Sheetsowie w swoim schowku znajdują maski wyglądające jak te noszone przez członków zespołu Kiss. Sądzą, że przedmioty mogą być sporo warte. Jarrod i Brandi planują imprezę z okazji czwartej rocznicy otwarcia...

Godziny emisji Wojny magazynowe

16:00

Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 10

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 60min.

Jamie ma wyciągnąć ciężarówkę, która wypadła z drogi. Z pozoru banalne zadanie okazuje się dużo trudniejsze, niż zakładał Davis. Tymczasem Randy Jacknife staje przed największym i najcięższym wyzwaniem w swojej karierze. Zmaga się z przewróconym tirem, który jest dodatkowo przygnieciony ładunkiem stali. Matia, osiemnastoletnia bratanica Jamiego, pożycza bez wiedzy stryja jego cenny pojazd, aby przeżyć przygodę i sprawdzić się w off-roadzie.

Godziny emisji Autostrada przez piekło

17:00

Kryptonim szef, sez. 2, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2010 ) Czas: 42min.

Tym razem Bryan Bedford, właściciel niewielkich linii lotniczych, postanawia sprawdzić warunki pracy w swojej firmie. Jako jej szeregowy pracownik przekonuje się, że wypełnianie codziennych obowiązków nie jest wcale takie proste. Szef przedsiębiorstwa ma trudności, aby dotrzymać tempa swoim podwładnym. Ponadto Bedford zamierza się przekonać, czy planowane cięcia wydatków Frontier Airlines rzeczywiście są konieczne.

Godziny emisji Kryptonim szef

18:00

MegaDrwale, sez. 3, odc. 4

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 42min.

W wyniku gwałtownego pożaru para z Manitoby w ciągu kilku minut utraciła cały dorobek swojego życia. Peter decyduje się pomóc w odbudowie ich domu. Bryan Jr. niemal przechodzi załamanie nerwowe podczas prac nad renowacją lokalnego baru. W pobliskim szpitalu Andre i Joel wspólnymi siłami przygotowują specjalną salę zabaw dla dzieci. To dla nich sposób na to, żeby uhonorować pamięć zmarłej córeczki Andre.

Godziny emisji MegaDrwale

19:00

Poszukiwacze fortuny, sez. 3, odc. 7

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 41min.

Busse'owie próbują poradzić sobie z gradem. Dorrisowie szukają fluorytu i unikają zapadania się ziemi. Przyjaciel Dawyne'a ma podczas prac szczęście początkującego. Amanda musi podjąć trudną decyzję.

Godziny emisji Poszukiwacze fortuny

20:00

Premiera Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 17

reality show ( USA 2014 ) Czas: 21min.

Tym razem kupujący przyjeżdżają na licytację do Fontany. Rene ma nadzieję, że to miejsce okaże się dla niego równie szczęśliwe jak poprzednio. Przekonamy się, czy podejście nieco przesądnego mężczyzny okaże się pomocne. Ivy postanawia zaufać swoim przeczuciom. W swoim schowku znajduje zabytkowe urządzenie do naprawy pończoch i rajstop. Wybiera się do pobliskiego sklepu z bielizną, aby dowiedzieć się, czy przedmiot ma jakąś wartość.

Godziny emisji Wojny magazynowe

20:30

Premiera Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 18

reality show ( USA 2014 ) Czas: 21min.

Tym razem licytacja odbywa się w Lancaster, czyli na terytorium Ivy'ego. Darrell chce jednak udowodnić, że to on jest prawdziwym królem magazynowych aukcji. Przekonamy się, czy Calvin podejmie wyzwanie. Wśród zakupionych rzeczy znajduje kolekcję bardzo starych kart z opakowań po papierosach. Postanawia dowiedzieć się, ile są warte. Rene i Casey kupują schowek wypełniony po sufit pudełkami. Okazuje się, że są w nich pieluchy jednorazowe, które bez problemu można sprzedać ze sporym zyskiem.

