Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na 2018-07-30 - ramówka, emisje

2018-07-30 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Uprowadzenie niemowlaka, odc. 4

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 46min.

Baśka przekonuje Piotra, że zajmie się głośną sprawą porwania półrocznego chłopca. Dociera do Zofii, matki dziecka, która wyznaje, że za pośrednictwem agencji wynajęli z mężem surogatkę. Kobieta zrzekła się dziecka i wskazała męża Zofii jako ojca. Basia ma pomóc małżeństwu odnaleźć biologiczną matkę. Zofia jest pewna, że to ona porwała chłopca. Basia i Adam udają małżeństwo i jadą do agencji pośredniczącej między parami a surogatkami. Nagrywają wizytę jako dowód, że firma handluje żywym...

  Godziny emisji Redakcja

07:05

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Trzy rzeki, odc. 7

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Wczesna wiosna to czas, kiedy przyroda zaczyna budzić się do życia. Wędkarze po długiej zimowej przerwie są bardzo spragnieni kontaktu z wodą.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

07:35

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Trzy rzeki, odc. 8

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Wczesna wiosna to czas, kiedy przyroda zaczyna budzić się do życia. Wędkarze po długiej zimowej przerwie są bardzo spragnieni kontaktu z wodą.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

08:10

SuperWynalazki, sez. 2, odc. 1

serial dokumentalny ( Wielka Brytania ) Czas: 24min.

Twórcy programu odkrywają źródła pochodzenia wywrotki - pojazdu, który jest w stanie przenosić całe góry. Oprócz tego szukają odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób bambus i skuwki do długopisów przyczyniły się do wynalezienia żarówki. W odcinku jest również mowa o pianinie. Niezależnie od tego, jakie dźwięki się z niego wydobywają, instrument ten działa dzięki zastosowaniu niezwykle skomplikowanych mechanizmów.

  Godziny emisji SuperWynalazki

08:40

Sąsiedzi: Garaż, odc. 65

serial animowany ( Czechosłowacja 1979 ) Czas: 8min.

W dzisiejszym odcinku Pat i Mat chcą zaparkować samochód w garażu.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

Reklama
08:55

Sąsiedzi: Truskawki, odc. 55

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

Ponownie Pat i Mat goszczą w ogrodzie. Tym razem przyjaciele wykorzystują swoje niezwykłe wynalazki, by wyhodować pyszne truskawki. Młodzi widzowie przekonają się, co z tego wyniknie.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:05

Sąsiedzi: Pragnienie latania, odc. 56

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

W dzisiejszym odcinku zobaczymy, jak Pat i Mat zabierają się do budowy latającej maszyny. Przekonamy się, jakie tym razem problemy będą mieli sąsiedzi.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:10

Sąsiedzi: Wigilia, odc. 57

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, ale Pat i Mat nie próżnują. Jak zwykle mają głowę pełną pomysłów. Niestety nie wszystko, co sobie wymyślili, przebiega zgodnie z planem.

Reżyseria: Lubomír Beneš

  Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:20

Starożytni kosmici: Kosmici i stworzenie człowieka, sez. 3, odc. 12

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 42min.

Człowiek jest gatunkiem wyróżniającym się spośród wszystkich istot żyjących na Ziemi. Twórcy programu szukają odpowiedzi na pytanie, czy tajemnica powstania rodzaju ludzkiego jest związana z kosmicznymi przybyszami.

  Godziny emisji Starożytni kosmici

10:20

Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 7

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

Aukcja w Stanton stanęła w martwym punkcie. Darrell Sheets powraca po tym, jak zwyciężył w największej licytacji w dziejach programu. Mark Balelo dołącza do gry, a towarzyszy mu torba wypchana pieniędzmi. Nabila Haniss stawia na magazyn, który okazuje się pełen niespodzianek.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

10:55

Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 8

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

Kupujący powracają na wybrzeże, do Surf City. Barry zabiera ze sobą "króla kiczu" Charles'a Phoenix'a, który chce z bliska przyjrzeć się licytacji. Podczas aukcji w swoich rodzinnych stronach Darrell Sheets będzie musiał pokazać, na co go stać. Jarrod kupuje sam, co nie podoba się Brandi.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

11:15

Na lodowym szlaku, sez. 2, odc. 9

reality show ( USA, Kanada 2008 ) Czas: 42min.

