Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na 2018-07-25 - ramówka, emisje

2018-07-25 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Kości w walizce, odc. 1

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Po burzliwym rozstaniu Piotra i Anny, która odeszła do konkurencji, a także w obliczu braku artykułu na pierwszą stronę gazety, redakcja musi szybko znaleźć gorący temat. Początkująca dziennikarka Basia dzięki swoim kontaktom w policji dowiaduje się o odnalezieniu w pobliskiej kamienicy starej walizki z ludzkimi szczątkami. Funkcjonariuszom niestety do tej pory nie udało się ustalić nic konkretnego. Alicja ma duże wątpliwości, ale Piotr, Adam i Basia przekonują ją, że dadzą radę napisać dobry...

  Godziny emisji Redakcja

07:05

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Jesienna opowieść, odc. 1

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Jeśli wędkarz chce złowić dużo okazałych ryb, musi udać się do Szwecji. Twórcy odcinka snują barwną, momentami nostalgiczną opowieść, którą ożywiają emocjonujące, pełne adrenaliny hole wspaniałych osobników - szczupaków, okoni i sandaczy.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

07:35

Wspaniały świat wędkarskich przygód, odc. 2

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Na pełnej wulkanów, dzikiej i surowej Islandii znajdują się jedne z najlepszych na świecie łowisk łososi i troci. Mieści się tam też bardzo ekskluzywna baza wędkarska. Dwa łowcy z Polski postanowili zmierzyć się z legendą, a przy okazji zachęcić innych do realizowania takich wypraw. Widzowie zobaczą niecodzienne widoki, a jednocześnie dostaną konkretne wskazówki na temat łowienia.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

08:05

Jak to jest robione, sez. 3, odc. 8

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2008 ) Czas: 21min.

Robert Llewellyn prezentuje cud inżynierii, jakim jest system tuneli wydrążonych pod Londynem na głębokości 40 m, dostarczających wodę milionom mieszkańców miasta. Zobaczymy, jak powstaje kolejny odcinek tej sieci. Następnie przenosimy się do Kalifornii, na skraj pustyni Mojave, gdzie rozlokowano ponad 5 tys. turbin wiatrowych. Ta jedna z największych farm wiatrowych na świecie generuje energię elektryczną w ilości zaspakajającej potrzeby 75 tys. gospodarstw domowych. Na koniec wizyta w...

  Godziny emisji Jak to jest robione

08:35

Sąsiedzi: Fax, odc. 48

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat postanawiają kupić nowe urządzenie - faks. To świetna okazja, żeby dać upust swojej wyobraźni i wymyślić kilka dotychczas nieznanych zastosowania dla automatu.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

Reklama
08:50

Sąsiedzi: Pisanka, odc. 49

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

Zbliżają się święta wielkanocne. Przyjaciele angażują się w robienie pisanek. Niestety od początku nie dopisuje im szczęście. Gdy chcą naprawić swój błąd, jedynie pogarszają swoją sytuację. Niewinne zajęcie sprawia, że ich dom znów przypomina pole bitwy.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:55

Sąsiedzi: Sposób na odchudzanie, odc. 50

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

Tym razem pomysłowi przyjaciele wpadają na pomysł, jak zgubić zbędne kilogramy. Stosują przy tym tak niecodzienne rozwiązania, że aż proszą się o kłopoty. Jak zwykle z planów nic nie wychodzi.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:05

Sąsiedzi: Automat do napojów, odc. 51

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 6min.

Przyjaciele nie próżnują. Tym razem Pat i Mat podejmują się wykonania automatu do napojów. Mają przy tym głowę pełną pomysłów, niestety problemy z wcieleniem ich w życie bez uszczerbku na zdrowiu.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:10

Sąsiedzi: Psia buda, odc. 6

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

Mat obchodzi urodziny i z tej okazji Pat ma dla niego prezent - podobiznę psa. To bardzo udany podarek, ale od rzeźby czy plakatu jeszcze lepszy byłby prawdziwy pies. Czas rozpocząć wielkie przygotowania. Zanim wezmą się za budowanie budy, przyjaciele szukają inspiracji. Konstrukcja musi być dostatecznie duża, żeby pomieścić w sobie bernardyna. Obaj koledzy mają nadzieję stworzyć prawdziwe arcydzieło.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:25

Starożytni kosmici: Kosmici i śmiercionośna broń, sez. 3, odc. 9

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 42min.

