Logo FOKUS TV Program TV FOKUS TV - ramówka, emisje

2018-01-24 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Dział Śledczy: Psychofan, sez. 2, odc. 15

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Znana piosenkarka jest przerażona, bowiem od dłuższego czasu dostaje SMS-y i maile od zakochanego fana. Gnębiona wokalistka obawia się o swoje życie. Zgłosiła sprawę na policję, ale funkcjonariusze - jej zdaniem - nie podjęli żadnych działań. Alicja obiecuje jej pomóc. Do śledztwa wyznacza Baśkę i Dorę.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

06:55

Wehikuł czasu

program informacyjny ( Polska 2014 )

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

Godziny emisji Wehikuł czasu

07:00

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Bałtycki trolling, odc. 45

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Odcinek poświęcony sztuce łowienia króla przybrzeżnych wód - łososia. Widzowie zobaczą, na czym polega amatorski trolling morski. Dowiedzą się również, dlaczego na łodzi niezbędny jest "pies" i do czego wędkarzowi służy winda.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

07:30

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sandacze na martwą rybkę, odc. 46

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Okazuje się, że wielu wędkarzy powraca do starych, sprawdzonych sposobów swoich dziadków. Jedną z nich jest metoda na martwą rybkę, którą stosuje się do łowienia mętnookich drapieżników. Widzowie dowiedzą się, jak dobrać sprzęt i prawidłowo zmontować zestaw. Trzech wędkarzy wybrało się aż do Hiszpanii nad rzekę Ebro, by zdradzić, jak można eksperymentować, stosując różne modyfikacje tej sprawdzonej metody.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

08:00

Skandaliczny magazyn historyczny, odc. 5

magazyn ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

W odcinku o bezwzględnym śląskim monarchy, który był tak złym człowiekiem, że sąsiedzi rozważali zorganizowanie przeciwko niemu wyprawy krzyżowej, a także o skutkach niewinnych flirtów Kazimierza Wielkiego w czasie podróży na Węgry. Widzowie dowiedzą się również o zbrodni tysiąclecia, awanturze o płaszcz Zygmunta III Wazy na słynnej kolumnie i surowym wychowaniu Bolesława Srogiego.

Godziny emisji Skandaliczny magazyn historyczny

08:30

Skandaliczny magazyn historyczny, odc. 6

magazyn ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

W odcinku m.in. zamach na kata Warszawy Frantza Kutcherę oraz ślub, który mu wyprawiono po śmierci, Bolesław Chrobry i jego nadmierny popęd seksualny, a także kaznodzieja Jan Paweł Woronicz i brudny but francuskiego oficera.

Godziny emisji Skandaliczny magazyn historyczny

08:35

Wehikuł czasu

program informacyjny ( Polska 2014 )

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

Godziny emisji Wehikuł czasu

09:00

Kryptonim szef, sez. 3, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 41min.

Harlan Kent jest dyrektorem wykonawczym w Yankee Candle, największej na świecie firmie produkującej świece. W trakcie trwania programu udaje Dana Johnsona, kucharza z Cincinnati, który był zmuszony zamknąć swoją restaurację i założyć sklep, choć nie ma żadnego doświadczenia na tym polu. Harlan pracuje w firmie już dziesięć lat. Przez ten czas zajmował różne stanowiska, dyrektorem wykonawczym został dopiero dwa lata temu. Tym razem będzie musiał porzucić swoje biuro i wziąć na siebie obowiązki...

Godziny emisji Kryptonim szef

10:00

Starożytni kosmici: Przesłanie od obcych, sez. 7, odc. 7

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 41min.

Wielu badaczy jest zdania, że w najświętszych tekstach religijnych, a także w formie i lokalizacji prastarych budowli ukryto tajne przesłanie, które wyjaśnia cel naszego istnienia. Autorzy programu szukają dowodów na to, że dziwne i niezrozumiałe komunikaty pozostawiły ludziom pozaziemskie istoty, które tysiące lat temu przybyły na Ziemię. Być może jest to rodzaj testu dla ludzkości. Jeśli dowiemy się wystarczająco dużo, złamiemy szyfr niezbędny do odczytania tych wiadomości i połączymy się z...

