Logo FOKUS TV Program TV FOKUS TV - ramówka, emisje

2018-01-15 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Dział Śledczy: Sprawa Agaty, sez. 2, odc. 8

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Do pracowników redakcji zgłasza się matka 12-letniej Agatki. Przed cztery laty dziewczynka została zamordowana. Pomimo wysiłków policji do tej pory nie udało się odnaleźć sprawcy tej straszliwej zbrodni, w końcu śledztwo zamknięto. Zdesperowana kobieta prosi, żeby dziennikarze nagłośnili temat. Jest przekonana, że dzięki temu uda się schwytać zabójcę jej córki. Na polecenie Alicji sprawą mają się zająć Marek i Basia.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

06:55

Wehikuł czasu

program informacyjny ( Polska 2014 )

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

Godziny emisji Wehikuł czasu

07:00

Wspaniały świat wędkarskich przygód: The Doorsz, odc. 31

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Bohaterowie odcinka pokazują, jak sprawić, by wyprawa do Norwegii stała się wędkarską przygodą życia. Zdradzają różne sekrety, które zapewne sprawdzą się również na Bałtyku. Widzowie zobaczą prawdziwie męskie starcie z wielkimi rybami, które rozgrywa się na tle surowych, ale niezwykle malowniczych krajobrazów dalekiej Północy.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

07:30

Wspaniały świat wędkarskich przygód: The Doorsz, odc. 32

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Bohaterowie odcinka pokazują, jak sprawić, by wyprawa do Norwegii stała się wędkarską przygodą życia. Zdradzają różne sekrety, które zapewne sprawdzą się również na Bałtyku. Widzowie zobaczą prawdziwie męskie starcie z wielkimi rybami, które rozgrywa się na tle surowych, ale niezwykle malowniczych krajobrazów dalekiej Północy.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

08:00

Łowcy skarbów, odc. 17

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 22min.

George i Tim podążają szlakiem kalifornijskim, którym kiedyś podróżowali pierwsi amerykańscy osadnicy. Celem duetu poszukiwaczy jest znalezienie pamiątek po ludziach, którzy wędrowali tamtędy w połowie XIX wieku. Trop prowadzi ich do opuszczonego miasteczka na granicy Kalifornii.

Obsada: Christien Anholt , Tia Carrere

Godziny emisji Łowcy skarbów

08:25

Wehikuł czasu

program informacyjny ( Polska 2014 )

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

Godziny emisji Wehikuł czasu

08:30

Łowcy skarbów, odc. 18

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 22min.

Tym razem poszukiwacze skarbów odwiedzają tereny w stanie Missisipi, na których rozciągały się plantacje bawełny i narodził się blues. To tutaj żyli i tworzyli legendarni muzycy tego gatunku - Robert Johnson, Muddy Waters i Howlin Wolf. KG i Ringy mają nadzieję na wspaniałe znaleziska w okolicznych starych zagrodach i gospodarstwach. Z detektorami metalu w rękach poszukują przedmiotów bezpośrednio związanych ze słynnymi bluesmanami.

Obsada: Christien Anholt , Tia Carrere

Godziny emisji Łowcy skarbów

09:05

Kryptonim szef, sez. 3, odc. 1

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 40min.

Stephen J. Cloobeck, na co dzień zajmujący wysokie stanowisko w Diamond Resorts International, udaje człowieka spełniającego marzenie o pracy w przemyśle medycznym. W ciągu ostatnich lat firma zakupiła kilka nowych nieruchomości, które teraz muszą zostać doprowadzone do odpowiedniego standardu. Przez udział w programie Stephen ma nadzieję przekonać się, na jakim etapie znajdują się prace remontowe w wymienionych placówkach oraz czy pracownicy firmy zapewniają swoim gościom usługi na...

Godziny emisji Kryptonim szef

10:00

Najniebezpieczniejsze drogi świata: Kanadyjskie drogi lodowe, sez. 2, odc. 5

serial dokumentalny ( Niemcy 2014 ) Czas: 43min.

