Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na 2018-06-17 - ramówka, emisje

2018-06-17 Pokaż dziś

06:00

Mossad 101: Posłaniec, sez. 2, odc. 9

serial sensacyjny ( Izrael 2017 ) Czas: 43min.

Na Ukrainie trwa pełna napięcia rozgrywka izraelskich agentów, miejscowych przestępców i współpracowników ISIS. Do Kijowa przybywa tajemniczy emisariusz przysłany przez Państwo Islamskie. Oznacza to, że Giladowi Alagwiemu znowu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. W tym samym czasie Abigail spotyka się z Shusterem, starając się wydobyć od niego jak najwięcej cennych informacji. Mitzi naprawia swoje stosunki z Lironem i zbliża się do Amy.

Obsada: Yehuda Levi , Hana Laslo , Itay Tiran , Liron Vaisman

Godziny emisji Mossad 101

07:05

1000 miejsc w Polsce, które musisz zobaczyć: ORP "Błyskawica", odc. 4

magazyn turystyczny ( Polska 2014 ) Czas: 21min.

ORP "Błyskawica" w polskiej historii marynarki wojennej zajmuje szczególne miejsce. Najstarszy zachowany na świecie niszczyciel ma bardzo bogatą przeszłość. Ceremonia wodowania odbyła się o 11:55 1 października 1936 roku, ale formalnie okrętem RP został 25 listopada 1937 roku. Od tego czasu przepłynął 146 000 mil morskich, m.in. uszkodził 3 okręty podwodne i zestrzelił 4 samoloty. Tomasz Bednarek zaprasza na pokład legendarnego niszczyciela.

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Godziny emisji 1000 miejsc w Polsce, które musisz zobaczyć

07:30

Sąsiedzi: Winobranie, odc. 33

serial animowany ( Czechosłowacja 1984 ) Czas: 9min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat zbierają winogrona, żeby zrobić wino. Jak zawsze, koledzy wymyślają niebanalny sposób na wykonanie swojej pracy. Ku ich zaskoczeniu żniwa okazują się nadzwyczaj obfite.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

07:50

Sąsiedzi: Łyżwiarze, odc. 34

serial animowany ( Czechosłowacja 1984 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. W trakcie porządkowania strychu Pat i Mat znajdują parę łyżew. Za pomocą lodówki udaje im się przygotować w ogródku lodowisko. Teraz wystarczy tylko przypomnieć sobie, jak się jeździ na łyżwach.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

07:55

Sąsiedzi: Fortepian, odc. 35

serial animowany ( Czechosłowacja 1984 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat kupują pianino koncertowe. Teraz muszą znaleźć sposób, by wnieść instrument na czwarte piętro. Ponieważ winda i schody są w tej kwestii bezużyteczne, koledzy postanawiają wykorzystać okno.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

Reklama
08:05

Sąsiedzi: Nie święci garnki lepią, odc. 36

serial animowany ( Czechosłowacja 1985 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Podczas zmywania naczyń Patowi i Matowi udaje się zbić wszystkie talerze. Teraz koledzy nie mają innej możliwości jak tylko własnymi rękami stworzyć nową zastawę. Okazuje się, że nie będzie to wcale proste.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:25

Sąsiedzi: Usterka, odc. 37

serial animowany ( Czechosłowacja 1985 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Pat próbuje oglądać w telewizji mecz piłki nożnej. Niestety, problemy z transmisją doprowadzają go do szału. Chcąc mu pomóc, Mat zabiera się za naprawę anteny. Kiedy to nie pomaga, zaczyna majstrować przy samym telewizorze.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:30

Sąsiedzi: Jabłko Wilhelma Tella, odc. 38

serial animowany ( Czechosłowacja 1985 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat zajmują się zbieraniem owoców. Niestety, jedno jabłko wisi na bardzo wysokiej gałęzi. Koledzy zrobią wszystko, żeby sprowadzić je na ziemię. Jak zwykle nie obędzie się bez problemów.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:40

Sąsiedzi: Klucz, odc. 39

serial animowany ( Czechosłowacja 1989 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat gubi klucz do bramy wjazdowej. Koledzy muszą wyciągnąć zgubę ze studzienki, do której wpadła. Jak zwykle sięgną przy tym po niebanalne rozwiązania, które tylko oni mogli wymyślić.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:55

Imprezowe zwierzaki

film dokumentalny ( Francja 2012 ) Czas: 50min.