Godziny emisji Starożytni kosmici

10:50

Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 14

serial dokumentalny ( Kanada 2013 )

Tym razem twórcy serii prezentują, w jaki sposób dekorowane są pyszne galaretki malinowe. Dowiemy się również, ile pracy wymaga przygotowanie idealnych pierożków krabowych - popularnej amerykańskiej przystawki w orientalnym stylu. Są one ręcznie zawijane i smażone. Przekonamy się także, że kluczowym składnikiem wyśmienitych ciasteczek owsianych z żurawiną i orzechami pekan jest... miłość. W programie także wizyta w fabryce miętówek.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

11:10

Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 15

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

W dzisiejszym odcinku autorzy serii przedstawiają drogę, jaką muszą przebyć ziemniaki, aby stać się zakręconymi frytkami. Zobaczymy m.in., jak wygląda wykorzystywana do krojenia kartofli specjalna maszyna. Przyjrzymy się też procesowi pieczenia słynnego amerykańskiego tortu serowego o charakterystycznym czerwonym kolorze - red velvet cake. Do wyprodukowania pół miliona tych ciast rocznie zużywa się 200 ton serka śmietankowego. Dowiemy się też, jak wygląda zakład, w którym każdego dnia...

Godziny emisji Fabryka jedzenia

11:40

Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 16

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

W dzisiejszym odcinku wizyta w zakładzie, w którym przygotowane są popularne paluszki rybne. Są one obsypywane panierką i smażone na złoty kolor w ciągu zaledwie 20 sekund. Zobaczymy też, jak powstaje karmelowy popcorn. Zanim bataty staną się pysznymi falistymi frytkami, muszą zostać umyte, obrane, odpowiednio pokrojone i wysuszone. Przekonamy się również, jaką drogę muszą przebyć kawałki ciasta przed zanurzeniem w czekoladzie mlecznej.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

12:10

Pierwotny instynkt, odc. 2

serial przyrodniczy ( USA 2015 ) Czas: 43min.

Walka o przetrwanie w świecie dzikich stworzeń jest brutalna. Tym razem twórcy serii prezentują różne sposoby, w jakie zwierzęta zabijają swoje ofiary. Zobaczymy w akcji m.in. tygrysy - drapieżców działających w pojedynkę, polegających na swojej przebiegłości, szybkości i sile. Inną strategię wybierają z kolei orki, które używają inteligencji, aby współpracować. Dzięki temu są w stanie pokonać nawet znacznie potężniejszego przeciwnika.

Godziny emisji Pierwotny instynkt

13:05

Łowcy ciężarówek, sez. 2, odc. 5

reality show ( USA 2014 ) Czas: 19min.

Z parkingu przed sklepem monopolowym zostaje skradziony samochód z piwem, winem i mocnym alkoholem. Wartość ładunku wynosi 120 tysięcy dolarów. Trzy drużyny łowców ciężarówek z Ohio wyruszają w pościg, w którym nagrodą za odzyskanie towarów jest ponad 3 tysiące dolarów. Jednak Big T i Bek muszą zmienić plany, kiedy dostają telefon z prośbą o pomoc w opanowaniu awantury na drodze. Bek wdaje się w bójkę z rozwścieczonym kierowcą samochodu osobowego.

Godziny emisji Łowcy ciężarówek

13:30

Łowcy ciężarówek, sez. 2, odc. 6

reality show ( USA 2014 ) Czas: 19min.

Podczas gdy Dayton jest skute lodem, kradzieże ciężarówek stają się w Ohio prawdziwą plagą. Przepadają trzy ciężarówki. Dwie z nich, przewożące napoje energetyczne, zostały skradzione z bazy. Wygląda na to, że w kradzież był zamieszany któryś z pracowników. Łowcy ciężarówek muszą namierzyć złodziei. Za każdy odnaleziony pojazd czeka ich premia w wysokości 5 tysięcy dolarów. Wkrótce na horyzoncie pojawia się kolejne zadanie. Dostawa mebli o wartości 90 tysięcy dolarów zostaje wstrzymana, gdyż...

Godziny emisji Łowcy ciężarówek

14:00

Centrum dowodzenia, odc. 1

serial dokumentalny ( Kanada 2011 ) Czas: 45min.

