Logo FOKUS TV Program TV FOKUS TV - ramówka, emisje

2017-12-20 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Dział Śledczy: Śmiertelne nadgodziny, sez. 2, odc. 30

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Alicja jest niezadowolona z dziennikarzy, którzy nie mogą ostatnio znaleźć nowego tematu. By wykazać się inicjatywą, Basia podejmuje temat samobójstwa młodej kobiety. Według byłego chłopaka Natalii, zmarła stała się ofiarą wiecznej pogoni za awansem. W wyniku stresu zaczęła pić i brać amfetaminę. Sekcja zwłok ujawnia, że dziewczyna była na skraju wyczerpania. Basia podejrzewa Marlenę Darską, przełożoną samobójczyni, o mobbing. Dziennikarka zostaje stażystką w firmie Regoeko i w ten sposób...

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

06:55

Wehikuł czasu

program informacyjny ( Polska 2014 )

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

Godziny emisji Wehikuł czasu

07:00

Wspaniały świat wędkarskich przygód, odc. 8

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

W drugiej odsłonie opowieści o łowieniu w polskich rzekach dwóch znakomitych wędkarzy spędzi czas głównie nad Wisłą. Specjaliści podpowiedzą, jak można przechytrzyć wiślane brzany. Widzowie zobaczą, że można spędzić czas nad wodą owocnie i miło, będąc zarazem blisko domu.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

07:40

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Pollack na Hitrze, odc. 9

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Groźny ocean i majestatyczne góry w okolicach norweskiej wyspy Hitra - oto sceneria polsko-holenderskiej wyprawy. Wędkarze walczą z przeciwnościami losu: wielkimi falami oceanu i kapryśną pogodą. Śmiałkom udaje się jednak złowić całkiem okazałe ryby. Przy okazji poznają słony smak prawdziwego morskiego łowienia.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

08:05

Skandaliczny magazyn historyczny, odc. 5

magazyn ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

W odcinku o bezwzględnym śląskim monarchy, który był tak złym człowiekiem, że sąsiedzi rozważali zorganizowanie przeciwko niemu wyprawy krzyżowej, a także o skutkach niewinnych flirtów Kazimierza Wielkiego w czasie podróży na Węgry. Widzowie dowiedzą się również o zbrodni tysiąclecia, awanturze o płaszcz Zygmunta III Wazy na słynnej kolumnie i surowym wychowaniu Bolesława Srogiego.

Godziny emisji Skandaliczny magazyn historyczny

08:55

Wehikuł czasu

program informacyjny ( Polska 2014 )

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

Godziny emisji Wehikuł czasu

09:00

Ludzie żelaza, sez. 1, odc. 13

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Odcinek opowiada o sukcesie budowniczych, którzy pracowali przy wznoszeniu nowych wież World Trade Centre. Pomimo szalejących żywiołów, udało im się stworzyć stalowy szkielet. Widzowie poznają tych odważnych i pełnych determinacji ludzi żelaza.

Godziny emisji Ludzie żelaza

09:30

Kryptonim szef, sez. 2, odc. 5

serial dokumentalny ( USA 2010 ) Czas: 42min.

Uczestnikiem odcinka jest Steve Phelps, szef działu marketingu dużej firmy sportowej NASCAR, organizującej wyścigi samochodowe. Mężczyzna otrzymuje ważne zadanie. Ma przeprowadzić skomplikowane badania rynku. W tym celu zatrudnia się jako szeregowy pracownik jednej z filii przedsiębiorstwa, w którym pełnił dotychczas funkcję zarządzającą. Próbuje dotrzymać tempa nowym kolegom podczas przygotowania ważnych imprez sportowych, w tym wyścigu na torze Daytona International Speedway.

Godziny emisji Kryptonim szef

10:25

MegaDrwale, sez. 3, odc. 5

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 42min.

Bryan Jr. planuje wybrać się na plażę w poszukiwaniu drewna wyrzuconego przez wodę na brzeg. Peter udaje się do północnego Saskatchewan, żeby wykonać kolejne zlecenie - wakacyjny dom nad jeziorem. Podczas prac może liczyć na wsparcie swojego młodszego syna oraz atrakcyjnej praktykantki. Z kolei Andre pomaga zespołowi muzyków stworzyć szyld do lokalu, w którym już niebawem ma odbyć się ich koncert.