Godziny emisji Wojny magazynowe

21:00

Premiera Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 11

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 60min.

Al Quiring i jego pracownik Gord zmuszeni są podjąć ryzyko, wykonując największe zlecenie w tym sezonie. Muszą szybko uporać się z usuwaniem skutków wypadku, aby autostrada nie pozostawała zamknięta zbyt długo. W Albercie załoga Jamiego zmaga się z zamiecią, usiłując dotrzeć do miejsca, w którym doszło do ogromnego karambolu. Tymczasem w Kolumbii ekipa zostaje wezwana na brzeg rzek. Potrzebna jest pomoc w rozwiązaniu pewnej podwodnej zagadki, która może być powiązana ze zbrodnią.

Godziny emisji Autostrada przez piekło

21:55

Prognoza pogody

program informacyjny

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

22:00

Olimpiada Hitlera

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 44min.

W roku 1931 MKOl przyznał organizację letnich igrzysk w 1936 roku Berlinowi. W ciągu następnych 5 lat Niemcy stały się innym miejscem. Doszedł do władzy Adolf Hitler, a naziści postanowili propagandowo wykorzystać międzynarodową imprezę sportową. Zorganizowano ją z rozmachem, który zachwycił świat. Dokument ukazuje całą historię igrzysk w Berlinie - od wczesnych planów, po przebieg wielkiego widowiska. W filmie wypowiada się m.in. 101-letnia Margaret Lambert - znakomita niemiecka zawodniczka...

Reżyseria: Edward Cotterill

Godziny emisji Olimpiada Hitlera

23:00

Sekretne akta nazistów: Nazistowski mesjasz, odc. 6

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 48min.

Przeżyte w dzieciństwie zaburzenia psychotyczne, przekonały Adolfa Hitlera, że jest on współczesnym faraonem. Dzięki nim zyskał on także niespotykaną pewność siebie, dzięki której był w stanie pokierować partią.

Godziny emisji Sekretne akta nazistów

00:00

Prognoza pogody

program informacyjny

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

00:05

Brak dowodów: Śmierć Marilyn Monroe, odc. 1

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 46min.

Twórcy filmu relacjonują wydarzenia z ostatnich dni życia Marilyn Monroe. Ujawniają niepublikowane dotąd nagrania i zeznania świadków. Gwiazda została znaleziona w swoim domu w Los Angeles 5 sierpnia 1962 roku. Opinia publiczna gładko przyjęła informację koronera o prawdopodobnym samobójstwie. Aktorka znana była bowiem z rozrywkowego trybu życia i uzależnienia od substancji odurzających. Z czasem jednak pojawiły się kontrowersje, a jej nagła śmierć zaczęła budzić wątpliwości...

Godziny emisji Brak dowodów

01:00

77 słoni - Indie: Mumbai, odc. 16

serial dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 26min.

W Mumbaju żyje aż 25 mln ludzi. W tamtejszych slumsach powstawały zdjęcia do filmu "Slumdog, milioner z ulicy". Kamery odwiedzą mieszczące się w dzielnicy biedy ghaty pralnicze, do których trafiają brudne ubrania z całego miasta. Twórcy programu zaprezentują również Bramę Indii, pochodzące z IX wieku jaskinie mnichów buddyjskich Kancheri oraz znany za sprawą zamachów terrorystycznych z 2008 roku Hotel Taj Mahal. W dzielnicy Colaba ekipa filmowa odwiedzi kultową restaurację Leopold...

Godziny emisji 77 słoni - Indie

01:40

Skandaliczny magazyn historyczny, odc. 7

magazyn ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

W odcinku m.in. tajemnicza śmierć dwóch ostatnich książąt mazowieckich i wulgarne syreny w kościele w Zagości. Widzowie dowiedzą się również, co połączyło ministra Felicjana Sławoja Składkowskiego z przedwojennym gangsterem, a także jak kawaler maltański Bartłomiej Nowodworski wysadził twierdzę Smoleńsk w przebraniu psa.