Wraz z rozwojem technologicznym powstawały coraz potężniejsze narzędzia do zabijania. Autorzy cyklu zastanawiają się, czy w wyprodukowaniu straszliwej broni nie pomogli ludziom kosmici. Przywołują m.in. starożytne hinduskie teksty o bogach władających niezwykłymi pociskami, które nigdy nie chybiały celu. Być może ta broń powstała dzięki obcym. Twórcy programu zadają również pytanie o pochodzenie współczesnych śmiercionośnych wynalazków.

  Godziny emisji Starożytni kosmici

10:20

Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 1

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

Kupujący przybywają do Tustin. Jarrod i Brandi próbują sprytnie rozegrać sprawę, ale konkurencja nie zamierza im na to pozwolić. Tego dnia Jeff Jarred za jedynych 5 dolarów kupuje zaskakująco dochodowy schowek i w ten sposób ustanawia osobisty rekord zysków. Barry i Kenny chcą zamieszać Dave'owi w głowie.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

10:55

Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 2

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

Aukcja przenosi się do Murietty. Jeff Jarred nie do końca potrafi dogadać się z resztą kupujących. Barry Weiss wpada na pomysł nowej strategii. Magazyn, który upatrzyli sobie Jarrod i Brandi, okazuje się dużym zaskoczeniem. W trakcie licytacji Dave Hester nie boi się podbijać stawek.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

11:15

Na lodowym szlaku, sez. 2, odc. 6

reality show ( USA, Kanada 2008 ) Czas: 43min.

Kierowcy muszą przewieźć 80-tonowy fundament potrzebny do zamontowania wieży wiertniczej. Ze względu na rozmiar ładunek trzeba podzielić na kilka ciężarówek. Mimo wszystkich tych starań i tak nie ma pewności, czy lód nie pęknie pod ogromnym ciężarem fundamentu. Przed doświadczonym Bearem Swensonem i jego pomocnikiem żółtodziobem Alexem Debogorskim stoi nie lada wyzwanie. Ten drugi nigdy wcześniej nie miał do czynienia z tak dużym załadunkiem.

  Godziny emisji Na lodowym szlaku

12:10

Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 17

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 19min.

Z właścicielem warsztatu kontaktują się przedstawiciele lotniczej bazy wojskowej Nellis w południowej Nevadzie. Zlecają Dale'owi renowację repliki samolotu myśliwsko-bombowego Republic F-105 Thunderchief. Przekonamy się, czy ekipa warsztatu sprawdzi się podczas tej nietypowej misji. Następnie na próbę zostają wystawione umiejętności Tylera, który musi zająć się przeglądem i ewentualną naprawą starodawnego grilla z serii Buffalo Forge.

  Godziny emisji Akcja renowacja USA

12:40

Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 18

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 19min.

Jeden z klientów warsztatu Ricka zgadza się zapłacić dziesięć tysięcy dolarów za odremontowanie pieca do prażenia fistaszków, pochodzącego z początków ubiegłego wieku. Właściciel urządzenia okazuje się bardzo wymagający i ma duże oczekiwania wobec ekipy Dale'a. Następnie Ron i Tyler wybierają się na poszukiwania skarbów. Odwiedzają zbieracza staroci, który ma ogródek pełen zabytkowych dystrybutorów paliwa i znaków drogowych. Ron dokonuje pewnego zakupu i potem stara się udowodnić...

  Godziny emisji Akcja renowacja USA

Reklama
13:05

Ewakuacja Ziemi: Mikropotwory, odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 42min.