Godziny emisji MegaDrwale

11:15

Poszukiwacze fortuny, sez. 3, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 41min.

Travis prowadzi poszukiwania wyjątkowego kamienia, który przeznaczy na pierścionek ślubny dla Amandy. Brian robi wszystko, by wydobyć największy akwamaryn w tym roku.

Godziny emisji Poszukiwacze fortuny

12:10

Wojny owadów, sez. 2, odc. 4

serial przyrodniczy ( USA 2012 ) Czas: 39min.

Samica skorpiona traci w potyczce jedno ze swoich dwutygodniowych młodych. Zobaczymy, jak poradzi sobie mały skorpion w swojej pierwszej walce, którą stoczy z pająkiem z rodziny naśladownikowatych. Tymczasem inna groźna pajęczyca z rodziny omatnikowatych w obronie swoich jaj musi stawić czoło niebezpiecznemu atakowi innego pająka. Z kolei na drzewa toczą pojedynek mistrzowie kamuflażu - błyskawicznie szybcy modliszka oraz pająk skalny. Wielkie pasikoniki zderzają się głowami. Tragiczny finał...

Godziny emisji Wojny owadów

13:05

Gigantyczne maszyny, odc. 2

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 45min.

Tym razem twórcy serii prezentują jedną z największych maszyn do robót ziemnych - koparkę wielonaczyniową. Maszyny tego typu wykorzystywane są między innymi w górnictwie odkrywkowym. Ich zadaniem jest zrywanie kolejnych warstw ziemi. Pracują ciągle, gdyż wyposażone są w wiele olbrzymich części kopiących umieszczonych na kole. Przekonamy się jednak, że nawet mając do dyspozycji takiego giganta, nie zawsze łatwo można wygrać z naturą.

Godziny emisji Gigantyczne maszyny

14:05

UFO w Europie, odc. 5

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 45min.

Dokumentaliści badają doniesienie z 1946 roku, kiedy to na szwedzkim niebie zaobserwowano prawie tysiąc dziwnych obiektów. Świadkowie twierdzili, że wiele statków rozbiło się na powierzchni jezior. Jednak mimo drobiazgowego śledztwa nie odnaleziono żadnych szczątków. W programie także opis incydentu z 1982 roku, który także został objęty dochodzeniem. Portugalski pilot wojskowy zeznał, że na wysokości 1500 metrów przez prawie 30 minut krążyło wokół niego UFO. W tym odcinku także o dziwnych...

Godziny emisji UFO w Europie

15:05

Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 19

reality show ( USA 2014 ) Czas: 21min.

Tym razem handlarze starociami wyruszają na poszukiwanie okazji do miasta Moreno Valley w południowej Kalifornii. Ivy poluje na przedmioty ekskluzywne i kolekcjonerskie. Jarrod ujawnia Brandi swoje alter ego - skazanego na sukces Maxa Profita. Darrell i Brandon znajdują w swoim schowku strojne kostiumy używane przez tancerki egzotyczne. Aby poznać ich wartość, udają się do zawodowych tancerek brzucha. Z kolei Rene ociera się o śmierć.

Godziny emisji Wojny magazynowe

15:35

Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 20

reality show ( USA 2014 ) Czas: 21min.

Tym razem handlarze starociami udają się do nadmorskiego miasta Costa Mesa w hrabstwie Orange. Casey stara się poskromić skłonność męża do szastania pieniędzmi. Z kolei Darrell i Brandon zamierzają wyprzedzić konkurencję, polegając na swojej intuicji. Tymczasem Ivy próbuje dyskretnie obserwować Jarroda i Brandi, aby poznać ich strategię. Para znajduje w swoim schowku kolekcję starych buteleczek po perfumach. Postanawia dać je do wyceny.

Godziny emisji Wojny magazynowe

16:00

Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 12

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 60min.

