Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na 2018-07-27 - ramówka, emisje

2018-07-27 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Uzdrowiciel czy zabójca, odc. 3

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Jedna z pracownic, Wiesia, która cierpi na nowotwór, traci przytomność w redakcji. Jej mąż wyjawia Piotrowi, że żona leczy się u uzdrowiciela. Człowiek ten zaaplikował jej bardzo kosztowną kurację, na którą małżeństwo zaciągnęło pożyczkę, wpadając w poważne tarapaty finansowe. Piotr postanawia zbadać tę sprawę. Umawia się na wizytę. Po badaniu uzdrowiciel mówi, że Piotrowi dolega kilka schorzeń i proponuje kurację. Tabletki, które sprzedaje, są bardzo drogie. Piotr udaje się do lekarza, gdzie...

  Godziny emisji Redakcja

07:05

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Mister Wobler, odc. 5

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Widzowie poznają tradycyjne przynęty, jakimi są wobblery oraz prawidłowe techniki ich używania. Ten odcinek to lektura obowiązkowa każdego miłośnika spinningu, a także inspiracja dla tych, którzy jeszcze nigdy nie łowili.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

07:35

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Jig Master, odc. 6

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Ekspert w dziedzinie wędkarstwa, Tomasz Krysiak, zabiera widzów do swojego świata przynęt. W niezwykle ciekawy sposób uczy, jak za ich pomocą łowić wspaniałe okazy ryb.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

08:05

Jak to jest robione, sez. 3, odc. 10

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2008 ) Czas: 21min.

Robert Llewellyn odwiedza jedną z największych rafinerii w Wielkiej Brytanii - zakłady w Milford Haven w Walii. Każdego dnia trafia tutaj 100 tysięcy baryłek ropy, z której uzyskiwane są olej opałowy, benzyna, paliwo lotnicze i inne produkty. Następnie dowiemy się, jaki silnik używany jest w amerykańskich wozach strażackich. Na koniec wizyta na lotnisku w Hongkongu, które obsługuje prawie 50 milionów pasażerów i 300 tysięcy lotów rocznie. Zobaczymy, jak z tym ogromnym ruchem radzi sobie...

  Godziny emisji Jak to jest robione

08:35

Sąsiedzi: Generalne porządki, odc. 42

serial animowany ( Czechosłowacja 1990 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. W trakcie sprzątania zawsze znajduje się wiele nikomu nieprzydatnych rzeczy. Pat i Mat chcą się ich pozbyć, ale wszystkie kosze na śmieci w sąsiedztwie są już zapełnione. Koledzy muszą znaleźć inny sposób na wyrzucenie zbędnych rupieci.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

Reklama
08:50

Sąsiedzi: Drzwi, odc. 43

serial animowany ( Czechosłowacja 1990 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat przypadkowo zatrzaskuje się na zewnątrz domu. Jego wierny druh, Mat, usiłuje pomóc koledze dostać się z powrotem do środka. Jak zwykle nie obędzie się bez komplikacji.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:55

Sąsiedzi: Dach, odc. 44

serial animowany ( Czechosłowacja 1990 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat usiłują naprawić dach. Kiedy pomimo wielu starań i zbiegów nie udaje im się tego zrobić, koledzy postanawiają wymyślić, w jaki sposób można wykorzystać deszczówkę w salonie.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:05

Sąsiedzi: Pułapka na myszy, odc. 45

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

To nic przyjemnego, gdy do domu gospodarza pochłoniętego budowaniem modeli samolotów zawita w tym czasie nieproszony gość - malutka myszka. Pat i Mat wypowiadają wojnę niechcianemu przybyszowi. Przechodzą samych siebie, aby schwytać gryzonia, niestety bez większych sukcesów. Kiedy wszelkie inne sposoby zawodzą, przyjaciele postanawiają zawrzeć pokój ze swoim nieoczekiwanym lokatorem. Dopiero okaże się, czy tym razem ich plan przyniesie spodziewane efekty.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:15

Starożytni kosmici: Kosmici i ojcowie założyciele, sez. 3, odc. 11

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 43min.

W dzisiejszym odcinku analizowane są tajemnicze symbole, która można odnaleźć w najważniejszych miejscach stolicy Stanów Zjednoczonych, m.in. na kopule Kapitolu. Twórcy serialu dociekają, co kryje się za tymi zakamuflowanymi wiadomościami, które umieszczono w Waszyngtonie. Amerykańscy ojcowie założyciele wierzyli w koncepcję zakładającą, że poza Ziemią również istnieją inteligentne istoty. Być może wiedzieli oni coś, czego nie ujawniono ogółowi społeczeństwa.