Nie tylko ludzie spożywają alkohol. Etanol stanowi istotną część diety różnych zwierząt. Znajduje się bowiem m.in. w nektarze kwiatów, sfermentowanych owocach i miodzie. Specjaliście z zakresu genetyki, neurologii, behawioryzmu, archeologii i antropologii ewolucyjnej szukają odpowiedzi na pytanie, czy niektóre gatunki mogą uzależnić się od alkoholu i jak oddziałuje on na ich organizmy. Udaje się im dokonać w tej dziedzinie niezwykłych odkryć. Ponadto dokumentaliści przedstawiają nowe sposoby...

Godziny emisji Imprezowe zwierzaki

10:00

Tajemnicze życie pod ziemią, odc. 2

film dokumentalny ( Francja 2015 ) Czas: 51min.

Schodzimy dalej w głąb ziemi, do świata, który składa się głównie z minerałów. Jednak skały nie są tak jałowe i opustoszałe, jak mogłoby się nam wydawać.

Godziny emisji Tajemnicze życie pod ziemią

11:05

Faceci w zbrojach, odc. 2

serial dokumentalny Czas: 45min.

Charlie Andrews, aktualny mistrz świata w potyczkach w ciężkiej zbroi, funduje dwóm niedoświadczonym zawodnikom intensywny trening. Przygotowuje ich do pierwszego ważnego turnieju w tym roku, który odbędzie się w Sonorze w Kalifornii. Ma nadzieję, że dzięki nowym rycerzom uda mu się przekształcić zawody w profesjonalny sport. W miarę zbliżania się turnieju napięcie w drużynie rośnie. W Sonorze każdy chce wypaść jak najlepiej, ale tylko kilku rycerzom się to uda.

Godziny emisji Faceci w zbrojach

12:05

Zakręcona historia, odc. 1

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 43min.

Opowieść o tym, jak naziści stworzyli technologię, która zmieniła świat. Pod koniec II wojny światowej Niemcy podejmują ostatni wysiłek, aby oddalić klęskę - ich naukowcy budują niezwykle zaawansowane technicznie modele samolotów i broni. Amerykanie w odpowiedzi konstruują bombę atomową. Wkrótce do wyścigu zbrojeń włącza się Związek Radziecki. W szczycie zimnej wojny w USA pojawia się wiele doniesień o UFO. Nie jest to tylko efekt pobudzonej wyobraźni. W ścisłej tajemnicy Amerykanie tworzą...

Reżyseria: Steven Green

Godziny emisji Zakręcona historia

13:20

Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 17

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Tym razem kupujący przyjeżdżają na licytację do Fontany. Rene ma nadzieję, że to miejsce okaże się dla niego równie szczęśliwe jak poprzednio. Przekonamy się, czy podejście nieco przesądnego mężczyzny okaże się pomocne. Ivy postanawia zaufać swoim przeczuciom. W swoim schowku znajduje zabytkowe urządzenie do naprawy pończoch i rajstop. Wybiera się do pobliskiego sklepu z bielizną, aby dowiedzieć się, czy przedmiot ma jakąś wartość.

Godziny emisji Wojny magazynowe

13:40

Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 18

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Tym razem licytacja odbywa się w Lancaster, czyli na terytorium Ivy'ego. Darrell chce jednak udowodnić, że to on jest prawdziwym królem magazynowych aukcji. Przekonamy się, czy Calvin podejmie wyzwanie. Wśród zakupionych rzeczy znajduje kolekcję bardzo starych kart z opakowań po papierosach. Postanawia dowiedzieć się, ile są warte. Rene i Casey kupują schowek wypełniony po sufit pudełkami. Okazuje się, że są w nich pieluchy jednorazowe, które bez problemu można sprzedać ze sporym zyskiem.

Godziny emisji Wojny magazynowe

Reklama
14:00

Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 19

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Tym razem handlarze starociami wyruszają na poszukiwanie okazji do miasta Moreno Valley w południowej Kalifornii. Ivy poluje na przedmioty ekskluzywne i kolekcjonerskie. Jarrod ujawnia Brandi swoje alter ego - skazanego na sukces Maxa Profita. Darrell i Brandon znajdują w swoim schowku strojne kostiumy używane przez tancerki egzotyczne. Aby poznać ich wartość, udają się do zawodowych tancerek brzucha. Z kolei Rene ociera się o śmierć.