Odcinek specjalny. Jamie Davis staje w obliczu trudnej decyzji. Zastanawiając się, jak postąpić, spogląda wstecz. Wspomina cztery ostatnie zimy, wracając do najtrudniejszych wyzwań i akcji, które przyniosły mu najwięcej satysfakcji. Kierowcy pomocy drogowej wyjaśniają, co pociąga ich w tej niebezpiecznej pracy. Bohaterowie poprzednich sezonów, którzy odeszli z firmy Davisa, opowiadają o tym, co zmieniło się w ich życiu. Widzowie zobaczą również kulisy powstawania serii.

Godziny emisji Autostrada przez piekło

17:00

Kryptonim szef, sez. 2, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2010 ) Czas: 42min.

Uczestnikiem odcinka jest Fernando Aguirre. Zajmuje on wysokie stanowisko w Chiquita Brands International, przedsiębiorstwie zajmującym się dystrybucją warzyw i owoców . Jako pierwszy Latynos w historii programu Aguirre zastanawia się, czy będzie mu łatwo dostać pracę na szeregowym stanowisku w swoim przedsiębiorstwie. Niebawem wychodzi na jaw, że obowiązki zatrudnionych przy produkcji wcale nie należą do łatwych, a ludziom niezwykle trudno konkurować z maszynami. Ponadto niedawne cięcia...

Godziny emisji Kryptonim szef

18:00

MegaDrwale, sez. 3, odc. 6

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 42min.

Joel rozpoczyna budowę ekskluzywnego domu w Pensylwanii. Olbrzymia rezydencja będzie liczyła sześć tysięcy metrów kwadratowych, a na jej terenie znajdą się między innymi ręcznie rzeźbiony słup totemiczny oraz spiralne schody wykonane z bali. Z kolei Peter udaje się do Bakerville - to miejsce narodzin amerykańskiej gorączki złota. W tym ważnym z punktu widzenia historii miejscu musi stworzyć dom w stylu starej kopalni.

Godziny emisji MegaDrwale

19:00

Poszukiwacze fortuny, sez. 3, odc. 9

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 41min.

Busse'owie wydobywają złoto spod ziemi. Cardwellowie udaje się odkryć największe jak dotąd gniazdo minerałów, a Dorrisowie - złoże amazonitu i ortoklazu.

Godziny emisji Poszukiwacze fortuny

20:00

Premiera Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 21

reality show ( USA 2014 ) Czas: 21min.

Łowcy okazji podróżują do Upland, gdzie ma miejsce kolejna aukcja. Podekscytowany Ivy Calvin próbuje znaleźć schowki, które zawierają przedmioty ekskluzywne i kolekcjonerskie. Rene i jego żona spierają się o to, który składzik i za ile powinni kupić. Sytuacja Jarroda i Brandi komplikuje się, kiedy para wydaje 1300 dolarów na jeden magazynek. Tymczasem Darrell postanawia pożartować sobie z rywali, płatając im figle w starym stylu.

Godziny emisji Wojny magazynowe

20:30

Premiera Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 22

reality show ( USA 2014 ) Czas: 21min.

Darrell i Brandon odczuwają coraz większą presję. Muszą pilnie dokonać zakupów, gdyż w ich sklepie internetowym brakuje towarów. W swoim schowku znajdują wiele bezwartościowych rzeczy. Natrafiają też na starą torebkę z wbudowanym telefonem. Brandon uważa, że przedmiot można sprzedać z zyskiem. Ojciec chce mu udowodnić, że się myli. Wyczerpanemu Ivy'emu brakuje energii i inicjatywy. Tymczasem Rene jest żądny sukcesu. Jarrod i Brandi decydują się obrać nową strategię. Przekonamy się, czy...

Godziny emisji Wojny magazynowe

21:00

Premiera Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 13

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 60min.

Finałowy odcinek sezonu. Jamie po raz pierwszy od miesięcy siada za kierownicą samochodu pomocy drogowej. Przekonamy się, jak długi czas za biurkiem wpłynął na Davisa i czy uda mu się uniknąć katastrofy na autostradzie. Gdy zimowe wiatry zaczynają cichnąć, Jordiego z Mission Towing spotyka niespodziewana tragedia. Jamie zwraca się do swojej konkurencji po radę przy podjęciu decyzji, która będzie miała wpływ na przyszłość jego firmy.

