Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na 2018-06-27 - ramówka, emisje

2018-06-27 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Dział Śledczy: Warsztaty literackie, sez. 2, odc. 13

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

W redakcji zjawiają się funkcjonariusze policji. Okazuje się, że 19-latek przetrzymuje w sklepie kasjerkę, grożąc jej śmiercią. Napastnik chce rozmawiać tylko z Markiem, którego zna z warsztatów literackich. Dziennikarz jedzie na miejsce zdarzenia, aby prowadzić negocjacje. Niespodziewanie, sam staje się zakładnikiem. W sprawę angażują się wszyscy pracownicy redakcji.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

07:05

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Z wędką na Kanary, odc. 24

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Podczas wakacyjnej wyprawy na Wyspy Kanaryjskie można oddać się wędkarskiej pasji. W pobliżu znajdują się łowiska karpi, do których dostać się można jedynie śmigłowcem.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

07:35

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Wielka majówka, odc. 25

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Gdy zbliża się majowy weekend nad polskie rzeki przybywają tłumy wędkarzy. To jest doskonała okazja, by wybyć z kraju. W taki sposób zrodził się pomysł na wyprawę do Bośni...

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

08:05

Sąsiedzi: Wigilia, odc. 57

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, ale Pat i Mat nie próżnują. Jak zwykle mają głowę pełną pomysłów. Niestety nie wszystko, co sobie wymyślili, przebiega zgodnie z planem.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:20

Sąsiedzi: Gorączka, odc. 58

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Pat i Mat z wielką wyobraźnią i za pomocą różnych narzędzi próbują naprawić domowe usterki. Nawet najprostsze prace remontowe kończą się katastrofą budowlaną. Niezrażeni porażkami przyjaciele nigdy się nie poddają i nie tracą przy tym humoru. Potrafią znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Charakterystyczna ścieżka dźwiękowa prawie w całości wykonywana jest...

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

Reklama
08:30

Sąsiedzi: Golf, odc. 59

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

W tym odcinku fajtłapowaci przyjaciele udowadniają, że gra w golfa jest dla każdego. Próbują zbudować własne pole do gry w ten elitarny sport. Aż proszą się o kłopoty...

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:35

Sąsiedzi: Złośliwa nakrętka, odc. 60

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

Podczas prac w domu przyjaciele natykają się na nieprzewidziany problem - niedokręcającą się zakrętkę. Kolejne próby umieszczenia przedmiotu na właściwym miejscu doprowadzają ich dom do ruiny.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:50

Sąsiedzi: Dywan, odc. 13

serial animowany ( Czechosłowacja 1979 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Niezależnie od dokonanych przez siebie zniszczeń, są zawsze zadowoleni z efektu swojej pracy. Tym razem Pat i Mat biorą się za czyszczenie dywanu. Robią to w taki nietypowy sposób, że przy tej okazji udaje im się stworzyć ogród kwiatowy.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:00

Poszukiwacze złota w Australii, sez. 1, odc. 7

serial dokumentalny ( Australia 2016 ) Czas: 43min.

Do końca sezonu pozostały zaledwie dwa tygodnie. Kellie i Henri zmuszeni są zmienić swoje plany w obliczu awarii sprzętu i szokującego przestępstwa. Vern i Leon desperacko poszukują nowej ziemi bogatej w kruszec, który mogliby odzyskać przy pomocy Goldzilli. Niespodziewanie dokonują odkrycia, dzięki któremu mogą zdobyć prawdziwą fortunę. Czas nagli, a Clarkowie zaczynają tracić nadzieję na to, że uda im się zakończyć sezon na plusie.

Godziny emisji Poszukiwacze złota w Australii

10:00

Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 14

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Laguna Hills to miejsce uwielbiane przez zamożnych emerytów. Dave'owi udaje się zdobyć zestaw mebli, który według wszelkiego prawdopodobieństwa pochodzi z Chinatown. Jarrod i Brandi udają się w podróż do przeszłości. Darrell natrafia na rzadko spotykany zestaw nagłośnieniowy z lat 70. Barry odkrywa, że życie często znajduje swoje odzwierciedlenie w sztuce.

Godziny emisji Wojny magazynowe

10:30

Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 15

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

W Los Angeles uczestnicy programu biorą udział w zupełnie nowym rodzaju aukcji. Zamiast całych magazynów tym razem na sprzedaż wystawiane są palety i skrzynie. Darrell Sheets wykorzysta tę okazję, aby zemścić się na Dave'ie Hesterze. Również Barry Weiss ambitnie podchodzi do nadchodzącej licytacji.

Godziny emisji Wojny magazynowe

10:55

Truckersi przez Australię, sez. 3, odc. 12

serial dokumentalny ( Australia 2014 ) Czas: 43min.