Godziny emisji Wojny magazynowe

14:25

Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 20

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Tym razem handlarze starociami udają się do nadmorskiego miasta Costa Mesa w hrabstwie Orange. Casey stara się poskromić skłonność męża do szastania pieniędzmi. Z kolei Darrell i Brandon zamierzają wyprzedzić konkurencję, polegając na swojej intuicji. Tymczasem Ivy próbuje dyskretnie obserwować Jarroda i Brandi, aby poznać ich strategię. Para znajduje w swoim schowku kolekcję starych buteleczek po perfumach. Postanawia dać je do wyceny.

Godziny emisji Wojny magazynowe

14:55

Kryptonim szef, sez. 3, odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 41min.

Tym razem pod przykrywką działa Dina Dwyer-Owens, jedna z najwyżej postawionych osób w firmie The Dwyer Group, zajmującej się konserwacją budynków i pojazdów. Na potrzeby programu kobieta udaje uczestniczkę telewizyjnego show, który pozwala przeciętnym ludziom spróbować swoich sił w wymarzonej przez nich pracy. Dina znalazła się w firmie tuż po zakończeniu nauki, a po śmierci swojego ojca zajęła jego stanowisko dyrektora wykonawczego. Dzięki tej przygodzie będzie miała okazję odkryć, że...

Godziny emisji Kryptonim szef

15:55

Jak to jest robione, sez. 1, odc. 7

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2008 ) Czas: 21min.

Każdego roku wytwarzanych jest ponad sześć miliardów ołówków. Używają ich wszyscy - od dzieci po astronautów. Proces produkcyjny ołówków rozpoczyna się głęboko pod ziemią - w kopalni grafitu. Robert Llewellyn gości również w Akademii Morskiej w angielskim Southampton. Tutaj szkolą się kapitanowie żeglug wielkiej i piloci morscy, którzy pływają na największych statkach na świecie. Na koniec prowadzący program prezentuje, z czego i jak są produkowane współczesne piłki do golfa.

Godziny emisji Jak to jest robione

16:25

Jak to jest robione, sez. 1, odc. 8

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2008 ) Czas: 21min.

Tym razem ekipa programu ogląda w akcji największą maszynę do produkcji papieru na świecie, wytwarzającą prawie 100 kilometrów papieru na godzinę. Dowiadujemy się także, jak przebiega druk gazet. Następnie Robert Llewellyn prezentuje, jak funkcjonuje system przeciwpowodziowy, który zabezpiecza Londyn. Jego kluczowym elementem jest zapora wodna na Tamizie - jedna z największych inwestycji budowlanych XX wieku. Na koniec prowadzący przedstawia, jak powstaje szkło okienne.

Godziny emisji Jak to jest robione

17:00

Piloci w australijskim buszu, odc. 7

serial dokumentalny ( Australia 2016 ) Czas: 44min.

Będziemy świadkami kolejnych dramatycznych wydarzeń, które rozgrywają się pod australijskim niebem. Tony Pattrick podrywa maszynę w powietrze w desperackiej próbie ratowania swojej farmy. Tegan Allot, nie zważając na niebezpieczeństwo, robi wszystko, chcąc dotrzeć na miejsce na czas. Z kolei świetny pilot śmigłowca Chris Howard walczy z pożarem na rajskiej wyspie. Aby nie dopuścić do rozprzestrzenia się ognia, musi wykonać bardzo trudny manewr.

Godziny emisji Piloci w australijskim buszu

18:00

Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 10

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 45min.

Jamie ma wyciągnąć ciężarówkę, która wypadła z drogi. Z pozoru banalne zadanie okazuje się dużo trudniejsze, niż zakładał Davis. Tymczasem Randy Jacknife staje przed największym i najcięższym wyzwaniem w swojej karierze. Zmaga się z przewróconym tirem, który jest dodatkowo przygnieciony ładunkiem stali. Matia, osiemnastoletnia bratanica Jamiego, pożycza bez wiedzy stryja jego cenny pojazd, aby przeżyć przygodę i sprawdzić się w off-roadzie.

Godziny emisji Autostrada przez piekło

19:05

Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 18

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 40min.