Kanadyjskie drogi lodowe istnieją zaledwie przez kilkadziesiąt dni w roku, kiedy lód jest dostatecznie gruby, aby wytrzymać ciężar pojazdu. Tych kilka zimowych miesięcy to jedyny czas, gdy mieszkańcy północnej części prowincji Manitoba mogą liczyć na dostawy towarów z innych regionów. Kamera towarzyszy Vladowi i Hugh, kierowcom ciężarówek, oraz Scottowi, rdzennemu mieszkańcowi Kanady. Wszystkich trzech czeka długa przeprawa do miasteczka o nazwie God's Lake. Przed nimi niebezpieczna...

Godziny emisji Najniebezpieczniejsze drogi świata

11:00

Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 8

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

W dzisiejszym odcinku zobaczymy specjalną maszynę używaną do produkcji lodów z kawałkami ciasteczek czekoladowych. Przekonamy się również, jak wygląda fabryka, w której wytwarzane są inne łakocie - miętowo-czekoladowe pałeczki. Ponadto twórcy programu odwiedzają przedsiębiorstwo, w którym każdego dnia produkuje się prawie 9 tysięcy litrów marynowanej fasoli. Próbują też poznać tajniki receptury na pyszne ciasteczka zwane śniegowymi kulami.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

11:25

Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 9

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

Tym razem twórcy serii ukazują jak powstają Chicken Bones - popularne w Kanadzie cukierki czekoladowe, produkowane od 1985 roku. Poznamy też historię i kulisy dzisiejszej produkcji babeczek budyniowych z ciasta francuskiego, charakterystycznych dla kuchni portugalskiej. Ich receptura została opracowana przez mnichów z lizbońskiego klasztoru. W programie także wizyta na kalifornijskim ranczu, które przetwarza trzy tysiące ton czosnku rocznie. Zobaczymy też tajniki produkcji czekoladowych...

Godziny emisji Fabryka jedzenia

12:05

Dzika Albania: W krainie orła

film dokumentalny ( Niemcy 2016 ) Czas: 51min.

W samym sercu Bałkanów znajduje się wciąż nieodkryta Albania, która ma dostęp zarówno do Adriatyku, jak i Morza Jońskiego. Dokumentaliści podążają śladem młodego orła bielika, by ujrzeć ten górzysty kraj z niezwykłej perspektywy - lotu ptaka. Widzowie mają okazję, żeby zobaczyć z góry rzeki, jeziora, Góry Dynarskie czy turkusowe wody Morza Adriatyckiego. Niezwykła podróż pozwala odkryć sekrety zachwycającej swoim pięknem Albanii.

Reżyseria: Cornelia Volk

Godziny emisji Dzika Albania: W krainie orła

13:10

Łowcy ciężarówek, sez. 1, odc. 4

reality show ( USA 2013 ) Czas: 41min.

Dwóch Teksańczyków musi najpierw odnaleźć, a następnie zatrzymać skradzioną ciężarówkę, aby pokrzyżować plany złodziejów zamierzających przekroczyć granicę z Meksykiem. Ekipa Pustynnych Psów wyrusza tropem węża.

Godziny emisji Łowcy ciężarówek

14:05

Zamieszkać w dziczy: Chata na drzewie, sez. 2, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 43min.

Paulie i Tuffy mają pięć dni na wybudowanie domu na drzewie dla Johna Perrone'a Jr. Zleceniodawca właśnie się zaręczył i chce, by w nowo stworzonej kryjówce w gałęziach klonu odbył się jego wieczór kawalerski. W dodatku po ślubie młoda para pragnie tam spędzić miodowy miesiąc. Schronienie ma mieć wysokość 4,5 m. Zostanie wykonana z niecodziennych materiałów, np. słupów telefonicznych.

Godziny emisji Zamieszkać w dziczy

15:05

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 21

reality show ( USA 2014 ) Czas: 22min.

Tym razem licytacja odbywa się w North Hollywood. Rywalizacja pomiędzy uczestnikami aukcji staje się wyjątkowo zacięta. Nawet Danowi i Laurze udziela się napięcie. W swoim schowku Dave znajduje sporo biżuterii, wyglądającej na cenną. Natrafia też na dziecinne wyścigówki ze specjalnym torem. Jest podekscytowany tą zabawką i postanawia ją wycenić. Rene dla zabawy drażni lokalnych kupców. Mary planuje odrestaurowanie mebli z magazynów, które wylicytowała.

Godziny emisji Wojny magazynowe

15:35

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 22

reality show ( USA 2014 ) Czas: 22min.