Godziny emisji Skandaliczny magazyn historyczny

02:05

Życie Bałtyku: Odpowiedzialne rybołówstwo, sez. 1, odc. 11

serial przyrodniczy ( Polska 2008 ) Czas: 23min.

Termin "odpowiedzialne rybołówstwo" wprowadzono na międzynarodowej konferencji w Cancun w Meksyku w 1992 roku i przyjęto go na Szczycie Ziemi w Rio de Janeiro. Od wieków wiadomo, że ryby są istotnym elementem diety człowieka. Za odpowiedzialne rybołówstwo uznaje się takie, w którym rybacy, przetwórcy, przedstawiciele administracji, naukowcy i konsumenci są świadomi swojej roli. Wszystkim przyświeca jeden wspólny cel - by korzystanie z żywych zasobów morza było możliwe nie tylko...

Reżyseria: Jerzy Abramowicz

Godziny emisji Życie Bałtyku

02:40

Pod lupą, sez. 1, odc. 4

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 20min.

Prowadzący przeprowadzi eksperyment, by sprawdzić, czy bakterie z toalety osiadają na rzeczach zgromadzonych w łazience. Adam Żelazko opowie o pandemii wirusów komputerowych. Ekipa programu odwiedzi pięciogwiazdkowy hotel w Kołobrzegu. Prowadzący sprawdzi, jakie są granice wybuchowości mieszanki acetylenu z powietrzem.

Godziny emisji Pod lupą

03:05

Wędkarz na tropie: Karp, odc. 1

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 23min.

Tomek gości u Czecha Grzegorza w okolicy Trutnova. Razem spróbują złowić dużego karpia. Ta sztuka uda im się i to nie jednokrotnie. Panowie przekażą także wiele praktycznych rad wędkarskich.

Godziny emisji Wędkarz na tropie

03:40

Wędkarz na tropie: Leszcz, odc. 2

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce mężczyzn, kobiety, dzieci i seniorów. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Pojawia się problem, kiedy brakuje praktycznej wiedzy. Tomasz "Wieczny" Wieczorek, uznany w środowisku wędkarz, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym, zdradzi swój sposób na sukces. Opowie o rodzajach przynęt i sposobach połowów. Dodatkowo w każdym odcinku specjalni goście - specjaliści w danej metodzie - udzielą widzom praktycznych...

Godziny emisji Wędkarz na tropie

04:00

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sposób na belonę, odc. 23

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Grupa zapaleńców wybiera się na wiosenny połów. Ich celem będą belony, które powszechnie występują w polskich wodach przybrzeżnych, ale wciąż są mało znane. Tylko nieliczni wędkarze wiedzą, że potrafią one dostarczyć wielu niesamowitych emocji.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

04:35

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Z wędką na Kanary, odc. 24

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Podczas wakacyjnej wyprawy na Wyspy Kanaryjskie można oddać się wędkarskiej pasji. W pobliżu znajdują się łowiska karpi, do których dostać się można jedynie śmigłowcem.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

05:00

Redakcja: Dział Śledczy: Życie na pokaz, sez. 2, odc. 28

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

W jednym z domów jednorodzinnych stojących na przedmieściach wybuchł pożar. W środku znajdowała się trzyosobowa rodzina Pawelców. Dorośli wyszli z katastrofy cało, jednak ich pięcioletni synek został poważnie poparzony i teraz walczy o życie. Policja uważa, że doszło do podpalenia. Gdy rodzina spała, ktoś wrzucił przez okno kilka butelek z benzyną. Podejrzanymi są byli pracownicy Pawelców, którzy nie otrzymują należnej im zapłaty. Tymczasem Dora jest zazdrosna o nową znajomą Grzegorza.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info