  Godziny emisji Starożytni kosmici

10:15

Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 5

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

Kolejna aukcja ma miejsce w kalifornijskim Compton. Darrell i Brandon muszą uzbroić się w cierpliwość. W kupionym przez siebie magazynie Jarrod i Brandi znajdują niezwykły strój. Dave Hester czuje się jak w potrzasku. Barry natrafia na zabytkowy system GPS.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

10:50

Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 6

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

Kupujący po raz kolejny spotykają się w Montebello. Podczas swojej ostatniej wizyty Jarrod i Brandi stracili tu pracownika i mnóstwo pieniędzy. Dave Hester znajduje unikatowe księgozbiory. Barry wygrywa licytację o "słodki" magazyn, jednak to Darrell Sheets natrafia na niesamowite znalezisko.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

11:10

Na lodowym szlaku, sez. 2, odc. 8

reality show ( USA, Kanada 2008 ) Czas: 42min.

Rokowania Alexa nie są najlepsze. W tym sezonie mężczyzna prawdopodobnie nie wróci już na lodową trasę. Również Rick ma kłopoty ze zdrowiem. Grozi szefowi, że będzie musiał odejść z firmy, jeżeli nie dostanie kilku dni wolnego. Eric ma przewieźć pompę z Aput do Langley. Rozmiar i ciężar ładunku sprawiają, że kierowcę czeka wyjątkowo spokojny kurs - w tych warunkach maksymalna prędkość jazdy wynosi zaledwie 25 km/h.

  Godziny emisji Na lodowym szlaku

12:10

Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 21

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 19min.

Do sklepu trafia unikatowy wózek. Pojazd ma napęd elektryczny i został zbudowany z części samolotu bombowego B-17 wyprodukowanego w latach 40. ubiegłego wieku. Pozostaje pytanie, czy remont tego jedynego w swoim rodzaju wózka okaże się bombowym pomysłem, czy wielkim niewypałem. Kelly wprawia Tylera i Brettly w zakłopotanie, kiedy urządza wyzywającą sesję zdjęciową - wszystko po to, by sprawić Rickowi niespodziankę z okazji rocznicy.

  Godziny emisji Akcja renowacja USA

12:35

Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 22

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 19min.

Do sklepu zajeżdża pochodzący z lat 30. ubiegłego wieku samochodzik z parku rozrywki. Załoga robi wszystko, aby z powrotem wprawić go w ruch i skierować na właściwe tory. Kolejne zlecenie dotyczy uszkodzonego, ważącego osiem tysięcy funtów sejfu. Skrytka nie była otwierana od lat, więc jej zawartość pozostaje tajemnicą. Przed Rickiem trudne zadanie - musi dostać się do sejfu i dokonać niezbędnych napraw.

  Godziny emisji Akcja renowacja USA

13:05

Ewakuacja Ziemi: Gigantyczna burza, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 43min.

Symulacja życia na świecie systematycznie niszczonym przez gwałtowne zjawiska pogodowe - potężne burze szalejące niemal bez przerwy na całej planecie. W tym odcinku zobaczymy, jak wyglądałaby Ziemia, gdyby wskutek efektu cieplarnianego doszło do zaburzenia delikatnej równowagi w jej atmosferze. Eksperci w dziedzinie zmian klimatu, fizyki, geologii i antropologii wspólnie kreślą wizję świata dręczonego przez tornada superkomórkowe, rozbłyski promieniowania gamma, pioruny kuliste i gigantyczne...

  Godziny emisji Ewakuacja Ziemi

Reklama
14:10

MegaDrwale, sez. 3, odc. 10

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 41min.

Joe ma za zadanie wybudować nietypowy dom w stanie Oregon. Nigdy jeszcze nie zajmował się podobnym projektem, na domiar złego nie jest zadowolony ze sprzętu, na którym musi pracować. Z kolei Bryan Jr. jedzie do północnego Saskatchewan, aby odbudować chatę, którą kilka miesięcy wcześniej doszczętnie strawiły płomienie. Peter i Beat zaczynają się ścigać. Rywalizują ze sobą o to, kto pierwszy ukończy prace.

  Godziny emisji MegaDrwale

15:05

Alaska - niebezpieczne połowy, sez. 2, odc. 5

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 42min.

Kapitan Dino pozwala swojej załodze odpocząć i się wyspać. W efekcie sam musi stawić czoło niebezpiecznej sytuacji. Taylor traci cierpliwość i nie daje swoim ludziom odpocząć. Ich wysiłek przynosi jednak efekty - połów jest znakomity. Sukces dobrze wpływa na morale, ale kolejne awaryjne sytuacje sprawiają, że muszą wracać do portu wcześniej. Kapitan Wes ma problemy ze znalezieniem ryb. Gavin popełnia błąd, źle oceniając granice strefy połowów. W końcu jednak jego cierpliwość zostaje...