Nadchodzą wiosenne roztopy. Pozostało niewiele czasu, by rozmontować bazę badawczą w Mallik. Kierowcy kawałek po kawałku ładują całe wyposażenie na swoje ciężarówki. Isaac, który wkrótce ma zadawać na prawo jazdy, próbuje swoich sił za kierownicą. Jego pierwsza lekcja z Hugh nie wychodzi najlepiej. Problemy techniczne z samochodem Ricka zmuszają go do opuszczenia pojazdu. Ta decyzja naraża go na wychłodzenie organizmu, a nawet śmierć.

  Godziny emisji Na lodowym szlaku

12:10

Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 23

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 19min.

Do warsztatu trafia stary skuter, wymagający generalnego remontu. Rick nie jest w stanie sam dojść nawet do tego, jakiej marki to pojazd. Wzywa więc na pomoc Danny'ego "The Counta" Kokera - znanego widzom z programów "Gwiazdy lombardu" i "Warsztat Danny'ego". Przekonamy się, czy ekspert zidentyfikuje model i rozwiąże zagadkę skutera. Pewien dentysta przynosi do remontu aparat rentgenowski z lat 20. ubiegłego wieku. Dale obawia się, że kontakt z...

  Godziny emisji Akcja renowacja USA

12:40

Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 24

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 19min.

Do sklepu trafiają zabytkowe sanie konne. Zbliżają się święta i zaprzęg potrzebuje całkowitej metamorfozy. Podczas bożonarodzeniowego przyjęcia Rick otrzymuje prezent, który wprowadza go w gwiazdkowy nastrój. Duży Mike zjawia się w lokalu z pochodzącym z lat 30. ubiegłego wieku dozownikiem kubków produkowanych przez firmę Dixie Cup. W urządzeniu brakuje pewnej kluczowej części. Pracownicy sklepu postarają się skompletować automat.

  Godziny emisji Akcja renowacja USA

13:05

Ewakuacja Ziemi: Piekło na Ziemi, odc. 5

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 44min.

Gdyby wszystkie wulkany na Ziemi wybuchły w tym samym czasie, eksplozja bezpowrotnie zmieniłaby życie wszystkich zamieszkujących ją organizmów. Naukowcy postanowili przyjrzeć się temu przerażającemu scenariuszowi. Poddali analizie rzeczywiste aktywności wulkanów. Badacze sugerują, że bezpośrednią przyczyną katastrofy mogłoby być uderzenie pierwotnej czarnej dziury. Ziemia miałaby przetrwać, ale wygenerowana fala uderzeniowa poruszyłaby komory wulkaniczne znajdujące się poniżej każdego systemu...

  Godziny emisji Ewakuacja Ziemi

Reklama
14:05

MegaDrwale, sez. 3, odc. 11

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 42min.

Peter walczy z przeciwnościami podczas prac na budowie "domu spokojnej starości". W tym nietypowym miejscu będą przechowywane bezcenne pamiątki z dzieciństwa. Z kolei Bryan Jr. tworzy drzwi wejściowe dla Tabby, swoje ukochanej żony. Nie jest to łatwe zadanie. Tymczasem Bryan Sr. zwraca się do Andre i Joela z prośbą o pomoc w sprzedaży pewnej kalifornijskiej rezydencji, której wartość wynosi aż 11 milionów dolarów.

  Godziny emisji MegaDrwale

15:05

Alaska - niebezpieczne połowy, sez. 2, odc. 5

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 42min.

Kapitan Dino pozwala swojej załodze odpocząć i się wyspać. W efekcie sam musi stawić czoło niebezpiecznej sytuacji. Taylor traci cierpliwość i nie daje swoim ludziom odpocząć. Ich wysiłek przynosi jednak efekty - połów jest znakomity. Sukces dobrze wpływa na morale, ale kolejne awaryjne sytuacje sprawiają, że muszą wracać do portu wcześniej. Kapitan Wes ma problemy ze znalezieniem ryb. Gavin popełnia błąd, źle oceniając granice strefy połowów. W końcu jednak jego cierpliwość zostaje...

  Godziny emisji Alaska - niebezpieczne połowy

16:00

Handlarze bronią, odc. 1

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 45min.

Cranmerowie handlują czołgami, działami, bronią maszynową i zabytkowymi pistoletami. Ojciec i syn odwiedzają największy pokaz broni maszynowej. Zobaczą także niesamowitą rekonstrukcję lądowania wojsk alianckich w Normandii i znajdą czas na strzelecką imprezę w starym stylu. Widzowie zobaczą, czy słabość Christiana do zabytkowych egzemplarzy broni nie zaszkodzi rodzinnemu interesowi.