Dokumentaliści pokazują pracę osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie największego lotniska na świecie. Port lotniczy Atlanta - Hartsfield-Jackson w USA obsługuje codziennie 250 tysięcy pasażerów, którzy przylatują lub odlatują jednym z 2700 kursów. Największy ruch jest zawsze w piątki wieczorem. Personel lotniska musi wtedy zachować szczególne opanowanie, żeby nie dopuścić do chaosu i opóźnień. W programie zobaczymy m.in. stresującą i odpowiedzialną pracę kontrolerów lotu oraz inżynierów na...

Godziny emisji Centrum dowodzenia

15:00

Wojny magazynowe - Nowy Jork, sez. 1, odc. 5

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

W kolejnym odcinku aukcja odbywa się na Long Island, wyspie leżącej u wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Podczas licytacji jeden z uczestników programu posuwa się do podstępu. To sprawia, że napięcie panujące pomiędzy dwojgiem handlarzy niebezpiecznie rośnie. Wszyscy kupujący mają cichą nadzieję, że poza granicami Nowego Jorku uda im się natrafić na wyjątkowe, niespotykane dotąd przedmioty.

Godziny emisji Wojny magazynowe - Nowy Jork

15:30

Wojny magazynowe - Nowy Jork, sez. 1, odc. 6

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

W finałowym odcinku pierwszego sezonu wszyscy kupujący szykują się na wielkie wydarzenie - kolejną aukcję w miejscu, które słynie z najlepszych i najbardziej dochodowych schowków w całym Nowym Jorku. Handlarze zamierzają dobrze wykorzystać swoją drugą szansę w tym wyjątkowym lokalu. To oznacza zaciętą rywalizację, pełne napięcia licytacje, wielkie nadzieje oraz - w niektórych przypadkach - gorzkie rozczarowania.

Godziny emisji Wojny magazynowe - Nowy Jork

16:00

Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 1

serial dokumentalny ( Kanada 2016 ) Czas: 60min.

Gdy na autostradzie zaczyna płonąć ciężarówka, do akcji wyrusza sam szef James Davis. W jego firmie zachodzą duże zmiany, spowodowane przez kryzys ekonomiczny w Albercie. Jest jednak i niespodzianka - do ekipy ponownie dołącza świetny kierowca Scott Bird. Jordie Duperon z kolei cieszy się na powrót swojego młodszego brata Nika, który przez kilka lat pracował w mieście, a teraz chce pomóc w rodzinnej firmie Mission Towing. Ekipa zostaje wezwana do pojazdu, który wpadł do rzeki. Z kolei w...

Godziny emisji Autostrada przez piekło

17:00

Kryptonim szef, sez. 3, odc. 9

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 40min.

Mark King jest dyrektorem wykonawczym w Taylor Made, jednej z wiodących firm zajmujących się produkcją sprzętu do golfa. Na swoje obecne stanowisko zapracował sam, przez ponad trzydzieści lat spędzonych w przedsiębiorstwie. Ponieważ sam zaczynał jako szeregowy pracownik, wierzy, że zna od podszewki życie wszystkich swoich podwładnych. Dzięki udziałowi w programie ma nadzieję znaleźć sposoby na podniesienie zysków firmy, zwłaszcza po ostatnim kryzysie w branży. Przy okazji uświadomi sobie, że...

Godziny emisji Kryptonim szef

18:00

Starożytni kosmici: Potop, sez. 7, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 42min.

Mit o zesłanym przez bogów potopie, który przeżyła garstka szlachetnych wybrańców, pojawia się w ponad tysiącu dwustu kulturach z całego świata. Nowe badania sugerują, że wszystkie podania zawierają opis autentycznego kataklizmu, który dotknął Ziemię. Wielu badaczy sądzi, że ocalenie zawdzięczamy przybyszom z innej planety. Niektórzy są przekonani, że owe istoty są gotowe uratować nas ponownie, gdyby Ziemi zagroziła następna katastrofa.