Godziny emisji Autostrada przez piekło

21:55

Prognoza pogody

program informacyjny

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

22:00

Kilogramy zbędnej skóry

film dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 45min.

Poruszająca historia ludzi, którzy muszą pokonać defekty własnego ciała, by cieszyć się pełnią życia i aktywnością fizyczną. Bohaterowie filmu Sarah i Chris poddali się najpopularniejszej w USA operacji bariatrycznej - zabiegowi stworzenia by-passu żołądkowego. Dzięki temu oboje zanotowali ogromny spadek wagi w krótkim czasie. Ich ciała wymagają ponownej interwencji chirurgicznej. Tym razem lekarze muszą usunąć ogromne fałdy luźnej, rozciągniętej skóry, które pozostały po gwałtownym...

Godziny emisji Kilogramy zbędnej skóry

23:00

Edukacja seksualna, sez. 3, odc. 2

program edukacyjny ( Wielka Brytania ) Czas: 45min.

Anna Richardson w odważny, zabawny i przełamujący wszelkie tabu sposób rozmawia o seksie. Program obala mity na temat niektórych miłosnych technik, stosowania prezerwatyw czy zabawek erotycznych. Nie zabraknie też tematów dotyczących chorób przenoszonych drogą płciową, fizjologicznych konsekwencji porodu i utraty dziewictwa. Anna Richardson uczy jak rozmawiać o seksie, obala pokutujące w głowach nastolatków mity. Przeprowadza także liczne eksperymenty. Wspólnie z mężem dowie się, czy polecane...

Obsada: Anna Richardson

Godziny emisji Edukacja seksualna

23:55

Prognoza pogody, odc. 294

program informacyjny

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

00:00

Sensacje XX wieku: Pseudonim "Puch", odc. 12

program historyczny ( Polska 2005 ) Czas: 46min.

Bogusław Wołoszański przedstawia losy radzieckiego agenta Iwana Kuzniecowa, noszącego pseudonim "Puch", znanego Niemcom jako porucznik Wehrmachtu Paul Wilhelm Siebert. Pochodził z rodziny Niemców nadwołżańskich. Znalazł się w gronie doborowych sił specjalnych, które Stalin rozkazał zorganizować, aby uniemożliwić odwrót Armii Czerwonej, zaskoczonej w czerwcu 1941 roku przez ofensywę hitlerowską. Siebert dokonał zamachu na niemieckiego generała von Ilgena - dotarł do jego kwatery,...

Reżyseria: Adek Drabiński

Obsada: Bogusław Wołoszański , Janusz Bukowski , Paweł Sanakiewicz , Piotr Warszawski , Łukasz Nowicki

Godziny emisji Sensacje XX wieku

01:00

77 słoni - Indie: Delhi, odc. 1

serial dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 28min.

W stolicy Indii ekipa odwiedzi dzielnicę "plecakowców", czyli turystów z zachodu. Twórcy programu porozmawiają też z Amidem Goelem, prawdziwym specjalistą od mieszania przypraw. Oprócz tego kamery zajrzą do najważniejszych zabytków miasta: Czerwonego Fortu, Świątyni Lotosu, Świątyni Siwy, parlamentu i pałacu prezydenckiego. Podczas wizyty pod Bramą Indii Robert odda się w ręce tzw. czyścicieli uszu. Widzowie przekonają się też, jak wygląda życie w dzielnicy tybetańskiej, czyli...

Godziny emisji 77 słoni - Indie

01:40

Skandaliczny magazyn historyczny, odc. 9

magazyn ( Polska 2014 ) Czas: 20min.

W odcinku m.in. porachunki arabskich terrorystów w hotelu w Warszawie, polska Helena Trojańska, czyli jak piękna Helena Komorowska związała się z Bogdanem Chmielnickim, a także Henryk Radziejowski i jego konflikt z królem Janem Kazimierzem. Widzowie dowiedzą się również, dlaczego córka Mieszka I, Świętosława, zamordowała swoich zalotników.