  Godziny emisji Alaska - niebezpieczne połowy

16:05

Handlarze bronią, odc. 1

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 45min.

Cranmerowie handlują czołgami, działami, bronią maszynową i zabytkowymi pistoletami. Ojciec i syn odwiedzają największy pokaz broni maszynowej. Zobaczą także niesamowitą rekonstrukcję lądowania wojsk alianckich w Normandii i znajdą czas na strzelecką imprezę w starym stylu. Widzowie zobaczą, czy słabość Christiana do zabytkowych egzemplarzy broni nie zaszkodzi rodzinnemu interesowi.

  Godziny emisji Handlarze bronią

17:05

Starożytni kosmici: Kosmici i stworzenie człowieka, sez. 3, odc. 12

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 42min.

Człowiek jest gatunkiem wyróżniającym się spośród wszystkich istot żyjących na Ziemi. Twórcy programu szukają odpowiedzi na pytanie, czy tajemnica powstania rodzaju ludzkiego jest związana z kosmicznymi przybyszami.

  Godziny emisji Starożytni kosmici

18:20

Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 7

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

Aukcja w Stanton stanęła w martwym punkcie. Darrell Sheets powraca po tym, jak zwyciężył w największej licytacji w dziejach programu. Mark Balelo dołącza do gry, a towarzyszy mu torba wypchana pieniędzmi. Nabila Haniss stawia na magazyn, który okazuje się pełen niespodzianek.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

18:40

Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 8

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

Kupujący powracają na wybrzeże, do Surf City. Barry zabiera ze sobą "króla kiczu" Charles'a Phoenix'a, który chce z bliska przyjrzeć się licytacji. Podczas aukcji w swoich rodzinnych stronach Darrell Sheets będzie musiał pokazać, na co go stać. Jarrod kupuje sam, co nie podoba się Brandi.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

19:00

Na lodowym szlaku, sez. 2, odc. 9

reality show ( USA, Kanada 2008 ) Czas: 42min.

Nadchodzą wiosenne roztopy. Pozostało niewiele czasu, by rozmontować bazę badawczą w Mallik. Kierowcy kawałek po kawałku ładują całe wyposażenie na swoje ciężarówki. Isaac, który wkrótce ma zadawać na prawo jazdy, próbuje swoich sił za kierownicą. Jego pierwsza lekcja z Hugh nie wychodzi najlepiej. Problemy techniczne z samochodem Ricka zmuszają go do opuszczenia pojazdu. Ta decyzja naraża go na wychłodzenie organizmu, a nawet śmierć.

  Godziny emisji Na lodowym szlaku

20:00

Poszukiwacze fortuny, sez. 3, odc. 3

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 42min.

Brian Busse dokonuje odkrycia na Mount Antero. Tymczasem Dwayne może wreszcie urzeczywistnić swoje marzenia. Rodzina Dorrisów znajduje niezwykle rzadki okaz.

  Godziny emisji Poszukiwacze fortuny

20:55

Poszukiwacze fortuny, sez. 3, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 41min.

Rodzina Busse prowadzi nocne poszukiwania akwamarynów. Ktoś lub coś poluje na Cardwellów w ich obozowisku. Tymczasem Amanda wyrusza z misją znalezienia cennego topazu. Dwayne pokazuje wnukowi kilku sztuczek.

  Godziny emisji Poszukiwacze fortuny

21:55

Wielkie przeprowadzki: Kolosalne miasteczka, sez. 4, odc. 2

serial dokumentalny ( Kanada, Wielka Brytania 2008 ) Czas: 45min.

W dzisiejszym odcinku zobaczymy w akcji dwie ekipy, które muszą wykonać niezwykle trudne zadania w bardzo krótkim czasie. W Quebecu konieczne jest przetransportowanie 170 domów znajdujących się nad potężną żyłą złota. Należy jak najszybciej rozpocząć wydobycie, aby wykorzystać wysoką cenę kruszcu. Z kolei w Karolinie Północnej zabytkowym rezydencjom grozi wyburzenie. Aby je ocalić, trzeba je przenieść w inne miejsce. Wiekowe budynki ważą ponad 200 ton i są wyjątkowe kruche. Przekonamy się,...

  Godziny emisji Wielkie przeprowadzki

Reklama
22:55

Edukacja seksualna, sez. 3, odc. 4

program edukacyjny ( Wielka Brytania ) Czas: 46min.