Niezwykły rozwój technologii może stać się czynnikiem, który doprowadzi do zagłady ludzkości. Autorzy serii analizują potencjalne zagrożenia związane z nanorobotami. W programie zobaczymy, co stałoby się, gdyby nanomaszyna o wielkości molekuły została zhakowana i zmieniła się w rozprzestrzeniającego się, pożerającego ciało potwora. Jedynym sposobem na opanowanie sytuacji byłoby inne nanourządzenie, skonstruowane na potrzeby amerykańskiej armii. Broń tego typu również jednak mogłaby wyrwać się...

  Godziny emisji Ewakuacja Ziemi

14:05

MegaDrwale, sez. 3, odc. 8

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 41min.

Kolejnym zleceniodawcą Beata zostaje zwycięzca loterii. Wygrane pieniądze postanowił przeznaczyć na budowę wymarzonego domu w północnej Albercie. Peter musi się bardzo postarać, jeżeli chce zdobyć i dostarczyć na czas ogromne drzwi, które zamówiły u niego kanadyjskie zawody zimowe. Joel poszukuje odpowiedniego drewna. Podczas tej wyprawy odkrywa największy kombajn leśny, jaki kiedykolwiek widziały jego oczy.

  Godziny emisji MegaDrwale

15:05

Alaska - niebezpieczne połowy, sez. 2, odc. 3

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 42min.

W Zatoce Cooka trwa szczyt sezonu na łososie. W tym okresie rybacy mogą zarobić nawet 30 tysięcy dolarów dziennie, więc rywalizacja jest zawzięta. Każdy kapitan musi podjąć brzemienną w skutki decyzję, gdzie zarzucić sieci. Jedni wybierają popularne miejsca, inni unikają ścisku. Poławiacze prowadzą prawdziwy wyścig z czasem, żeby wybrać ryby tak szybko, jak to możliwe, i zarzucić sieć ponownie, zanim łososie odpłyną. Mimo że wszyscy rybacy znają swój fach, niektórzy radzą sobie lepiej od innych.

  Godziny emisji Alaska - niebezpieczne połowy

16:05

Najlepsze maszyny bojowe: Dostawcy strachu, odc. 11

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 44min.

Strach bywa kluczowym czynnikiem decydującym o zwycięstwie. W tym odcinku zobaczymy uzbrojenie, które budzi lęk przeciwnika. Eksperci omawają amerykańskie samoloty Lockheed AC-130 z haubicą M102 kalibru 105 mm na pokładzie i europejskie odrzutowce myśliwsko- bombowe Tornado. W programie także śmigłowce szturmowe - amerykański Bell AH-1Z Viper i Eurocopter Tiger. Poznamy też zalety amerykańskiemu systemu obrony przeciwlotniczej Avenger, okrętów podwodnych typu Ohio i krążowników typu...

  Godziny emisji Najlepsze maszyny bojowe

17:05

Starożytni kosmici: Kosmici i miejsca przeklęte, sez. 3, odc. 10

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 42min.

W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się miejscom uznawanym za przeklęte i diabelskie. Śmiałkowie, którzy zlekceważyli ostrzeżenia i zapuścili się w te rejony, wkrótce potem mieli zapadać na ciężkie choroby, znikać w tajemniczych okolicznościach czy też ginąć straszną śmiercią. Autorzy serii szukają związku między tymi miejscami a przybyszami z kosmosu. Analizują opowieści o owianych złą sławą odległych rejonach Syberii, australijskiej Black Mountain czy japońskim lesie Aokigahara, położonym u...

  Godziny emisji Starożytni kosmici

18:20

Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 3

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

W Mission Hills rozpoczyna się kolejna aukcja. Dave Hester ma pecha i już na samym początku traci 500 dolarów. Przez resztę dnia próbuje to sobie jakoś wynagrodzić. Barry natrafia na znalezisko, które dotrzyma mu towarzystwa. Jarrod i Brandi wchodzą w posiadanie bardzo starego przedmiotu.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

18:40

Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 4

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

Kupujący po raz pierwszy będą uczestniczyć w aukcji w Hollywood. Nabila Hannis dostaje epizodyczną rólkę, a Dave Hester dalej wciela się w czarny charakter. Barry ma zamiar kupić wiele magazynów. Darrell Sheets wpada na całkiem nowy sposób na zwiększenie swoich zysków. Jarrod i Brandi dokonują pewnego wstrząsającego odkrycia.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

19:00

Na lodowym szlaku, sez. 2, odc. 7

reality show ( USA, Kanada 2008 ) Czas: 42min.