Sharon staje przed trudnym zadaniem. Musi poradzić sobie ze sporym ładunkiem miedzi. Tymczasem Sludge ma za zadanie przewieźć niebezpieczną, łatwopalną substancję. Mobilny rzeźnik Larry próbuje ocalić wiezione mięso przed gorącem.

Godziny emisji Truckersi przez Australię

11:55

Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 21

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Ekipa warsztatu pracuje nad japońskim rowerem Maruishi z lat 40. ubiegłego wieku. Trzeba go przemalować na oryginalny kolor i odtworzyć zdobiące go pierwotnie ornamenty. Kolejne zlecenie dotyczy automatu do sprzedaży gum do żucia. Kelly przygotowuje corocznego grilla. Ku niezadowoleniu Ricka wydaje 200 dolarów na wegetariańskie burgery, słabe piwo i ser o niskiej zawartości tłuszczu. Jej menu nie spotyka się z entuzjazmem uczestników imprezy.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

12:25

Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 22

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Do renowacji trafia dziewiętnastowieczny wózek z działkiem gaśniczym. W trakcie prac klient zmienia koncepcję, co sprawia, że Rick zaczyna się zastanawiać, czy w ogóle coś zarobi na tym zleceniu. Ron i Tyler kupują od starszego człowieka wyprodukowaną w latach 60. XX wieku deskę surfingową z silnikiem. Brettly testuje ją w basenie przy kasynie. Kowboy cierpi z powodu bólu zęba. Postanawia jednak zaoszczędzić na dentyście i samemu usunąć problem.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

13:00

Tuż przed tragedią: Pożar w kokpicie, sez. 6, odc. 2

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 45min.

W okolicy Mull of Kintyre doszło do wielu katastrof lotniczych, z czego najtragiczniejsza wydarzyła się 2 czerwca 1994 roku. Wówczas za zboczach gór Grampian rozbił się wojskowy helikopter Chinook RAF HC2 (ZD576). W katastrofie zginęło 4 członków załogi oraz 25 pasażerów (w większości oficerów wywiadu). Był to jeden z największych wypadków w historii RAF. Podczas śledztwa, przeprowadzonego zaraz po tragedii, ustalono, że przyczyną katastrofy był błąd pilota.

Godziny emisji Tuż przed tragedią

Reklama
14:00

Megalotnisko w Dubaju, sez. 3, odc. 7

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 43min.

Mel musi zająć się zdenerwowaną rodziną, która nie zdążyła na kolejny lot. Leigh naprawia poważną usterkę w boeingu 777 - zapchaną toaletę.

Godziny emisji Megalotnisko w Dubaju

15:00

Misja skarb: Zaginiony zamek w Krzepicach, odc. 6

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Tym razem Mario, Killer i Prospektor przyjeżdżają do miejscowości Krzepice, leżącej między Wieluniem a Częstochową. Na miejscu spotykają się z burmistrzem Krystianem Kotynią. Okazuje się, iż pragnie on otworzyć muzeum z eksponatami ze stojącego tu w okresie średniowiecza zamku. Najpierw poszukiwacze postanawiają jednak zweryfikować legendę o usytuowaniu na terenie miasta grobu pewnego generała. Pomaga im w tym kolega, Maciek, obsługujący georadar i sprzęt do badania elektrooporowego. Po...

Godziny emisji Misja skarb

16:00

Militarny top 10: Broń i uzbrojenie, odc. 5

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 50min.

Niektórzy twierdzą, że na doskonalenie broni poświęcono więcej czasu, wysiłku i pieniędzy, niż zainwestowano w rozwój jakiejkolwiek innej dziedziny ludzkiej aktywności. W dzisiejszym odcinku będzie mowa m.in. o masowej produkcji torped i wyrzutni rakietowych. Autorzy serii ukazują też rozwój broni chemicznej oraz przełomowe odkrycia naukowe, jakie stoją za skonstruowaniem bomby atomowej. W programie nie zabraknie wyjątkowych materiałów archiwalnych oraz wypowiedzi ekspertów.

Godziny emisji Militarny top 10

17:05

Poszukiwacze złota w Australii, sez. 1, odc. 8

serial dokumentalny ( Australia 2016 ) Czas: 43min.

Vern i Leon muszą przed końcem sezonu zgromadzić 600 uncji, czyli nieco ponad 17 kilogramów, cennego kruszcu. Aby tego dokonać, wspólnicy wiele ryzykują i oczekują od swoich ludzi maksymalnego wysiłku. Po dwóch ogromnych niepowodzeniach Kellie i Henri nie mogą już pozwolić sobie na żaden błąd, jeśli mają osiągnąć założony cel - 50 uncji. Clarkowie również desperacko walczą o każdy gram złota. W swoich zmaganiach nie wahają się nawet zaryzykować życia.