  Godziny emisji Handlarze bronią

17:05

Starożytni kosmici: Starożytni kosmici i sekty, sez. 3, odc. 13

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 42min.

Na przestrzeni wieków pojawiali się ludzie, którzy twierdzili, że posiedli wiedzę nie z tego świata, i zachęcali swych zwolenników do brutalnych aktów przemocy. Twórcy cyklu zastanawiają się, czy mogły mieć z tym związek złowrogie pozaziemskie siły.

  Godziny emisji Starożytni kosmici

18:20

Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 9

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

Wszyscy jadą do La Habra. Do gry powraca Ivy Calvin. Jego obecność daje się odczuć Darrellowi. Jarrod i Brandi trafiają na dobry schowek. Barry Weiss ma okazję zmierzyć się ze swoim znajomym, który jest też sławnym golfistą.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

18:40

Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 10

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

Tym razem aukcja odbywa się w odległym Lake Elsinore. Do gry dołącza duet bliźniaków, którzy szybko odkrywają uroki tej zabawy. Jarrod i Brandi nie potrafią dojść do porozumienia. Barry postanawia na razie wstrzymać się z jakąkolwiek decyzją, a Darrell i jego syn trafiają na znalezisko nie z tego świata.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

19:00

Na lodowym szlaku, sez. 2, odc. 10

reality show ( USA, Kanada 2008 ) Czas: 43min.

Pod wpływem słońca śnieg zaczyna się topić. Lodowe szlaki znikają w zastraszająco szybkim tempie. Bazy w Langley i Mallik trzeba rozmontować i przenieść w bezpieczne miejsce, nim pochłonie je arktyczna woda. Kurt opuszcza biuro, by pomóc w ewakuacji. Jim zgłasza się do ryzykownego zadania - ma przewieźć trzy przyczepy pełne ciężkiego załadunku. Eric i Hugh walczą o tytuł najlepszego kierowcy na lodowej trasie.

  Godziny emisji Na lodowym szlaku

20:00

Alaska - niebezpieczne połowy, sez. 2, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 42min.

Ostatniego dnia sezonu połowów łososi kapitan Dino natrafia na świetne miejsce. Musi jednak bronić swojej pozycji przed innymi zdesperowanymi rybakami. Tymczasem kapitan Wes zmaga się z awarią silnika. Wygląda na to, że jego dzień pracy skończy się, zanim na dobre się zaczął. Na południowej granicy strefy połowów sytuacja robi się skomplikowana i kapitan Taylor musi poprosić o radę swojego ojca. Z kolei kapitan Gavin uszkadza sieć, ale nie zamierza się poddawać.

  Godziny emisji Alaska - niebezpieczne połowy

21:00

Handlarze bronią, odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 44min.

Pracownicy firmy przygotowują się do rekonstrukcji bitwy o Ardeny, podczas której zorganizowana zostanie także tradycyjna wyprzedaż. Chris i Paul odpowiadają za stronę logistyczną przedsięwzięcia. Tymczasem Alex rusza na poszukiwania eksponatu, który przyciągnie uwagę gości. Pomimo wyraźnych poleceń Christiana, kupuje jeepa z okresu II wojny światowej. Ta transakcja przysparza jego współpracownikom wielu dodatkowych zmartwień.

  Godziny emisji Handlarze bronią

22:00

Znaleziska z pola bitwy, sez. 3, odc. 2

serial dokumentalny ( Kanada 2016 ) Czas: 44min.

Twórcy programu odwiedzają miejsca walk o Nadrenię. W lutym 1945 roku wojska alianckie rozpoczęły ofensywę, której celem było wkroczenie do Niemiec od zachodu i wypchnięcie wojsk wroga z terenów między Renem a Mozą. Na zalesionym terenie ekipa znajduje wiele niezwykłych przedmiotów należących do żołnierzy walczących tu u schyłku II wojny światowej. Natrafiają m.in. na noszący ślady po kulach hełm Kanadyjczyka, który został ciężko ranny, ale udało się mu przeżyć. Na miejsce przybywa wnuk tego...

  Godziny emisji Znaleziska z pola bitwy

Reklama
23:00

Krwawa historia Europy, odc. 4

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 45min.

