Logo HISTORY Program TV HISTORY - ramówka, emisje

2017-05-28 Pokaź dziś

06:00

Wojny magazynowe - Gdzie kucharek sześć..., sez. 8, odc. 11 Godziny emisji

( 2015 )

Kupujący jadą do Lancaster w rodzinnych stronach Ivy’ego, gdzie Mary próbuje dobić targu z zaskakującym sojusznikiem. Jarrod i Brandi podkręcają rywalizację i siebie nawzajem, natomiast Rene chce udowodnić swoją dominację.

06:30

Wojny magazynowe - W dolinie Perris, sez. 8, odc. 12 Godziny emisji

( 2015 )

Na poranną aukcję w dolinie Perris trzeba się wcześnie zbudzić. Jarrod i Brandi rozpoczynają dzień w dobrym nastroju, ale napięcie szybko rośnie, ponieważ Dave przejawia więcej agresji niż zwykle.

07:00

Wojny magazynowe - Wszyscy jadą do Hollywood, sez. 8, odc. 13 Godziny emisji

( 2015 )

Aukcja w północnym Hollywood znów pobudza do marzeń o trafieniu na coś wyjątkowego. Mary uzyskuje przewagę nad konkurencją za sprawą niezbyt tajnej broni, a Dave mimo swej niechęci do Hollywood postanawia zaryzykować.

07:30

Wojny magazynowe - Ofensywa Ivy’ego, sez. 8, odc. 14 Godziny emisji

( 2015 )

Dave szuka zwady z Jarrodem i Brandi i robi się gorąco. Ivy ostro atakuje, licząc na udany start, ale oferowane kwoty szybko idą w tysiące i Mary ma problemy, by nadążyć.

08:00

Wojny magazynowe - Jak będzie tym razem?, sez. 8, odc. 15 Godziny emisji

( 2015 )

Kupujący wracają do Montebello. Ivy nigdy nie miał tu szczęścia, dlatego bez względu na cenę chciałby coś upolować. Jarrod i Brandi nie dopuszczą, by przeszedł im koło nosa jeszcze jeden duży magazyn, natomiast Dave licytuje ostrożnie.

08:30

Wojny magazynowe - Jeszcze jedna dolina, sez. 8, odc. 16 Godziny emisji

( 2015 )

Mary postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i realizuje śmiały pomysł, podczas gdy Ivy preferuje tradycyjne metody. Rene chce się skupić na magazynach, a nie na kupujących, ale na drodze staje mu Dave.

09:00

Historia świata według Osbourne'ów - Ojciec wie lepiej, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

( 2016 )

Ozzy i Jack jadą pod Mt Rushmore. Jack chce obejrzeć głowy prezydentów z bliska, z helikoptera, ale Ozzy nie ma na to najmniejszej ochoty. Postanawiają więc, że rozstrzygną spór w stylu Dzikiego Zachodu: w pojedynku.

10:00

Klątwa Wyspy Dębów - Nie uciekniesz stąd, sez. 2, odc. 1 Godziny emisji

Latem ubiegłego roku bracia Rick i Marty Lagina znaleźli hiszpańską monetę z 1652 roku. Teraz wracają na Wyspę Dębów, aby jeszcze raz przeszukać przedziwne bagna w kształcie trójkąta i rozwikłać liczącą 200 lat zagadkę.

11:00

Klątwa Wyspy Dębów - Powrót do „Dziury z pieniędzmi”, sez. 2, odc. 2 Godziny emisji

Rick i Marty Lagina prowadzą wykopaliska w cieszącym się złą sławą Money Pit. Jeden z gości pokazuje im dowody, że skarby ze Świątyni Króla Salomona mogą być zakopane na Wyspie Dębów.

12:00

Klątwa Wyspy Dębów - Ośmioramienna gwiazda, sez. 2, odc. 3 Godziny emisji

Legenda głosi, że 2500 lat temu na Wyspie Dębów ukryto bardzo cenne skarby. Rick i Marty Lagina szukają dowodów, które pozwolą im zlokalizować kryjówkę, gdzie mają być zakopane skarby - Money Pit.

13:00

Klątwa Wyspy Dębów - Przełom, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji

Rick, Marty i ekipa z Wyspy Dębów dokonują historycznego odkrycia w szybie o nazwie Money Pit.