Godziny emisji Skandaliczny magazyn historyczny

02:05

Życie Bałtyku: Obce gatunki, sez. 1, odc. 13

serial przyrodniczy ( Polska 2008 ) Czas: 24min.

Obserwacje i badania morskiej przyrody wykazują, że w polskim morzu znajdują się coraz więcej nieproszonych gości. Okazuje się, że inwazje gatunków obcych stanowią nowe globalne niebezpieczeństwo. Dokument przedstawia niektóre spośród ponad 100 obcych gatunków zanotowanych dotychczas w Bałtyku. Wyniki badań pokazują, że ich liczba z roku na rok rośnie. Na szczęście tylko niektóre z nich zachowują się w sposób niepożądany. Wśród intruzów pojawiają się organizmy mikroskopijne, ale także duże...

Reżyseria: Jerzy Abramowicz

Godziny emisji Życie Bałtyku

02:40

Pod lupą, sez. 1, odc. 6

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Twórcy programu sprawdzą, czy można przejść przez Warszawę niezauważonym przez kamery monitoringu. Następnie zaprezentują mobilny gadżet łagodzący ból za pomocą impulsów elektrycznych o niskiej częstotliwości. Udowodnią też, że z powodu smartfonów spada umiejętność intensywnej koncentracji na jednej czynności. Gościem odcinka będzie Witold Tomaszewski, który opowie o nowych technologiach na rynku urządzeń telefonicznych. Ponadto widzowie dowiedzą się, jak funkcjonuje Energylandia. Pan Korek...

Godziny emisji Pod lupą

03:05

Wędkarz na tropie: Płotka, odc. 5

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce mężczyzn, kobiety, dzieci i seniorów. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Pojawia się problem, kiedy brakuje praktycznej wiedzy. Tomasz "Wieczny" Wieczorek, uznany w środowisku wędkarz, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym, zdradzi swój sposób na sukces. Opowie o rodzajach przynęt i sposobach połowów. Dodatkowo w każdym odcinku specjalni goście - specjaliści w danej metodzie - udzielą widzom praktycznych...

Godziny emisji Wędkarz na tropie

03:40

Wędkarz na tropie: Troć, odc. 6

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 20min.

Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce mężczyzn, kobiety, dzieci i seniorów. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Pojawia się problem, kiedy brakuje praktycznej wiedzy. Tomasz "Wieczny" Wieczorek, uznany w środowisku wędkarz, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym, zdradzi swój sposób na sukces. Opowie o rodzajach przynęt i sposobach połowów. Dodatkowo w każdym odcinku specjalni goście - specjaliści w danej metodzie - udzielą widzom praktycznych...

Godziny emisji Wędkarz na tropie

04:05

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sposób na szczupaka, odc. 27

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Chłopak, który wybrał się na ryby do Szwecji, marzył o tym, by złowić metrowego szczupaka. Jako doświadczony wędkarz opowie wraz z kolegami o tym, co trzeba zrobić, by odnieść sukces w łowieniu.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

04:40

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sposób na szczupaka, odc. 28

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 20min.

Chłopak, który wybrał się na ryby do Szwecji, marzył o tym, by złowić metrowego szczupaka. Jako doświadczony wędkarz opowie wraz z kolegami o tym, co trzeba zrobić, by odnieść sukces w łowieniu.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

05:00

Redakcja: Dział Śledczy: Śmiertelne nadgodziny, sez. 2, odc. 30

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Alicja jest niezadowolona z dziennikarzy, którzy nie mogą ostatnio znaleźć nowego tematu. By wykazać się inicjatywą, Basia podejmuje temat samobójstwa młodej kobiety. Według byłego chłopaka Natalii, zmarła stała się ofiarą wiecznej pogoni za awansem. W wyniku stresu zaczęła pić i brać amfetaminę. Sekcja zwłok ujawnia, że dziewczyna była na skraju wyczerpania. Basia podejrzewa Marlenę Darską, przełożoną samobójczyni, o mobbing. Dziennikarka zostaje stażystką w firmie Regoeko i w ten sposób...

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info