Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2017-05-20 Pokaź dziś

06:00

Więzy krwi: Nowy spadkobierca Godziny emisji

Rodzina prawnika z Houston wiedzie dostatnie życie. Jednakże chciwość jednego z członków klanu doprowadza do wielopokoleniowej wojny, która kończy się morderstwem.

06:50

Zaginieni: Droga donikąd Godziny emisji

Bryce zamierzał odwiedzić swoich rodziców, ale jego samochód znaleziono rozbity i porzucony w odległym parku w Kalifornii. Co się wydarzyło?

07:40

Urwany ślad: Błaganie o pomoc Godziny emisji

Poszukiwania 15-letniego Alexandra prowadzą rodziców do miejsca, gdzie sprzedaje się narkotyki. Z kolei w Kalifornii rodzina szuka brata, który zaginął podczas podróży służbowej.

08:30

Włoskie zdrady: Taras z widokiem Godziny emisji

Enrico i Antonella poznali się będąc nastolatkami. Teraz jako małżeństwo pracują w sklepie rybnym. Niestety skandaliczny romans mężczyzny niszczy ich szczęście.

09:00

Zabójcza miłość: Seks i żonaty facet Godziny emisji

Żonaty mężczyzna nawiązuje romans z 14-letnią opiekunką do dzieci. Kiedy żona odkrywa tę relację, mężczyzna postanawia zrobić wszystko, aby romans na zawsze pozostał tajemnicą.

10:00

Zbrodnia w sąsiedztwie: Niemile widziany Godziny emisji

Kiedy Michael Severance nagle znika, mieszkańcy San Angelo starają się wesprzeć jego nową narzeczoną. Czy za zniknięciem mężczyzny kryje się jakaś mroczna historia?

11:00

Detektyw do zadań specjalnych: Idź za tropem Godziny emisji

Sandra podejrzewa Jacka o zdradę, chociaż uważa go za idealnego partnera. Niespodziewany zwrot wydarzeń sprawia jednak, że nawet Wolfe zmienia zdanie o chłopaku.

11:30

Detektyw do zadań specjalnych: Jestem kobietą Godziny emisji

Jeff nigdy przedtem nie miał tak namiętnej dziewczyny, jak Mandy. Kobieta nagle przestaje pozwalać mu na pieszczoty. Czy nadal zależy jej na Jeffie. A może chodzi o jego pieniądze?

12:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Droga donikąd Godziny emisji

Czy zbrodnie popełnione w odstępie 13 lat może coś łączyć? Najpierw w niewyjaśnionych okolicznościach znika kierowca ciężarówki, a po kilkunastu latach ślad ginie po księgowym.

13:00

Włoskie zdrady: Taras z widokiem Godziny emisji

Enrico i Antonella poznali się będąc nastolatkami. Teraz jako małżeństwo pracują w sklepie rybnym. Niestety skandaliczny romans mężczyzny niszczy ich szczęście.

13:30

Włoskie zdrady: Punkty witalne Godziny emisji

Luca i Marina chcą się pobrać. Niestety poziom libido kobiety spada. Pożądanie rodzi się dopiero, gdy poznaje masażystę Filippo. Czy Luca odkryje jej romans?

14:00

Ja, detektyw: Zrób to sam Godziny emisji

Kiedy niespodziewanie zaginęła kobieta, jej rodzina wpada w rozpacz. Dwa tygodnie później jej ciało zostaje znalezione na poboczu autostrady w sąsiednim hrabstwie.

15:00

Zło w moim domu: Diaboliczny małżonek Godziny emisji

Barbara Reifel opowiada o swoim małżeństwie z chirurgiem Michaelem Mastromarino, który zajmował się nielegalnym handlem organami ludzkimi.

16:00

Medium z Long Island: Spotkanie z rodzicami Godziny emisji

Theresa nie potrafi wyłączyć się jako medium. Kiedy Victoria zaprasza swojego chłopaka z rodzicami, prosi matkę, aby ta nawiązała kontakt z duchami.

16:30

Medium z Long Island: Superwizja Godziny emisji

Theresa wciąż jest bardzo zapracowana i postanawia poddać się superwizji. Zaprasza swoją duchową uzdrowicielkę Pat, która kiedyś pomogła jej uświadomić sobie, że jest medium.