14:00

Klątwa Wyspy Dębów - 30-metrowy kamień, sez. 2, odc. 5 Godziny emisji

Gość, który składa wizytę na wyspie, twierdzi, że odkrył tajny sposób, aby wreszcie dotrzeć do skarbu.

15:00

Na tropie gigantów - Odkryć tajemnicę, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

( 2015 )

Bracia Jim i Bill Vieira odkrywają ukrytą, nieznaną do tej pory komorę, w której, jak twierdzą, może być pogrzebany ogromny szkielet.

16:00

Na tropie gigantów - Zdjęcie, ząb i prawda, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

( 2015 )

Bracia Vieira wyruszają do Ozarks, gdzie dokonują dwóch przełomowych odkryć.

17:00

Na tropie gigantów - W pogoni za kośćmi, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

( 2015 )

Bracia Vieira dokonują ciekawych odkryć na terenie Goshen Mystery Tunnel. Wnikliwej analizie poddają szkielet znaleziony w 1849 roku.

18:00

Na tropie gigantów - Klątwa olbrzyma, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

( 2015 )

Bracia Vieira wyruszają na zachód, aby zbadać owianą tajemnicą wyspę. Odkrywają dowody potwierdzające istnienie gigantów, ale ich śledztwo przyjmuje nagle niepomyślny obrót.

19:00

Na tropie gigantów - W Jaskini Kości, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

( 2015 )

Jim i Bill Vieira kontynuują poszukiwania wielkich szkieletów. Tym razem podążają śladami Abrahama Lincolna, który był zafascynowany opowieściami i legendami o pradawnych olbrzymach.

20:00

Na tropie gigantów - Chwila prawdy, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

( 2015 )

Bracia Vieira razem z zespołem archeologów odkrywają nowe dowody potwierdzające istnienie tunelu Goshen Mystery Tunnel. Jim prowadzi śledztwo w sprawie wyjątkowo wielkiego kolosa.

21:00

Wykute w ogniu - Xiphos, sez. 3, odc. 8 Godziny emisji

( 2013 )

Uczestnicy najpierw muszą pozyskać stal ze sprzętu budowlanego. Po rundzie testów i eliminacji dwaj najlepsi kowale muszą odtworzyć klasyczny grecki miecz używany do walki w bliskim zwarciu.

22:00

Warsztat Danny'ego - Triumphalne wyzwanie – cz. 1, sez. 5, odc. 21 Godziny emisji

( 2014 )

Danny i jego zespół dostają zlecenie na odrestaurowanie motocykla Triumph z 1941 r. do stanu jak w czasach II wojny światowej. Choć budżet wynosi aż 50 tys. dolarów, okazuje się to jednym z największych wyzwań w dziejach firmy.

22:30

Warsztat Danny'ego - Triumphalne wyzwanie – cz. 2, sez. 5, odc. 22 Godziny emisji

Danny i jego załoga nadal pracują nad motocyklem Triumph z czasów II wojny światowej dla klienta, który pragnie złożyć nim hołd wojskowym tradycjom swojej rodziny. Ale gdy wszystko jest już gotowe, pojazd nie chce zapalić.

23:00

Łowcy aligatorów - Dzień rozrachunku, sez. 5, odc. 20 Godziny emisji

Jeden zespół postanawia odwiedzić rejon bagien, do którego praktycznie nie sposób dotrzeć łodzią. Inny urządza sobie nostalgiczne polowanie na pirodze, jeszcze inny zaś jest zmuszony zakończyć sezon na quadach w niebezpiecznym terenie.

00:00

Big Easy Motors - Chcę go mieć, sez. 1, odc. 9 Godziny emisji

( 2015 )

Bomb Factory się rozrasta i otrzymuje zlecenie od klienta, który chce sobie sprawić wymarzony samochód z dzieciństwa – Pontiaca GTO z 1967 r. zdolnego rozpędzić się do setki w czasie krótszym niż 5 sekund.

00:30

Big Easy Motors - Maverick po mojemu, sez. 1, odc. 10 Godziny emisji

( 2015 )

Kiedy Charles i Trey biorą się za Forda Mavericka Grabbera z 1970 r., traktują sprawę bardzo osobiście. O przerobieniu Mavericka Trey marzył od lat.

01:00

Wojny przewoźników - Warzywna niespodzianka, sez. 7, odc. 10 Godziny emisji

( 2012 )

Todd i Tamera sprawiają, że impreza na 60 urodziny Gumby'ego bardziej przypomina pogrzeb, tymczasem olbrzymi ładunek warzyw za który odpowiadała Jenn zaczyna wyglądać jak sałatka warzywna.