Doktor Suzannah Lipscomb i dziennikarz Joe Crowley przyglądają się historiom trzech barbarzyńskich egzekucji. Przypominają losy jednego z hitlerowskich zbrodniarzy, Amona Götha, którego próbowano stracić trzykrotnie, wikinga Ragnara Lodbroka, który według opowieści poniósł śmierć w dole pełnym węży, oraz Williama Wallace'a, który zginął przez poćwiartowanie.

  Godziny emisji Krwawa historia Europy

00:05

II wojna - cena imperium: Tysiąc słońc, odc. 13

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 49min.

Wojnę w Europie kończy kapitulacja Berlina. Amerykanie zwyciężają w bitwie o Okinawę, ale obydwie strony konfliktu ponoszą ogromne straty. Świat poznaje nowy rodzaj śmiercionośnej broni.

  Godziny emisji II wojna - cena imperium

01:05

Pod lupą, sez. 2, odc. 4

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Widzowie dowiedzą się, czy śmiech może zastąpić karnet na siłownię. Witold Tomaszewski opowie o gadżetach, które pomagają przetrwać w trudnych warunkach. Prowadzący odwiedzi kopalnię soli w Kłodawie. W cotygodniowym przeglądzie ciekawostek ze świata nauki i technologii przyjrzy się m.in. lewitującym deskorolkom.

  Godziny emisji Pod lupą

01:40

Lista Fokusa: Najskuteczniejsze metody poszukiwania pracy, odc. 41

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Zaproszeni do studia goście wypowiadają się na określone tematy, zapewniając rozrywkę oraz solidną porcję praktycznych porad. Jako komentatorzy występują eksperci, celebryci oraz telewidzowie.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

  Godziny emisji Lista Fokusa

02:15

Lista Fokusa: Najdziwniejsze dyscypliny sportu, odc. 42

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście: Agata Dziarmagowska, Anna Kadeger, Adam Jaworski, Robert Kilen.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

  Godziny emisji Lista Fokusa

02:55

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Mazurskie szczupaki, odc. 37

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Szczupaki nadal pozostają bardzo popularnymi drapieżnikami naszych wód. Wśród wędkarzy krążą legendy o potworach, które łamią wędki i zrywają najwytrzymalsze zestawy. W rzeczywistości jednak duże okazy szczupaków łowione są niezwykle rzadko. Widzowie poznają metody i odpowiedni sprzęt do łowienia tych ryb.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:25

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Morskie łowienie, odc. 38

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Największe i najbardziej zasobne łowisko w Polsce, Bałtyk, nadal pozostaje niedocenione. Tylko nieliczni wędkarze regularnie korzystają z jego walorów. Program przybliża zalety łowienia z plaży, a także zachęca wszystkich do wybrania się z wędką zwłaszcza w niezwykle malownicze okolice Półwyspu Helskiego. Widzowie przekonają się, że nie trzeba zabierać specjalistycznego sprzętu, a techniki łowienia wcale nie muszą być skomplikowane.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:50

Redakcja: Uzdrowiciel czy zabójca, odc. 3

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Jedna z pracownic, Wiesia, która cierpi na nowotwór, traci przytomność w redakcji. Jej mąż wyjawia Piotrowi, że żona leczy się u uzdrowiciela. Człowiek ten zaaplikował jej bardzo kosztowną kurację, na którą małżeństwo zaciągnęło pożyczkę, wpadając w poważne tarapaty finansowe. Piotr postanawia zbadać tę sprawę. Umawia się na wizytę. Po badaniu uzdrowiciel mówi, że Piotrowi dolega kilka schorzeń i proponuje kurację. Tabletki, które sprzedaje, są bardzo drogie. Piotr udaje się do lekarza, gdzie...

  Godziny emisji Redakcja

04:50

Redakcja: Uprowadzenie niemowlaka, odc. 4

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 46min.

Baśka przekonuje Piotra, że zajmie się głośną sprawą porwania półrocznego chłopca. Dociera do Zofii, matki dziecka, która wyznaje, że za pośrednictwem agencji wynajęli z mężem surogatkę. Kobieta zrzekła się dziecka i wskazała męża Zofii jako ojca. Basia ma pomóc małżeństwu odnaleźć biologiczną matkę. Zofia jest pewna, że to ona porwała chłopca. Basia i Adam udają małżeństwo i jadą do agencji pośredniczącej między parami a surogatkami. Nagrywają wizytę jako dowód, że firma handluje żywym...

  Godziny emisji Redakcja

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-30. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-30 dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info