17:00

Medium z Long Island: Załamanie Godziny emisji

Duchy przeszkadzają Theresie podczas treningu w siłowni. Kobieta słyszy głosy zmarłego męża. Theresa załamuje się podczas jednego z seansów.

17:30

Medium z Long Island: Biedny Petey Godziny emisji

Theresa ma lepszy kontakt z duchami niż z psami. Zabiera chorego psa do weterynarza, a cała wizyta zamienia się w spotkanie, które nie ma nic wspólnego ze zwierzętami.

18:00

Medium z Long Island: Świąteczny duch Godziny emisji

Jest Boże Narodzenie i Theresa wraz z całą swoją rodziną pomaga wydawać jedzenie w kuchni dla bezdomnych. Niepodziewanie pojawia się duch, który wprowadza spore zamieszanie.

18:30

Medium z Long Island: Walka o samochód Godziny emisji

Victoria używa wszystkich swoich wdzięków, aby pożyczyć samochód rodziców. Theresa jest przeciwna, ale jej mąż nie ma zdania. Theresa pomaga kobiecie nawiązać kontakt z ojcem.

19:00

Zbrodnia (nie)doskonała: Bandyta przystojniak Godziny emisji

Stevena Raya Milama przezwano "bandytą przystojniakiem", ponieważ sprytnie się przebiera. Po serii napadów przestępca popełnia poważny błąd, który naprowadza FBI na jego trop.

20:00

W umyśle mordercy: Morderstwo w Yale Godziny emisji

Chris Hansen wykorzystuje swoje dziennikarskie doświadczenia i odsłania kulisy najbardziej szokujących morderstw w USA. Rozmawia ze świadkami, sąsiadami ofiar i policjantami.

21:00

Premiera Śmierć na pustkowiu: Polityka otwartych drzwi Godziny emisji

Małe miasteczka często kojarzą się nam ze spokojnym i beztroskim życiem. Ta z pozoru sielska sceneria jest miejscem brutalnych i okrutnych morderstw.

22:00

Premiera Żyjąc z potworem: Syn proroka Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak może wyglądać życie osób, które wychowywały i obdarzały miłością zabójcę.

23:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Śmierć policjanta, część 2 Godziny emisji

Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie śmierci policjanta, który zginął podczas strzelaniny. Czy ich kolega został zastrzelony przez członka gangu, czy zginął od kuli swoich?

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Bezpardonowa walka Godziny emisji

Ciało otyłego mężczyzny zostaje znalezione w kontenerze na śmieci. Ręce ofiary są pełne pure z ziemniaków. Podczas śledztwa detektywi docierają do organizatorów zawodów w jedzeniu.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

Duchy, odc. 7 Godziny emisji

Czasami prawdziwe zło czai się w najzwyklejszych miejscach. W programie przerażające historie o zjawiskach paranormalnych opowiedziane przez osoby, które ich doświadczyły.

02:00

Trzy noce z duchami: Monroe House Godziny emisji

Nick i Katrina spędzają 72 godziny w tajemniczej rezydencji Monroe Demon House. Katrina uprawia okultyzm, a Nick próbuje potwierdzić obecność ciemnych mocy.

02:48

Powrót z zaświatów: Trudy miłości , Nadprzyrodzona walka Godziny emisji

Sam i Jesse badają dwa przypadki śmierci po standardowych zabiegach medycznych i zamiast odpowiedzi pojawia się jeszcze więcej pytań.

03:36

Doktor G - lekarz sądowy: Podpowiedzi Godziny emisji

Chory na depresję wdowiec został znaleziony martwy na ganku swojego domu. Czy popełnił samobójstwo? Następna historia dotyczy młodej kobiety, która zmarła we śnie.

04:24

Plan zbrodni: Fałszywa przyjaźń Godziny emisji

Kolejne prawdziwe historie kryminalne, mroczniejsze niż filmowa fikcja. Zdrady, oszustwa i intrygi seksualne nieuchronnie prowadzące do zbrodni w afekcie.

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Cztery to tłum Godziny emisji

Historie osób, które nagle odkryły szokującą prawdę o swoich współmałżonkach choć przez wiele lat nie miały wątpliwości, że ze swoimi partnerami tworzą szczęśliwe związki.

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Tajniacy Godziny emisji

Prywatny detektyw Brian Wolfe i jego partner Perez prowadzą tajną operację w luksusowym kurorcie. Na celownik biorą złodzieja okradającego bogatych klientów.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info