01:30

Wojny przewoźników - Daj głos, Batmanie!, sez. 7, odc. 11 Godziny emisji

( 2015 )

Todd i Tamera udowodniają, że nie są superbohaterami, gdy walczą o pelerynę Batmana, identyczną jak ta noszona przez Vala Kilmera. Konsola do nagrywania pochodząca z lat 70 rozbudza w Jenn marzenia o wielkiej karierze piosenkarki.

02:00

Wojny magazynowe - Zbiorniki na wspomnienia, sez. 2, odc. 9 Godziny emisji

Z jakiegoś powodu Dave dziwnie niechętnie uczestniczy w wojnach magazynowych. Tymczasem Jarrod i Brandi zauważają rzadką szkatułkę na biżuterię. Ale czy jest warta aż 2700 dolarów?

02:30

Wojny magazynowe - Kraina strat, sez. 2, odc. 10 Godziny emisji

Kupujący wracają do Santa Ana, gdzie Darrell bawi się w hazardzistę. W zależności od rzutu monetą dostanie w lombardzie pudełko odznak skautów albo za 300 dolarów, albo za darmo.

03:00

Wojny magazynowe - Prawie największy show na ziemi, sez. 2, odc. 11 Godziny emisji

Kupujący są przekonani, że Dave jest bankrutem, nie kryją więc zaskoczenia, gdy ten ostro licytuje się o magazyn z częściami samochodowymi. Ale czy naprawdę go na to stać?

03:30

Wojny magazynowe - Kule za dolary, sez. 2, odc. 12 Godziny emisji

W kalifornijskim Upland Brandi i Jarrod zakochują się w składziku mebli, a Dave idzie na całość przy magazynie pełnym biżuterii. Ale czy te nowe nabytki są prawdziwe?

04:00

Gwiazdy lombardu: Australia - Gdyby te piłki mogły mówić, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

( 2015 )

Do Aarona i Shannon trafia mężczyzna ze starym kijem do krykieta, który, jak twierdzi, jest podpisany przez Doana Bradmana i wiele innych gwiazd krykieta z Bodyline.

04:30

Gwiazdy lombardu: Australia - Deska sprzed lat, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

( 2015 )

Gdy klient przynosi niesamowitą deskę surfingową Gordon Smith Stinger z początku 1970 roku, Aaron werbuje do pomocy Bonda, kierownika sklepu, i Asha, specjalistę od surfingu.

05:00

Gwiazdy lombardu: Australia - Rockandrollowa kurtka, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

( 2015 )

Aaron i Shannon idą na nadbrzeże sprawdzić lekki samochód terenowy z 1971 roku. Chłopcy mają szansę dostać w swoje ręce pamiątkę po prawdziwym rock'n'drollowcu - skórzaną kurtkę, której właściciel twierdzi, że należała do Michaela Hutchence.

05:30

Gwiazdy lombardu: Australia - Wojskowa sprężarka, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

( 2015 )

Ben i Aaron znaleźli niesamowitą wojskową sprężarkę powietrza produkowaną przez Michelin. Aaron kontroluje negocjacje, dopóki Ben nie popełnia kosztownego błędu.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej HISTORY umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV HISTORY. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału HISTORY można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV HISTORY umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji HISTORY. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

  • 28.06, 22:00 Łowcy aligatorów - Świeża krew, sez. 8, odc. 2 Godziny emisji
  • 29.06, 22:00 Auto-reanimacja Detroit - Dragster z Detroit, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji
  • 02.07, 22:00 Kto zabił Kennedy’ego - Kubański łącznik, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji
  • 03.07, 23:00 Piraci, sez. 3, odc. 5 Godziny emisji
  • 05.07, 22:00 Łowcy aligatorów - Awaria, sez. 8, odc. 3 Godziny emisji
  • 06.07, 22:00 Auto-reanimacja Detroit - Bronco albo nic, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji
  • 06.07, 23:00 Gangland - podwójna gra - Człowiek znikąd, sez. 2, odc. 1 Godziny emisji
  • 09.07, 22:00 Kto zabił Kennedy’ego - Miejsce zbrodni, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji
  • 10.07, 23:00 Piraci, sez. 3, odc. 6 Godziny emisji
  • 12.07, 22:00 Łowcy aligatorów - Aligator wampir, sez. 8, odc. 4 Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info