Logo HBO3 Program TV HBO3 - ramówka, emisje

2017-10-20 Pokaż dziś

06:00

Wiosła w dłoń: Zew natury

komedia ( USA 2009 ) Czas: 88min.

Reżyseria: Ellory Elkayem

Obsada: Oliver James , Kristopher Turner , Rik Young , Madison Riley , Jerry Rice

Godziny emisji Wiosła w dłoń: Zew natury

07:30

Chronicznie miejski

komedia ( USA 2016 ) Czas: 82min.

Reżyseria: Xavier Manrique

Obsada: Shiloh Fernandez , Ashley Benson , Addison Timlin , Josh Peck , Mary-Louise Parker

Godziny emisji Chronicznie miejski

08:55

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

film akcji, sci-fi ( USA 2016 ) Czas: 129min.

Reżyseria: Gareth Edwards

Obsada: Felicity Jones , Diego Luna , Ben Mendelsohn , Riz Ahmed , Donnie Yen

Godziny emisji Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

11:05

Siostra Jackie, odc. 3

serial komediowy ( USA 2009 ) Czas: 27min.

Reżyseria: Craig Zisk

Obsada: Edie Falco , Merritt Wever , Paul Schulze , Dominic Fumusa , Ruby Jerins

Godziny emisji Siostra Jackie

11:30

Siostra Jackie, odc. 4

serial komediowy ( USA 2009 ) Czas: 26min.

Reżyseria: Steve Buscemi

Obsada: Edie Falco , Merritt Wever , Paul Schulze , Dominic Fumusa , Ruby Jerins

Godziny emisji Siostra Jackie

12:00

Victoria, odc. 7

serial kostiumowy ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 47min.

Reżyseria: Olly Blackburn

Obsada: Jenna Coleman , Catherine Flemming , Daniela Holtz , Nell Hudson , Tom Hughes

Godziny emisji Victoria

12:50

Sprawa idealna, odc. 7

serial obyczajowy ( USA 2017 ) Czas: 44min.

Reżyseria: So Yong Kim

Obsada: Christine Baranski , Rose Leslie , Erica Tazel , Cush Jumbo , Delroy Lindo

Godziny emisji Sprawa idealna

13:40

Angry Birds Film

animowany ( Finlandia, USA 2016 ) Czas: 94min.

Reżyseria: Fergal Reilly , Clay Kaytis

Godziny emisji Angry Birds Film

15:20

Dziewczyna z Brestu

dramat ( Francja 2016 ) Czas: 123min.

Reżyseria: Emmanuelle Bercot

Obsada: Sidse Babett Knudsen , Benoît Magimel , Charlotte Laemmel , Isabelle De Hertogh , Lara Neumann

Godziny emisji Dziewczyna z Brestu

17:30

Rodzina Fangów

dramat ( USA 2015 ) Czas: 102min.

Reżyseria: Jason Bateman

Obsada: Nicole Kidman , Jason Bateman , Christopher Walken , Kathryn Hahn , Marin Ireland

Godziny emisji Rodzina Fangów

19:15

Siostra Jackie, odc. 5

serial komediowy ( USA 2009 ) Czas: 26min.

Reżyseria: Steve Buscemi

Obsada: Edie Falco , Merritt Wever , Paul Schulze , Dominic Fumusa , Ruby Jerins

Godziny emisji Siostra Jackie

19:40

Siostra Jackie, odc. 6

serial komediowy ( USA 2009 ) Czas: 28min.

Reżyseria: Craig Zisk

Obsada: Edie Falco , Merritt Wever , Paul Schulze , Dominic Fumusa , Ruby Jerins

Godziny emisji Siostra Jackie

20:10

Dexter, odc. 3

serial kryminalny ( USA 2006 ) Czas: 49min.

Reżyseria: Michael Cuesta

Obsada: Michael C. Hall , Jennifer Carpenter , C.S. Lee , David Zayas , James Remar

Godziny emisji Dexter

21:00

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem IV, odc. 27

program satyryczny ( USA 2017 ) Czas: 30min.

Obsada: John Oliver

Godziny emisji Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem

21:30

Premiera Odcinki V, odc. 3

serial komediowy ( USA 2017 ) Czas: 28min.

Reżyseria: Jeffrey Klarik

Obsada: Matt LeBlanc , Stephen Mangan , Tamsin Greig , Kathleen Rose Perkins , John Pankow

Godziny emisji Odcinki

22:00

Premiera Pokój 104, odc. 10

serial komediowy ( USA 2017 ) Czas: 29min.

Reżyseria: Anna Boden , Ryan Fleck

Obsada: Keir Gilchrist , Hugo Armstrong , Brian Hostenske

Godziny emisji Pokój 104

22:30

Pohamuj entuzjazm IX, odc. 3

serial komediowy ( USA 2017 ) Czas: 33min.

Obsada: Larry David , Jeff Garlin , Cheryl Hines , Susie Essman

Godziny emisji Pohamuj entuzjazm

23:05

Wicedyrektorzy II, odc. 5

serial komediowy ( USA 2017 ) Czas: 30min.

Obsada: Danny McBride , Walton Goggins , Kimberly Hebert Gregory , Georgia King , Sheaun McKinney

Godziny emisji Wicedyrektorzy

23:40

W nieznane

dramat, sci-fi ( USA 2016 ) Czas: 87min.

Reżyseria: Mark Elijah Rosenberg

Obsada: Mark Strong , Luke Wilson , Sanaa Lathan , Charles Baker , Anders Danielsen Lie

Godziny emisji W nieznane

01:10

Mam zdolnych przyjaciół

komedia ( Francja 2015 ) Czas: 94min.

Reżyseria: Alex Lutz

Obsada: Alex Lutz , Tom Dingler , Bruno Sanches , Audrey Lamy , Anne Marivin

Godziny emisji Mam zdolnych przyjaciół

02:45

Pokój 104, odc. 10

serial komediowy ( USA 2017 ) Czas: 29min.

Reżyseria: Anna Boden , Ryan Fleck

Obsada: Keir Gilchrist , Hugo Armstrong , Brian Hostenske

Godziny emisji Pokój 104

03:15

Pohamuj entuzjazm IX, odc. 3

serial komediowy ( USA 2017 ) Czas: 33min.

Obsada: Larry David , Jeff Garlin , Cheryl Hines , Susie Essman

Godziny emisji Pohamuj entuzjazm

03:50

Wicedyrektorzy II, odc. 5

serial komediowy ( USA 2017 ) Czas: 30min.

Obsada: Danny McBride , Walton Goggins , Kimberly Hebert Gregory , Georgia King , Sheaun McKinney

Godziny emisji Wicedyrektorzy

04:25

Dexter, odc. 3

serial kryminalny ( USA 2006 ) Czas: 49min.

Reżyseria: Michael Cuesta

Obsada: Michael C. Hall , Jennifer Carpenter , C.S. Lee , David Zayas , James Remar

Godziny emisji Dexter

05:20

Filmy i gwiazdy, odc. 453

magazyn filmowy ( Holandia 2017 ) Czas: 26min.

Godziny emisji Filmy i gwiazdy

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej HBO3 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV HBO3. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału HBO3 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV HBO3 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji HBO3. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info