Rick podejmuje się największego wyzwania w swojej dotychczasowej karierze - remontu pochodzącej z lat 60. XX wieku zjeżdżalni stylizowanej na statek kosmiczny. Ta ogrodowa zabawka jest naprawdę duża, ma około 9 metrów wysokości. Przyjeżdża do warsztatu w częściach, a wiele z nich jest w bardzo kiepskim stanie. Ponadto pracownicy Dale'a próbują przerobić stary dystrybutor paliwa na maszynę do liczenia bilonu. Inny klient przynosi do renowacji zabytkowy samochodzik, którym bawił się w...

Godziny emisji Akcja renowacja USA

20:00

Premiera Supersamoloty bojowe, sez. 4, odc. 2

film dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 52min.

Tym razem twórcy serii prezentują maszynę, która zmieniła sposób prowadzenia bitew przez amerykańską piechotę morską. Amerykańsko-brytyjski AV-8B Harrier II jest samolotem pionowego startu i lądowania, co umożliwia przerzucenie oddziałów niemal w każde miejsce na ziemi. AV-8B brały udział m.in. w wojnie o Falklandy. Wspomina to kapitan David Morgan, który pilotował wówczas harriera. Z kolei podpułkownik Ted Herman opowiada o tym, jaką rolę odegrały te samoloty podczas operacji "Pustynna...

Godziny emisji Supersamoloty bojowe

21:05

Boko Haram - korzenie zła

film dokumentalny ( Francja 2016 ) Czas: 50min.

Radykalna salaficka organizacja o charakterze militarnym - nigeryjska Boko Haram - powstała w 2002 r. Jej celem jest wprowadzenie szariatu na terenie całego kraju. Ta islamska sekta zaczęła rosnąć w siłę w 2008 r., po egzekucji jej lidera. Nowy przywódca Abubakar Shekau w walce z siłami rządowymi sięgnął po metody terrorystyczne. Pod kontrolą Boko Haram znalazły się tereny północno-wschodniej Nigerii. Organizacja atakuje też w sąsiednich państwach. W marcu 2015 r. podporządkowała się Państwu...

Godziny emisji Boko Haram - korzenie zła

Reklama
22:15

Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 2

serial dokumentalny ( Irlandia 2005 ) Czas: 49min.

Eddie Newton cierpi na nerwiakowłókniakowatość. Ma 36 lat, choć lekarze twierdzili, że dożyje najwyżej 8 roku życia. Nieuleczalna genetyczna choroba powoduje powstawanie ogromnych guzów na twarzy i szyi. Eddie stracił węch i smak oraz większość zębów. Przeszedł też wiele operacji. Z kolei Raphi Strauss cierpi na rzadką chorobę skóry. Najmniejsza dawka promieni słonecznych jest dla niego zabójcza. Jego organizm nie wytwarza bariery ochronnej na promieniowanie UV. Widzowie poznają również losy...

Godziny emisji Niesamowite zagadki medyczne

23:20

Abby i Brittany - życie w jednym ciele

film dokumentalny ( USA ) Czas: 50min.

Abby i Brittany Hensel są jedenastoletnimi bliźniaczkami syjamskimi. Mają wspólną parę rąk i nóg, każda ma własne serce i płuca, każda kontroluje jedną połowę ciała. Jak jeden organizm funkcjonują od pasa w dół. Mówią o sobie, że są dwiema osobami uwięzionymi w jednym ciele na całe życie. Dziewczynki jednak nie różnią się od innych dzieci - są inteligentne, pełne energii, chcą się bawić, uprawiać sport i być szczęśliwe. Ich rodzice wyrazili zgodę, by kamera towarzyszyła córkom przez 12...

Godziny emisji Abby i Brittany - życie w jednym ciele

00:35

Sala operacyjna: waga ciężka, odc. 1

serial dokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 24min.

21-letni Emil waży 209 kg, a jego matka Ela - 139 kg. 51-latka i jej syn mieszkają niedaleko Tomaszowa Lubelskiego. Oboje szykują się do wyjazdu do szpitala na zabieg chirurgicznego zmniejszenia żołądka, który przeprowadzi prof. dr hab. Krzysztof Paśnik. Najpierw muszą jednak zmniejszyć masę ciała o 10%. Z kolei 34-letnia Karolina z Warszawy waży 123 kg. W Katowicach przygotowuje pokaz mody, zupełnie ignorując własne potrzeby. Żyje w ciągłym pędzie, nie ma czasu na jedzenie i odpoczynek....