Tym razem handlarze starociami udają się do Huntington Beach. Dave zabiera ze sobą jako wsparcie swoich najlepszych przyjaciół. To dwa psy, które budzą wśród pozostałych uczestników programu znacznie więcej sympatii niż sam Hester. Rene w wylicytowanym przez siebie schowku znajduje nietypowy namiot. Zaintrygowany postanawia sprawdzić, ile wart jest ten przedmiot dla miłośników biwakowania. Dave natrafia w magazynie na dziwne urządzenia. Okazuje się, że może je sprzedać za niezłą sumkę.

Godziny emisji Wojny magazynowe

16:00

Wielkie przeprowadzki: Ryzykowne operacje, sez. 3, odc. 1

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2008 ) Czas: 47min.

W tym odcinku zobaczymy w akcji dwie ekipy zajmujące się transportem gigantycznych obiektów. Jerry Matyiko podejmuje się przesunięcia w głąb lądu zabytkowej latarni morskiej znajdującej się na podmywanym przez ocean klifie na wyspie Nantucket w amerykańskim stanie Massachusetts. To nie lada wyzwanie, gdyż budowla waży ponad 400 ton i jest wysoka na ponad 27 metrów. Z kolei w Szwecji Andreas Martensson i jego ekipa ma za zadanie przetransportować domy w miasteczku górniczym. Akcja musi być...

Godziny emisji Wielkie przeprowadzki

17:05

Kryptonim szef, sez. 3, odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 41min.

Tym razem pod przykrywką działa Dina Dwyer-Owens, jedna z najwyżej postawionych osób w firmie The Dwyer Group, zajmującej się konserwacją budynków i pojazdów. Na potrzeby programu kobieta udaje uczestniczkę telewizyjnego show, który pozwala przeciętnym ludziom spróbować swoich sił w wymarzonej przez nich pracy. Dina znalazła się w firmie tuż po zakończeniu nauki, a po śmierci swojego ojca zajęła jego stanowisko dyrektora wykonawczego. Dzięki tej przygodzie będzie miała okazję odkryć, że...

Godziny emisji Kryptonim szef

18:00

Starożytni kosmici: Zagadki Sfinksa, sez. 7, odc. 1

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 41min.

Większość naukowców twierdzi, że posąg Sfinksa w Gizie powstał około 2500 roku przed naszą erą. Geologiczne badania pozwalają jednak przypuszczać, iż jest o wiele starszy. Jeśli to prawda, nasuwa się pytanie, kto go zbudował. Twórcy programu przedstawiają różne odpowiedzi.

Godziny emisji Starożytni kosmici

19:00

Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 9

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

Tym razem twórcy serii ukazują jak powstają Chicken Bones - popularne w Kanadzie cukierki czekoladowe, produkowane od 1985 roku. Poznamy też historię i kulisy dzisiejszej produkcji babeczek budyniowych z ciasta francuskiego, charakterystycznych dla kuchni portugalskiej. Ich receptura została opracowana przez mnichów z lizbońskiego klasztoru. W programie także wizyta na kalifornijskim ranczu, które przetwarza trzy tysiące ton czosnku rocznie. Zobaczymy też tajniki produkcji czekoladowych...

Godziny emisji Fabryka jedzenia

19:30

Premiera Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 10

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

Podglądamy linię produkcyjną, na której powstają słynne amerykańskie przysmaki o ponad stuletniej historii - minibatoniki Clark. Zobaczymy, jak są one kąpane w czekoladowym wodospadzie, aby następnie wjechać w kilkunastometrowy tunel chłodzący. Poznamy tajniki masowej produkcji tradycyjnej sałatki ziemniaczano-jajecznej. Dowiemy się, dlaczego ciasto francuskie w serowych przysmakach jest nacinane. Ponadto w programie zaskakujące połączenie - czipsy ziemniaczane z mleczną czekoladą.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

20:00

Premiera Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 23

reality show ( USA 2014 ) Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku handlarze starociami wybierają się na aukcję w Mission Hills. Ivy postanawia zmienić strategię i kupić magazyn, w którym ma nadzieję znaleźć przedmioty cenne dla kolekcjonerów. Mary próbuje nabyć coś, co mogłaby szybko sprzedać. Tymczasem Rene przygotowuje się na duże zakupy. Lokalny kupiec próbuje wyprowadzić z równowagi Darrella. Sheets wydaje 850 dolarów, ale zwraca mu się z nawiązką. W schowku znajduje bowiem stary efekt gitarowy Binson Echorec.