Godziny emisji Starożytni kosmici

19:00

Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 16

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

W dzisiejszym odcinku wizyta w zakładzie, w którym przygotowane są popularne paluszki rybne. Są one obsypywane panierką i smażone na złoty kolor w ciągu zaledwie 20 sekund. Zobaczymy też, jak powstaje karmelowy popcorn. Zanim bataty staną się pysznymi falistymi frytkami, muszą zostać umyte, obrane, odpowiednio pokrojone i wysuszone. Przekonamy się również, jaką drogę muszą przebyć kawałki ciasta przed zanurzeniem w czekoladzie mlecznej.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

19:30

Premiera Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 17

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

Tym razem wizyta w zakładzie, w którym każdego dnia powstaje ponad trzy miliony hamburgerów. Dowiemy się również, jak uzyskuje się charakterystyczny kształt cukrowych łakoci wyglądających jak wstążki. Receptura meksykańskiej czekolady wytwarzanej w kształcie krążków jest oparta na tradycji, liczącej tysiące lat. Twórcy programu odwiedzają również przedsiębiorstwo, w którym zużywa się ogromne ilości sera do produkcji smakowitych enchilad.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

20:00

Wojny magazynowe - Nowy Jork, sez. 2, odc. 1

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

W kolejnym odcinku "Wojen magazynowych" uczestnicy programu znów udają się do Harlemu. Podczas tej aukcji Joe P. wydaje niemałą sumę na zakup schowka z meblami. Mike B. odkrywa kobiecą stronę swojej natury i licytuje magazyn, którego zawartość odpowiada raczej damskim zainteresowaniom. Tymczasem Chris i Tad z pomocą znalezionych przez siebie książek rozpoczynają przygotowania do powrotu do szkoły.

Godziny emisji Wojny magazynowe - Nowy Jork

20:30

Wojny magazynowe - Nowy Jork, sez. 2, odc. 2

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

W kolejnym odcinku "Wojen magazynowych" nowojorscy poszukiwacze skarbów powracają na dobrze znane sobie terytorium - do Bronksu. Z okazji tej aukcji Joe P. sprowadza sobie przyjaciela do pomocy. Handlarzowi udaje się nie stracić należących do niego dzieł sztuki. Tymczasem Candy i Courtney próbują swoich sił podczas wyprzedaży, natomiast Mike B. zostaje zmuszony zawierzyć własny los pewnemu urządzeniu.

Godziny emisji Wojny magazynowe - Nowy Jork

21:00

Premiera Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 2

serial dokumentalny ( Kanada 2016 ) Czas: 60min.

Załoga Mission Towing spieszy się do pilnego wezwania. Jadą leśną drogą, by dotrzeć do miejsca, w którym ciężarówka przekoziołkowała 30 metrów i wpadła do wezbranego po deszczu potoku. Jamie Davis musi z kolei uporać się z uszkodzoną przyczepą ciągnikową, załadowaną artykułami spożywczymi. Przyda się jego doświadczenie i pomysłowość. Z kolei Scott Bird i Mike Reynolds, nowy mechanik w firmie Jamiego, próbują rozwikłać pewną zagadkę drogową na autostradzie Coquihalla.

Godziny emisji Autostrada przez piekło

21:55

Prognoza pogody

program informacyjny

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

22:00

Siedem nowych twarzy w siedem dni

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2010 ) Czas: 44min.

Od wojny w Wietnamie minęło prawie czterdzieści lat, jednak jego obywatele nadal odczuwają jej tragiczne skutki. Z powodu masowego stosowania broni biologicznej wciąż przychodzą tam na świat dzieci ze zdeformowanymi twarzami. Kalectwo uniemożliwia im prowadzenie normalnego życia. Lekarze z fundacji "Twarzą w Twarz ze Światem" zajmują się przywracaniem osób z takimi problemami społeczeństwu. Przez tydzień siedmiorgu maluchom pomogą odzyskać normalny wygląd. Wśród pacjentów znalazł...

Godziny emisji Siedem nowych twarzy w siedem dni

22:55

Edukacja seksualna, sez. 4, odc. 2

program edukacyjny ( Wielka Brytania 2011 ) Czas: 43min.

"Korepetycje z seksu" to program, w którym obalone zostaną popularne mity dotyczące pożycia intymnego, będzie można również uzyskać odpowiedzi na pytania, które od dawna nas nurtują. Anne Richardson, wspomagana przez ekspertów, przeprowadza serię interaktywnych wykładów i szkoleń dotyczących życia seksualnego. W programie nie zabraknie również najbardziej kontrowersyjnych tematów ostatnich lat, takich jak homoseksualizm i homofobia, ciąże wśród nastolatek oraz choroby weneryczne....

Obsada: Anna Richardson

Godziny emisji Edukacja seksualna

23:50

Prognoza pogody

program informacyjny

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

23:55

Chiny: Historia i współczesność: Hani i sąsiedzi, odc. 7

serial dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 55min.