Godziny emisji Sala operacyjna: waga ciężka

01:10

Sala operacyjna: waga ciężka, odc. 2

serial dokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 23min.

Pomocy specjalistów potrzebują Bożena (54 lata, 121 kg) i jej córka Olga (30 lat, 103 kg), która stara się zrzucić przed zabiegiem jeszcze kilka kilogramów. Poważnie traktuje zalecenia prof. Paśnika. Chodzi na basem i ćwiczy. Z kolei Emil i jego mama wracają do szpitala. Waga Eli utrzymuje się na tym samym poziomie, a jej syn nareszcie schudł. Ich szczęście trwa jednak krótko. Przy badaniach kontrolnych okazuje się, że Ela ma problemy kardiologiczne, a wyniki krwi Emila są bardzo złe. Ich...

Godziny emisji Sala operacyjna: waga ciężka

01:50

Pod lupą, sez. 2, odc. 3

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Prowadzący sprawdzi, czy można poruszać się po linii prostej z zamkniętymi oczami, a także weźmie pod lupę roboty dostępne dla zwykłych ludzi. Odwiedzi szkołę policyjną dla psów. Widzowie będą świadkami wielkiego wybuch z udziałem piłeczek. Na koniec prowadzący wyjaśni, dlaczego bańka mydlana pęka.

Godziny emisji Pod lupą

02:25

Pod lupą, sez. 2, odc. 4

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Widzowie dowiedzą się, czy śmiech może zastąpić karnet na siłownię. Witold Tomaszewski opowie o gadżetach, które pomagają przetrwać w trudnych warunkach. Prowadzący odwiedzi kopalnię soli w Kłodawie. W cotygodniowym przeglądzie ciekawostek ze świata nauki i technologii przyjrzy się m.in. lewitującym deskorolkom.

Godziny emisji Pod lupą

03:00

Skandaliczny magazyn historyczny, odc. 11

magazyn ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

W odcinku o seansie spirytystycznym z wysłannikiem króla Stefan Batorego, zamachu na Hitlera, który miał odbyć się w Warszawie 5 października 1939 roku, a także kobiecie w żelaznej masce, czyli Elżbiecie Ostrogskiej.

Godziny emisji Skandaliczny magazyn historyczny

03:35

Skandaliczny magazyn historyczny, odc. 12

magazyn ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

W odcinku o wyścigu o rękę królowej Jadwigi, przyjaźni Józefa Stalina z jasnowidzem Wolfem Messingiem oraz Zofii Opalińskiej i tajemniczych zgonach jej mężów. Widzowie dowiedzą się również o Gniewoszu z Dalewic i jego pomówieniu w sprawie niewierności królowej Jadwigi, a także jak Napoleon wybierał swoich oficerów.

Godziny emisji Skandaliczny magazyn historyczny

03:55

Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU: Tajemnice Gauleitera Kocha, odc. 5

serial dokumentalny ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Tomasz Sekielski odkrywa tajemnice niemieckiego nazisty i zbrodniarza, Erika Kocha, którego uznano winnym śmierci około 400 tysięcy Polaków. Wyjaśnia, dlaczego uniknął orzeczonej przez sąd egzekucji i pozwolono mu dożyć swych dni w więzieniu w Barczewie. Widzowie dowiedzą się m.in., czy współpracował z komunistycznymi służbami specjalnymi.

Reżyseria: Tomasz Sekielski

Godziny emisji Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU

04:55

Wędkarz na tropie: Karp, odc. 1

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 23min.

Tomek gości u Czecha Grzegorza w okolicy Trutnova. Razem spróbują złowić dużego karpia. Ta sztuka uda im się i to nie jednokrotnie. Panowie przekażą także wiele praktycznych rad wędkarskich.

Godziny emisji Wędkarz na tropie

05:35

Wędkarz na tropie: Leszcz, odc. 2

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce mężczyzn, kobiety, dzieci i seniorów. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Pojawia się problem, kiedy brakuje praktycznej wiedzy. Tomasz "Wieczny" Wieczorek, uznany w środowisku wędkarz, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym, zdradzi swój sposób na sukces. Opowie o rodzajach przynęt i sposobach połowów. Dodatkowo w każdym odcinku specjalni goście - specjaliści w danej metodzie - udzielą widzom praktycznych...

Godziny emisji Wędkarz na tropie

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-06-17. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-06-17 dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info