Godziny emisji Wojny magazynowe

20:30

Premiera Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 24

reality show ( USA 2014 ) Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku handlarze starociami zmierzają do Palm Springs na aukcję magazynową, dzięki której można naprawdę się wzbogacić. Mary obawia się, że okolica będzie dla niej za droga. Tymczasem Ivy nastawia się na poszukiwania przedmiotów vintage. Znajduje stare części cadillaca, które daje do wyceny Frankowi Corrente. Doświadczony diler samochodów mówi mu, że to złom. Darrell i Rene ostro ze sobą rywalizują podczas licytacji.

Godziny emisji Wojny magazynowe

21:00

Premiera Wielkie przeprowadzki: Gigant z drewna, sez. 3, odc. 2

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2008 ) Czas: 47min.

Dwie ekipy podejmują próbę przetransportowania ogromnych drewnianych budynków, które okazują się chwiejnej konstrukcji. W kanadyjskiej prowincji Manitoba Harold Minty i jego ludzie muszą przewieźć restaurację o powierzchni 750 mkw. Dystans, jaki mają do pokonania, to 50 km w górzystym, pokrytym lodem i śniegiem terenie. Przekonamy się, czy obiekt przetrwa podróż w nienaruszonym stanie. Z kolei w Staunton w Wirginii Jimmy Matyiko zastanawia się, jak przetransportować całą farmę, m.in. dom...

Godziny emisji Wielkie przeprowadzki

21:55

Prognoza pogody

program informacyjny

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

22:00

Premiera Wielcy ludzie wielkich wojen, sez. 1, odc. 2

serial fabularno-dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 45min.

Siły ententy przy wsparciu Amerykanów w końcu wypierają Niemców z terenów Francji. Walki wprawdzie dobiegają końca, lecz napięcia między państwami nie ustają. Po traktacie wersalskim spory jeszcze bardziej się nasilają. Tymczasem młody Adolf Hitler czuje się zdradzony przez rząd niemiecki i zaczyna sobie torować drogę na szczyty władzy.

Obsada: James William Barker , David Mitchum Brown , C. Conrad Cady , Don Hartman

Godziny emisji Wielcy ludzie wielkich wojen

23:00

Polowania na nazistów: Klaus Barbie, odc. 3

serial dokumentalny ( Kanada, Brazylia 2010 ) Czas: 44min.

Sylwetka hitlerowskiego zbrodniarza, Klausa Barbiego, odpowiedzialnego podczas II wojny światowej za mordy na Żydach w okupowanej Francji. Barbie, ze względu na brutalne metody działania nazywany "Rzeźnikiem z Lyonu", po wojnie pracował na rzecz wywiadu amerykańskiego i brytyjskiego, następnie uciekł do Argentyny, a potem do Boliwii. Dopiero w 1971 roku został rozpoznany i wytropiony przez poszukiwaczy nazistowskich zbrodniarzy wojennych. Dwanaście lat później boliwijski rząd...

Godziny emisji Polowania na nazistów

23:55

Prognoza pogody

program informacyjny

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

00:00

Brak dowodów: Trójkąt Sierra Nevada, odc. 5

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 45min.

Sierra Nevada to jedno z najpiękniejszych i zarazem najniebezpieczniejszych miejsc Ameryki. Wysokie szczyty i rozgrzana pustynia przyciągają poszukiwaczy mocnych wrażeń. Niestety, tutaj też rozbiło się ponad 2 tys. samolotów. Eksperci od UFO wierzą, że to z powodu wojskowej Strefy 51, gdzie podobno testuje się technologię obcych, która może zakłócać systemy nawigacyjne. Inni specjaliści twierdzą, że specyficzne ukształtowanie terenu wywołuje anomalie pogodowe. Zdradziecki prąd zstępujący może...

Reżyseria: Martin Pupp

Godziny emisji Brak dowodów

00:55

Chiny: Historia i współczesność: Chiny: Schodami do nieba, odc. 1

serial dokumentalny ( Polska 2014 ) Czas: 53min.