Podczas lekcji anatomii uczniowie Bourne Grammar School przekonają się, jak ciąża wpływa na ciało kobiety. Nastolatkowie będą musieli też zająć się prawdziwymi niemowlakami, a na koniec odkryją, jakie są konsekwencje poddania się aborcji. Anna Richardson spróbuje poznać sekrety alkowy osób mających trudności z nauką. W tym celu uda się na dyskotekę stworzoną specjalnie dla takich ludzi. Dla wielu z nich problemem jest nawet umówienie się na randkę. Z rozmowy z Benem, mężczyzną z zespołem...

Obsada: Anna Richardson

  Godziny emisji Edukacja seksualna

00:00

Edukacja seksualna, sez. 4, odc. 1

program edukacyjny ( Wielka Brytania 2011 ) Czas: 43min.

Anna Richardson rusza z kampanią przeciwko seksualizacji dzieci. Tym razem prowadząca bierze na cel wyzywające ubrania dla najmłodszych oraz wyściełane biustonosze dla małych dziewczynek. Kamery zajrzą też na przyjęcie dla dzieci, na którym w menu znalazł się bezalkoholowy szampan. Oprócz tego Anna i dr Radha Modgil kontynuują interaktywne lekcje anatomii. Na zajęciach pojawią się nadzy modele w wieku od 18 do 70 lat. Dzięki temu uczniowie poznają różnice między organizmem chłopca a dorosłego...

Obsada: Anna Richardson

  Godziny emisji Edukacja seksualna

01:00

Pod lupą, sez. 2, odc. 1

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Prowadzący odkryje sekrety ziewania. Opowie o dostępnych w sprzedaży komercyjnych dronach, a także odwiedzi Bazę Lotnictwa Taktycznego w Łasku. Widzowie dowiedzą się również, czy można podłączyć mózg do komputera.

  Godziny emisji Pod lupą

01:35

Pod lupą, sez. 4, odc. 2

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2016 ) Czas: 22min.

Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden...

Obsada: Kuba Marcinowicz

  Godziny emisji Pod lupą

02:00

Lista Fokusa: Najlepsze sposoby, by wypocząć na wakacjach, odc. 39

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście odcinka: Klaudia Klukowska, Maria Rotkiel, Jacek Kaczyński, Tomasz Bednarek.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

  Godziny emisji Lista Fokusa

02:35

Lista Fokusa: Najdziwniejsze dyscypliny sportu, odc. 40

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście: Agata Dziarmagowska, Anna Kadeger, Adam Jaworski, Robert Kilen.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

  Godziny emisji Lista Fokusa

02:55

Wspaniały świat wędkarskich przygód: W królestwie łososia, odc. 35

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 21min.

Opowieść pełna przygód o wyprawie wędkarskiej na Półwysep Kolski. Kilku śmiałków wyposażonych w wędki i namioty pokonuje setki kilometrów, by stanąć oko w oko z królem tutejszych rzek, łososiem.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:30

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Mazurskie szczupaki, odc. 36

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Szczupaki nadal pozostają bardzo popularnymi drapieżnikami naszych wód. Wśród wędkarzy krążą legendy o potworach, które łamią wędki i zrywają najwytrzymalsze zestawy. W rzeczywistości jednak duże okazy szczupaków łowione są niezwykle rzadko. Widzowie poznają metody i odpowiedni sprzęt do łowienia tych ryb.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:50

Redakcja: Samobójstwo nastolatki, odc. 2

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Adam natyka się na swój artykuł sprzed roku o samobójstwie licealistki Karoliny. Jego uwagę przykuwają komentarze pod tekstem sugerujące, że jej śmierć nie była przypadkiem. Karolina powiesiła się w toalecie. Policja umorzyła śledztwo, chociaż już wtedy Adam miał wątpliwości co do zeznań niektórych świadków. Od siostry Karoliny dowiaduje się, że ofiara miała chłopaka "Rudego", który załatwił jej pracę hostessy w klubie Laguna. Basia proponuje, że wcieli się w rolę dziewczyny...

  Godziny emisji Redakcja

04:50

Redakcja: Uzdrowiciel czy zabójca, odc. 3

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Jedna z pracownic, Wiesia, która cierpi na nowotwór, traci przytomność w redakcji. Jej mąż wyjawia Piotrowi, że żona leczy się u uzdrowiciela. Człowiek ten zaaplikował jej bardzo kosztowną kurację, na którą małżeństwo zaciągnęło pożyczkę, wpadając w poważne tarapaty finansowe. Piotr postanawia zbadać tę sprawę. Umawia się na wizytę. Po badaniu uzdrowiciel mówi, że Piotrowi dolega kilka schorzeń i proponuje kurację. Tabletki, które sprzedaje, są bardzo drogie. Piotr udaje się do lekarza, gdzie...

  Godziny emisji Redakcja

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-27. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-27 dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info