Bear i Eric przewożą dwa niebezpieczne ładunki: bojler i race. Celem ich podróży jest baza w Langley. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność - w pobliżu trasy ich przejazdu zauważono niedźwiedzia polarnego, który stał się przyczyną śmierci już kilku osób. Rick jest wściekły, bo z rozkazu szefa musi ruszyć w pięciodniową podróż. Kłopoty ze zdrowiem sprawiają, że Alex ląduje w szpitalu w Yellowknife.

  Godziny emisji Na lodowym szlaku

20:00

Alaska - niebezpieczne połowy, sez. 2, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 42min.

Pływy w Zatoce Cooka stanowią duże utrudnienie dla rybaków. Na płytkich wodach Taylor uszkadza wał napędowy w swojej łodzi. Decyduje się łowić mimo awarii, co doprowadza do jeszcze większych problemów. Resztę dnia spędza, naprawiając łódź. Wes pozwala załodze się wyspać. Opóźnienie sprawia, że muszą zmagać się z odpływem. "Night's End" ładuje się na łachę i uszkadza pompę . Wes natychmiast wraca do portu, by dokonać naprawy. Kapitan Dino opuszcza port wcześniej i okazuje się to...

  Godziny emisji Alaska - niebezpieczne połowy

21:00

Najlepsze maszyny bojowe: Chirurgiczna precyzja, odc. 12

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 44min.

Zaawansowane technologie odmieniły sposób prowadzenia wojen, umożliwiając niszczenie celów z chirurgiczną precyzją. W programie zobaczymy uzbrojenie, które pozwala na dokonywanie tego typu ataków. Eksperci oceniają eskadrę śmigłowców HITRON amerykańskiej Straży Wybrzeża. Poznamy też zalety karabinka M4, ultralekkiej haubicy M777 i przeciwpancernego pocisku kierowanego FGM-148 Javelin. Ponadto w odcinku samoloty F-16 i Grumman A-6 Intruder, okręty patrolowe typu Holland i okręty podwodne typu...

  Godziny emisji Najlepsze maszyny bojowe

Reklama
22:00

Chłopiec z guzem twarzy 2

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2006 ) Czas: 47min.

Wzruszająca opowieść o małym Novemthree Siahaanie z Indonezji, który zmarł w wieku 6 lat. Wskutek bardzo rzadkiej choroby twarz chłopca była straszliwie zdeformowana przez ogromny guz, który zaczął rosnąć w okolicach pierwszych urodzin dziecka. Novemthree otrzymał pomoc, kiedy miał pięć lat. Dzięki organizacji charytatywnej został przewieziony do Tajwanu i poddany skomplikowanym operacjom, które miały uratować mu życie. Rok później guz zaczął odrastać w szybkim tempie i chirurdzy nie zdołali...

Reżyseria: Evy Barry

  Godziny emisji Chłopiec z guzem twarzy 2

23:00

Tabu USA: Przedziwne związki, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 44min.

Dla przeciętnego Amerykanina stworzenie udanego związku jest jednym z najważniejszych celów w życiu. Jednak nie wszyscy wyobrażają sobie szczęście tak samo. Niektórzy czują się lepiej w układach, które budzą kontrowersje. Poznamy mieszkańca Baltimore, który postanowił się przeciwstawić tradycji i zaprzyjaźnił się ze swoimi wrogami. Spotkamy też mężczyznę i kobietę z Florydy, którzy przeszli operację zmiany płci. Pewne małżeństwo z Los Angeles opowie o swoim związku, który dzielą z dwiema...

  Godziny emisji Tabu USA

00:05

Sensacje XX wieku: Goering, odc. 3

program historyczny ( Polska 2003 ) Czas: 49min.