Godziny emisji Poszukiwacze złota w Australii

18:20

Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 16

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Rodzinne więzi czeka ciężka próba. Darrell Sheets próbuje podszkolić swojego syna, Brandona, w kupowaniu na aukcjach. Niestety, postanawia zrobić to kosztem Jarroda i Brandi. Młodzi małżonkowie pokażą swoim rywalom, że ich również na wiele stać. Barry kupuje schowek, w którym znajduje jedynie karmę dla kurczaków.

Godziny emisji Wojny magazynowe

18:40

Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 17

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Darrell Sheets święci sukcesy w aukcji, która odbywa się w Azusa, uważanym za najlepsze miasteczko w całych Stanach Zjednoczonych. Jarred i Brandi dochodzą do wniosku, że zamiast na ilość warto postawić na jakość. Mają nadzieję, że nic nie przeszkodzi im w realizacji ich przemyślanej strategii. Barry Weiss staje przed trudnym wyborem.

Godziny emisji Wojny magazynowe

19:00

Truckersi przez Australię, sez. 3, odc. 13

serial dokumentalny ( Australia 2014 ) Czas: 43min.

Turbo igra z losem i robi co może, aby tylko dostarczyć ładunek na miejsce. Bob napotyka na swojej drodze stos bali.

Godziny emisji Truckersi przez Australię

20:00

Misja skarb: Tajemnice niszczyciela czołgów, odc. 7

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Prospektor, Mario i Killer zjawiają się w Sochaczewie. Spotykają się tam z dyrektorem Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą Pawłem Rozdżestwieńskim. Gdy mężczyzna informuje ich, iż otrzymał informację o zakopanych w okolicy pozostałościach po niemieckim pojeździe pancernym, być może tzw. hetzerze, ruszają w teren. Niestety, miejsce okazuje się nieprzystępne. Są to lesiste tereny bagienne. Ponieważ wykrywacz ramowy wskazuje, że pod ziemią znajdują się większe metalowe elementy, na...

Godziny emisji Misja skarb

20:55

Militarny top 10: Przywódcy, odc. 6

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 51min.

W dzisiejszym odcinku dokumentaliści zastanawiają się nad tym, jakie cechy decydują o tym, że lider polityczny staje się zwycięskim przywódcą czasów wojny. Z pewnością musi być wizjonerem i posiadać umiejętność inspirowania tłumów. Zobaczymy sylwetki ważnych postaci z historii XX wieku - od Winstona Churchilla, poprzez Adolfa Hitlera, do Mao Tse-tunga i Saddama Husajna. W programie wypowiadają się czołowi historycy, wykorzystano też materiały archiwalne.

Godziny emisji Militarny top 10

22:10

Abby i Brittany - 16 lat później

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2007 ) Czas: 49min.

Dokument opowiada historię sióstr syjamskich Abigail i Brittany, które urodziły się w 1990 roku w Stanach Zjednoczonych. Mimo, że wyglądają jak osoba z dwiema głowami, to jednak faktycznie dwie różne osoby połączone jednym ciałem. Ich rodzice nie zgodzili się na rozdzielenie. Nastolatki starają się prowadzić normalne życie. Dobrze się uczą, grają na pianinie, w siatkówkę, jeżdżą na rowerze, a nawet zrobiły prawo jazdy. Mimo, że czasami dochodzi między nimi do kłótni, dziewczyny nie wyobrażają...

Godziny emisji Abby i Brittany - 16 lat później

Reklama
23:15

Tabu USA: Dziwaczne domy, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 44min.

Dom kojarzy się z rodziną, spokojem, dzieciństwem. To miejsce, w którym czujemy się bezpieczni i do którego zawsze chcemy wracać. Jednak dla niektórych Amerykanów stał się on czymś zupełnie innym. Tuż za granicą Miami żyje mężczyzna, którego podwórko przemieniło się w istne pole walki. Kamery programu zajrzą też do Las Vegas, gdzie sieć kanałów przeciwpowodziowych zapewnia schronienie tym, którzy mieli mniej szczęścia w życiu. Równie interesujące zjawisko można odnaleźć w kalifornijskim...

Godziny emisji Tabu USA

00:15

Sensacje XX wieku: Polowanie na mózgi, odc. 11

program historyczny ( Polska 2002 ) Czas: 48min.

Skrywana historia ostatnich miesięcy II wojny światowej. Wówczas specjalne oddziały amerykańskie i radzieckie próbowały schwytać niemieckich konstruktorów rakiet.

Reżyseria: Wojciech Pacyna

Obsada: Bogusław Wołoszański , Henryk Majcherek , Krzysztof Dracz , Piotr Grabowski , Wojciech Wysocki

Godziny emisji Sensacje XX wieku

01:15

Pod lupą, sez. 2, odc. 13

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 23min.