Twórcy programu odkrywają, w jaki sposób chińskie władze odnoszą się do swoich zabytków oraz skarbów przyrody. Odwiedzają przy tym najpiękniejsze zakątki Chin centralnych i południowo-wschodnich, w tym m.in. Rezerwat Przyrody Wulingyuan z Narodowym Parkiem Krajobrazowym "Zhangjiajie" i rezerwat Doliny Suoxiju. Ekipa filmowa przybywa do największej w Azji jaskini Hunan Long, wioski mniejszości etnicznej Miao, buddyjskich klasztorów w prowincji Hunan, zabytków położonych nad rzeką...

Reżyseria: Remigiusz Jakubowski

Godziny emisji Chiny: Historia i współczesność

02:05

Pod lupą, sez. 1, odc. 3

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 25min.

Prowadzący Kuba Marcinowicz przeprowadza eksperyment, który pokaże, czy można upić się, nie pijąc alkoholu.

Godziny emisji Pod lupą

02:40

Skandaliczny magazyn historyczny, odc. 3

magazyn ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

W odcinku m.in. Fritz Haber i zastosowanie przez niego podczas I wojny światowej gazów bojowych, największa tragedia w dziejach Polski - bitwa z Mongołami pod Legnicą w 1241 roku, Napoleon i jego wizyta w Polsce, a także historia jednego z najciekawszych włamań Szpicbródki.

Godziny emisji Skandaliczny magazyn historyczny

03:05

Wędkarz na tropie: Płotka, odc. 5

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce mężczyzn, kobiety, dzieci i seniorów. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Pojawia się problem, kiedy brakuje praktycznej wiedzy. Tomasz "Wieczny" Wieczorek, uznany w środowisku wędkarz, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym, zdradzi swój sposób na sukces. Opowie o rodzajach przynęt i sposobach połowów. Dodatkowo w każdym odcinku specjalni goście - specjaliści w danej metodzie - udzielą widzom praktycznych...

Godziny emisji Wędkarz na tropie

03:40

Wędkarz na tropie: Troć, odc. 6

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce mężczyzn, kobiety, dzieci i seniorów. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Pojawia się problem, kiedy brakuje praktycznej wiedzy. Tomasz "Wieczny" Wieczorek, uznany w środowisku wędkarz, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym, zdradzi swój sposób na sukces. Opowie o rodzajach przynęt i sposobach połowów. Dodatkowo w każdym odcinku specjalni goście - specjaliści w danej metodzie - udzielą widzom praktycznych...

Godziny emisji Wędkarz na tropie

04:00

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Przyczajony jaź, ukryty kleń, odc. 12

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Jaź i kleń to ryby, które uchodzą za bardzo ostrożne i płochliwe. Łowienie tych dwóch, żyjących blisko siebie gatunków, to prawdziwe podchody. Wędkarscy eksperci z Pawłem Mireckim na czele udowadniają, że wyprawa może okazać się sukcesem. Ich profesjonalny instruktaż skierowany jest do pewnego młodego adepta sztuki wędkarskiej. Mężczyzna stawił się nad rzeką z lekkim spinningiem w dłoni i z nadzieją na pierwsze sukcesy pod fachowym okiem mistrzów.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

04:30

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Przyczajony jaź, ukryty kleń, odc. 13

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Jaź i kleń to ryby, które uchodzą za bardzo ostrożne i płochliwe. Łowienie tych dwóch, żyjących blisko siebie gatunków, to prawdziwe podchody. Wędkarscy eksperci z Pawłem Mireckim na czele udowadniają, że wyprawa może okazać się sukcesem. Ich profesjonalny instruktaż skierowany jest do pewnego młodego adepta sztuki wędkarskiej. Mężczyzna stawił się nad rzeką z lekkim spinningiem w dłoni i z nadzieją na pierwsze sukcesy pod fachowym okiem mistrzów.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

05:00

Redakcja: Dział Śledczy: Sprawa Agaty, sez. 2, odc. 8

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Do pracowników redakcji zgłasza się matka 12-letniej Agatki. Przed cztery laty dziewczynka została zamordowana. Pomimo wysiłków policji do tej pory nie udało się odnaleźć sprawcy tej straszliwej zbrodni, w końcu śledztwo zamknięto. Zdesperowana kobieta prosi, żeby dziennikarze nagłośnili temat. Jest przekonana, że dzięki temu uda się schwytać zabójcę jej córki. Na polecenie Alicji sprawą mają się zająć Marek i Basia.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info