Unikatowa opowieść o kulturze herbaty oraz o życiu mniejszości narodowej Hani, mieszkającej w południowych Chinach, na granicy z Birmą, Laosem oraz Wietnamem. Lud ten przybył na obszary prowincji Yunnan w II w n.e. i jako jeden z pierwszych udomowił dziko rosnącą herbatę. Kamery odwiedziły m.in. wioskę Nannuo, gdzie obok przedstawicieli Hani żyją także inne mniejszości. Mieszkańcy wsi starannie pielęgnują swoje obyczaje, w tym tradycję wyrobu herbaty z wykorzystaniem bambusa. Twórcy programu...

Godziny emisji Chiny: Historia i współczesność

01:00

Chiny: Historia i współczesność: Chiny: Osobliwości i pasje, odc. 8

serial dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 54min.

Wioska Shangtian słynie z tanecznego zespołu herbaciarek pracujących na tamtejszych plantacjach. Mieszkańcy wsi poznają także tajniki kaligrafii, zawarte w dziełach wybitnych Chińczyków z początku II wieku n.e. W mieście Hangzhou, starożytnej stolicy Chin, każdego ranka ponad 20 tys. ludzi gromadzi się na wzgórzu Wushan, aby ćwiczyć rozmaite metody i techniki tańca. W tym samym celu mieszkańcy Zhuzhou w prowincji Hunan spotykają się wieczorami u stop pomnika mitycznego cesarza Yan Di. Twórcy...

Godziny emisji Chiny: Historia i współczesność

02:10

Pod lupą, sez. 2, odc. 3

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Prowadzący sprawdzi, czy można poruszać się po linii prostej z zamkniętymi oczami, a także weźmie pod lupę roboty dostępne dla zwykłych ludzi. Odwiedzi szkołę policyjną dla psów. Widzowie będą świadkami wielkiego wybuch z udziałem piłeczek. Na koniec prowadzący wyjaśni, dlaczego bańka mydlana pęka.

Godziny emisji Pod lupą

02:50

Wędkarz na tropie: Sandacz, odc. 11

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce mężczyzn, kobiety, dzieci i seniorów. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Pojawia się problem, kiedy brakuje praktycznej wiedzy. Tomasz "Wieczny" Wieczorek, uznany w środowisku wędkarz, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym, zdradzi swój sposób na sukces. Opowie o rodzajach przynęt i sposobach połowów. Dodatkowo w każdym odcinku specjalni goście - specjaliści w danej metodzie - udzielą widzom praktycznych...

Godziny emisji Wędkarz na tropie

03:25

Wędkarz na tropie: Szczupak, odc. 12

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce mężczyzn, kobiety, dzieci i seniorów. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Pojawia się problem, kiedy brakuje praktycznej wiedzy. Tomasz "Wieczny" Wieczorek, uznany w środowisku wędkarz, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym, zdradzi swój sposób na sukces. Opowie o rodzajach przynęt i sposobach połowów. Dodatkowo w każdym odcinku specjalni goście - specjaliści w danej metodzie - udzielą widzom praktycznych...

Godziny emisji Wędkarz na tropie

03:55

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Wielka majówka, odc. 26

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Gdy zbliża się majowy weekend nad polskie rzeki przybywają tłumy wędkarzy. To jest doskonała okazja, by wybyć z kraju. W taki sposób zrodził się pomysł na wyprawę do Bośni...

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

04:30

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sposób na szczupaka, odc. 27

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Chłopak, który wybrał się na ryby do Szwecji, marzył o tym, by złowić metrowego szczupaka. Jako doświadczony wędkarz opowie wraz z kolegami o tym, co trzeba zrobić, by odnieść sukces w łowieniu.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

05:00

Redakcja: Dział Śledczy: Psychofan, sez. 2, odc. 15

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Znana piosenkarka jest przerażona, bowiem od dłuższego czasu dostaje SMS-y i maile od zakochanego fana. Gnębiona wokalistka obawia się o swoje życie. Zgłosiła sprawę na policję, ale funkcjonariusze - jej zdaniem - nie podjęli żadnych działań. Alicja obiecuje jej pomóc. Do śledztwa wyznacza Baśkę i Dorę.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info