Hermann Göring, zbrodniarz wojenny skazany na karę śmierci podczas procesu w Norymberdze, zmarł w więzieniu jeszcze przed egzekucją. Autor stara się odpowiedzieć na pytanie, czy dowódca Luftwaffe zapłacił za otrzymanie trucizny. W rolę Göringa wcielił się Cezary Żak.

Reżyseria: Adek Drabiński

Obsada: Bogusław Wołoszański , Cezary Żak , Karolina Gruszka , Marek Barbasiewicz , Łukasz Nowicki

  Godziny emisji Sensacje XX wieku

01:05

Pod lupą, sez. 1, odc. 8

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Eksperyment ujawni, kto wywiera większy wpływ - grupa czy jednostka. Twórcy programu zaprezentują ponadto aparat fotograficzny dla psa z obrożą monitorującą tętno, a także zaprezentują przebieg prac nad sztuczną skórą wytwarzaną za pomocą biodrukarki 3D. Pokażą też gadżet uzupełniający inteligentne zegarki. Następnie gość Adam Żelazko opowie o unifikacji urządzeń, a widzowie dowiedzą się, jak działa Teatr Wielki. Pan Korek z kolei przeprowadzi doświadczenie z dźwiękiem.

  Godziny emisji Pod lupą

01:45

Lista Fokusa: Niezbędnik podróżnika, odc. 35

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście odcinka: Jacek Kaczyński, Joanna Szyndler, Marta Owczarek.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

  Godziny emisji Lista Fokusa

02:20

Lista Fokusa: Najgłośniejsze transfery polskich piłkarzy, odc. 36

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście wydania: Andrzej Kostyra, Piotr Dobrowolski, Michał Chojecki.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

  Godziny emisji Lista Fokusa

02:55

Wspaniały świat wędkarskich przygód: The Doorsz, odc. 31

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Bohaterowie odcinka pokazują, jak sprawić, by wyprawa do Norwegii stała się wędkarską przygodą życia. Zdradzają różne sekrety, które zapewne sprawdzą się również na Bałtyku. Widzowie zobaczą prawdziwie męskie starcie z wielkimi rybami, które rozgrywa się na tle surowych, ale niezwykle malowniczych krajobrazów dalekiej Północy.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:30

Wspaniały świat wędkarskich przygód: The Doorsz, odc. 32

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Bohaterowie odcinka pokazują, jak sprawić, by wyprawa do Norwegii stała się wędkarską przygodą życia. Zdradzają różne sekrety, które zapewne sprawdzą się również na Bałtyku. Widzowie zobaczą prawdziwie męskie starcie z wielkimi rybami, które rozgrywa się na tle surowych, ale niezwykle malowniczych krajobrazów dalekiej Północy.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:50

Redakcja: Dział Śledczy: Bezdomni, sez. 2, odc. 32

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Marek otrzymuje nagrodę za swoją pracę. Po wyjściu z bankietu dziennikarz znajduje nieprzytomnego mężczyznę. W szpitalu wychodzi na jaw, że wycięto mu nerkę. Redaktorzy postanawiają zająć się sprawą mafii handlarzy ludzkimi narządami. Podczas dochodzenia Marek próbuje oszukać gangsterów, aby przyjrzeć się im z bliska. Niespodziewanie znika. Policja i przyjaciele z redakcji robią wszystko, by go odnaleźć, nim będzie za późno.

  Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

04:50

Redakcja: Kości w walizce, odc. 1

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Po burzliwym rozstaniu Piotra i Anny, która odeszła do konkurencji, a także w obliczu braku artykułu na pierwszą stronę gazety, redakcja musi szybko znaleźć gorący temat. Początkująca dziennikarka Basia dzięki swoim kontaktom w policji dowiaduje się o odnalezieniu w pobliskiej kamienicy starej walizki z ludzkimi szczątkami. Funkcjonariuszom niestety do tej pory nie udało się ustalić nic konkretnego. Alicja ma duże wątpliwości, ale Piotr, Adam i Basia przekonują ją, że dadzą radę napisać dobry...

  Godziny emisji Redakcja

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-25. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-25 dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info