Prowadzący przeprowadzi eksperyment, by sprawdzić, czy dany dystans szybciej pokona samochód czy biegacz. Opowie o mobilnym parku wodnym, a także weźmie pod lupę zdalnie sterowane modele samochodów. Odwiedzi centrum krwiodawstwa. Na koniec wyjaśni, dlaczego piorun nie uderza dwa razy w to samo miejsce.

Godziny emisji Pod lupą

01:50

Dzika Polska: Wpłyń na wodę: Ptasia Wisła, odc. 4

cykl reportaży ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Odcinek opowiada o dzikiej Wiśle, a także o ludziach zajmujących się ochroną jej przyrody. Bohaterami są dr Andrzej Kruszewicz i Przemysław Pasek - założyciel Fundacji "Ja Wisła". Mało kto zdaje sobie sprawę, że jest to jedna z ostatnich prawie naturalnych, nieuregulowanych rzek Europy. Rozległa pradolina Wisły łączy niemal wszystkie typy środowisk wodnych i nadwodnych, które są znamienne dla nizin w Polsce. W nadwiślańskim krajobrazie dominują ogromne obszary rzecznych piasków i...

Reżyseria: Dorota Adamkiewicz , Joanna Łęska

Godziny emisji Dzika Polska: Wpłyń na wodę

02:30

Dzika Polska: Wpłyń na wodę: Dyskoteka na mokrym liściu, odc. 5

cykl reportaży ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Skoczogonki to jedna z najliczniejszych, a zarazem najdziwniejszych grup stawonogów. Stanowią one przykład, jak być istotą wodną, a jednocześnie lądową. Dzięki długotrwałej ewolucji są wyposażone w naturalne rozwiązania techniczne, które pozwalają im czerpać wodę ze skromnych źródeł. Potrafią także nieprawdopodobnymi skokami katapultować się w razie niebezpieczeństwa. Owady odbywają również jedyne w swoim rodzaju tańce, służące łączeniu się partnerów na czas rozrodu. U każdego gatunku...

Reżyseria: Dorota Adamkiewicz , Joanna Łęska

Godziny emisji Dzika Polska: Wpłyń na wodę

02:55

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Mazurskie szczupaki, odc. 36

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Szczupaki nadal pozostają bardzo popularnymi drapieżnikami naszych wód. Wśród wędkarzy krążą legendy o potworach, które łamią wędki i zrywają najwytrzymalsze zestawy. W rzeczywistości jednak duże okazy szczupaków łowione są niezwykle rzadko. Widzowie poznają metody i odpowiedni sprzęt do łowienia tych ryb.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:30

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Mazurskie szczupaki, odc. 37

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Szczupaki nadal pozostają bardzo popularnymi drapieżnikami naszych wód. Wśród wędkarzy krążą legendy o potworach, które łamią wędki i zrywają najwytrzymalsze zestawy. W rzeczywistości jednak duże okazy szczupaków łowione są niezwykle rzadko. Widzowie poznają metody i odpowiedni sprzęt do łowienia tych ryb.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:50

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Morskie łowienie, odc. 38

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Największe i najbardziej zasobne łowisko w Polsce, Bałtyk, nadal pozostaje niedocenione. Tylko nieliczni wędkarze regularnie korzystają z jego walorów. Program przybliża zalety łowienia z plaży, a także zachęca wszystkich do wybrania się z wędką zwłaszcza w niezwykle malownicze okolice Półwyspu Helskiego. Widzowie przekonają się, że nie trzeba zabierać specjalistycznego sprzętu, a techniki łowienia wcale nie muszą być skomplikowane.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

04:25

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sposób na sieję, odc. 39

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Nie brakuje sporej grupy zapaleńców, którzy tylko czekają aż jeziora pokryją się grubą taflą lodu. Nie patrząc na niesprzyjające okoliczności przyrody, potrafią oni spędzić na przeręblą cały dzień. Aby selektywnie zapolować na konkretne gatunki ryb, trzeba być naprawdę doświadczonym wędkarzem. Widzowie dowiedzą się, jak skutecznie łowić sieje uznawane za najbardziej szlachetne ryby pośród tych, które można upolować pod lodem.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

04:55

Redakcja: Dział Śledczy: Warsztaty literackie, sez. 2, odc. 13

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

W redakcji zjawiają się funkcjonariusze policji. Okazuje się, że 19-latek przetrzymuje w sklepie kasjerkę, grożąc jej śmiercią. Napastnik chce rozmawiać tylko z Markiem, którego zna z warsztatów literackich. Dziennikarz jedzie na miejsce zdarzenia, aby prowadzić negocjacje. Niespodziewanie, sam staje się zakładnikiem. W sprawę angażują się wszyscy pracownicy redakcji.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-06-27. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-06-27 dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info